Opinie o Selena S.A. w Wrocław

Selena SA, prekursor w profesjonalnej chemii budowlanej, powstała na początku lat dziewięćdziesiątych we Wrocławiu, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów i producentów poliuretanowych pian montażowych i uszczelniaczy silikonowych. Na przestrzeni ponad 20 lat rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii. Dziś oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku budowlanym. W asortymencie znajdują się również kleje, akryle, systemy ociepleń, produkty do izolacji oraz systemy i akcesoria budowlane. Portfolio marek, dedykowanych do różnych segmentów, otwierają m.in. TYTAN Professional, Matizol, Artelit, TYTAN EOS, HAUSER i dodatkowo na rynkach zagranicznych Quilosa, Polyfix, Dr Schenk. W zależności od grup produktowych udział Seleny w rynku plasuje się w okolicach 40%.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selena S.A. w Wrocław

olle

wieść gminna niesie, że kolejni negocjują z konkurencją

Janina

Ryba psuje się od głowy, a głowy grubej ryby już nie ma. Będzie lepiej. Już są znaki na niebie ku temu ;)

marek

Każdy pisze co chce ale fakty to fakty od zeszłego roku odeszło 10 na bodajże 15 handlowców więc o czymś to świadczy i nie byli to nowi pracownicy tylko z długim stażem powyżej 3 lat. WYZYSK I JESZCZE RAZZ WYZYSK ZA MARNE PIENIADZE

Kuba

Jak komuś się nei chce albo nie potrafi, to nie zarobi. Proste jak drut ;)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Selena S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
Mr W

„Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma” jak mówi stare przysłowie. Nie ma ludzi i rzeczy idealnych na świecie ale jedno jest pewne, Selena nie jest organizacją dla osób szukających pracy lżejszej od leżenia. Zarobki? Dobry handlowiec może zarobić naprawdę fajne pieniądze. Dział EOS przechodzi od niedawna zmiany które mają popchnąć organizację ku lepszemu. Ja widzę już pierwsze efekty jak choćby nowy, bardziej elastyczny system wynagradzania pracowników. Złe emocje nikomu nie służą, a najgorszą rzeczą jest palenie mostów za sobą. Jak to mówią „nigdy nie wiesz kto Ci kiedyś będzie pensję płacił” ;)

bax
@Mr W

zapomniałeś dodać że system premiowania zmienia się co miesiąc na każdym spotkaniu , że doszło roboty - kleje GEA weszły do EOS czyli wiecej pracy i klientów a kasa ta sama , no przepraszam zarabiają dyrektorzy po 40 tys

bax

EOS zdecydowanie odradzam , codzienne telefony od dwóch panów dyrektorów KK i GM , może i teraz coś się zmieni jak ZB poleciał ten to wogole nie miał szacunku do ludzi , generalnie brak jasności co do premii nigdy nie wiesz ile zarobisz wytyczne co do premii zmieniają się praktycznie z miesiąca na miesiąc oczywiście poza marną podstawą. W biurze siedzą ludzie którzy praktycznie maja cie za nic jedynym wyjątkiem jest A (usunięte przez administratora) gnieszka L. poza tym temat reklamacji...... w tej firmie nie są uwzgledniane i nie ważne ze wykonawca "robi " na produktach od lat firma znajdzie sto tysięcy powodów by jej nie uwzględnić , maile nawet w weekend i to o fantastycznych porach 21-23 , chodzi po rynku taki tekst "nikt nie da ci wiecej niż obieca Ci SELENA

PITBULL

Ogólnie firma od 2009 roku zaczęła się staczać, jeśli chodzi o atmosferę pracy, zarobki PH oraz chaotyczną strategię rozwoju. Słyszałem, że ostatnio wzięli się za darmozjadów dyrektorów i podziękowano panu ZB. I to jest akurat słuszna koncepcja :-)Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych chciałbym jednemu z nich, który jeszcze trzyma się stołka, złożyć życzenia "Leć A (usunięte przez administratora) daś,leć...&qu (usunięte przez administratora) ot;

Zgodnie z zasadą demokracji każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Gorzej gdy forum służy tylko do dzielenia się swoją flustracją. Wbrew temu co się pisze duża grupa ludzi w Selenie pracuje ponad 10 lat, raczej są zadowoleni. Co do zdolności produkcyjnych wystarczy zadać sobie trochę trudu, by dowiedzieć się, że tzw. zewnętrzni dostawcy należą lub ma w nich większościowe udziały właściciel Seleny. Dalej kadzić nie będę ;)

errr
@Andrzej

Czy duża grupa ludzi ze stażem ponad 10 lat wśród PH to nie wiem. Wystarczy pojechać na coroczne zebranie żeby zobaczyć ile tak naprawdę takich osób jest. Selena oczywiście daje pewne możliwości aczkolwiek ktoś kto przychodzi z zewnątrz jako nowa osoba zazwyczaj na słaby rynek ani świata nie zmieni ani nie zarobi. Bez odpowiedniej podstawy do pracy na niektórych rynkach ludzie dalej się będą zmieniać bo nikt nie będzie walczył o przyszłość kiedy jej sam nie widzi. Szczególnie kiedy system prowizyjny jest zero-jedynkowy a niektóre rynki wymagają lat pracy. Potrzebna jest stabilizacja. Racją jest fakt, że na forum są głównie negatywne opinie i frustracje aczkolwiek z czegoś to wynika. Wszyscy pracujemy przecież dla pieniędzy. Firma ma potencjał ale potrzebne są zmiany.

pfff

TA dokładnie ;D Najkrótszy czas pracy 9 lat hehe.

Borcia

Pracuje w MKR w ktorym najkrotszy staz pracy do 9 lat. Ekipa zgrana i nawet jezeli ktos odchodzil to na wlasna zyczenie. W samochodzie jest GPS ale jeszcze nigdynie zdazylo mi sie tlumaczyc z jazdy prywatnej czy weekendowej.Jezeli robisz swoja robote to jest ok i zarobic mozna. Dodatkowo nagroda roczna w postaci vouchera na wakacje z rodzina:-) Jest OK!

jerry
@Borcia

A jaki to rejon w którym najkrótszy staż pracy to 9 lat?

Grzechu

Wylewają tu gorzkie żale, ludzie którzy mają niskie kompetencje sprzedażowe i nie potrafią dobrze obsłużyć klienta albo indywidualnie do niego podejść. Ja pracuję dobrych kilka lat i nie narzekam, a wręcz przeciwnie ;) Ludzie, nie każdy umie sprzedawac, a chemia budowlana to nie jest też najłatwiejszy produkt.

ZIOMEK
@Grzechu

To chyba jakaś podpucha z tym postem. Ale faktycznie, jest trochę w nim racji. Oprócz tych wszystkich złych emocji które mają podłoże w trudnym okresie na rynku i innych sytuacjach są też bardzo dobre okresy. Jak to zwykle na takich forach, można się wyładować i lepiej poczuć bez patrzenia przełożonemu w oczy.

ZIOMEK

W firmie potrzeba wiele zmian, ale rotacja PH to zły kierunek. Nic to nie daje w większości wypadków. Zresztą za podstawę którą proponuje SELENA trudno o doświadczonego, zmotywowanego PH. Oferta jest bardzo szeroka i od handlowca wymaga się o wiele więcej niż w innych firmach. Stanowisko RMS-a też jest źle ustawione. Mentalnie firma powinna przerodzić się z takiej w której wszyscy się "kochają" lub "obrażają" w taką gdzie te relacje są w pełni profesjonalne bez względu na ciśnienie. Organizacyjnie i pod kątem przychodów oraz marki jest dosyć dobrze a wewnętrznie niektóre aspekty funkcjonowania tkwią jeszcze w dalekiej przeszłości kiedy firma była jeszcze mniejsza. Ja osobiście mam nadzieję że przestaną powielać rozwiązania które się nigdzie nie sprawdziły, a w końcu odważnie podejmą decyzje które wzmocnią morale wszystkich w firmie i znowu poczujemy że można wiązać z SELENĄ przyszłość zawodową.

Benek

Potwierdzam bicie piany w najgorszym wydaniu, powinni poszukac marketingowców wsrod sprzedawcow używanych bitych sprowadzanych samochodow na autohandlach , Ci przynajmniej potrafia kłamac ze 100% zaangazowaniem prosto w oczy, i jeszcze Pan od szkolen którego szarogeszenie sie jest juz od dawna poprostu niestrawne

tt

Panie G.kogoś pan zatrudnił na Szczecin życzę powodzenia i całej firmie

Jozua

Takiego bicia piany jak w Łodzi to dawno nie słyszałem. Pianoklej dekarski podzieli los zaprawy cienkowarstwowej , a sprzedaż GEA spadnie w tym roku o conajmniej 40 %. Gratulacje dla całej firmy

z rynku

selena to nadmuchana reklama wydmuszka ktora sama niewiele produkuje a towar bierze od poddostawców z róznych branz chemii, duzo reklamy i szumu, mało produkcji, jakosc taka sobie, traktowanie handlowcow i zarobki mierne!!!

xl

Pracuje tu ale juz sie zmywam . W tej firmie jest coraz gorzej - kasa - reklamacje . Opowiadaja bajki iz sa potega a tak na prawde są niewiele lepsi od najmniejszej konkurencji .

smarkej

W takim razie drogie kolezanki i koledzy w jakiej firmie z zakresu chemii budowlanej polecacie prace jako handlowiec? Aktualnie sprzedaje chemię mało znanego producenta i przyznam szczerze ze w szoku jestem czytając opinie o selenie. Sam nie zarabiam kokosów no ale i tak mam dużo lepiej niz to co widzę tu!

Mario
@smarkej

Głównie firmy z zagranicznym kapitałem. Coraz częściej widać, że Polskie firmy nie oferują zbyt wiele.

Bjoergen

No pokazówki to mają najlepsze zwłaszcza paru kolesi wysyłających maile około 23:30 w niedziele.

jk

oj na pokaz to bardzo dobra firma.....

ghxst
@jk

Wręcz idealna ;) z roku na rok coraz lepsza... Pozdrawiam z konkurencji. Podstawa taka jak w Selenie podstawa z prowizją. Czas było się pożegnać z Seleną właśnie ze względu na finanse. BYŁY pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Selena S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Selena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Selena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selena S.A.?

Selena S.A.