Opinie o Pol Hochbau w Köln

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pol Hochbau. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pol Hochbau o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol Hochbau w Köln

pracuje dla PolHochbau od 2008 roku do teraz prawie caly czas u pana (usunięte przez administratora), różnie bywalo ale jak obliczylem ile przez ten czas zarobilem ( po odliczeniu podatku, mieszkania, jedzenia) to mi wyszlo 2500 EUR na miesiac, przedtem pracowalem wiele lat w rożnych firmach w niemczech ( np.budimex) o takich zarobkach moglem tylko pomarzyć, ja tu jestem aby zarabiać - w polsce mam zone i trojke dzieci

925piotr

Wszyscy co jesteście oszukani. Ja też pracowałem w tej "FIRMIE" i zostałem oszukany. Jest możliwość zakończenia tego procederu, ale musi się znależć kilka osób chcących złożyć zeznania na tutejszej policji.Może kasy nie odzyskamy (usunięte przez administratora) a i naganiacz za to zapłaci. Sam nic nie zrobie a w sprawe jest już zaangażowana Ambasada w Koloni,Urząd Celny Niemiecki,oraz ich Policja.Jeżeli pracowałeś tam i zostałeś oszukany to daj znać na adres e-mail: oszukaniprzezchomicza@wp.pl

ktosiek

Juz wam toster z bydgoszczy nikogo nie podeśle i co teraz???

sweatandzia

lipa dno brak kasy szkoda dla fachowców firma obliczona na głópków i (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pol Hochbau? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

to najgorsza firm w jakiej pracowalem zjechalem bez kasy a kierownictwo w monheim ponizej zera sami (usunięte przez administratora)niewarto

tak to jest

(usunięte przez administratora) tak działają jak warunki pozwalają ale co tam robi jeszcze (usunięte przez administratora)?(usunięte przez administratora).Za plecami to jak najgorzej a jak co to pod stół i szczekając przytakują.

pkp

Byłem widziałem i moje zdanie jest takie kto pracuje i nie przepija pieniędzy ten będzie w miarę zadowolony ,w firmie za dużo pijaków i cwaniaków po co (usunięte przez administratora) ich- ściąga nie wiem reszta na nich musi pracować

pracownik po przejsciach - 2010-01-17 13:56:11pol hochbal co tu duzo opowiadac wyzysk klamstwo goni klamstwo parodja jezeli spotkacie sie z nazwizkami (usunięte przez administratora) to trzymajcie sie od nich daleko albo po (usunięte przez administratora)a podobnie jak koledzy zjechalem bez kasy oni nie licza sie z ludzmi.a obecnie maja problemy bo rzucili sie chciwie na duza budowe i kiepsko im to idzie.mam tylko nadzieje ze sie tam wykoleja.no to do Zollamtu ich podac trzeba... Ino skutecznie sie nimi zajma.

pracownik po przejsciach - 2010-01-17 13:56:11pol hochbal co tu duzo opowiadac wyzysk klamstwo goni klamstwo parodja jezeli spotkacie sie z nazwizkami (usunięte przez administratora)to trzymajcie sie od nich daleko albo po ryju lac.ja podobnie jak koledzy zjechalem bez kasy oni nie licza sie z ludzmi.a obecnie maja problemy bo rzucili sie chciwie na duza budowe i kiepsko im to idzie.mam tylko nadzieje ze sie tam wykoleja.no to do Zollamtu ich podac trzeba... Ino skutecznie sie nimi zajma.

rz niewolnik od grz....sta....

pracowalem tam od kwietnia do sierpnia i zarobilem NIEWIEM ILE nikt mnie nie informowal jak sie pytalem to odp. byla A CO TO JA WROZKA dostalem na reke w tym okresie 2700 euro minus z tego 2000 na oplaty hotel posilki dla rodziy wyslalem 700 euro co dalo im 180 miesiecznie z tego musieli sie wyzywic i oplacać rachunki JEDNO OGROMNE (usunięte przez administratora) ktorymi pojechalem pracuja nadal i zyja Mazeniami moze nas rozliczy? w nastepnym miesiacu poz(usunięte przez administratora)

zzz

zlodzeje wisza mi wedle umowy 4500 euro zjechalem z tego (usunięte przez administratora) pracuje w polsce za16zl ale platne terminowo na koniec zostalem wyzwany od smieci i tyle

koma

Dalem sie nabrac jak male dziecko na zapytanie co z tymi opiniami na ich stronie odpowiec werbujacego do pracy i za to ma placone odpowiedzial ze to pijacy ktorzy zostali zwolnieni tak pisza i uwierzylem mu ipojechalem a prawda jest taka ze to uczciwi ludzie ktorzy zostali oszukani przez pana (usunięte przez administratora)on nawet (usunięte przez administratora) nie ruszyl zeby sprawdzic jakie warunki tam sa Cyganie maja leprze co do pieniedzy to prawda nie ma ich a ty kobieto co wypisujesz te bzdury to to Ci za nie placa daj sie leczyc wnocy nie masz koszmarow szkoda bo to wlasnie tacy ludzie jak ty powinni sie nie odzywac nie majac pojecia oczym chce pisac bo tacy ludziejak my jadac tam zaplacilismy grube pieniadze w Polsce otwierajac dzialalnosci nie ktorzy sie zapozyczyli zeby jechac po leprsa przyszlosc dla rodziny a tacy pseldo kierowniczki wraz znaciagaczem z Bydgoszczy zeruja na nas i tak bedzie dopuki ktos madry nie skopie im (usunięte przez administratora)

grab

To co piszecie chlopaki to super bo to prawda ludzie jadac z tej firmy w Polsce oplacaja wszystkie oplaty zwiazane z dzialalnoscia zusy itym podobne nie jedziecie jak zebracy jak to pisza podstawieni ludzie jak ta paniusia ktora piszac te bzdury nie wie o co wam chodzi a chodzi Wam o godnosc ale tacy ludzie ktozy razem z naganiaczem z Bydgoszczy wykozystuja ludzi za grube pieniadze prsze trzymajcie sie pieniedzy nie odzyskacie nawet sadownie i oni otym wiedza bo nie macie zadnych umow znimi dobrze sie zabezpieczyli werbujac Was

paki

właśnie mój ojciec został wikiwany przez tą frajerską-pedals... spółę i wraca dziś do kraju nocleg-prycza bez materaca prysznic-ani jednego jak ktoś ma ochotę to pozostało umyć się w małym zlewie warunki wprost żenujące jak na ludzkie warunki pomimo tego nie wypłacają pieniędzy-ci którzy tam pracują to pieniędzy na oczy nie widzieli od dawna.A za tym wszystkim stoi frajer który mieszka w bydgoszczy nazwisko pewnie znane dla was-pracownicy powinniście się skrzyknąć i wymierzyć sami sprawiedliwość jak podłość ludzka nie zna granic-kończe bo można pisać w nieskończoność o wyczynach firmy (usunięte przez administratora)

rympałko

Omijajcie tą firme szerokim łukiem.Szefostwo to nędza.Ten ,który miałby szansę zrobic jakiś porzadek siedzi na (usunięte przez administratora) w Polsce.(usunięte przez administratora)net będzie sciagał ludzi z Ukrainy.Wrócił tam niejaki kierownik(usunięte przez administratora)pierwszej wody.Dla tego gościa strop grubszy o kilka cm .to nie problem,pijaczyna do kwadratu.Ten gość jak iparu innych to specjaliści od(usunięte przez administratora) firm.Ci faceci ,łącznie(usunięte przez administratora) byliby smacznym kąskiem dla moich 'piesków;

xyz

ogólnie to syf i nędza nie polecam płacą mało i nieterminowo brak kontaktu z szefostwem nastawieni na oszukanie ludzi ciągle werbują nowych tak by sie nikt nie połapał że oszukują a warunki mieszkalne poniżej ludzkiej godności (speluna na rheinstrase).jeśli jesteś dobrym cieślą lub zbrojarzem to trzymaj się od tej firmy z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Pol Hochbau - Köln

Pol Hochbau