Opinie o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FIEGE Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FIEGE Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIEGE Sp. z o.o w Mszczonów

wawino

...uciekajcie od fiege jak najdalej... (usunięte przez administratora) a bywało lepiej... ..a co jeszcze ,każą przychodzić wcześniej albo zostawać dłużej a potem zamiast zapłacić to wykorzystują ludzi i dają godziny do odbioru...śmiech na sali...!!!!

wawino

...powiem tak ..jest to (usunięte przez administratora) .nigdy z takim kołchozem jeszcze się nie spotkałem i nikomu nie życzę tam pracować...Żal i tyle...kierownictwo wymaga..tylko za jakie pieniądze-dadzą marne 1300 zł..i myślą wszyscy ,że jest (usunięte przez administratora) ..pozdrawiam..

potwierdzam, w biurze jest miło się pracuje

biurowa

nie wiem jak jest na magazynie ale w biurze jest ok, miło się pracuje

Magazynier

W skrócie z rozmowy okazały się prawdziwe informacje o zmianach i przerwach.

O doświadczenie zawodowe i jak szybko jestem w stanie zrobić bania lekarskie.

logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Operator wózka widłoweg
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kernel

ja tylko powiem tak, szkoda zdrowia i nerwow na ta firme zarobki niskie 1300 do raczki a nameczyc sie trzeba a ty co tak niby tam pracowales z milymi i wyksztalconymi ludzmi nie osmieszaj sie przynajmniej, tam 90% ludzi ma tylko podstawowke wiec nie koloryzuj pracownikiem moze to ty jestes ale kadr albo kierowniczkiem z gory co dopisuje piekne slowka na forum., przyszłości tam nie zrobicie a na rozwijanie sie zawodowe nawet nie ma co liczyc ta firma to czysty [usunięte przez administratora] a oracownicy szkoda gadac patologia patrza na ciebie jak tu szybciej zebys wylecial z pracy, naprawde lepiej sobie darowac i poszukac czegos bardziej rzetelnego. Pozdrawiam

nie mogę się z Tobą zgodzić, pracuję w Fiege i mam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy są dobrymi i cenionymi specjalistami. Na brak uśmiechu i przyjaznej atmosfery też nie mogę narzekać :)

bez złudzeń

"Dobrzy i cenieni specjaliści"... po znajomości z kupionym "papierkiem" na prywatnej uczelni...

anonim a w jakim dziale pracowałeś/aś????

koszmar! brak ludzi wykształconych, posiadających rzetelną wiedzę. Brak uśmioechu a wręcz coś w rodzaju fali dla nowych pracowników i próba udowodnienia, że Twój kierownik, który nie ma nawet połowy Twojej wiedzy i wykształcenia jest lepszy ... najgorsze wspomnienie zawodowe - na szczęście b. krótkie

julia

Nie ma wiedzy i wykształcenia ale pensje dyrektora i ciepły niezagrożony stołek...

nick

a czemu firma Fiege współpracuje z pizzeriami Dominium????

Niezbyt mile kierownictwo :/ nie polecam

anonim - 2009-02-23 08:45:36 kariery na pewno nie zrobisz i niewiele zarobisz czemu???

kariery na pewno nie zrobisz i niewiele zarobisz

zainteresowana praca

anonim - 2009-02-03 22:59:39 Tak. jest to firma znajdujaca sie we Mszczonowie.jakies 50 km od centrum Warszawy. Pozdraiwam A coś więcej.... szkoda że żaden pracownik nie może się wypowiedzieć??? Ogólnie o firmie dużo się dowiedziałam z ich str int.

Zostaw merytoryczną opinię o FIEGE Sp. z o.o - Mszczonów

• Jak się pracuje w FIEGE Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy FIEGE Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIEGE Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIEGE Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w FIEGE Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIEGE Sp. z o.o