Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.

HALINA

Dzień dobry, wróciłam z wycieczki organizowanej przez wasze biuro. Byłam rozczarowana Panią przewodniczką. Ta Pani w młodym wieku ,nie potrafiła poradzić sobie z seniorami. Sprawiała wrażenie nie przygotowanej do tej wycieczki. Była cały czas zagubiona i ciągle czegoś szukała. Z tego co mówiła to do tej pory miała do czynienia z dziećmi, więc nie miała pojęcia jak postępować z seniorami. Kierowca natomiast był wspaniały. Był przystępny i wyrozumiały dla starszych ludzi. Zasługuje na pochwałę czego nie można powiedzieć o pani Asi. Pozdrawiam . Z wyrazami szacunku dla Przedsiębiorstwa Halina Hanert

Zadowolony klient
@HALINA 14.06.2017 12:33

Również byłam uczestnikiem tej wycieczki i mam odmienne zdanie. Pani pilot rewelacyjna osoba, kontaktowa, uśmiechnięta, bezproblemowa zgodziła się na dodatkowy wyjazd do Zakopanego, mimo że nie było tego w planie. P. Halinie chyba umknęło to co pozytywne od naszej Pani pilot. Pozdrwiam.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „ DRO- TOUR” Gorzów Wlkp.