Święta

Szukam osób (usunięte przez administratora)jesteśmy wam wstanie pomóc prawnie i nie tylko ,(usunięte przez administratora)mojego kolegę A my z takimi osobami wiemy jak postępować będzie was to trochę kosztowało płatność po odzyskaniu pieniędzy zapraszam osoby do kontaktu .osoby chętne niech dadzą kciuka jezeli nazbiera sie 5 osób wtedy podamy na forum nr kontaktowy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy w MMKazex GmbH (Firma Zamknięta) wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Marlena Nowy wpis

@Dziki a powiedz czy byłeś pracownikiem?

Święta

Dziki
@Święta

Wchodzę w to sam zostałem oszukany na spora sumę.

Marcin
@Święta

marcinbrzuszczak5@wp.pl proszę o kontakt

Marcin Nowy wpis
@Dziki

Proszę o kontakt

Tonik Nowy wpis

A firma normalnie prowadzi swoją działalność? Tak trudno znaleźć informacje.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DM

(usunięte przez administratora) jakiego nie spotkałem w swoim życiu dał 400 E zaliczki i wydupał na kasę mnie i kilku innych chłopaków brak słów na takich (usunięte przez administratora)

Czy to Prawda ?

Czy słyszeliście o firmie ''Kronos '' tylko tej niemieckie?Doszły mnie słuchy ze o firmę prowadzi właściciel MMKazex?

Spoinka
@Czy to Prawda ?

Dobrze słyszałeś MMKazex to teraz Kronos Michał Miara czyli wszystko po staremu tylko nowa firma, nowa nazwa nowe opinie.

Bartosz

Niepokojące są te informacje. Miałem zamiar złożyć CV, ale w tej sytuacji trzeba przemyśleć i sprawdzić wszystko.

!!!!!!

Witam. Szukam osób które nie dostały wynagrodzenia z tej firmy! Sprawa wyglada tak żeby zgłaszać takie fakty na Policję (można w Pl) gdyż Oszustwo Zbiorowe jest przestępstwem ścigane przez Prokuraturę!!!!!!

NNsowski

Szanowni Państwo, Przestrzegam przed współpracą z firmą MM Kazex. Firma stosuje nieuczciwe praktyki wywiera presji na swoich partnerach biznesowych poprzez publikację pomówień w sieci. Skoro tego typu praktyki są kierowane wobec kontrahentów, to wielce prawdopodobne jest to o czym piszą inni użytkownicy tego forum: braki w wynagrodzeniach i ich nieterminowych realizowaniu; problemy z rozliczeniem czasu pracy. Z zasady rekomenduję omijać tego typu firmy. Zainteresowane moim doświadczeniem osoby proszę o komentarz pod tym postem. Z chęcią pomogę.

Lori
@NNsowski

Wystawił Pan niepochlebny komentarz oparty na przypuszczeniach i domniemywaniu. Uważam, że jest to nieprofesjonalne. Każdy komentarz, zarówno negatywny jak i pozytywny powinien być oparty argumentami, a nie domysłami.

Prokurator
@NNsowski

Na jakie firmy były Pomówione?

orzeł

Pracuje w tej firmie od jej pierwszego kontraktu, kasa sie zgadza, wyplacaja na czas.. uczciwa firma.

aa
@orzeł

Witam a kiedy firma wypłaca wynagrodzenia za poprzedni miesiąc czy są płacone terminowo?

anonymous
@orzeł

co TY orzeł pierdolisz...Firma Mirka Miary i SYnka Michała...płacą dopiero ok 20 nastepnego.miesiąca...warunki mieszkaniowe..TRAGEDIA...

anonymous
@orzeł

MMKazex gmbh...Firma ,,KRZAK '' Wnagrodzenie dopiero pod koniec następnego miesiąca...nie zapewniają ubrań roboczych itp..itd...Nie płacą URLOPU..jak się zwolnisz..uważaj na ostatnią wypłatę...

szału niema
@anonymous

To prawda z tym mieszkaniami -marne warunki -i płatności dopiero 20_tego .

schweisser
@anonymous

Moze to anonymous (usunięte przez administratora) gupoty i szkaluje ludzi, bo nie potrafi robic i zrzuca winne za swoje porazki na firmy. Tym bardziej ze wszystkie twoje opinie of irmach na tym portalu a skomentowales ich okolo 5 sa zle. % zlxch firm czy jeden (usunięte przez administratora) pracownik hehe?

Oszukany
@orzeł

Tą opinie pisał chyba sam właściciel firmy MMKazex Michał Miara .... (usunięte przez administratora)

były pracownik
@orzeł

Ale Orzeł pitolisz smutasy ale palancik jesteś albo Michałek sam sobie pisze aby sie pocieszyć . Słuchajcie trzeba sie zebrać i wszystkie dokumenty zebrać od jak największej liczby osób tak aby zamknąć jego działalność ntatusia Mireczka albo Mireczka Pasacika troszkę tak po cichaczu zrobić aby facet znowu trafił do szpitala . Na parkingu wszystko można zrobić z jego samochdem . A Mireczka i tak spotkam sam na sam ha ha.

Marcin
@były pracownik

Szukam osób do wspólnego pozwu

Potwierdzam że to firma (usunięte przez administratora). Pracuje aż to jest jaki tako ale jak się zwalniasz masz (usunięte przez administratora) Dla Michałka aż się prosi by coś zrobić aby zacharczal jak się domyślacie co to fajnie. Gardło trzeba mu naprawić aby lepiej mu się oddychalo.

Bąbel

Ludzie uważajcie na tego(usunięte przez administratora),lepiej pracować za mniejsze pieniądze ale ja dostawać , w tej firmie raczej pieniędzy nie zobaczycie chyba że będziecie mu o wszystkim kablowac ja to robi Artur i jego tatuś .

Somebody
@Bąbel

A jak tatuś Artura ma na imię?

spawacz.s

Firma Mirka i synka Michała Miary..Banda dziadów i oszustów...osobiście odradzam pracę w tej firmie...Daniel

ślązak
@spawacz.s

Witam czy zdarzyło komuś się że nie dostał kasy bo oni stwierdzili że żle robiłeś i kare musi zapłacić Niemcom a tobie nic nie wypłacił.Oczywiście rozliczenie czyli pit 11 był ale kasy na konto nic>>

maria1157@interia.pl

Witam prosze o kontakt do pozwu zbiorowego maria1157@interia.pl

od grona oszukanych

Problem z tą firmą od pierwszego kontaktu jest z kasą , Pan M jest po prostu niewypłacalny i wymyśla sobie kolejne koszty żeby tylko ludziom nie zapłacić , jeżeli chodzi o etap na , którym jest sprawa z tym niby pracodawcą wszystko zostało zgłoszone do odpowiednich instytucji w Niemczech , wniosek do niemieckiego sądu pracy wszystkim zajmuje się Pani prawnik która po zapoznaniu się ze sprawą stwierdziła że nie należy się przejmować bo wszystko jest do odzyskania , a wrzody tego typu trzeba po prostu usuwać . Ja i moi koledzy próbowaliśmy się porozumieć się z tym panem lecz on nic innego nie potrafi jak zastraszać i wysyłać esemsy z groźbami więc finał sprawy odbędzie się w sondzie. Czytałem opinie że firma Pana M jest od pierwszego kontaktu jest uczciwa i wypłacalna , ja i moi koledzy z czystym sumieniem nie potwierdzamy i nie polecamy .

Zdzichu
@od grona oszukanych

Potwierdzam, uzyskać w tej firmie zarobione pięniądze graniczy z cudem.Jak można skontaktować się z @gronem oszukanych, bo jeżeli się da to chciałbym dołączyć do pozwu zbiorowego

Kłamca i jesze raz kłamca wszyscy wiedzą kto

Szybka decyzja ..

Dobrze wiedzieć że tu ludzi co starszą go sądem bo on mnie też ..Ja uciekłem z tej firmy jak naj szybciej - zobaczyłem ze coś tu nie gra ...I on nie moze mi tego odpuścić _ale nie żałuje .

Do Grona Oszukancyh

Czy grono oszukanych moze mi napisać coś więcej na temat przygody z t a firmą i ich problemach ?Nie ukrywam że tez ma z tym Panem pewne problem ? Na jakim etapie jest sprawy sądowe ?

grono oszukanych

Generalnie myślałem że szef firmy ma na imię Michał a nie Roman , jeszcze raz ponawiam apel do ludzi oszukanych przez firmę Pana Michała zgłaszajcie swoje posty na tym portalu , ja i jeszcze kilku innych kolegów oszukanych przez oszusta kierujemy sprawę do sądu , nie mamy nic do stracenia bo pieniędzy za pracę i tak pewnie nie zobaczymy szybko na szczęście Niemieckie sądy pracy są bardzo skrupulatne w tym co robią i tu pozdrawiamy Panią prawnik która zajmuje się naszą sprawą . Nie ma się czego bać rodak który oszukuje swojego rodaka nie zasługuje na żaden szacunek . Nie piszcie bzdur tylko odzyskajcie swoje pieniądze .

Roman

Nie można wierzyć we wszystko co ludzie wypisują. Generalnie praca na zakładzie jest lajtowa - czasem więcej, czasem mniej, jak wszędzie. Jeżeli jesteś dobrym spawaczem, to z pewnością poczujesz się pewnie. Dla dobrego montera czy ślusarza, pracy nie brakuje, a jeżeli czytasz rysunek techniczny to możesz poczuć się jak majster. Czasem zdarzają się parodniowe - ale bardzo rzadko- poślizgi z płatnością, ale to chyba jest normalne w dzisiejszych czasach. Generalnie firma jest OK -polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MMKazex GmbH (Firma Zamknięta) - Görlitz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MMKazex GmbH (Firma Zamknięta)
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
MMKazex GmbH (Firma Zamknięta)