Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Obserwator

Chciałem zameldować że na Meltechu kończy się Dimer trzeba by domówić drogi panie...

employee

Tutaj pracują same krokodyle - malutkie łapki do roboty a wielkie paszcze do narzekania

.1.

A jak sie sprawdza Nowy dyrektor logistyki?

Volvo
@.1.

:) nic sie nie zmienilo dalej balagan i mydlenie oczu ze bedzie lepiej....

Zorient
@Volvo

Poza tym ze zalatwil podwyżki swoim to nic....dalej opiznienia w zaladunkach kierowcy wkurzeni a na magazynie SMIECHY HIHY

pepo

to co teraz porabia karolek w elparze

Mistrz skrecarek
@pepo

To co we wcześniejszych zakładach....

Przewod
@pepo

Co się tak interesujesz Mariusz elparem jak coś to są wolne miejsca pracy przyjdź to będziesz wiedział a nie się wypytujesz o "kolegę naszego".

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czytając wasze opinie to można wywnioskować że w zakładzie na ul. POLNEJ stosowny jest mobbing przez jednego pana. Zastanawiam się dlaczego załoga tego nie zgłosi odpowiednim organom?? Czy tak bardzo jesteście zaszczuci? Tak bardzo się boicie? Tutaj niema się czego bać są na to odpowiednie paragrafy.

KTOS

Na Polnej to dopiero cyrki Banda (usunięte przez administratora) kazdy pracownik ca ciut z gornej polki boi sie o stolek by tylko nie wyleciec na pysk wiec wlaza w d...tym co (usunięte przez administratora) na chleb by pokazac im jak sa wpaniali by sami potem dostac premie u szefostwa Uwazajcie na te falszywe mordy !!lub spied...z tego gowna

WoZkowy
@KTOS

Tak masz rację to co napisałeś to niestety ale prawda dużo złego robi tam pan z okienka w większości ludzie zwalniają się przez niego...

Laskowy

Ta firma to dno.Kupili 6 nowych volwo a okresie zimowym nawet wody do picia nie daja bo nie ma sezonu a jeszcze zabieraja automaty z napojami bo pan Sz.stwierdzil.ze zamiast pracowac ludzie stoja tylko.przy automatach a to jest nie prawda.Kazdy kupil i wrocil.do pracy.Podobna premie kwartalna maja zabrac.Tu ludzi jak niewolnikow traktuja oby tylko norma byla.

Kinder niespodzianka
@Laskowy

U was na Laskowskiej to chyba jeszcze jest znośnie na Polnej to się dopiero dzieję psychika siada...

Viktor

Witam, Jak pracuje się elektrykom? Widziałem ogłoszenie. Chciałem się przenieść z lubartowa. Warto?

Wytlaczanka
@Viktor

Drogi panie tutaj ludzie się przenoszą nawet ze wsi koło Krakowa a co tam mówić Lubartów ????????????

Viktor
@Wytlaczanka

Chodzi jakie są zarobki atmosfera system zmian? Chce zobaczyć czy się oplaca

????

Dzień dobry chciałem zapytać jak się pracuję w firmie? Ja chciałem aplikować ale słyszałem od wielu osób że tam pracuje jakiś dyrektor co bardzo mści się na pracownikach tylko nie wiem o który zakład to chodzi wiem tylko tyle że to dyrektor produkcji proszę o opinię z góry dziękuję

Kogut
@????

To już chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi.... Żenada....

Miszczu
@????

Sluchaj ma magazynie tez chu.....nia omijaj szerokim lukiem! Pracuja tu sami nie kompetentni ludzie...pijaki....i nieroby!

????
@Miszczu

A ten dyrektor to co takiego wyprawia że w Parczewie całym aż chuczy?

Mistrz Skrecarek

Tu toyotow jak mrowkow

pepo

Do nas karolek przyszedł od gerarda był zwykłym mechanikiem. To w Octowni zrobili nieuka kierownikiem.Kazał pracownikom donosić się na wzajem.A sam kapował do dyrektora i prezesa.....

Pracus

On juz dlugo tu nie popracuje :)

Słaby kabel
@pepo

Mariusz jak sądzę się udziela

Szymon
@Słaby kabel

Widzę że znasz Fabrykę kabli Elpar od środka. Powiedz mi w takim razie czy wraz z rosnącym stażem można tu liczyć na jakieś podwyżki? Liczę na Twoją odpowiedź.

pedro
@Szymon

koleszko sluchaj! podwyzek nie ma i nie bylo! pracujesz za to co ustalisz na rozmowie (a ustalisz nie wiecej jak 2.2 ;) potem tylko zapierd. i nic wiecej! zapomnij o awansie....zapomnij o podziekowaniu za DOBRA ROBOTE. jesteś JELEN DO ROBOTY - nic wiecej! zero podziekowania za wklad w sukces p. Szczygielskich. to moje zdanie a pracuje tu juz blisko 7 lat i nie jednego kierownika juz przezylem :)

Król Meltecha

Kontrola jakości....

Czy w KJ jest tylko jedna pracowita osóbka a co robią pozostali?

adept

Co masz na myśli mówiąc 4 zmiany? Jak działa taki system pracy?

@adept

no normalnie ,przychodzisz do pracy na 7;00 w poniedziałek a wychodzisz o 15;00 we wtorek-to jest system czterozmianowy :).Pracownicy pracujący w tym systemie są bardzo chwaleni ,klepani po plecach i poważani przez pracodawców.

nick
@adept

zobacz wcześniejsze wpisy tam masz wyjaśnione

Jak tam na magazynie poprawili sie chlopaki ? Czy ee tam? Dalej rządzą raki nieboraki? :)

Mistrz skrecarek

Dzisiaj rano jak wchodziłem do pracy to widziałem że ochrona wcale nie sprawdza mistrzów, kierowników czy dyrektorów na zawartość alkoholu dlaczego tak jest ? Takim sposobem to codziennie można wchodzić na bani traktujmy wszystkich jednakowo

Wydra

To dlaczego zwykli pracownicy muszą dmuchać ?? A kadra wyższego szczebla nie?

Tak masz rację.Nie mają takiego prawa,to że dmuchasz w alko jest twoją dobrą wolą masz prawo się nie zgodzić i nic Ci nie mogą zrobić.Dalej tak jak piszesz - policja .Takie jest prawo,

@Wydra

nie musisz.

zupa
@ja

zgadza się lecz warto wiedzieć czy do pracy nie przyszedł wczorajszy operator wózka lub zeby komus na kacy reki nie urwalo można też skrzywdzić przypadkową osobę

A
@ja

Bo pęknę ze śmiechu. Podpisując umowę, podpisaliście także zgodę na badanie alkomatem.

Jak wygloda praca mechanika w tej firmie?

Nie wiecie co robi się z konfidentami :-)

Król meltecha

Powiem tak patrząc ilu miał mechaników pod sobą chyba z 5 to chłopaki się nie dali i mu podziękowali a na produkcji pracuję masa ludzi to może być ciężko... Walka z wiatrakami...

Sprawiedliwy

Wiadomo że pan w dziurawych pantofelkach rozłoży mu Wielki parasol ochronny i będzie go bronił na każdym kroku ale... Dyrektorzy się zmieniają a uczciwi pracownicy będą pracować dalej

Kabel
@Król meltecha

Ja już nic nie mowie ale firme powiazywac z policja to (usunięte przez administratora) nikt nie klamal sam odpisywal lub od kogos z bliskiego otoczenia a pozniej na policje na siebie lub na kogos bliskiego doniesc to juz swiadczy o czymś trzeba skonczyc ten temat tego Pana szkoda gadac nie my jestesmy od zatrudnień. Nie piszcie juz o nim. Ktos moze myslec ze to firma jest zla a to nie firmy wina.

Król meltecha
@Kabel

Firma jest Ok poprostu zarządzanie przez co nie których dyrektorów jest kiepskie prosty przykład jest na Polnej...

Laskowy

Ludzie znowu was tam na Polnej truja co tam się u was wyrabia to bardzo trujacy środek jest ten dimer przecież to idzie się szybko rozchorowac kto wogole wam zleca takie prace? Macie chociaż jakiś zabezpieczenia?? Jakiś kompletny strój?? Maskę z tlenem?

zorro
@Laskowy

a w domu jak uzywasz wc piker to ajax to uzywasz maski z tlenem hahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar