Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

BRRRRRRRRRRRR

ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA LAKIERNIE 37 TAM JEST TAK ZIMNO, ZE WYTRZYMAĆ NIE IDZIE!!!!!! 8 GODZIN TO ISTNA MĘKA NA MONTAŻU JUŻ W OGÓLE.WSZYSCY CHORZY ALE OCZYWIŚCIE TERMOMETR JEST ZAWIESZONY NAD KALORYFEREM I POKAZUJE OK. 20 STOPNI!!!!GRZEJNIKI NIE DZIAŁAJĄ, JEDYNIE TE ELEKTRYCZNE, KTÓRE SAME CHYBA NIGDY CIEPŁA NIE ZAZNAŁY.JESZCZE MROZÓW NIE MA ALE STRACH SIĘ BAĆ CO BĘDZIE PÓŹNIEJ.

Masz racje moja żona m pracuje, ale brak słów zero szacunku do pracowników a ten socjal to żenada 360 zł na święta , 2 pączki na tłusty czwartek i 5 kg jabłek na szarlotke.to wszystko łączy sie 1100 zł a i te śmieszne mikołajki na odwal żeby ludzie nie gadali z roku na rok coraz skromniejsze i co raz krótsze brak słów.

MARKO

O firmie mam negatywne zdanie ale z tego co piszecie to ja wam wcale się nie dziwie że brak odpowiedniej stolówki toalety na palarnie nikt nie musi się zgodzić ale się dziwię że nikt z palaczy nie walczy o wyodrębnienie miejsca na palarnie jest tylu menów i lasek że palarnie powinni wyodrębnić ,a propo pracy to mi się wcale nie podoba że kobiety pracują na 3 zmiany wladca firmy was rąbie w [usunięte przez moderatora] jesteście glupcami że się dacie rąbać w D;;;;; na takiego prezesa jest rada tylko trzeba być jednością a nie w pojedynkę i na [usunięte przez moderatora] majstrów pozdrawiam MARKO

pytypyty

Weście nie narzekajcie , miła atmosfera pracy , wysokie wynagrodzenia na czas , kompetentne kadry , praca lekka miła i przyjemna hehe , można sobie zabakać nawet , wszystko jest super [usunięte przez moderatora] :D

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
gosc

chyba siedziales pod stolem ze taka pesje dostales zenada

Wam się nudzi i tyle. Obgadujecie się za plecami na prawo i lewo. To ma być miejsce gdzie są zatrudniani dorośli ludzie czy przedszkole? Zastanówcie się lepiej.

Piotr KJ

no jesteś chyba w błędzie ze ja trzęsę [usunięte przez moderatora]... każdy kto ma naprawde [usunięte przez moderatora] to nią nie trzesie:)

zaskoczona

brawo za postawę p.[usunięte przez admina]! Słyszałam, że dziś o 2 w nocy pojawił się bez zapowiedzi na wtryskarkach na zmianie p.[usunięte przez admina] Więcej takich niezapowiedzianych wizyt, jestem za!!! A tym bardziej na zmianę w.w. niech się biorą za ów mistrza, który nie nadaje się na powierzone mu stanowisko. Pozdrawiam

Kura

Masz racje, ale co tu dużo mówić jak jest masa osób w tej firmie które mają problem z prostym dodawaniem, odejmowaniem, a nie wspomnę mnożeniem i dzieleniem pisemnym .

Irytuje mnie strasznie fakt że pracownicy muszą robić, poświęcać wszystko dla zakładu ... to ja się kur*a pytam co takiego zakład robi dla nas ?! Żenada poprostu ...

xxx

lakiernia to porazka wiecznie konflikty, chciałabym isc na wtryskarki swiety spokoj zadnyh spiec miedzy ludzmi kazdy wie co ma robic i tam ta praca przynosi efekty.

masz racje Damianus:D będą mieli:D

anonim - 2011-08-31 16:24:56 nie wiem który z [usunięte przez moderatora]sprawdza detal w 10 min ale przedstaw sie i powiedz kto to zobaczymy... wszyscy tak sprawdzaja albo dluzej

Natalia - 2011-08-31 22:45:07 Kto szkaluje ten szkaluje. [usunięte przez moderatora] daj sobie spokój z tym pisaniem, nabluzgałaś wystarczająco. To mój ostatni wpis tutaj do tego poziomu zniżać się będę :). Miłego wieczoru. I bardzo dobrze Natalia. Nie ma co sie znizac do ich poziomu. Wystarczajaco namieszaly. WIelkie przyjaciolki. . . a jedna drugiej by oczy wydrapaly. Wielkie Panie[usunięte przez moderatora]Szmiech.

anonim - 2011-08-30 11:22:09 anonim - 2011-08-27 18:35:13 Co powiecie na temat zmiany [usunięte przez moderatora] Szłyszałam, że tam rządzi rodzina[usunięte przez moderatora].Wstyd że [usunięte przez moderatora]na to pozwala dzieki nim pozbywa sie dobrych pracowników. Już pytają sie kto chce [usunięte przez moderatora] na inną zmiane ale niestety nikt jej nie chce, każdy ją zna.Uważaj majster jeśli jesteś majstrem, żebyś przez nich nie stracił całej zmiany.Jak tak dalej będziesz słucha[usunięte przez moderatora]. Z tego co wiem to [usunięte przez moderatora]miała być przeniesiona i to jej nikt nie chce :).Oj plotkary, plotkary.Co głupi nie usłyszy to sam stworzy. I co to plotka?Jednak [usunięte przez moderatora] odchodzi na wtryskarki nikt jej nie chciał więc musi iść do tego nowego majstra bo ją jeszcze nie zna.A twoja[usunięte przez moderatora] skarga u kierownika nic nie dała.Chociaż mogłaś powiedzieć prawdę a nie kłamać,ale cała ty umiesz szkalować inne osoby a z siebie zrobić ofiarę jak zwykle. Odchodzi bo chce.. a nie ze musi. [usunięte przez moderatora]ofiary nie udaje bo nie musi. I co fajnie wam no nie.. Cieszymy sie wszyscy. A Majster pytal czy ktos ma cos do powiedzenie to CIsza.. Aa teraz znowu mordy otwieraja. Porazka.

Natalia

anonim - 2011-08-30 11:22:09 anonim - 2011-08-27 18:35:13 Co powiecie na temat zmiany [usunięte przez moderatora] Szłyszałam, że tam rządzi rodzina[usunięte przez moderatora].Wstyd że [usunięte przez moderatora]na to pozwala dzieki nim pozbywa sie dobrych pracowników. Już pytają sie kto chce [usunięte przez moderatora] na inną zmiane ale niestety nikt jej nie chce, każdy ją zna.Uważaj majster jeśli jesteś majstrem, żebyś przez nich nie stracił całej zmiany.Jak tak dalej będziesz słucha[usunięte przez moderatora]. Z tego co wiem to [usunięte przez moderatora]miała być przeniesiona i to jej nikt nie chce :).Oj plotkary, plotkary.Co głupi nie usłyszy to sam stworzy. I co to plotka?Jednak [usunięte przez moderatora]odchodzi na wtryskarki nikt jej nie chciał więc musi iść do tego nowego majstra bo ją jeszcze nie zna.A twoj[usunięte przez moderatora]skarga u kierownika nic nie dała.Chociaż mogłaś powiedzieć prawdę a nie kłamać,ale cała ty umiesz szkalować inne osoby a z siebie zrobić ofiarę jak zwykle.

nie wiem który z[usunięte przez moderatora] sprawdza detal w 10 min ale przedstaw sie i powiedz kto to zobaczymy...

żall i tyle

Czy Wy jesteście w jakimś programie " Mamy Cie " tylko pomyliliście się to jest w telewizji a nie nie w internecie na forum....

....

Ta[usunięte przez moderatora] sprawdza jeden detal w 10 minut... Ciekawe dlaczego... :) Jakim cudem wyrabiamy norme? Nie mam pojęcia... Nie chce jej na zmianie

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.