Fmv Floro

Florø

Opinie o Fmv Floro

mkao

uniale to raczej nie jest wina agencji, że firma nie przedłużyła Ci umowy, mogli to zrobić z różnych powodów np. z takiego, że się nie sprawdziłeś. Piszesz też o organizacji wyjazdu i tutaj się zgadzam widziałem ofertę na mechanika utrzymania ruchu i wynika z niej, że raczej wyjazd jest na własna rękę

Tak firma liczy tylko na kase za sztukę którą wyśle bo z pracowników stałych to została tylko garstka jeszcze tylko przez chwile i też oleja ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zatrudniaja ludzi przez polskiego pośrednika'INTERMUNDIA;; a stali przcownicy siedzą w domu i nie mogą się dodzwonić do biura w sprawie pracy przyjerzdzają budowlańcy i ludzie którzy pierwszy raz są w norwegii normalnie parodia kto teraz żądzi tym całym syfem chyba jakiś psychol albo nie wiem kto normalnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf ku...y w jednym brak słów co ci ludzie w biurze mają w tych makówkach jednym słowem syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dno totalne i w dodatku wystawione na sprzedaż w internecie na serio

Tak mają prace ale tylko w biurze i litwini na brattvagu jeszcze może miesiąc a pużniej pojadą siatkaże do sovik jak łajba wpłynie kto przywiezie więcej czarnemu to będzie pracował a jak nic nie zawieziesz to 4 tyg. i wypad

@tryk 01.05.2015 18:32
czyli nic nowego,bo siatkaze zawsze na pierwszym miejscu przyjerzdzali i nie tylko ze siatkani ale tez i z czyms na kolach i to...

Kolego widzę że jesteś też nie żle zorientowany co tam się dzieje na tym soviku są jeszcze ci goście co jerzdzą bejcą X3 ci to dopiero wożą ale i kaszubi też są nie gorsi po przyjeżdzie tylko patrz jak zapieprzają do okopconego pańcia z podarkami gdzie ci ludzie mają szacunek do siebie ja pier...e a pani A. ma nie tylko włocha do kontaktów bo jest takich więcej i przywożą jej też brodaty zabiera do floro całe kartony .Coraz większe bagno i syf ludzie siedzą w domu po 12 m-cy a oni mają na nich wyje...e i co gorsze nie chcą ich zwolnić bo by musieli wypłacić kasę .

tryk
@pracownik 02.05.2015 15:59

troche pracowalem w fmv wiec i orientuje sie co i jak..hee X3 BRACIAKI (listonosze)nic nie potrafia tylko sie wymadrzac noo sory potrafia zrobic maly fundament pod jakas szafe masakra.nawet polacy od nich stronia i w soboty po pracy pija tylko z litwinami no chybaze juz nawet litwini nie chca z nimi siedziec przy wodce nie wiem.kiedys to byla dobra firma jak pracowalem ale pozniej zaczelo sie sypac strasznie i trzeba bylo zmienic firme i nie zaluje bo czasami spotykam chlopakow to jak opowiadaja co teraz tam sie dzieje to wlos deba staje..zniszczyli firme bo renoma byla bardzo wysoka i fachowcy w wiekszosci naprawde dobrzy,ale coz nachapali sie i teraz w dupie maja wszystko!!!

tryk

Hej czy może ktoś napisać co teraz dzieje się w fmv???czy maja prace??

pracowalem i zaluje

Co taka cisza?? Nikt nie pisze o tym folwarku agniusi?fmv priwatagnes hehe firma badziew oszuści kłamcy wszystko robią pod siebie a tobie tylko obiecują.później mówią tobie ze tego co tobie mówili to tak na prawdę nie mówili.jedno wielkie kłamstwo!!nie dajcie się oszukiwać więcej

były pracownik

ludzie naprawdę uważajcie na tą firmę nie wszystkim wypłacają pieniądze , a odzyskać pieniądze w Norwegii to nie jest wcale prosta i tania sprawa medjacja dobrowolna,organ rozjemczy,sąd Kiedyś ktoś na forum napisał mądrą wypowiedż jeśli choć jeden wpis na temat firmy jest negatywny nie wyjeżdżajcie z tej firmy I to jest bardzo mądra myśl Dlaczego na go worku nie ma wpisów na porządne uczciwe firmy Zastanówcie się zanim wyjedziecie

Pracuje w fmv od 2007r i szczerze od 4 lat ta firma to wielkie dno nie polecam to oszuści i kretacze a pani.A.T---- wiadomo o kogo chodzi no to juz szefowa całej Norwegii....... Odradzam wszystkim nie trakcie czasu na ta firme-krzak

ja jestem nadal zatrudniony w fmv ale od nich nie wyjerzdzam do pracy mam lepsza i to bardzo.nie chca mnie zwolnic bo wiedza ze duza kase musieli bymi wyplacic a ja sam sie nie zwolnie bo wszystko strace..a ty fikol to pewnie z ta firma zwiazany jestes bardzo gleboko???????

Radek

Tak, Floro działa w Norwegii, nic nie mają w Polsce, może ktoś opisałby jakie warunki tam panują, bo to, że sa lepsze niz u nas w kraju to raczej jasne.

aleksy

@Romek, bo w Polsce trudno znaleźć cokolwiek, to praca w Norwegii z tego co wiem, Fmv Floro pisze się właściwie Florø.

XXX

no cóż, póki pracuje w biurze pani (usunięte pzez administratora)i powiesz coś nie tak to zapomnij że tam pracowałeś, prawie nigdy nie odbiera telefonu, jest nie szczera, kłamie aby zamydlić ludziom oczy,jak chcesz coś więcej się dowiedzieć to musisz dzwonić i dzwonić tak na prawdę mają ludzi za nic....., nie dawno zwolnili mojego kumpla, za co?! nie wiadomo a fachowiec pierwsza klasa i to po szkole z doświadczeniem, nie pijący porządny pracowity gość, masakra firma....

nie czopek

niestety jak ktoś wcześniej zauważył polka czyli p.(usunięte pzez administratora) decyduje o tym kto będzie pracował a kto nie ,do pracy tylko koledzy a reszta w odstawkę, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

A ten stuknięty niby Włoch co ma takie triki , to dalej puka tą polkę blondynę z biura ? haha z niego to dobry był numer . Potrafił na żywca montera pod.... bo mu coś żle złożył , całkowite dno .

jozin

znamy palucha jest ok. tylko brata ma lewusa uważajcie na niego kasy mu nie pożyczajcie nigdy nie oddaje ,pije na drapańca sprzeda flaszkę wodki za 300nok a potem żebra o kielicha wsómie tak całe życie.nawet bratu sprzedał jak obcemu .kasuje równo tubylcy go znaja swierzych przesrzegam narka

ddi

czy jeszcze robi tam paluch taki bez palca mówią na niego zik zik spoko gość. Powinien być foremanem dał by nierobom popalić na aukrze głosujmy na niego hura

firma nie płaci zalegaja z kasa alkomaty non stop pijani foremani .czepiaja sie stop z ferje penga mi tez zalagaja

nie znajomy

Tak tylko ta firma się rozpada,wszyscy ludzie są na postojowym czy to normalne? Nachapali się a teraz mają ludzi głęboko gdzieś jak tak dobrze prosperująca firma nie potrafiła się utrzymać na rynku pracy to po prostu niedbalstwo i lenistwo ludzi na górze, brak po prostu słów to tyle bo bym mógł pisać i pisać bez końca ale nie ma sensu. siema

czarny

kiedy pracowalem we Floro przy rozbudowie fabryki EWOS w 2009 roku pod firma GRAIN TEC ,to polacy z FMV byli zadowoleni z tej pracy i zarobkow

AGNES

No tak jak zamiast do pracy to wola siedziec na kampach i pic .... to pozniej sa takie skutki....

Dziadoska firma jak w biorze sa polacy czyli (usunięte pzez administratora)sekretarka brygadzsta pseldonim Lysy to mafia to firma w firmie jeszcze niewiem czy tam pracuje brygadzist ktory jest litwinem Zydrunas wala po kieszeni jak niewiem to poprostu jest mafia podpadniesz wiecej nie pojedziesz uponisz sie o jakies nie zaplacone godziny zapomnij ze tam byles.

Zostaw opinię o Fmv Floro - Florø

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fmv Floro