Opinie o PIKA Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PIKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIKA Sp. z o.o. w Gdańsk

6 miesieczny pracownik

Nic takiego nie ma miejsca. skąd wy takie info bierzecie?

byłem
@6 miesieczny pracownik

Za krótko pracujesz....żeby coś wiedzieć

oleg

Dokładnie tak

lolo

To cud w Ożarowie

ale ta firma konsekwentnie idzie do przodu, większe przychody , nowe kontrakty... to się nie bierze z powietrza

pikpuja

W oltarzewie to doprowadził kierownik do bankructwa agencji. Nie placil ani ludzie ani agencji. To jest karygodne

skandal
@pikpuja

Dlatego właśnie wszyscy szanujący się stamtąd odeszli , co do klimatu jaki tam panuje , no pozostawię to bez komentarza ...

oleee
@skandal

Tak tak zgadzam sie z przedmówca.

Administrator IT

Rekrutują 3 osoby, najpierw rozmowa o firmie, potem pytania ścisłe techniczne. Test do wypełnienia i na tym koniec. Atmosfera ok, rozmowa swobodna i bez spiny. Osoby techniczne często dopytują o szczegóły, liczy się doświadczenie. Miło i konkretnie, na razie czekam na telefon.

Techniczne, test wiedzy

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pytka

(usunięte przez administratora)Iron ma własnych ludzi i hale. Atmosfera narazie ok. Kasa bardzo nie ok.

omega III

Tak jest cały czas?

OLO

A powiedz w jakim oddziale?

kik
@OLO

W kazdym tak jest od dawna. Uwazajcie!

mini

A tera popiszesz sie jak tu fajnie?

pika wroclaw

A u nas balagan. Nie ma strategi(usunięte przez administratora)Chodźmy wszyscy do gdańska!

pika gdańsk

oczywiście że da radę tyle pieniędzy wyciągnąć. Wystarczy szybko i dobrze wykonywać swoją pracę. I nie jestem jedyna z takimi zarobkami, moi znajomi mają takie same. Osoby narzekające na wypłaty to te mające o wszystko pretensje, cały czas gadające, robiące przerwy na papierosa co 20 minut. I tyle.

lysy

Będzie dla każdego praca. Uslugi elektroniczne nie wykluczają uslug analogowych. Skupcie sie na pracy a handlowcy zrobią reszte.

ble

A co tam w Ołtarzewie słychać, podobno duże zminy ?

młoda

Sam się przekonaj

mała

Pracują

malo wazne

Papieru nie sprawdzalam bo jestem na projekcie.

ważne

Od tego jest Księgowość a nie my pracownicy .I papier był czy nie?

malo wazne

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tak trzymac kierowniczko/ku

ważne

Ci którzy pracują to nie mają czasu na brednie i wypisywane na temat firmy a tacy jak w/w chcą trafić do kroniki ale niestety Pika jej nie prowadzi a wielka szkoda,bo po paru latach, przeczytało by się, jacy ..... pracowali tutaj.

wazne

Jak nie ma w Gdańsku to i w Ołtarzewie. Ludzie tylko narzekacie jak się nie podoba zmieńcie prace na inna - lepszą a może gorszą.

szok

PIKA to najgorsza firma w z jaką kiedykolwiek miałem styczność(usunięte przez administratora) Liczy się tylko ilość i czas a potem zdziwieni wytykają błędy(usunięte przez administratora)

jam

Chce starac sie o pracę w warszawie ale slyszalem o kiepskich warunkach i kierowniku, powiedzcie czy jest warto?

Zostaw merytoryczną opinię o PIKA Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PIKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIKA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PIKA Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIKA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 313 ocen.

PIKA Sp. z o.o.