Opinie o GS MASKIN AS w Florø

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GS MASKIN AS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GS MASKIN AS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GS MASKIN AS w Florø

Szymon kopanie na lewo hehe

Firma nie najgorsza bo płaci każdego 10tego daje ubrania zapewnią zakwaterowanie co prawda w wielu przypadkach lipne ale jest, sprzęt jeśli chodzi o koparki super (choć sam dymałem jako pomocnik). To na tyle plusów, bo stawka nie adekwatna do ciężkiej pracy, też porównując do innych firm. Ktoś już wspomniał o cymbałach pokazujących ile to nie wykopie metrów a potem telefony codziennie ile zrobione a mało tego aplikacje w telefonie gdzie codziennie spowiadać się trzeba. Pracownicy jak to Polacy, niestety mi dane było poznać 2/3 ludzi z wodogłowiem do których albo musiałeś z łopatą na robocie wyskoczyć albo się rozpłakać bo nic innego nie pozostawało, w firmie pracuje 3 konfidentów na których trzeba uważać. Zjazdy ja miałem co 3-4 miesiące firma nie chce za bardzo puszczać na wolne ale to logiczne bo okres zimowy jest wolny. Reasumując wróciłbym się nawet i już tam gdyby coś dźwignęli stawkę i pozwolili wybrać z kim robota bo to kluczowe jak masz siedzieć na chycie z jakimiś prosiakami beż kultury. Dodam że szef pokazuje się na robocie raz na rok a sam w sobie jest śmieszny w pozytywnym tego słowa znaczeniu czego pozdro z fartem

Grzegorz

Witam. Czy szukacie operatorów koparek? W 2017 r pracowalem w waszej firmie i uwazam ze jest to dobra firma ale pozniej nie moglem wyjechac. Teraz moglbym popracowac u Was.

radzio Badzio

Witam na wstępie chciałbym zauważyć że ktoś się podszywa pod moją osobę NIEŁADNIE. Ludzie przestańcie się kłócić.Zarówno w jednej jak i w drugiej firmie Polacy sami się wyniszczają przecież nikt inny im nie zaszkodzi. Jest takie dobre powiedzenie. " POLAK ZA GRANICĄ JAK CI NIE ZASZKODZIŁ TO JUŻ CI POMÓGŁ ". Proszę opamiętajcie się pozdrawiam radzio Badzio

Badzio

Ha ha ha weź się lepiej za robotę bo widac ze się nadajesz, a komentujesz

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GS MASKIN AS padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Poszukujemy operatorow koparek do Norwegii.
major

A przecież wystarczy być dobrym pracownikiem i nie byłoby powodu do narzekania bo to dobra firma

Wiadomo kto!
@major

To widocznie nie pracowałeś w dobrej formie w Norwegii, skoro tak twierdzisz!

Stasek ze zadku

Panowie klocicie sie o GS a w firmie w ktorej pewien gostek zalatwil robote stalo sie to samo przez pewne osoby .trzeba bylo pokazywac ile to mozna wykopac metrow I podlizywac sie do kierownikow I stalo sie to co w GS jest "metry ,metry,metry" wiec ci zostali a bardzo duzo osob zostalo zwolnionych co robili normalnie bez pokazywania sie.

Się nadajesz
@Stasek ze zadku

Zostali Ci co nie płacili haraczu a ty i jak i reszta na czele z haraczem poleciała, bo nawet dzień dobry nie umiała powiedziec w obcym języku! Wiec nie pisz głupot (usunięte przez administratora) kto został, opisz swój przypadek lepiej co robiłeś ile metrów,z kim pracowałeś i ile płaciłeś haraczu!

Iwo

Firma stabilna, dobry pracodawca więc można spokojnie aplikować.

Slawek

Firmą bardzo w porządku. Pracownicy również. Pozdrawiam

@Slawek

Sławek pracujesz tam czy pracowałeś? Daj kontakt jakiś do Ciebie mam kilka pytań.

operator

Witam czy ciężko się dostać do tej firmy? Jak wyglądają powroty do Polski? Czy poprostu po jakimś czasie pracownik może zjechać?

Nie polecam tej firmy nie liczy się to co kto robi i potrafi, a to czy nie podpadniesz komuś lub nie podpasujesz bo mógłbyś okazać się lepszym od niego wtedy zaraz jest tel do kogoś z biura potajemnie i jawne podpier... zawsze coś na kogoś wymyślą. Poza tym jak już nie jedna osoba pisała srawka nie adekwatna do pracy szczere radzę poszukać innej firmy bo każda w Norwegii proponuje lepszą stawkę, a warunki pogodowe w Norwegii nie rozpieszczają zwłaszcza przy fiordach. Szczerze odradzam

Harry@@
@Gość

a warunki mieszkaniowe tragedia nic sie nie zgadza z tym co mowia w biorze

@Harry@@

Pewnie że nic się nie zgadza bo liczą na to że jak ktoś już przyjechał do Norwegi czyli poniósł koszty to tak czy siak zostanie i będzie robił po prostu naciągacze radzę poszukać innej firmy bo każda w Norwegii proponuje lepszą stawkę.

JA

(usunięte przez administratora) Firmo GS ..... zacznijcie szanować starych pracowników - nie będziecie potrzebować nowych. (usunięte przez administratora) przeczytajcie i zastanówcie się nad strategią firmy.

@JA

Jesteśmy otwarci na dyskusję i staramy się ustosunkować do każdej merytorycznej opinii. Zapewniamy również, że nie posiadamy swobody w usuwaniu treści z serwisu GoWork.pl. Jeśli natomiast dany komentarz narusza Regulamin forum lub jest niezgodny z polskim prawem, może zostać usunięty przez Administratora serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z treścią Regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Pozdrawiamy.

@GS MASKIN AS

Usówacie komentarze nie wtedy gdy narusza regulamin firmy, lecz gdy prawda uderza w Wasze EGO i gdy slyszycie prawdę. Tak naprawdę nie chce mi się pisać a bylo by co.Tylko po co? Ta firma to Tytanic który zatapia góra, ale nie lodowa a zarządzajaca.

Jacek

Dzień dobry, zastanawia mnie, jak obecnie wygląda sytuacja w GS MASKIN? Czy w firmie prowadzone są jakieś projekty rekrutacyjne? Poniższe komentarze brzmią dla mnie trochę tajemniczo, dlatego chętnie wysłucham opinii osób tam zatrudnionych .

@Jacek

@Jacek Obecnie poszukujemy operatorów koparek, jeśli interesuje Cię to stanowisko, prosimy o przesłanie aplikacji na maila post@gs-maskin.no chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

@Harry przykro nam, że masz negatywne wspomnienia z pracy w naszej firmie. Chętnie wyjaśnimy kwestię, które wpłynęły na Twoją ocenę w tym celu prosimy o przekazanie konstruktywnych uwag w wiadomości na adres: post@gs-maskin.no wówczas będziemy mogli je przeanalizować i wyciągnąć ewentualne konsekwencję oraz usprawnić obszary, które mogą tego wymagać. Pozdrawiamy.

Marian

Dokładnie umowa którą się podpisuje to jedno a to co płacą to drugie. Na umowie za nadgodziny jest 40% premi której nigdy się nie otrzymuje. Premia 40% musi być na papierze bo inaczej by to im nie przeszło lecz pracownik tego nie otrzyma już kilka osób się o to sądzi

Harry@@
@GS MASKIN AS

operatorow koparki ktory z koparka ma malo wspolnego

Średnia ocen 2.0 mówi chyba sama za siebie, także radzę szukać innej pracy

Henry

Interesuje mnie praca w firmie ale tak tajemniczo piszecie i teraz zastanawiam się jak jest faktycznie.

@Henry

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, w tym celu prosimy o kontakt pod adres e-mail: post@gs-maskin.no Pozdrawiamy.

Henry
@GS MASKIN AS

Obecnie prowadzą Państwo jakieś rekrutacje?

@Henry

Obecnie nasza firma nie prowadzi rekrutacji, ale zapraszamy do kontaktu na maila post@gs-maskin.no. Pozdrawiamy!

@Henry

Szukaj kolego innej pracy w Norwegii

Rzeczywistość Leszczyny

Cieszcie się z tego co macie bo rzeczywistość jest taka ze pracownik tej firmy zwalniając się zaczął ściągać ludzi do innej firmy i przy tym pobierać nielegalnie haracz za prace nawet 20 nok od godziny pracy i ludzie się z tym zgadzają głupie cielątka bez języka które sobie sami nigdy nie poradzą, wiec nie macie co narzekać na swoją sytuacja, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! Bo trafisz gorzej gdzie kolega będzie chciał jeszcze na tobie zarobić i Cię wyzyskać! Sadownicy z Leszczyny

@Złoty tylko godzina przerwy przy 14 h pracy? Jak to możliwe?

Jaka umowa obowiązuje w GS MASKIN AS podczas okresu próbnego?

Dziekujemy za pytanie! Jest to umowa o prace. W razie innych pytan prosimy o kontakt na adres mailowy post@gs-maskin.no.

Aktualność
Witamy na profilu firmy Gs Maskin AS,

Państwa obecność w tym miejscu i zainteresowanie naszą firmą stało się dla nas motywacją do podjęcia dyskusji i próby odpowiedzenia na pojawiające się pytania. Postaramy się przedstawić rzetelny obraz naszej działalności z uwzględnieniem warunków zatrudnienia, jakie proponujemy.

Przede wszystkim dziękujemy za dotychczasowe komentarze. Zapewniamy, że każda merytoryczna uwaga jest dla nas cennym źródłem informacji, z której staramy się wyciągać wnioski. Jednocześnie prosimy o nie zamieszczanie w swoich komentarzach treści sprzecznych z zasadami współżycia społecznego i z dobrymi obyczajami, które naruszają prawa i godność innych osób. Tego typu treści są usuwane przez Administratora forum, natomiast my jesteśmy w stanie odnieść się wyłącznie do merytorycznych wpisów.

W sprawach wymagających wyjaśnienia, zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego pod adres e-mail: post@gs-maskin.no  wówczas będziemy mogli dokładniej zbadać poruszane kwestię.

Pozdrawiamy, Gs Maskin AS.
Prawo Pracy

Pięknie zostało to opisane, bajki tez z tego słyną, a kodeks pracy znacie a przepisy BHP przestrzegacie, a może tak zamiast mydlić ludzia oczy to może tak prawdę napisać, napewno firma się sypie z braku ludzi!

@Prawo Pracy

Dziękujemy za Twój komentarz. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat, oczywistym jest, że nie było by to możliwe bez przestrzegania praw pracowników oraz zapewniania im bezpieczeństwa pracy. Gwarantujemy, że firma ma stabilną sytuację i będzie się dalej rozwijać. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiamy.

Harry
@GS MASKIN AS

Tak a może podzielcie się że wszystkimi informacja jak jeden pracownik podał was do sądu o nie wypłacane nadgodzin i takie tam i że sromotnie przegraliscie a w kolejce czekają inni z poxwami i wypowiedzeniami

@Harry

Zdaje się, że nie posiadasz rzetelnych informacji w kwestiach, o których wspominasz, dlatego bardzo prosimy o powstrzymanie się od rozpowszechniania informacji, które godzą w dobre imię spółki, a tym samym naruszają jej interes. Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z obowiązującym Regulaminem forum, treści naruszające dobra osobiste komentowanych firm, mogą być archiwizowane przez Administratora serwisu. Pozdrawiamy!

Kodeks pracy!
@GS MASKIN AS

Tak istniejecie na rynku 10 lat i ilu osoba wyplaciliscie kiedy kolwiek za przepracowane nadgodziny?naciąganie ludzi pięknie opisana propozycja pracy!

@Kodeks pracy!

Ze względu na specyfikę pracy i sezonowość oferujemy elastyczny czas pracy, który jest rozliczany średnio z całego roku. Nie ma zatem mowy o niepłatnych nadgodzinach, ponieważ są one odbierane w sezonach przestojowych.Nasi pracownicy są dokładnie informowani o warunkach współpracy i kwestii rozliczenia przepracowanych godzin w danym sezonie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiamy.

Rozczarowany
@GS MASKIN AS

Był czas ze miałem okazje pracować w firmie GS maskin i nigdy nie było mowy o płatnych nadgodzinach elastycznym czasie pracy i pobieraniu jakich kolwiek pieniędzy w czasie przestoju firmy wiec dlaczego takie kłamstwa wypisujecie? (usunięte przez administratora) Aż się niedobrze robi jak się to czyta! Dobra firma nie poszukuje ludzi, do dobrej firmy ludzie sami się zgłaszają!

@Rozczarowany

Zarzuty kłamstwa, czy też nieuczciwości wobec pracowników są bardzo poważne i nie powinny być rzucane pochopnie. Bardzo nam przykro jeśli doszło do jakichkolwiek nieporozumień w zakresie ustalonych warunków współpracy, staramy się zawsze, aby wszystko było jasno przedstawione. Wykazaliśmy już chęć wyjaśnienia spraw, które są powodem Twojego rozczarowania, jednak bez informacji zwrotnej. Brak kontaktu bezpośredniego stawia pod znakiem zapytania wiarygodność przedstawianych przez Ciebie informacji, jednocześnie w sposób niesprawiedliwy godzi w wizerunek naszej firmy. Dlatego ponownie przypominamy, że we wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia należy skontaktować się pod adres post@gs-maskin.no Pozdrawiamy.

JA
@GS MASKIN AS

(usunięte przez administratora) Powodzenia firmie życzę bo jej będzie trzeba.

Rozczarowany
@GS MASKIN AS

Wizerunek sami sobie wyrobiliscie wśród pracowników i tym bardziej mnie! Zdania na temat tej firmy nie zmienię, wiem co mówię i nie boje się odpowiedzialności za swoje słowa opisujące prawdę! To firma powinna się wstydzić za niegodne traktowanie pracowników, sprzeciw oznacza siedzenie na mieszkaniu lub brakiem pracy. Wiem co mówię bo to przerabiałem! Juz firma nie pamięta!

@Rozczarowany

Każdy pracownik, który przyjeżdża do pracy ma zapewnione 100% etatu. Niezwykle rzadko zdarzają się sytuację powodujące przestój w pracy (oczekiwanie na wydanie dokumentów, zgody, odbycie kursu). Jeśli spotkałeś się z sytuacją, w naszej firmie, w której przestój w pracy był nie uzasadniony, chcielibyśmy to wyjaśnić, w tym celu prosimy o przesłanie dokładnego opisu sprawy na maila: post@gs-maskin.no tylko w tedy będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się tej kwestii i wyciągnąć ewentualne konsekwencję. Pozdrawiamy.

Złoty

Ludzie, narobić to się można wszędzie, nawet i w Polsce. Po 14 godzin i w Polsce można pracować. Ważne jest ,aby pracodawca to docenił (usunięte przez administratora), a w firmie Gs Maskin pracodawca tego nie płaci. Do tego stawki są tam baaardzo niskie. Więc lepiej znaleźć sobie pracę za większą stawkę A za mniej godzin pracy i na to samo wyjdzie.

@Złoty

Ogólny charakter Twojej wypowiedzi nie pozwala nam się odnieść do niej w sposób konstruktywny. Kwestia niskiego wynagrodzenia jest raczej Twoją subiektywną oceną, ponieważ w tym zakresie proponujemy stawki konkurencyjne. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w przypadku posiadania rzetelnych i prawdziwych informacji, mających wpływ na funkcjonowanie firmy. Pozdrawiamy.

Złoty

Koledzy,zanim zdecydujecie się podjąć współpracę radzę wam dobrze się zastanowić nad tą decyzją. (usunięte przez administratora) i stawki nie adekwatne do tego co się robi. Nie żebym was zgodził,ale poszukajcie sobie wiadomości na temat tej firmy. Są różne fora,społeczności polonijne w Norwegii, popytajcie najpierw.

@Złoty

Twoja wypowiedź nie została w żaden sposób uzasadniona, chętnie natomiast poznamy przyczyny, które zmotywowały Cię do tego, by nie polecać naszej firmy, jako pracodawcy. Prosimy o skierowanie uwag i sugestii odnośnie tego co moglibyśmy zmienić, by nasi pracownicy, byli bardziej zadowoleni z warunków pracy na adres e-mai: post@gs-maskin.no Postaramy się wyciągnąć wnioski z konstruktywnych uwag oraz wyjaśnić sprawy, które będą tego wymagać. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o GS MASKIN AS - Florø

• Jak się pracuje w GS MASKIN AS?

Zobacz opinie na temat firmy GS MASKIN AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

GS MASKIN AS