PIKA Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIKA Sp. z o.o.

Były pracownik. Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Nie polecam pracy we Wrocławiu. Obecnie większość pracowników się zwalnia.(usunięte przez administratora) Cóż jak mają się czuć pracownicy, którzy pracują w tej firmie od lat i mają mniejszą stawkę godzinową od nowozatrudnionych osób? Pracownik ma robić i cieszyć się że w ogóle ma pracę oraz słuchać na każdym zebraniu z panem (usunięte przez administratora)jak to pika sobie świetnie radzi. Jak ma ktokolwiek tam pracować jak w firmach kilkadziesiąt metrów dalej stawka jest wyższa o kilka złotych? Dodatkowo zero premii, zero możliwości awansu,(usunięte przez administratora)

Ewelina Nowy wpis
@Były pracownik.

Cześć, a czy był podejmowany temat podwyżek z pracodawcą przez wieloletnich pracowników? Jaka w ogóle stawka obowiązuje w Pika?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PIKA Sp. z o.o.?

1
Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

hahaha zabawne pytanie
@Pytanie

Hahaha zapomnij. Dostaniesz umowę zlecenie podpisywaną co parę miesięcy i będą ci tylko obiecywać umowę o pracę. A jak w końcu znajdziesz normalną pracę i dasz im znać ze odchodzisz tydzien przed (mimo ze zlecenia nie wypowiada się jak umowy o pracę) to będę miec pretensje że im za pozno mówisz :D no bo w końcu gdzie tak szybko znajdą kolejnego frajera.

Pracownik
Pracownik
@hahaha zabawne pytanie

A to ciekawe... Ja jestem na umowie o pracę od ponad 4 lat. Także troszkę się mijasz z prawdą.

4
Były pracownik
Były pracownik
 Rekomendacja
@Pracownik

Prawda jest taka, że umowę o prace można dostać. Ja po 2 latach pracy na zlecenie dostałam moją umowę o pracę. Ale tylko dlatego, że odeszła osoba która ją miała i się zwolniło miejsce. Tak od pierwszych dni to raczej nikt nie dostaje umowy o pracę.

Ktoś Nowy wpis
Były pracownik
@Pracownik

Zależy jaka lokalizacja ale umowy są dla nielicznych

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie PIKA Sp. z o.o.?

Ktoś
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

W jakim sensie z zewnątrz? Jako były pracownik w ogóle nie polecam firmy. Szkoda tracić tu swoj czas.

GOŚĆ

Jak wy tam dojeżdżacie ? Chodzi mi o Bielany Wr./ oczywiście nie licząc samochodu to jak docieracie do pracy ?

Aaa
@GOŚĆ

Autobusem z Krzyk. Linia 612. Do tego jest jeszcze autobus IKEA oraz komunikacja Kobierzycka.

JA

Jak wy tam dojeżdżacie na te Bielany oprócz samochodu ?

Aaa
@JA

Autobus 612.

Majkelalw

Czy zgłaszaliście , że wypłata jest opóźniona ? W jakim czasie ?

Gabriela
@Majkelalw

Te opóźnienia z wypłatami coś długo już trwają. Pierwsze sygnały na GoWorku pojawiły się już w lipcu zeszłego roku. Ktoś wie, czemu tak nagle są te opóźnienia?

CAMI
 Pytanie

We Wro jest oferta praca biurowa - obsługa klienta. Umowa cywilno- prawna [po 6 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę] Czy ktoś z obecnych pracowników może napisać jak w praktyce wygląda ta "możliwość"?

Gandalf

Wrocław: (usunięte przez administratora) - brak światła w niektórych częściach magazynu (pracownicy chodzą z latarkami, ponad 50% magazynu ciemne), - brak ogrzewania i klimatyzacji (praca w blaszanym magazynie, w zimie kurtka, czapka i rękawiczki raczej obowiązkowe), - brak szkoleń, - brak umów o pracę, - spóźnione wypłaty wynagrodzeń, (usunięte przez administratora)

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa w PIKA Sp. z o.o.?

xx44
@Pytanie

Tyle ile minimalna, 17 brutto

Johny
@Pytanie

W zależności od miejsca pracy: 17-19zł brutto. Oczywiście na umowe zlecenie. Można sobie dorobić nadgodzinami.

....
@Pytanie

We Wrocławiu 17 zł brutto w biurze i 19 zł brutto w magazynie.

........

W ostatnim czasie problemy z wypłata pensji na czas

2
qwertty
@........

w ostatnim? od kilku lat...

1
Emilia
@........

Próbowaliście rozmawiać z pracodawcą na ten temat? Na pewno da się jakoś rozwiązać ten problem. Opinie na temat pracy w PIKA Sp. z o.o. są bardzo mieszane, interesuje mnie czy to dobra firma dla osób chcących dopiero zdobyć doświadczenie.

....
@Emilia

Rozmawiać można z kierownikiem oddziału a on z kolei rozmawia z prezesem itp. (usunięte przez administratora) Jakie doświadczenie chcesz zdobyć w tej firmie???

kayko
 Rekomendacja

Firma nie najgorsza. Nie każdy przychodzi do pracy z pomysłem na siebie i dlatego dużo nie może oczekiwać. Będąc pracownikiem trzeba się liczyć z tym, że decyzje podejmowane są odgórnie. Rozwój w firmie zależy od potrzeb kierownictwa. (usunięte przez administratora) Firma rodzinna, stąd być może taki rozstrzał poglądów co do kierunku jej rozwoju.

2
warszawa

Nie polecam tej firmy ponieważ nie szanuje ona pracownika.

warszawa

Pracowałam w Warszawie i niestety wszystko było w porządku za wyjątkiem kontaktów z przełożonymi. (usunięte przez administratora)Poziom szacunku wobec pracownika jest znacznie poniżej normy (usunięte przez administratora)Nadużywanie władzy przez przełożonych. Nie polecam.

Marta

Nie ukrywam, że zastanawia mnie to, iż w ostatnich miesiącach przestaliście dyskutować o pracy w firmie PIKA. Działa ona w sposób normalny i dlatego chciałabym Was zapytać o aktualne warunki zatrudnienia, jakie są w stanie zaoferować swoim pracownikom. Czy poziom wynagrodzenia jest tam na tyle atrakcyjny, iż warto byłoby ubiegać się o pracę? Jestem ciekawa Waszego zdania, a zatem zapraszam do dyskusji o tym pracodawcy!

Apud

A jak tam wygląda niszczenie dokumentów dla klientów? Dalej są ,,niszczone" ?

Nickkk

Nie polecam pracy w Pice. Dlaczego? To proste... nie ma perspektyw na przyszłość. Niby dajesz z siebie wszystko a i tak jak zrobisz coś źle to możesz być za to wyrzucony. Nawet nie wiesz jak długo będziesz pracować bo z dnia na dzień możesz zostać zwolniony bo np. postawiłeś się szefostwu.(usunięte przez administratora) Jedyny plus tej pracy to koledzy i koleżanki, którzy są super.

Koleżanka APUD

Pracowałam w tej firmie parę lat wiec wiem o czym mówię. Szkoleń brak, umów o prace brak. Premię są ale małe i zależne od norm które wzięte są z nieba. Choć i tak więcej niż 300 zł brutto premii nie osiągniesz. Podwyżka pensji graniczy z cudem. Plusem jest świetne towarzystwo i tylko dla niego chce się przychodzić do pracy i słuchać audiobooków :) Szczerze odradzam, no chyba, że jest się młodym i chce zdobyć trochę doświadczenia za minimalną krajową to w tedy Pika jest idealna. Zakończę słynnym hasłem : Pika to nie firma, to stan umysłu.

pikaczub

Praca pod presją, nigdy nie wiesz czy jesteś w pracy ostatni raz. można dawać z siebie 300% a i tak lecisz.. brak szkoleń, a obowiązków coraz więcej Moje sugestie dla PIKA Sp. z o.o.: zmiana szefowej Lubię atmosferę w PIKA Sp. z o.o. za: tylko współpracownicy

Apud

Kiedyś dodawałem tutaj opinię, jednakże nie została opublikowana. Napiszę więc skrótowo Minusy: (usunięte przez administratora) - brak szkoleń - praca w fatalnych warunkach, archiwiści byli przerzucani z miejsca na miejsce - fatalna organizacja Plusy: - atmosfera, ludzie z którymi pracowałem byli świetni! - premia, skromna ale zawsze

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o PIKA Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

PIKA Sp. z o.o.