Opinie o DOSSCHE SP. Z O.O. w Maków Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DOSSCHE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DOSSCHE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOSSCHE SP. Z O.O. w Maków Mazowiecki

Yugo

A Ty poprzedniku tam pracujesz? Jak zachowuje się w/w brygadzista oprócz domniemanego sprzedawania dookoła?

Michal
@Yugo

Pasze są ok stosuje rok i nie narzekam

?

anonim - 2013-09-21 20:54:37 kolejny konkretny wpis o firmie, a co. Co takiego zobil Ci ten pan? zero konkretów, brzmisz jak zwolniony pracownikto nie jest żaden pan tylko (usunięte przez administratora) - czytaj ze zrozumieniem... chyba że ta (usunięte przez administratora) jest twoim kolegą bo trochę tak brzmisz

zbok

A dziewczyny fajne tam mają?

asior

Zarobki bardzo dobre jeżeli sprzedajesz nie ma nic za darmo.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DOSSCHE SP. Z O.O.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Monter - praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Pomoc biurowa z jęz. niemieckim
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
henio

Czy ktoś z was orientuje się może w kwestii tego jakie są takie orientacyjne zarobki w tej firmie? Dzięki

on

Bardzo porządna i uczciwa firma, wypłata zawsze na czas premie świąteczne, bony itp. po Powyższszych komentarzach widać że wam zazdrość (usunięte przez administratora) e ściska ale nie ma co sie dziwić jak was za (usunięte przez administratora)i to was teraz nawet na 15 letnie auto nie stać. zycze powodzenia w znalezieniu lepszej pracy w dziurze zwanej makowem :)

dł...........

Jesli chodzi o firme DOSCHE to naprawde mozna duzo mowic ,ale same dobre rzeczy .Moze zarobki niesa najwieksze ale zawsze na czas i oklice makowa to praktycznie w standarcie .Zaloga jest bardzo wpozadku i zgrana .Jesli chodzi o (usunięte przez administratora) to powiem tylko jedno ze troch bład robił ze tak dlugo pozwalał zeby pracowali (usunięte przez administratora)Polecam ekipa jest naprawde spoko

ka...mill

Mozna dyskutowac o wszystkim co dotyczy Dossche w Makowie ale jedna rzecz nie podlega dyskusji z(usunięte przez administratora)

franx

Wszyscy pięknie krytyką jedziecie na Dossche. Może pochwalcie się cwaniaczki z miodem w uszach ile sprzedawaliście że z wami pojechali ??? Ja pracuje w Dossche 5 rok i jakoś nie stękam.Trzeba mieć wyniki a nie czekać na podwyżkę.Zawsze wypłata była zależna od sprzedaży więc skoro już tam nie pracujecie to mówi samo za siebie. Przepraszam, ale (usunięte przez administratora) z Was - biedne stękacze!!!! Może lepiej do Nestle z płatkami trzeba było pośmigać w terenie.Do roboty się nie nadajecie ale bzdury na forum to taaaak.Żal mi Was - pozdrawiam.

...

Ciekawe jaki wynik test na inteligencje by osiagnal (usunięte przez administratora) w Makowie Mazowieckim :)

kobi

Ci wszyscy którzy wypowiadają się negatywnie chyba za wiele sobą nie prezetuja.Zarobki???-ciekawe która firma paszowa zapłaci lepiej??przedstawiciele mają b.dobre wynagrodzenia i jeszcze lepsze bonusy oraz prowizje za sprzedaż...Ciekawe dlaczego ci którzy krytykują firmę już nie pracują????Widocznie sprzedaż lipa!!!!a za ładne oczy nikogo nie będą trzymać.Mój znajomy pracuje tam 11 lat i żyje jak w bajce.Ale niestety trzeba mieć jakieś wyniki w sprzedaży co nie????Produkty wysokiej jakości i stabilne..Super firma paszowa!

amanda

Wszystkie opinie o tej firmie to prawda. Tyle, ze pracowałam w innym oddziale. Wykorzystują ludzi, nie liczą się z nikim, Najważniejszymi osobami w tej firmie to Dyrektorzy uważający się za bogów, a nie mający pojęcia ile jest 2+2! To najgorszy pracodawca na rynku! Nie polecam, nawet wrogowi!

(L)

Witam. Mieszkam w Makowie. Jak by tu powiedzieć, byłem jednym z pierwszych pracowników Dossche - jakie były obietnice, heh, m.in. dobre lub bardzo dobre zarobki, darmowe obiady, etc. A co z tego wyszło - płacą średnio 1200 zł netto + talony co miesiąc na 200 zł. Każą nieraz pracować ponad 8h, ale godziny są do odbioru (moim zdaniem jedyny plus tej firmy). Pozdrawiam.

Popieram, wykorzystują, obcinają wynagrodzenie i czepiają się wszystkiego a szczególnie zużycia paliwa i "niepotrzebnych kursów" autem firmowym. Horror!

gw - 2010-03-14 02:52:55 Jeżeli ktoś chce nabawić się nerwicy, ew. ma środki na leczenie się u psychiatry to idealną firmą która mu to zapewni w 100% jest oddział dossche w Makowie Maz. Zawsze będziesz [usunięte przez moderatora](Papieru, soli, oleju, powietrza, premiksu lub paszy)..... Wszyscy [usunięte przez moderatora] nawet gołębie handlują G...ranulkami na targowicy... To chora firma... wystrzegajcie się jej, uważajcie na obietnice, nigdy się nie spełniają... pozdrawiam i ostrzegam... Wiesniaki (usunięte przez administratora) i matoly oto dossche makowskie

gw

Jeżeli ktoś chce nabawić się nerwicy, ew. ma środki na leczenie się u psychiatry to idealną firmą która mu to zapewni w 100% jest oddział dossche w Makowie Maz. Zawsze będziesz [usunięte przez moderatora](Papieru, soli, oleju, powietrza, premiksu lub paszy)..... Wszyscy [usunięte przez moderatora]nawet gołębie handlują G...ranulkami na targowicy... To chora firma... wystrzegajcie się jej, uważajcie na obietnice, nigdy się nie spełniają... pozdrawiam i ostrzegam...

Nie polecam, ludzi traktują jak bydło-głodowe pensje, buraki na stanowiskach [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o DOSSCHE SP. Z O.O. - Maków Mazowiecki

DOSSCHE SP. Z O.O.