AT Computers

Opinie o AT Computers

Co nowego w AT Computers? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Była

Ja pracowałam w AT Computers przez 3 lata. Uważam, że atmosfera jest fajna. Młodzi ludzie, zgrany zespół i raczej ci sami pracownicy, nie zmieniają się za często. Kasa ok, jeśli starasz się i faktycznie pracujesz, no i co ważne zawsze na czas, nigdy nie prosiłam się o wypłate. Brak problemów z urlopem, można pogodzić pracę z uczelnią, bardzo fajne upominki na święta, o urodzinach nikt nie zapomina. Na pewno polecam.

Waldziu

Co to znaczy jeleni? Jakie oferują warunki? Chciałbym do nich aplikować. Ile płacą?

gość

mała firemka, poszukują jeleni do pracy najlepiej za darmo, niefajna atmosfera, niby Pani ala HR a nie ma odwagi sama zadzwonić i poinformować o wyniku rekrutacji tylko się innymi pracownikami wyręcza, zero profesonalizmu, nie polecałbym.

Zostaw opinię o AT Computers - Pobiedziska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AT Computers