DOSSCHE SP. Z O.O.

Maków Mazowiecki

DOSSCHE SP. Z O.O.

Opinie o DOSSCHE SP. Z O.O.

Makowianin

Istnieje to jeszcze w Makowie, czy klops i zamknięte?

Julita

Teraz widzę, że firma została przejęta przez Cargill. Czy w związku z tym zaszły w jakieś zmiany jeśli chodzi o Waszą pracę? Czy zmieniły się warunki zatrudnienia? Jeśli tak, to warto się takimi informacjami podzielić. Będzie to szczególnie pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Julita

Obecnie DOSSCHE SP. Z O.O. poszukuje Kierownika Produkcji. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad odpowiedzią na tą ofertę pracy? Co powinni wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Wasze doświadczenia z pracy w firmie mogą być bardzo pomocne.

12\

skoro to stanwosiko przedsawiciela handlowego to pewnie tak, przeciez tutaj głownie pracujesz z klientem, wiec jak mają kontrakty z kimś z zagranicy to chciał czy nie chciał musisz rozmwiac z klientem w obcy jezyku, wiec koniecznie musisz znac chociazby angielski

bhp

bezpiecznej pracy

rtv

witamy w cargillu

hutnik

podobno dossche kupuje HUTA SZKŁA

Mały

Najgorszy Makowski burdel smród i robactwo ludzi traktują jak bydło hodowlane robią tam za marny grosz.Nie polecam tam pracy najgorszemu wrogowi Kierownictwo to banda idiotów siedzą tylko i pierdzą w stołki a ludzie na nich robią.

#PH#

Przyznam się wszystkich komentarzy nie czytałem, więc moja opinia może być pobieżna. Cieszą pozytywne opinie, bo i moja opinia nie może być inna. Dziwię się jednak negatywnym opiniom ludzi, którzy tu pracują. Czy ktoś Was zmusza do pracy w tej firmie. Rozumiem negatywne opinie byłych więźniów politycznych, ludzi represjonowanych przez różne władze. Jak można źle pisać o miejscu, w którym przebywamy dobrowolnie??? Jak mi się źle pracuję to odchodzę. Jak chcę pracować lżej to się uczę. Ludzie jak jesteście mierni w swoim życiu, że nie potraficie nic w nim zmienić. Na koniec moja opinia, wieloletniego pracownika tej firmy. Módlcie się byście dostali możliwość pracowania w podobnej firmie.

stonoga

I co??? Cargilek nie kupi Dossche HaHaHa!!!!! Za cieńki w uszach!!!

choinka

wszystkiego dobrego w w 2016r

S tasiak

do zobaczednia paa

rolnik

przedstawiciele !!!!do programu ROLNIK SZUKA ŻONY i to wasza cała kariera

PH

Timi - oczywiście że jest szansa. Śmiało wysyłaj Cv i list motywacyjny do firmy. Absolutnie nie sugeruj się wypowiedziami Premiksa i innych hejterów. Niestety w każdej firmie trafi się na takich płytkich ludzi. Ale w sumie można im współczuć. W jakiś sposób los ich skrzywdził i tacy są. Firma zapewnia dobre warunki pracy i płacy. Także działaj. Pozdrawiam Przedstawiciel handlowy. FU

PH

Oj oj... czytając Twoje komentarze na tym forum, zdaje się, że już wiem kto ukrywa się pod tym nickiem. Ale wstyd nam wszystkim przynosisz. Zwłaszcza żaląc się z tymi zamówieniami spóźnionymi. Wszyscy wiem kto robi nam największe problemy z tego powodu i jest największym jęczydupą. Ale żeby bawić się w hejtera to już dno totalne. Koledzy i koleżanki, zapewne już też się domyślacie kto i tu próbuje uprzykrzać Nam życie. Zamiast wypisywać te bzdety byś się zastanowił pięć razy nad sobą. A jeżeli tak Cię jad zżera to zwolnij się. I zdradzę Ci sekret. A jeżeli w Cargillu to właśnie Ty nie będziesz potrzebny? A pisząc tutaj "palisz mosty za sobą ". I kiedy będziesz potrzebował wsparcia to nikt nie przyjdzie z pomocą. A może się okazać że Twoje informacja o Tobie i tym co tu wyprawiasz wyląduje w odpowiednim czasie na właściwym biurku. Pozdrawiam

colo

cargill czekamy na Ciebie czekamy i czekamy szybciutko bierzcie nas pod swoje skrzydła

maniek

Najgorsze dziadostwo siedzi w kaliszu, oczywiscie w biurach ,wielkie panie i panowie a gnojem od nich wali z daleka ,wyzej nosza glowy nisz sraja,darmozjady itd,,,,

mareo

ta firma musiała paść, przerost administracji jak w starostwie powiatowym, dyrektorzy i kierownicy to kanciarze dbający o własny interes, na miejscu cargilla wywalił bym ich na zbity pysk,

W DOSSCHE TO JUŻ PO GŁOWACH ZACZYNAJĄ SIĘ BIĆ BO NIE MA CO ROBIĆ.TACY Z WAS WSPANIALI PRZEDSTAWICIELE

niewolnik
@pracownik 18.07.2015 01:11

masz racje pracownik

kowal

A Dossche bije rekordy w sprzedaży!!! i tak trzymać!!!

marek
@kowal 03.07.2015 00:00

Ty sie wez za robote lajzo smierdzaca .............................................................itd

kierownik

za dużo wolnego czasu macie że na forum piszecie od jutra dokładka roboty przedstawiciele jak i produkcja

premiks

hades,franks334,olgierd to jedna osoba tylko nick zmienia i tak bardzo się denerwuje i dlaczego ubliżasz osobą którzy pracują na poczcie oni tylko uczciwie pracują a może kiedyś będę pracował na poczcie i ja sobie poradzę Ty kolego niestety NIE i na tym kończę swoje wpisy na forum bo żeby Ci wstydu nie przynosić bo i tak się nie rozumiemy a co do studiów kolego zadałeś sobie pytanie i od razu sobie odpowiadasz to poco mam się chwalić jak Ty wiesz wszystko najlepiej .najlepiej pracujesz bez Ciebie by nie było firmy bo Ty wszystko sprzedajesz na razie życze powodzenia

hadesDNA

Wyrzucić premiksa z forum bo kozak wstyd robi firmie Dossche!!!!!!!!!!!

franx 334

premiks ty jesteś po studiach??? Jakich ??? Studiach produkcji pasz??? Gdzie takie można skończyć??? Pochwal się na forum , bo jestem ciekaw? Edukuj kolego bo spore braki w twojej łepetynce. :-)

olgierd ropid

premiks ty babolu ze wsi!!!

as2

premiks na pocztę znaczki przyklejać!!!

wieniozłodzi

premiks zwal se Qunia x 2

premiks

słuchaj wieniozłodzi palancie to TY jesteś TEMPAK i to my dla ciebie produkujemy towar żebyś go sprzedał a TY masz wszystkich w dupie rolnikom w dupe wchodzisz żeby od ciebie tą pasze kupili a reszte masz gdzieś tempaku chodzi oto żem jak byś był dobry przedstawicielm to umiałbyś przewidzieć w środku tygodnia że np. pan kowalski potrzebuje daną pasze i do niego wbijasz i dajesz cynka dalej że mają daną paszę wyprodukować a ty tepaku pasze zamawiasz w piątek o 18tej i oto tu chodzi

Każdy z nas dokłada cegiełkę aby maszyna się kręciła. Czy to produkcja czy handlowcy. Przypominam kolegom z produkcji, że bez nas nie byłoby Was i odwrotnie. Proste, to co wyprodukujecie my sprzedajemy. Gdyby Nas nie było to kolego szukałbyś sobie innej roboty, bo Twoje stanowisko byłoby zbędne. Z drugiej strony skoro tak Nam zazdrościsz to z wykształceniem możesz poszukać sobie podobnej pracy. Przekonasz się czy to łatwy kawałek chleba. Nikt Cię nie przymusza do tego co robisz i podsumowując, sam chciałeś i zdaje się, że chcesz tu pracować, skoro jeszcze się nie zwolniłeś. Pozdrawiam.

Dorian Cedrob

Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda lub chce sobie przypomnieć jak wygląda idiota, mlun, matoł omyłkowo nazwany dyrektorem to proszę - link: (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o DOSSCHE SP. Z O.O. - Maków Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOSSCHE SP. Z O.O.