Opinie o Fmv Floro w Florø

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fmv Floro. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fmv Floro o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fmv Floro w Florø

Czy Fmv Floro oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Stefan Nowy wpis

Czy w FMV FLORO dobrze placa i jak sie pracuje?

Jakie godziny pracy obowiązują w Fmv Floro?

Ja Nowy wpis

Ile fabryka dala hehe

Jak w Fmv Floro wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Lysy

Jak bedziesz trzymal paluszek prosto w (usunięte przez administratora) Ce agusi to dostaniesz awans....

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fmv Floro? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Karol

Czy firma jest wypłacalna ?

Kasztan

Pracuje w FMV od niedawna prawdę mówiąc (usunięte przez administratora) polscy prowadzący są strasznie zastraszani przez tych niedorozwinietych Norwegów widać strach w ich oczach później odbijają to na pracownikach A o jedzeniu wspomnę tylko tyle że świnie na wsi w Polsce jedzą lepiej niż tutaj NIE POLECAM TEJ STOCZNI

Lysy
@Kasztan

Siema koło a w jakiej stoczni siedzisz? Pozdro

@pracownik a gdzie miałeś wyjazd ?

Witam ostrzegam wszystkich Przed tą firmą ,firma totalny krzak (usunięte przez administratora) przed wyjazdem wszystko obiecują pismo firma złożyła do Navu odpowiedź przyszła taka że Nav wypłaca od 16 dnia chorobowego w górę znaczy za A pracodawca od 1 do 14 dnia roboczego powinien wypłacić pracodawca Tak wynika z dokumentu NAV A firma nie chce płacić i chce oszukać pracowników sprawa już trafia do sondu pracy i zakaz prowadzenia działalności przez tą firmę na terenie skandynavia odradzam wszystkich chętnych żeby wyjechać z tej firmy .

Gambit

Potwierdzam że atmosfera w pracy jest straszna szczególnie u rurarzy nie jaki Rysiu dzban który jest jakimś tam prowadzącym nie ma wogule pojęcia o robocie jak mu ktoś do gustu nie przypadnie to wylatuje a boją się tych daunow Norweskich jak diabeł święcnej wody obniżają się nie polecam tej stoczni to (usunięte przez administratora) a o wyżywienie lepiej nie mówić tak jak pisał kolega świnie w Polsce lepiej jedzą jak w tym obozie POZDRAWIAM Ws,ystkich (usunięte przez administratora)

mkao

uniale to raczej nie jest wina agencji, że firma nie przedłużyła Ci umowy, mogli to zrobić z różnych powodów np. z takiego, że się nie sprawdziłeś. Piszesz też o organizacji wyjazdu i tutaj się zgadzam widziałem ofertę na mechanika utrzymania ruchu i wynika z niej, że raczej wyjazd jest na własna rękę

Tak firma liczy tylko na kase za sztukę którą wyśle bo z pracowników stałych to została tylko garstka jeszcze tylko przez chwile i też oleja ten (usunięte przez administratora) zatrudniaja ludzi przez polskiego pośrednika'INTERMUNDIA;; a stali przcownicy siedzą w domu i nie mogą się dodzwonić do biura w sprawie pracy przyjerzdzają budowlańcy i ludzie którzy pierwszy raz są w norwegii normalnie parodia kto teraz żądzi tym całym syfem chyba jakiś psychol albo nie wiem kto normalnie (usunięte przez administratora) syf ku...y w jednym brak słów co ci ludzie w biurze mają w tych makówkach jednym słowem syf (usunięte przez administratora) i dno totalne i w dodatku wystawione na sprzedaż w internecie na serio

Tak mają prace ale tylko w biurze i litwini na brattvagu jeszcze może miesiąc a pużniej pojadą siatkaże do sovik jak łajba wpłynie kto przywiezie więcej czarnemu to będzie pracował a jak nic nie zawieziesz to 4 tyg. i wypad

@pracownik

czyli nic nowego,bo siatkaze zawsze na pierwszym miejscu przyjerzdzali i nie tylko ze siatkani ale tez i z czyms na kolach i to pod sam dom.czarny siadzie na krzesle i bedzie batem strzelal jak kiedys na hali przy podpoze do dzwigu w grudniu gdzie ludzie do domu chcieli jechac a pan nie wyrazil zgody do poki nie bedzie skonczone...O losie nadal tam kibel a biuro ma lacznosc z sovikiem jest tam taki pseldo wloch co doniesie wszystko nic przednim sie nie ukryje i slyszalem ze caly czas jezdzi....powinni juz to fmv zamknac bo to nie firma jak polka w biurze siedzi i wszystko zniszczyla..

@tryk

Kolego widzę że jesteś też nie żle zorientowany co tam się dzieje na tym soviku są jeszcze ci goście co jerzdzą bejcą X3 ci to dopiero wożą ale i kaszubi też są nie gorsi po przyjeżdzie tylko patrz jak zapieprzają do okopconego pańcia z podarkami gdzie ci ludzie mają szacunek do siebie ja pier...e a pani A. ma nie tylko włocha do kontaktów bo jest takich więcej i przywożą jej też brodaty zabiera do floro całe kartony .Coraz większe bagno i syf ludzie siedzą w domu po 12 m-cy a oni mają na nich wyje...e i co gorsze nie chcą ich zwolnić bo by musieli wypłacić kasę .

@pracownik

troche pracowalem w fmv wiec i orientuje sie co i jak..hee X3 BRACIAKI (listonosze)nic nie potrafia tylko sie wymadrzac noo sory potrafia zrobic maly fundament pod jakas szafe masakra.nawet polacy od nich stronia i w soboty po pracy pija tylko z litwinami no chybaze juz nawet litwini nie chca z nimi siedziec przy wodce nie wiem.kiedys to byla dobra firma jak pracowalem ale pozniej zaczelo sie sypac strasznie i trzeba bylo zmienic firme i nie zaluje bo czasami spotykam chlopakow to jak opowiadaja co teraz tam sie dzieje to wlos deba staje..zniszczyli firme bo renoma byla bardzo wysoka i fachowcy w wiekszosci naprawde dobrzy,ale coz nachapali sie i teraz w dupie maja wszystko!!!

tryk

Hej czy może ktoś napisać co teraz dzieje się w fmv???czy maja prace??

pracowalem i zaluje

Co taka cisza?? Nikt nie pisze o tym folwarku agniusi?fmv priwatagnes hehe firma badziew oszuści kłamcy wszystko robią pod siebie a tobie tylko obiecują.później mówią tobie ze tego co tobie mówili to tak na prawdę nie mówili.jedno wielkie kłamstwo!!nie dajcie się oszukiwać więcej

ludzie naprawdę uważajcie na tą firmę nie wszystkim wypłacają pieniądze , a odzyskać pieniądze w Norwegii to nie jest wcale prosta i tania sprawa medjacja dobrowolna,organ rozjemczy,sąd Kiedyś ktoś na forum napisał mądrą wypowiedż jeśli choć jeden wpis na temat firmy jest negatywny nie wyjeżdżajcie z tej firmy I to jest bardzo mądra myśl Dlaczego na go worku nie ma wpisów na porządne uczciwe firmy Zastanówcie się zanim wyjedziecie

Pracuje w fmv od 2007r i szczerze od 4 lat ta firma to wielkie dno nie polecam to oszuści i kretacze a pani.A.T---- wiadomo o kogo chodzi no to juz szefowa całej Norwegii....... Odradzam wszystkim nie trakcie czasu na ta firme-krzak

ja jestem nadal zatrudniony w fmv ale od nich nie wyjerzdzam do pracy mam lepsza i to bardzo.nie chca mnie zwolnic bo wiedza ze duza kase musieli bymi wyplacic a ja sam sie nie zwolnie bo wszystko strace..a ty fikol to pewnie z ta firma zwiazany jestes bardzo gleboko???????

Radek

Tak, Floro działa w Norwegii, nic nie mają w Polsce, może ktoś opisałby jakie warunki tam panują, bo to, że sa lepsze niz u nas w kraju to raczej jasne.

aleksy

@Romek, bo w Polsce trudno znaleźć cokolwiek, to praca w Norwegii z tego co wiem, Fmv Floro pisze się właściwie Florø.

XXX

no cóż, póki pracuje w biurze pani (usunięte pzez administratora)i powiesz coś nie tak to zapomnij że tam pracowałeś, prawie nigdy nie odbiera telefonu, jest nie szczera, kłamie aby zamydlić ludziom oczy,jak chcesz coś więcej się dowiedzieć to musisz dzwonić i dzwonić tak na prawdę mają ludzi za nic....., nie dawno zwolnili mojego kumpla, za co?! nie wiadomo a fachowiec pierwsza klasa i to po szkole z doświadczeniem, nie pijący porządny pracowity gość, masakra firma....

nie czopek

niestety jak ktoś wcześniej zauważył polka czyli p.(usunięte pzez administratora) decyduje o tym kto będzie pracował a kto nie ,do pracy tylko koledzy a reszta w odstawkę, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fmv Floro - Florø

• Jak się pracuje w Fmv Floro?

Zobacz opinie na temat firmy Fmv Floro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fmv Floro?

Fmv Floro