Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Czym Fabryka kabli Elpar zachęcają? Jakie mają dodatki?

Mistrz skrecarek

Panie daj pan sobie spokój to reżim straszny wyzysk...

@Mistrz skrecarek

Na Polnej zachęcają do donoszenia panu Dyrektorowi co siedzi w okienku i patrzy na swoją zwierzynę zresztą swojego czasu sam zachęcał żeby mu donosić lepiej dać premie temu co donosi taką miał wizję tragiczne ale prawdziwe

Kogut

Tak to prawda najlepiej jak kilka miesięcy temu wzywał do siebie osobno praownokow i praktycznie do każdego mówił to samo a mianowicie żeby o wszystkim go informować Stalin by się cieszył jak by miał takiego pracownika pozdrawiam Pana z białej Toyoty z Polnej..

WoZkowy

Drogi panie a dodatki to dają takie że możesz przyjść w weekend pracować albo czasami musisz 4 brygady więc zapomnij o wolnym weekendzie

Opo

A czym ty zachęcasz fabrykę żeby cię zatrudniła???

@Opo

Ja tam jak się zatrudniałem to nie musiałem niczym zachęcać brali jak leci aby na sztukę wymagań zero

Mleczko

W Elparze nie ma nic.Zadnych przyjaznych relacji.W oczy ladnie a poza obsmarowanie (usunięte przez administratora) da sie normalnie pracowac.Pani co lata do okienka i donosi...wiadomo ktora.Nawet usiac sie nie da cherbaty napic bo sie czuje oczy tej pani na sobie...

Król Meltecha

Taa social to idzie ale nie tam gdzie trzeba nie trzeba być wielce uczonym żeby wiedzieć ile popada na jedną osobę socialu gdzieś tę pieniądze się chyba rozpływają może ktoś z biura się wypowie??

z laskowskiej
@Król Meltecha

Socjal wypakowali na tygodniu z lawety, właściwie 2 socjale.

@z laskowskiej

Passeratii?? Dla któregoś z panów dyrektorów??

Kapusta
@z laskowskiej

I kto dostał passati???

Dziobak
@Kapusta

No Jak kto ten co dobrze dziobie

Podestowa

Pany a ktoś wie dlaczego nie ma już Przemka z SURU???

Mistrz skrecarek

Jak będą zwolnienia to znaczy że słabo myślą w innych firmach zatrudniają jeszcze a nie zwalniają zredukować ilość dyrektorów i kierowników bo stanowczo jest ich za dużo zredukować etaty w biurach s produkcja musi iść pełna parą

@Mistrz skrecarek

Ooo fachowiec!!! jak masz szkole to na dyrektora złóż podanie i siadaj do okienka jak c ciebie taki znawca

Dziekan
@Opo

Panie część ludzie z produkcji ma lepsze wykrztalcenie jak ten pan studia dzienne państwowe s niee jakaś prywata za jasey

Dziekan

Sorry za pisownię ale wypity jestem jak to na 2 zmianie przed świętami zdrówka

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
employee

Jutro dostaniecie wypłaty, przestaniecie marudzić i weźmiecie się do roboty

Kinder niespodzianka
@employee

Wypłata się nie zgadza niema świątecznych pieniędzy gdzie się podziały??

Tajemniczy

A podobno ze na polnej jest pewna kobitka ktora rzadzi wszystkim

Bnjjgf

A no wlasnie o tej agentce mowa (usunięte przez administratora)

@Bnjjgf

O tej od grafików czy o tej ci lata do pana z okienka??

Samposka

Czy to chodzi o pania technolog pania Marzene K.ona tez podobno nieźle donosi ?

Bkodssg

Daj spokoj chlopie w pale sie nie mieści co tam sie wyprawia

Wytlaczanka

Tam rządzi taki pan i tak tam jest taka metoda skłócić wszystkich i namawiać żeby jeden na drugiego donosił o później się dzieją takie cyrki człowiek na takim stanowisku powinien mieć charyzmę i zjednać sobie ludzi a tu na Polnej to jeden wielki cyrk

Wezcie sie

Weźcie się do roboty, nie ma żadnego cięcia wypłat

Pandemia

Lepiej zadbajcie o higienę i bezpieczeństwo w obecnej sytuacji oraz stosujcie się do zaleceń rządu oraz pracodawcy.

Kogut
@Pandemia

My się stosujemy do zaleceń a wy kiedy zaczniecie stosować się do obowiązujące prawa pracy??

Opo

Dziś ludzi do pracy jest dużo razy więcej zobaczcie co się dzieje w innych firmach!!! Trwają redukcje i zwolnienia za co utrzymamy rodziny jak Elpar stanie???? Z posądzonej marchewki pietruszki czy ziemniaka mam żyć ??? Zwolnienia będą i to tylko kwestia czasu cos w trawie piszczy

Office
@Opo

70% ludzi piszących na tym forum to ciągle kilka tych samych ameb umysłowych z produkcji. Jak nie odpowiadają wam warunki pracy które stwarza pracodawca, to zwolnijcie się za porozumieniem stron. Nikt was tutaj nie trzyma na smyczy. Jeżeli jesteście kreatywni to działajcie na własną rękę, lub znajdźcie sobie korzystniejszą formę zatrudnienia u innego pracodawcy. No chyba że jesteście tak otępiali intelektualnie że nie poradzicie sobie gdzieś indziej... Na wszystko nażekacie, a najlepiej chcielibyście siedzieć na pupie i otrzymywać wysokie wynagrodzenie. W pracy nie wykonujecie w pełni powierzonych wam zadań i obowiązków za które pobieracie adekwatne wynagrodzenie, a własną uwagę skupiacie nie na pracy, a na telefonach komórkowych i wypisywaniu bredni na tym forum.

@Office

Weź koło i (usunięte przez administratora) Się w czoło i.lepiej siedźcie cicho na pupie bo jak odpalę kolejną petardę to w pięty pójdzie nie jednej osobie wysoko postawionej w tej firmie s tu sprawy są bardzo ale to bardzo poważne

Ameba
@Office

Nie straszcie ludzi zwolnieniami bez zasadnie i niby czego mają się zwalniać? Jak się ludzie zdenerwują to faktycznie się zwolnią i będziecie sami robić w garniturkach i dziurawych pantofekach

@Office

Jakie zwolnienia nie straszycie nie straszycie nie miejcie narodu za idiotów wiadomo że ludźmi ubogimi w rozum najłatwiej się rządzi stare zagrywki komunistyczne ....

Magaz

W logistyce widać odrazu co się dzieje słabiej j idzie a produkcja na magazyn, zaraz się skończy mam nadzieje ze nie będzie zwolnień na koniec kwietnia a wy o premii gadacie.

Król Meltecha

Ooo widzę panie wymiatają dobry pomysł jestem za związki to podstawa

Robol
@Król Meltecha

Po pierwsze przypomnij sobie co podpisywałeś przy przyjęciu do pracy, po drugie robisz u prywaciarza i może robić z tobą co chce, w elparze niema przymusu do pracy możesz odejść w każdej chwili , kto ma trochę ambicji szuka lepszej pracy , a komu nie zależy i się nie chce lub ma dodatkowe źródło dochodu typu 4x500+ lub babka z rentą będzie dalej trwał w tym zakładzie. Także mój drogi przyjacielu szkoda twego czasu i nerwów na pisanie tego typu wpisów, pozdrawiam i życzę zdrowia

@Robol

Właśnie drogi panie to już nie te czasy żeby robił co chciał w dzisiejszych czasach coraz łatwiej patrzeć na ręce

Królowa Skrecarek

(usunięte przez administratora) nie ma w zakładzie związków zawodowych to będą z nami robić co zechcą

Bogini Meltecha
@Królowa Skrecarek

Ooo słusznie koleżanka napisała Jak by były związki to by się trochę bali

Obserwator

Jesteśmy robieni w konia ale widocznie wszystkim to pasuję bo nikt się nie odezwie

Xmen
@Obserwator

Poczekamy zobaczymy nie wiem czy wszystkim to pasuje ale mi nie czuje się skradziony od pracownika oczekuje się nie wiadomo czego A w zamian tak się dopłaca nie ładnie bardzo nie ładnie

Patryk B.

Nie będzie premii 500+ Nie będzie premii na święta Będzie za to 70 kamer Oj dobre i te 2000zl w ciężkich czasach kryzysu spowodowane koronawirusem

@Patryk B.

To idź do sklepu o zobacz jakie są ceny

@Patryk B.

Ceny poszły kosmicznie w górę

To sprawdzone informacje?

Trzeba pamiętać że wcześniej czy później wszystko wróci do normy . I jak gospodarka wyrwie z kopyta ,to firma nie odzyska ludzi ,których może stracić przez takie zagrywki. A po drugie dudę mają na ogrodzeniu to świadczy że to (usunięte przez administratora) zakład ,to jaki tam jest kryzys, przecież rząd polski obją ich taaaką tarczą,powinni być zadowoleni,więc gdzie problem,po co cięcia kasy,

Xmen
@ja

No tak (usunięte przez administratora) pracowników i tyle nikt nie zrobił zebrania dla robili tylko zabrali i tyle to teraz posypka się l4 i zadania jak nic

Dosyć nowy

Cześć wszystkim jestem dosyć nowym pracownikiem pracuje na Polnej jestem operatorem jednej z maszyn i faktycznie dostałem do zrozumienia że jak będę informował jednego pana o tym co się dzieję na zakladzie to mogę liczyć na więcej cytuje, "Bo po co mam dać premie jak mogę dać tobie" dla mnie to jakieś dziwne nie dawno zacząłem pracę i co mam donosić na kolegów co pracują tu po parę lat?? W życiu....

@Dosyć nowy

Taaa to nic nowego...

@Dosyć nowy

Synku jak będziesz donosił to i tak szybciej czy później wszyscy się dowiedzą A chłopaki z produkcji wtedy szybko Cię dojada jak łysa kobyle . Tak samo jak o donosiclielu z druma niby taki kolega dobry A chodzi po całej hali i wszystkich ze sobą skloca i tylko ucho nadstawia co o kim powie żeby na koniec zmiany popierdzielic w podskokach i donieść. (usunięte przez administratora) i zmarszczka

Król meltecha
@Elparos

Czyżby chodzi o masz zapalić,daj zapalić?? Hahaha

@WoZkowy

Przecież tu człowiek pisze że nie będzie donosił Jake by pewien pan nie stosował takich praktyk to by tego nie było

Król Meltecha

Jasne że tak ima się tanich chwytów jak doniesiesz to będzie premia bo jak kolega wyżej napisał bo po co ma dawać komuś premię jak może dać temu co strzela z ucha

@Król Meltecha

Co z tej premi jak i tak jej nie widzi bo baba mu wszystkie pieniądze zabiera. W domu nikt A w pracy czuje się jak król podpierdziela wszystkich łącznie z mistzami. Może chce być zastępca kierownika ale my dobre chłopaki na to nie pozwolimy zdusimy zalazek zła w samym jego sercu

Czapeczka
@Elparos

Zaszadzic mu kopa w 4 litery aż mu ten kaszkiecik spadnie i zmarszczki się naciągną

@Czapeczka

Czapeczka musimy się w końcu spotkać tzezwi na drumie i coś wypić

Czapeczka
@Elparos

Wypić i zapalić, najlepiej jakies cudzesy

Opinia

Czym Elpar zacheca? Nie powiem. Ale zniechęca wszechobecny BRÓD. Chłopaki z ciężkiej i sampa sprzątając swoje stanowiska sprężonym powietrzem rozdmuchują pył i talk po całej hali. Ten pył i talk jest dosłownie wszedzie. Druga rzecz to serwisowanie i naprawianie maszyn. Maszyny są naprawiane chałupniczo i prowizorycznie, aby tylko tylko. Wszystko wygląda jak u dziada, a nie w firmie za kilkadziesiąt milionów. Poza tym robota fajna

Mendelejew
@Opinia

Robota Ok tylko straszniejsze trująca i bardzo szkodliwa dla zdrowia a z tego co wiem nie ma tu szkodliwego jak to możliwe??

@Mendelejew

Trzeba by zapytać pena dyrektora on napewno jest zorientowany

Zdrowie
@Mendelejew

Pracodawca stosuje środki ochrony osobistej czyli słuchawki . ubranie robocze itp.I w takiej sytuacji nie musi płacić za szkodliwe warunki pracy takie jak pył z talku czy oparty z izolacji unoszące się po hali.

Mistrz skrecarek

Eeee tam jak byście dobrze cwierkali panu dyrektorowi to byście mieli lepsze święta ....

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar