Opinie o Pol Hochbau w Köln

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pol Hochbau. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pol Hochbau o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol Hochbau w Köln

franko Nowy wpis

taka stawka, jak to na minimalną, dla mnie byłaby w porządku na start :)

romek Nowy wpis

to czy życie jest takie czy nie zalezy od tego gdzie mieszkasz, a przecież można trfić do biedniejszej i bogatszej okolwicy tak naprawde, więc nie wiem już sam, to chyba kwstia oszczędzania @Palaster, wiaodmo, że codziennie do klubów chodzic nie będziesz, a chodzi o to, zeby jak najwiecej zarobić a nie wydać.

Palester Nowy wpis

Okej, wszystko pięknie, ale jak to ma się do ogólnych szacunków finansowych, gdzie można za pośrednictwem wspomnianej firmy zarobić w niemczech od 1500 euro w zwyż ? Chciałbym spróbować unich pracy ale czy forma wynagrodzenia jest stała? Należy wziąć pod uwagę wcale nie tanie życie, w dodatku w dużym niemieckim mieście jakim jest Koln, odliczając koszty paliwa, życie i wynajem lokalu, pozostaje niecały tysiąc ojro. może ktoś potwierdzić ?

sikorka90 Nowy wpis

ja również poszukuję pierwszego pracodawcy i chciałabym żeby to był pracodawca stabilny i solidny, żebym nie musiała zmieniać pracy za miesiąc. czy w takim razie powinnam starać się o zatrudnienie w Pol Hochbau? napiszcie proszę pilnie bo w końvu już muszę zdecydować się na jakąś firmę i iść do pracy. a jak kasa?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pol Hochbau? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy MECHANIK PRZEMYSŁOWY (m/z)
KÖNIG SE & Co KG
logo firmy Monter klimatyzacji, wentylacji i systemów chłodniczych
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Technik monter chłodnictwa praca
THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG
nickj

bardzo chcialbym zobaczyc tego goscia ktory pracuje tyle lat u chomicza i srednia mu wychodzi 2500 euro na miesiac pracowalem w tej firmie i zostalem oszukany i ponewaz pracuje w tych rejonach w innej firmie na biezaco kontroluje sytuacje . pryjezdzaja wciaz nowi pracownicy ktorzy sa nieswiadomi pulapki ktora na nich tu czeka to istny koszmar jesli ktos tu wyjdzie na czysto licze z tymm ze chomicz po 2 miesiacach placi coraz rzadziej a pozniej wogole i po odliczeniu kosztow prowadzenia dzialalnosci gospod. podatku . przyjazdu . wyjazdu 400 do 500 euro na miesiac to wszystko a naganiacz w bydgoszczy nijaki toster mami zarobkami na czysto powyzej 2000e.warunki mieszkaniowe pod dnemm .na dojazdy do pracy trzeba sie skladac .gdy chomicz przestaje po 2 mies. placic pod byle jakims pretekstem .czeka na przelew od inwestora a to sie z nimm procesuje .zada od pracownikow dodatkowych dokumentow byle grac na zwloke a ludzie za darmo pracowali sytuacja robila sie dramatyczna chomicz przez majstra albo kierownika dawal 50euro dla 6 ludzi na pare dni .aby przezyc posilkowalismy sie jedzeniem wystawianym przez market dla odbiorcy ktory przewozil je do zoo w Krefeld taka mala szkola przetrwania .ale jeszcze barbziej dramatyczna sytuacja robila sie w domach rodziny czekaly na pieniadze a tu nic .jesli ktos sie wpisze ze swieza data to mozemy porozmawiac ewentualnie spotkac sie pomyslec jak przerwac ten oszukanczy proceder

ppp

polchohbau juz nie istnieje i dobrze ale pan ch i pani m otworzyli cm hochbau i dale oszukują a i wykopali nawet tak wiernego zołnierza niejakiego pana smietanke leslawa co to sie na niczym nie znał

rexs

uciekajcie z tej firmy puki jeszcze nie wiszą wam dużo kasy cm hochbau (chomicz}

Longin

Uwaga na chomicza jego cm hochbau

Longin

Uwaga na cm hochbau to firma ktora nie liczy sie z ludźmi kłamstwo goni kłamstwo

xyz

odpowiedz dla Majki Praca wygląda normalnie ludzie przyjeżdżają pracują ...... tyle , że nie zawsze dostają za to kasę .Dotyczy to wszystkich cieśli murarzy zbrojarzy a nawet kierowników .Szef zawsze znajdzie powód aby nie zapłacić, o dodatkach jakichkolwiek nie ma mowy krótko mówiąc firma mina pułapka odradzam z całego serca nawet desperatom co to wyjechać chcą za chlebem

xyz

uwaga na nową firme chomicza cm hochbau

były

(usunięte przez administratora)się znów tam załapał.Ten facet nie ma nie tylko honoru ale i wiedzy i ambicji.

kolejny oszukany

płacą jak chcą i kiedy chcą bywa ze wcale ostatniego przelewu zwyczajnie nie robią potrącają nie wiadomo za co no i jeszcze jest Jerry to taki fachowiec ze klękajcie narody każe się nazywać kierownikiem a jest zwykłym cieciem Chomicza, dziadem i nierobem resztę pozdrawiam

Zosia

Mój ojciec pracuje w tej firme od listopada 2011roku.Przyjechał teraz na urlop,firma miała mu przelac na konto wypłatę jakieś 1000e,ale niestety tata czeka juz 3tygodnie za pieniedzmi i nic!Cały czas cos wymyslaja,że nie maja jego podpisu,nipu i tak dalej.Moim zdaniem to jedna wielka ściema,a ojciec cały czas sie łudzi!!!!!

Bejbi

Popieram tą wypowiedź. Ta firma to oszustwo i c (usunięte przez administratora) stwo. Nie płacą za pracę, czasami dadzą zaliczkę 100 Euro i na tym koniec. Ludzie odjeżdżają do domu bez grosza. Ja pracowałem w Dusseldorfie. Dosłownie nie miałem za co wrócić do domu. To są oszuści i nic więcej. Ludzie nie dajcie sie zwerbować do tej firmy. Uważajcie na pana (usunięte przez administratora) to on proponuje idealne warunki do pracy a rzeczywistość jest przerażająca.

janek

Panowie! przypadkiem odkryłem tę stronę, wszystko prawda. Potwierdzam stokrotnie. Nowi trzymać się z daleka. Wystarczy dosyć nas oszukał. Gdybym tę stronę odkrył to na pewno by mnie tam nie było. Pojechałem nieświadomie za chlebem a wróciłem głodny.Pozdrawiam Kolegów oszukanych tak jak ja.

cel

to wszystko prawda ze Chomicz to złodziej niedługo rozsadzi go od dorabianiu się na biednych pracownikach a Grzanka to śmierdziel zarabiający na ludziach ale niedługo.

rympałko

2500 po kosztach?.Ciekawe kto kazał tak napisać temu gościowi.Stołowski i owszem ,oswoją kasę dbał i kilku swoich (usunięte przez administratora)

stop reklamom w internecie a bajki to o 19 ...dla dzieci

Zostaw merytoryczną opinię o Pol Hochbau - Köln