GS MASKIN AS

Opinie o GS MASKIN AS

Zenek

Widziałem ofertę pracy dla operatora koparki. Podpowiedzcie coś w tym temacie.

Czekam

Od stycznia szukacie pracowników , obiecaliście pracę w kwietniu , ale wy dalej szukacie ludzi , o pracy cisza . To jest niepoważne .(usunięte przez administratora)

GS MASKIN AS
pracodawca
@Czekam 18.04.2018 08:29

W tej sytuacji prosimy o kontakt. Dane kontaktowe do firmy znajduja sie za stronie. Dla informacji firma jeszcze nie rozpoczela w pelni sezonu z powodu warunkow pogodowych.

Irek

Chciałbym dostać się do pracy w firmie. Podpowiedzcie co mam zrobić?

Darek od koparek
@Irek 23.03.2018 17:20

Na początek wystarczy , że kupisz bilet w obie strony ... po miesiącu pracy zrozumiesz czemu . Firma ma problem ze znalezieniem pracowników na ten sezon jak myślisz czemu ? Podpowiem jaka płaca taka praca .

grzegorz ,m

witam pracowałem wtej firmie in[ nie narzekałem kto chce zarobić to polecam ,wiadomo na początku trzeba przeżyć pirwszy miesiąc bo troche ciężko nikt za darmo nic nie daje ,pani powinna uswiadomić nowego pracownika dokładnie że musi mieć kase i jedzenie na pierwszy miesiąc pracy ,apózniej już leci jak z płatka ,ja pracowałem ale otrzymałem lepszą propozycje i dlatego zrezygnowałem pozdrawiam wszystkich starych i nowych

Zainteresowany

Witam serdecznie . Proszę o opinie na temat warunków mieszkaniowych oferowanych przez GS MASKIN AS . Jaki standard ? Pokoje w Kontenerach czy hotel pracowniczy ? Jest dostęp do internetu , lodówka i zamrażarka ,internet , media ? Ogólnie chce wiedzieć jak to wygląda na miejscu . Z tego co zaobserwowałem w Norwegii , baraki są jedynie do dyspozycji w godzinach pracy , a tutaj mowa o tym że pracownicy tam muszą mieszkać po pracy . To absurd . Jeżeli ktoś może przedstawić sytuacje z góry dziękuje .

Obserwator
@Zainteresowany 26.02.2018 18:21

Można wszystkiego domyślę się po tym jak dbają o pozytywne wpisy na swój temat. Jeszcze kiedyś było ponad 40 opinii negatywnych. Dzisiaj pozostały opinie dodane przez kolegę Przemka, który ewidentnie dwoi się i troi żeby przysłużyć się firmie. Prawda jest inna opinie, które opisują prawdę będą usuwane a przez, to że firma GS Maskin wykupiła reklamę na portalu i jest górą na prawdą. (usunięte przez administratora)

Proszę o jakiś kontakt

Bardzo chętnie się dołączę

Przemek

W odniesieniu do wszystkich przeczytanych opinii trudno uwierzyć w to co jest tutaj napisane. Pracowałem w tej firmie (przez miesiąc) i tak naprawdę wszystko co zostało mi przekazane podczas rozmowy telefonicznej to było tak na miejscu. Nie rozumiem opinii, że ktoś otrzymał darowiznę (usunięte przez administratora) koron za miesiąc (bo tyle przepracował). Z mojej wiedzy podczas rozmowy rekrutacyjnej jest jasno powiedziane, iż za I miesiąc pracy otrzymuje się wynagrodzenie (usunięte przez administratora)koron (niezależnie od ilości przepracowanych w tym miesiącu godzin) a dopiero później przechodzi się na stawkę godzinową. Co do wypłaty wynagrodzenia to również nie miałem z tym żadnego problemu i od żadnego pracownika, z którym rozmawiałem podczas pracy w tej firmie nie usłyszałem żeby były problemy z wypłatami. Co do kierowcy autobusu to chyba został poinformowany o fakcie pracy fizycznie po przewiezieniu ludzi na projekt. Podczas mojej pracy każdy zarówno kierowca jak i operator w momencie kiedy nie miał pracy na swój sprzęt pracował fizycznie. W związku z warunkami w jakich mieszkałem to również nie mogę narzekać. Dostęp do łazienki, kuchni a jeżeli chodzi o porządek w pokojach to jak każdy dba tak ma. Reasumując całość po przeczytaniu opinii wydaje mi się, że albo osoby niezadowolone nie potrafią słuchać ze zrozumieniem tego co jest im przekazywane podczas rozmowy rekrutacyjnej albo sami nie wiedzą czego chcą. Pozdrawiam.

Inspektor Gadget
@Przemek 16.02.2018 20:18

A tym czasem za 160 h +40 nadgodzin w uczciwej firmie ,gdzie jest atmosfera , warunki mieszkaniowe takie źe moge żone ,przyjaciół zaprosic i pokazac cząstke pięknego kraju dostaje do ręki na czysto 11 tysięcy zł (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Prowadzona jest rekrutacja na 2018 rok .Praca od kwietnia , maja .Opinie tutaj negatywne i ciekawe czy warto jest poważnie traktować ofertę pracy .Może ktoś doradzi uczciwie ?

@Ciekawy 13.02.2018 11:16

Nie rób tego będziesz żałować...

Andrzej

Affgan napisz mi na piv. [email protected] jakie masz zamiary co do tej firmy bo sam zastanawiam sie zlozyc cv . Moze masz wiecej informacji .Andrzej

Harry

Czekam z niecierpliwością w razie czego proszę o kontakt

Koparek

Pracowałem w firmie GS Maskin jako operator koparki. Poszukiwali operatorów z uprawnieniami kat.1 i 2. Na miejscu okazało się, że pojemność łyżki w koparkach jest 1,2 łopaty. (usunięte przez administratora)

Affgan

Mam zamiar złożyć CV do w.w. firmy. Sądząc po opiniach to raczej cudów nie mam sie co spodziewać. Ktos ma jakies aktualne info o warunkach zatrudnienia/pracy w firmie GS MASKIN AS?

Zostaw opinię o GS MASKIN AS - Florø

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GS MASKIN AS