ZIMAKBAU

Köln

Opinie o ZIMAKBAU

Ja pracuje w tej firmie ponad rok czasu i nie narzekam.8euro na godzinę nie ma szału ale szef mieszkanie opłaca i stara się żeby ludzie mieszkali jak ludzie.Szef w porządku,elastyczny gość.Zawsze można z nim się dogadać.I co trzeba przyznać o swoich ludzi walczy jak lew!!!Żadnemu [usunięte przez moderatora]nie pozwoli żeby Polaka zle traktował.

JASIU

FIRMA JAK FIRMA.STAWKI NIE SĄ SPECJALNIE OSZOŁAMIAJĄCE ALE PRZYNAJMIEJ PIENIĄDZE SĄ NA CZAS.NIE OBIECUJĄ ZŁOTYCH GÓR ,MÓWIĄ JAK JEST.JEŚLI KTOŚ POTRAFI PRACOWAĆ I NIE ZAGLĄDA DO KIELICHA TO BĘDZIE ZADOWOLONY

Zostaw opinię o ZIMAKBAU - Köln

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZIMAKBAU