efinor

Florø

Opinie o efinor

Agnieszka

Współpracowałeś z efinor? Koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Jak przebiegła Wasza współpraca? Jesteście zadowoleni? Czekamy na Wasze oceny.

ala

a wiecie czy można u nich w hotelach robotę teraz złapać?

welder

Co słychać w efinor??maja teraz jakąś prace dla spawaczy??

bruno

oczywiście wiele do tej pory się nie zmieniło. W dalszym ciągu najważniejszą rzeczą jest to jak długo i pzede wszystkim jak wydajnie się pracuje. Znam osoby które wyjeżdżały z efinorem i potrafiły przywozić z takich wojaży naprawdę duże pieniądze. Ale byli też Ci bardziej leniwi... i tym ich przygody nie zazdroszcze

monter30

Pracuje się dobrze, wypłata zawsze na czas. Nie ma niedomówień. Ale na początku jest selekcja i nie każdy zostaje na stałe. Ja już mam ten etap za sobą.

tore nondal

Tragedia, nierzetelna firma. ściagaja do siebie, obiecuja bóg wie co i lipa. Generalnie wydałem 2 kpln i tylko sobie fiordy poogladalem, marna to pociecha bo widziałem ich juz duzo.

dzon

nikogo nie polecam do tej firmy sam tam pracowalem

tore

firma norweska, za bilet płacisz sam ale zakwaterowanie dają. ogólnie pr odawca dobry, godny polecenia

tore nondal

Pracuje tam ktoś??

packard1129

witam a pracujesz tam jeszcze

wiatr30

mam pytanko moze ktos wyjasnic co sie dzieje we floro,pracowalem w skanpolu,firma padła i ponoc efinor ma przejac ludzi wlasnie ze skanpolu.dzwonie ale nikt nic niewie.jak ma ktos jakies namiary na efinor nr tel,bylbym wdzieczny.

siemnko a jak tam z kasą właśnie mnie kumpel tam wkręcił ipo waszych opiniach nie wiem czy się tam pakować.napiszcie ile mniej więcej na ręke i czy są wypłacalni??????

Łukasz

podczas mojej pracy w firmie EFINOR atmosfera była stresująca i było wiele niedomówień z strony biura natomiast ludzie pracujący wraz ze mną stwarzają miłą i radosną atmosferę i wykonują solidną prace .

spawacz

własnie ta firma poszukuje ludzi do pracy, jak na razie dużo obiecują ale po tym co czytam to chyba niewiele z tego jest prawdą. Pytanie do ludzi którzy tam pracują albo pracowali - dostaliście umowe po polsku?? bo coś oni kręcą.. no chcą mnie ze wszystkimi uprawnieniami zatrudnić jako niewykwalifikowanego - o co chodzi?? Poza tym słyszałem że niby to jest norweska firma ale żądza tam jacyś bezmuzgowi polacy - ktoś jest w stanie mi to wyjasnic?? Pozdro

Zostaw opinię o efinor - Florø

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie efinor