Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Myszka

Prawda jest taka że w firmie to nie jeden dyrektor ma za uszami w tych sprawach smutne ale prawdziwe

@Myszka

Dokładnie i są na to sztywne dowody ....

nowy 2

Laskowska, 2 piętro,koniec korytarza

Nowy 3
@nowy 2

raczej na parterze od parkingu

Nowy 3
@Nowy 3

kata

Janusz z Passata

Po wiele te kołpaki 2 kołpaki na Polnej ??

Król Meltecha

Łącze się z wami pracownicy biurowi bo wiadomo nikt nie lubi być okradany.Ciekawe czy dyrekcja zrzekła się swoich wypłat dla dobra firmy jak myślicie? Biorąc pod uwagę ich zarobki to mogliby zachować się chonorowo.

Melon
@Król Meltecha

Smiesza mnie reklamy Elparu w których mowia o CORAZ LEPSZYCH WARUNKACH (24zl/h) jak wlasnie niedawno zabrali nam kase.... po co to wszystko? Oszukujecie ludzi których i tak brak na rynku Parczewskim....bida! Coraz wieksza bida sie tu robi.....

@Melon

24 zł ale nie na rękę taki chwyt marketingowy robią kto ma trochę w głowie to wiele co tam się dzieje ...

Spokojny
@Melon

Mało tego chwalą się jak to zakupują środki ochronne do szpitali ale o oglądaniu pracowników to cisza

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Passeratii

Ktoś wcześniej pisał coś o passacie mam do sprzedania kołpaki do passata nie za miliony

A najgorzej to sie dostac pod skrzydla tej(usunięte przez administratora)z faktur....(usunięte przez administratora)..nie polecam tego dzialu.

A której konkretnie ?

Antonov
@Nowy

Ta co jezdzi KIA?

Ciekawy
@Monika

Podobno przyjmuje klijentow na polnej...

Król Meltecha

Fizycznie jest praca Ok ciężko to się tam psychicznie pracuje ale nie ze względu na właścicieli bo dają ludziom pracę tu chodzi bardziej o innych pozdrawiam Pana z Polnej

logistic employee

Nie widać spadków sprzedaży, ponieważ towar wyjeżdża z magazynu na bieżąco jak w czasie przed koroną, jedyne zauważalne spowolnienie było w tygodniu przed świętami, a obecnie wszystko kręci się normalnie. To jest typową pisowska zagrywka...

Lira
@logistic employee

Przychody to nie zysk???

gin
@logistic employee

Szkoda ,firma z takim doświadczeniem,a leci w o czach ludzi dół jak lawina ,ciężko będzie odbudować zaufanie .Nie tędy droga Panie Prezesie.

Polna

A karpia dali? Tez nie dali!!

Wytlaczanka
@gin

Renomę to miała kiedyś Bardzo dawno mianowicie około 10 lat w stecz później to już było tylko gorzej a na dzień dzisiejszy to jest masakra kiedyś to było trudno się dostać tu do pracy teraz to biorą aby na sztukę

Eryk
@Ciekawy

Klientow za kase?

Skąd ta opinia?

Paseratti

Co muszę zrobić by śmigać służbowym passatem?

Mistrz skrecarek

Drogie biuro mój przekaz jest do was u nas na produkcji jak by tak z nami tak zrobili to odrazu sypią się żądania i polna stoji trzymajcie się pomyslcie nad tym jak To rozwiązać

@Mistrz skrecarek

Dokładnie tak jak kolega mówi odrazu sypią się żądania a Jak żądania się skończą to odwiedzamy lekarzy i mają pozamiatane

Król Meltecha

Chyba wam się we łbach poprzewracalo to nie jest zakład o którym napisał jakiś półgłówek w tym ściekowym tekście jedzcie walczyć o swój kraj dlaczego uciekliscie jak Ruskie na was najechali tacy z was patrioci? Wracajcie do łagrów tam wasze miejsce cała wasza szajka jest tyle warta co kupę gówna

Erotyczna

Hm.. Zastanawiam się dlaczego flota aut dla dyrekcji to akurat kombi macie jakieś domysły??

@Erotyczna

Hmmm. Ja bym powiedział kombi żeby wozić materiały promocyjne w bagażniku....

Król Meltecha

Trochę nam zajęła weryfikacja dlatego nie komentowaliśmy wszystko wskazuje na..... I nich każdy sam dopowie

Co to za kierownik co cały tydzień chodzi w jednej różowej pedziowej bluzce?

Mistrz skrecarek

Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka nowego pana dyrektora sobie i wam życzę głowa do góry kiedyś napewno do nas przyjdzie ludzki człowiek niech moc będzie z wami

Król Meltecha

A to naprawdę może być jeszcze gorzej?? Gorzej to już się chyba nieda rady

Polna

A dziś na 2 zmianie przyjechały 3 nowe DAFy, kasa się kręci

Dyrekcja będzie jeździła Dafami?? Haha

Alex
@Polna

Kasa na inwestycje jest, a pracownicy fizyczni mogą być traktowani jak g@wno, i można z nich robić idiotów na wiele sposobów, bo przecież się nikt nie odezwie.

@Alex

Kolego prosimy i wytrwałość pracujemy nad tym...

Kolejny Król Meltecha
@Alex

Dokładnie jak koleszka wspomniał pracujemy nad tym aby wam pracownikom produkcji pracowało się znacznie lepiej więc spokojnie czuwamy obserujemy i działamy

o. Tadeusz
@Polna

Przecież te DAFy i Passaty to dary od bezdomnego z Warszawy.

opo
@Król Meltecha

biorąc pod uwage wyposażenie dafa to passat ma ubogi srodek hahahaha osobiscie polecam daf

Obserwator

Prawda jest taka że ludzie z produkcji w dobie pandemi narażają swoję życie chodzą do pracy żeby firma nie miała przestoju a w zamian nawet na święta nie dostali kasy to są sztywne Fakty nie do podejrzenia

Nieroby z polnej
@Obserwator

Już wam się w łebach poprzewracało od 500+ i 13stej emerytury. A ja muszę za to rozdawnictwo płacić w ukrytych podatkach i hiper inflacji. Do roboty nygusie!

Obserwator
@Nieroby z polnej

Akurat ja Ani z jednego ani z drugiego nie korzystam ani żaden ze mnie emeryt Ani dzieci nie mam

xxx
@Obserwator

pracuj to moze bedziesz miał pracę w maju !!!nie kazda firma ma orace dla swoich pracowników na maj a jak nie chcesz to wiesz gdzie sa kadry oczywiscie przy wizycie tosuj sie do zasad epidemiologicznych

Janusz z Passata

Dziwnym trafem nie dali pieniędzy a tu z nieba spadły 2 pasaty hm.... Przypadek??

Xyz
@Janusz z Passata

Podejrzewam ze samochody były zamowione. I zapłacone jeszcze w tamtym roku żeby koszt byl na zakonczenie roku i mniej podatku do zapłaty.

@Xyz

Ja podejrzewam że nie jak by zamawiali całą flotę to bym się zgodził ale nie 2 Sztuki

Pracuś
@Janusz z Passata

Czy ktos dostał mniej niz ma na umowie o pracę? Nie sądzę. Wszystko powyzej tego to tylko dobra wola pracodawcy i jezeli komus to nie pasuje to zawsze moze udać sie do kadr zlozyc wypowiedzenie i szukac szczescia gdzie indziej :)

Kinder niespodzianka
@Pracuś

Ja nie dostałam świątecznych pieniędzy gdzie się podziały?? (usunięte przez administratora) Jak tak można było zrobić?? Wy z biura stoły macie syto zastawione s moje dzieci miały kiepskie święta bo nie daliście socjalnych pieniędzy pytam gdzie się podziały nasze pieniądze??

Michal
@Janusz z Passata

Żelazko w końcu dostał samochód?

opo
@Michal

pracuje duperelami sie nie zajmuje to niedługo z tasmy zejdzie nowa fura

Jeden z Królów Meltecha

Jak tam robaczki dajecie radę??

@Jeden z Królów Meltecha

Daję się radę pracujemy nad lepszą atmosferą w pracy wszystko idzie w dobrym kierunku ....

Bobi

Hej słuchajcie co to (usunięte przez administratora) lata i (usunięte przez administratora) wszystkich na polnej ?podobno niezly dym robi?ktos wie?

Bobi

A co tym razem ?dzis znow cos ?

Prawdomówny

Ja życzę całej firmie przetrwania w tym trudnym czasie. Życzę wam mądrości życiowej jak najmniej nie potrzebnych spin żeby każdy zajął się sobą bo bez potrzeby jest latanie po schodkach na górę później tylko są chore sytuację bądźcie zgraną ekipą. Szczególnie pozdrawiam Królów Meltecha robicie dobra robotę nie dajecie się zastraszyć bo w kuluarach słychać jak to jeden pan chce was wiecznie prześwietlać jesteście prawdziwymi patriotami bądźcie dalej niezłomni i trzymajcie rękę na pulsie dzięki wam może coś się zmieni na lepsze czołem.

Król Meltecha

A ja wam życzę na te święta zdrowia dobrych warunków pracy podwyżek pieniędzy na święta jak najmniej kłótni przestrzegania BHP oraz nowego pana z okienka co będzie miał charyzmę nie zjedna sobie ludzi trzymajcie się ciepło

Co zjedna sobię ludzi...

Elparos

A ja tym razem z innej beczki. Chciałbym życzyć, dla całej załogi Elparu zdrowych spokojnych radosnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych. Aby w naszej firmie było mniej zgrzytow i hejtu A przede wszystkim mniej jadu do drugiego człowieka. I pamiętajcie o jednym to nie firma tworzy nas tylko my tworzymy Firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar