Opinie o PIKA Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PIKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIKA Sp. z o.o. w Gdańsk

Jak wygląda podstawa w PIKA Sp. z o.o.?

xx44

Tyle ile minimalna, 17 brutto

Johny

W zależności od miejsca pracy: 17-19zł brutto. Oczywiście na umowe zlecenie. Można sobie dorobić nadgodzinami.

....

We Wrocławiu 17 zł brutto w biurze i 19 zł brutto w magazynie.

........

W ostatnim czasie problemy z wypłata pensji na czas

qwertty
@........

w ostatnim? od kilku lat...

Emilia
@........

Próbowaliście rozmawiać z pracodawcą na ten temat? Na pewno da się jakoś rozwiązać ten problem. Opinie na temat pracy w PIKA Sp. z o.o. są bardzo mieszane, interesuje mnie czy to dobra firma dla osób chcących dopiero zdobyć doświadczenie.

....
@Emilia

Rozmawiać można z kierownikiem oddziału a on z kolei rozmawia z prezesem itp. (usunięte przez administratora) Jakie doświadczenie chcesz zdobyć w tej firmie???

kayko

Firma nie najgorsza. Nie każdy przychodzi do pracy z pomysłem na siebie i dlatego dużo nie może oczekiwać. Będąc pracownikiem trzeba się liczyć z tym, że decyzje podejmowane są odgórnie. Rozwój w firmie zależy od potrzeb kierownictwa. (usunięte przez administratora) Firma rodzinna, stąd być może taki rozstrzał poglądów co do kierunku jej rozwoju.

warszawa

Nie polecam tej firmy ponieważ nie szanuje ona pracownika.

Administrator IT

Rekrutują 3 osoby, najpierw rozmowa o firmie, potem pytania ścisłe techniczne. Test do wypełnienia i na tym koniec. Atmosfera ok, rozmowa swobodna i bez spiny. Osoby techniczne często dopytują o szczegóły, liczy się doświadczenie. Miło i konkretnie, na razie czekam na telefon.

Techniczne, test wiedzy

warszawa

Pracowałam w Warszawie i niestety wszystko było w porządku za wyjątkiem kontaktów z przełożonymi. (usunięte przez administratora)Poziom szacunku wobec pracownika jest znacznie poniżej normy (usunięte przez administratora)Nadużywanie władzy przez przełożonych. Nie polecam.

Nie ukrywam, że zastanawia mnie to, iż w ostatnich miesiącach przestaliście dyskutować o pracy w firmie PIKA. Działa ona w sposób normalny i dlatego chciałabym Was zapytać o aktualne warunki zatrudnienia, jakie są w stanie zaoferować swoim pracownikom. Czy poziom wynagrodzenia jest tam na tyle atrakcyjny, iż warto byłoby ubiegać się o pracę? Jestem ciekawa Waszego zdania, a zatem zapraszam do dyskusji o tym pracodawcy!

Apud

A jak tam wygląda niszczenie dokumentów dla klientów? Dalej są ,,niszczone" ?

Nickkk

Nie polecam pracy w Pice. Dlaczego? To proste... nie ma perspektyw na przyszłość. Niby dajesz z siebie wszystko a i tak jak zrobisz coś źle to możesz być za to wyrzucony. Nawet nie wiesz jak długo będziesz pracować bo z dnia na dzień możesz zostać zwolniony bo np. postawiłeś się szefostwu.(usunięte przez administratora) Jedyny plus tej pracy to koledzy i koleżanki, którzy są super.

Koleżanka APUD

Pracowałam w tej firmie parę lat wiec wiem o czym mówię. Szkoleń brak, umów o prace brak. Premię są ale małe i zależne od norm które wzięte są z nieba. Choć i tak więcej niż 300 zł brutto premii nie osiągniesz. Podwyżka pensji graniczy z cudem. Plusem jest świetne towarzystwo i tylko dla niego chce się przychodzić do pracy i słuchać audiobooków :) Szczerze odradzam, no chyba, że jest się młodym i chce zdobyć trochę doświadczenia za minimalną krajową to w tedy Pika jest idealna. Zakończę słynnym hasłem : Pika to nie firma, to stan umysłu.

pikaczub

Praca pod presją, nigdy nie wiesz czy jesteś w pracy ostatni raz. można dawać z siebie 300% a i tak lecisz.. brak szkoleń, a obowiązków coraz więcej Moje sugestie dla PIKA Sp. z o.o.: zmiana szefowej Lubię atmosferę w PIKA Sp. z o.o. za: tylko współpracownicy

Apud

Kiedyś dodawałem tutaj opinię, jednakże nie została opublikowana. Napiszę więc skrótowo Minusy: (usunięte przez administratora) - brak szkoleń - praca w fatalnych warunkach, archiwiści byli przerzucani z miejsca na miejsce - fatalna organizacja Plusy: - atmosfera, ludzie z którymi pracowałem byli świetni! - premia, skromna ale zawsze

Łukasz

Najlepiej to się pracuję na magazynie...Brak organizacji,jeden wielki bałagan z dokumentami klientów.

Pracuję w firmie Pika i szczerze się dziwię ile jest negatywnych opinii. Gdybym zobaczył je przed rozpoczęciem pracy, to bardzo możliwe, że w ogóle nie pojawiłbym się na rozmowie. Atmosfera w firmie jest bardzo spokojna, wręcz rodzinna. Nikt nie stoi nad Tobą z batem i nie pogania. Jeżeli wykonujesz swoją prace rzetelnie, to naprawdę nie ma problemu żeby czasem wyjść wcześniej, albo wziąć dzień wolny jeśli zajdzie taka potrzeba. Czasami pada pytanie kto może zostać dłużej, lub przyjść w sobotę, co jest dodatkowo nagradzane. Szczerze polecam, piszę o sytuacji w olivia business centre - Gdańsk

Witam. W natłoku opini chcialbym sie dowiedziec czy warto szukac pracy w dziale IT? Jak wyglada mniej wiecej stawka i jaka jest mozliwosc awansu/przejscia do programistów? Mam ukonczone studia programistyczne i jestem w trakcie kursu i nie ukrywam chcialbym czegos w zawodze ale na ten moment brak wiedzy i doswiadczenia.

Pikaczu
@Zainteresowany

Czlowieku nie rob tego omijaj tę firemke szerokim łukiem.

@Zainteresowany

Nie można tu chyba podawać stawek, ale powiem tak: 1,5 roku temu był wymagany status studenta + wiek do 26 lat, domyślasz się pewnie dlaczego:)

Kala

Nie warto. W IT pracuje się bardzo źle. Ciagle inne działy i wielce szanowny zarząd jeździ po IT. Dużo mówiono o zmianach, premiach, benefisach, szkoleniach i innych cudach na kiju. Tylko mówiono, klepano jak propagandę za PRLu a za tym nic nie poszło. W tej firmie nie nauczysz się nic nowego, nie rozwiniesz się i nie zarobisz. To miejsce do mijania szerokim łukiem.

@An Co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie, że firma PIKA nie dba o pracownika? Poza tym, czy otrzymałeś premię, o której wspomniałeś? Napisz więcej szczegółów, aby Twoja opinia była bardziej wiarygodna.

An

Firma nie dba o pracownika. Zaniedbane IT, księgowość. Stanowczo odradzam zatrudnienie u nich. Obiecują mi awanse i szkolenia od kilkunastu miesięcy. Miały być premie za awarię informatyczna w której stracili wszystkie dane klientów ale do tej pory premii nie ma. Odradzam.

@ktos Widzę, że jesteś pracownikiem firmy. Czy możesz wypowiedzieć się na temat tego, co takiego dzieje się w firmie, że rozważasz zwolnienie się? Nie ma pozytywnych kwestii, które mogłyby Cie zatrzymać? Będzie to na pewno przydatna dla każdego zainteresowanego informacja.

ktos

Jak nie zmienia swojego podejścia to ja niedługo odchodzę. Sprzedaż it za niedługo będą sami sobie robić.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy PIKA Sp. z o.o.?

Archiwista

Bez zmian. Czytaj poniżej.

Zostaw merytoryczną opinię o PIKA Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PIKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIKA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PIKA Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIKA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 313 ocen.

PIKA Sp. z o.o.