Opinie o Exact Systems GmbH w Görlitz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Exact Systems GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Exact Systems GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems GmbH w Görlitz

Kubix

Witam. Chciałbym podzielić się z wami pewnym przeżyciem w firmie , w sumie bardziej projektem na którym niestety miałem okazje być u pani kordynator ,,Sylwi'', Pani S ma kilka projektów pod Stuttgartem. Ale do sedna w tamtym roku byłem na jednym z projektów pani S jeśli chodzi o samą prace na zakładzie jest wszytko okej,natomiast problem jest z panią kordynator która jest osobą strasznie nieogarnięta i zakłamaną obiecuje złote wianki czyli super mieszkania ,nadgodziny ,mnóstwo pracy po czym okazuje się że tak nie jest ,nie odbiera telefonów,jeśli pojawia się jakiś problem z mieszkaniem czy pracą nie potrafi sobie z tym poradzić poprostu olewa temat ,bardzo rzadko pojawia się na zakładzie pracy, a jeśli masz jakieś zastrzeżenia do jej ustaleń czy mieszkań to niestety ale jesteś zwolniony. Z całego serca nie polecam . Jeśli kiedyś usłyszycie że jedziecie na projekt pod Stuttgart do pani Sylwi odradzam strata czasu a kokosów nie zarobicie,z pewnych źródeł wiem że na jednym z projektów pracują jej mąż w raz z kolegą także gdybyście już tam przypadkiem trafili to uważajcie z kim rozmawiacie a i podbno tam można pracować tylko na 2 zmianę bo 1 jest zarezerwowana dla męża. Pozdrawiam ciepło Ps. Exzact zacznijcie robić więcej audytów na projektach bo przez takich koordynatorów tracicie pracowników

Olek
@Michu

To nie mogłeś od razu zgłosić tego wyżej? W końcu jest jakiś przełożony nad panią koordynator który nadzoruje jej prace i wyniki. A z tego co czytam to więcej pracowników jest niezadowolonych. Co konkretnie obiecuje na rekrutacji a potem się nie zgadza? Chodzi mi o stawkę Dużo się różni?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Exact Systems GmbH?

@Anonim

No właśnie tego chciałem się dowiedzieć, bo sporo tutaj różnych narzekań, a chciałbym sprawdzić jakie to ma pokrycie z rzeczywistością, a widzę że tutaj piszesz inaczej. No wszędzie tak jest, że 50:50 z trafieniem na dobrego KO. A napiszesz mi jak wygląda wynagrodzenie pracownika produkcji? Są jakieś bonusy od wyników?

Czy łatwo u nich dostać prace w Niemczech ? Aplikując nikt się nie odezwał

. ja
@Lidka

Kontrola jakości zderzaków, praca była fajna, zakwaterowanie również, języka nie trzeba było znać ale za to (usunięte przez administratora)to porażka... Brakowało materiałów niezbędnych do pracy, pracownicy sami musieli latać i załatwiać, szkolenie stanowiskowe też masakra bo ten (usunięte przez administratora)się nie zna, sprawdzał ze mną część i mi się pytał czy jest dobra. A na koniec załatwił nam projekt gdzie indziej żeby tutaj mógł wcisnąć swoich znajomych na nasze miejsce. Szkoda bo praca nam się podobała no ale zobaczymy jak będzie w innej. Projekt w Haynrode, (usunięte przez administratora)Nie polecam

kontroler

Widzę, że opinie na temat pracy w miejscowości Breidenbach stały się bardzo stronnicze. Jako aktualny pracownik musze się z nimi nie zgodzić. Zmiana koordynatora to coś, na co większość zespołu czekało. Pan Michał po objęciu stanowiska miał ciężkie zadanie "naprawienia szkód" po poprzednim koordynatorze. Nie ma co się dziwić, że część z nich wypisuje teraz opinie ;) Wszystkie zwolnienia były jak najbardziej uzasadnione, a pracownicy przykładający się do pracy nie mają się o co martwić. Zmiana kierownictwa nie spodobała się tylko tym, którzy teraz musieli na prawdę wziąć się do roboty.

Aaa

Widać właśnie jaki poziom reprezentuje EXACT SYSTEMS projekt w Breidenbach. Brak słów no ale cóż słowo przeciwko słowu. Przeczytajcie i zdecydujcie czy jest sens tracić czas oraz nerwy na tego typu przepychanki. Człowiek który ma coś więcej do powiedzenia i ma swoje zdanie jest tłamszony wyzywany i wyrzucany z pracy. A bardziej toksycznego środowiska przez lata pracy w różnych firmach nie bylo mi dane zobaczyć. Nie polecam projektu strata czasu, nerwów a przede wszystkim zdrowia.

Zbyniu Nowy wpis

Mają teraz ofertę pracy dla elektryka na Słowacji. Stawka między 12300–15500 zł brutto. Od czego zależy ta różnica w widełkach? Dają dodatkową premie bo widziałem że oferują różne dodatki plus darmowe zakwaterowanie. Powiedzcie coś więcej o tej robocie bo jestem zainteresowany.

. Nowy wpis
@Zbyniu

Może czy są nocki i nadgodziny, od kwoty brutto trzeba odjąć 30 %

Mozg Nowy wpis

W czym problem, że udostępniam info o KO którzy nie znają języka??? Niemieckiego na niemieckich projektach ??

Kubix

Michu
@Kubix

Dokładnie. Jakieś kilka miesięcy temu też miałem styczność z Sylwią. Kontakt jest tragiczny, to czy odpiszę zależy od twojego szczęścia, nie mówiąc już o odbieraniu telefonów, dochodziło nawet do sytuacji w której jeden z pracowników z groźnym urazem nie był w stanie skontaktować się z nią, zostawiła go samego sobie, o urlopie zapomnijcie u Pani S nie ma czegoś takiego jak urlop tylko szybkie zwolnienie i możecie zostać w Polsce, oczywiście 3 dniowy okres wypowiedzenia nie istnieje, macie się wynosić z mieszkania i na tym temat się kończy. Na firmie nie ma jej wcale, nic nie potrafi załatwić, szantażuje, godziny na aplikacji nigdy nie były wpisane na czas, co w takim razie przez ten czas robi Pani Sylwia? Najprawdopodobniej załatwia swojemu partnerowi delegacje na kolejny swój projekt. Każda próba rozmowy załatwienia czegoś co jej nie pasuje, kończy się obrazą albo płaczem, bo przecież Pani koordynator jest taka dojrzała, że nie potrafi przeprowadzić poważnej rozmowy. Mam szczerą nadzieję że w końcu ktoś się nią zajmie.

Olek
@Michu

@gestamp

Nie wiem czym kieruje sie kadra zarzadzajaca tym projektem.Normalni ludzie sa zwalniani a kompletne ciolki zostaja,bo sa przyjeci poprzez znajomosci i ulkady.Atmosfera w pracy gesta przez liderkeAnne Cz. ktora skłóca ze soba wszystkie zmiany,przychodzi do pracy śmierdząca alkoholem,wprowadza mobing,pomiata ludżmi,ktorzy jej nie pasuja podkrada pomysly żeby pozniej mowic ze to jej zasługa a sama nic nie robi. Oczami Shrekai ''prezentami''całkowicie okreciła sobie koordynatora. Kłamie,snuje intrygi,skóca wszystkich pracowników na 3 zmianach co doprowadza do tego ,że nikt ze soba nie rozmawia,. Koordynator Ewa M. tez nie lepsza,we wszystkim wierzy Annie Cz. ,karmia sie jedna przed druga wszelkimi aferami,. Oczekuje od pracowników wysokich wynikóww pracy a podstawowych narzedzi brak ,o wszystko musisz sie prosic a i tak nie zawsze dostaniesz bo nie ma,albo kupisz swoje albo nie masz czym pracowac ... Jedynie na dzien audytu,aby przejsc go pozytywnie,wszystko jest sprzatane dzien wczesniej tak aby audytor myslal ze tak jest tutaj na codzien,a wszystko jest na ostatnia chwile - Hipokryzja!!!Exact powinien czesciej robic najazd na projekty ,dodatkowo zaopatrzyc sie w alkomat co do niektorych pracownikow ....

Firma Exact Systems GmbH szukała nowego pracownika na stanowisko Koordynator zespołu – branża automotive. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektryk - DE- BASF SE,BAYER AG I INNE KONSORCJA
Winkler Personalservice GmbH
logo firmy Operator wozka widlowego
Görlitz
Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)
logo firmy Lakiernik przemysłowy
Runtime GmbH

zażenowany

Maciej stworzył (usunięte przez administratora), robiąc z niej regionalną. Chyba dla zabawy, bo znany był z tego, że nie lubił ludzi mądrzejszych od siebie. Bidula uwierzyła, że skoro spotkał ją taki awans to faktycznie się do tego nadaje. Niestety z chama nie zrobisz pana. Zero wiedzy, kompetencji, kultury. W chamski, prostacki sposób potrafi zwracać się do pracowników. Mało tego pracownikom opowiada o osobach z firmy w sposób wulgarny, np. że pracownica kadr A.F nie grzeszy inteligencją , a Karolina od jakości to firmowy (usunięte przez administratora) itp. Pani regionalna nie zna nawet takich zwrotów jak rozwiązanie umowy, w jej słowniku funkcjonuje odpowiednik tego terminu-(usunięte przez administratora). Poziom na takim stanowisku żenujący. Widocznie jaka firma, tacy jej reprezentanci. Takie osoby świadczą o poziomie firmy. Fakty mówią o skuteczności jej działania. Regionalna, która już prawie nie ma regionu.

tesla gestamp

Nie polecam tej firmy a zwłaszcza projekt exact systems gestamp. Możesz tam pracować nie ważne jak długoi nie ważne czy dobrze,popełnisz błądbądż podpadniesz w jakiś sposób liderce zmiany Annie Cz.to od razu z marszu jesteś podkablowany koordynatorowi,która owa liderka wszystko zgrabnie donosi,dodając połowe,kłamiąc co w nastepstwie doprowadza do zwolnienia. Koordynator Ewa M. we wszystkim słucha Anny Cz.pracowników dzieli na równych i równiejszych,ci co się boją odezwać zostają,a ci co mają swoje zdanie dostają wylot z projektu . Liderka tego bajzlujest skrajnie niepoważna przychodząc do pracy '' wczorajsza '' gdzie czuć od niej alkohol. Trzeba włazić jej w (usunięte przez administratora) w przeciwnym razie pokaże ci gdzie sa drzwi. Umie grać i omotać koordynatora ,a ten nic z tym nie robi stosując tzw.kolesiostwo za '' prezenty ''

Xxx

Nigdy nie myślałam że będę szukać takiej strony i dodawać jakąkolwiek opinie na temat swojego pracodawcy czy też współpracowników a konkretnie liderów.Firma bym tej firmy nie nazwała raczej kolejna piaskownica do której (usunięte przez administratora)wspomnę że chodzi o exact system Niemcy Tesla gestamp. Praca sama w sobie jest ok. Ale osoba na stanowisku team leader Anna Cz. Kompletnie nie nadaje się na to stanowisko,wysługuje się pracownikami,a potem się ich pozbywa bo np. nie polubili się. Zamiast grać zespołowo,gra do własnej bramki. Plotki,ploteczki,skarżenie czy(usunięte przez administratora) to na porządku dziennym Anny Cz. Skłóca ze sobą zmiany a jest ich 3. Prezentami zdominowała koordynatora,który wierzy we wszystkie kłamstwa.Liderem została z przypadku bo poprzednia odeszła i nie było kogo wsadzić. Proponuję nagrodę dla owej liderki za miotanie koordynatora i (usunięte przez administratora) na wspolkolegów z którymi pracuje.

mem

To prawda. Niewiarygodne, że dopuszczają ją do kontaktu z ludźmi. Ledwo potrafi sklecić zdanie po polsku , a co dopiero po niemiecku. Nic dziwnego ,ze klienci rezygnują z Exactu jak widzą tzw. kadrę kierowniczą. Strach zlecić zamiatanie ulic, a nie kontrole jakości. Masakra, co w kilka miesięcy zrobili z firmą.

A cały czas można dostać pracę bez umiejętności i wykształcenia? To jakie jest w ogóle kryterium jak zatrudniane są nowe osoby? Liczy się pierwsze wrażenie czy to jak ktoś się "sprzeda" podczas rekrutacji?

Zgrywus

Liczy się czy na dany moment potrzebują ludzi czy nie

...

To może ja zadam inne pytanie, na jakim projekcie w jakiej miejscowości wam się podoba?

@...

Jeden wielki (usunięte przez administratora) pracuje dość długo na początku mojej pracy było wszystko ok, a teraz po jest jedna wielka parodia. Koordynatorzy zmienili sie lub im coś od..... O. Teraz szukam innej pracy i żegnam sie na dobre z Ex

Greg

Masz rację, przez ostatni rok jest inaczej . Niestety zmiany na gorsze. Wcześniej nie było regionalnych, audytorów i tym podobnych stworów, a wszystko działało. Nikt z zarządzających nie pojawiał się na projektach nawet po dwa lata. Od kiedy Maciej postanowił popracowac ,pojawiać się na projektach i powołał jeszcze tzw. regionalnych, to zaczęła się parodia. Uwierz mi, że koordynatorzy mają teraz mało do powiedzenia. Muszą realizować absurdalne pomysły pań, które nie bardzo wiedzą co robią, a braki w wiedzy nadrabiają arogancją. Teraz to już siara pracowac w tej firmie. Zresztą przy takim zarządzaniu to już nie bardzo jest gdzie pracowac, projekty padają.

Mucha

Na którym projekcie pracowales?

Mariusz

Żadko wystawiam opinię,ale w tym przypadku musiałem,radzę omijać tą firmę szerokim łukiem,jest projekt zarabiasz nie ma siedzisz w domu bez pracy nie zarabiasz,bo jesteś na śmieciowej umowie kilometrówki są,ale są liczone jako większy dochód co skutkuje wiekszym podatkiem w rezultacie wychodzi jakby tego nie było,ale to nie jest największym problem tylko kadra kierownicza,w moim przypadku praca ponad rok świetne wyniki,pochwały u kordynatorów wykonywanie norm, skończył się projekt jesteś wysyłany do kogoś innego w tym przypadku (usunięte przez administratora)gdzie przez telefon zachowuje się wulgarnie,bez szacunku i wyrzuca kogoś z pracy, przez to,że nie mógł przyjechać do pracy jeden dzień później.Nie patrząc na to ile pracowałeś jakie masz kwalifikacje,tylko dlatego,że Racz Pani miała kaprys rozwiązać Ci umowę,brak premii,nawet jak zachorujesz i nie masz dodatkowe ubezpieczenie,które działa po 90 dniach nie masz nic płacone,szkoda że ludzie się godzą na takie warunki.

@Mariusz

Tam co drugi koordynator jest odklejony. Nie znają języka, nic nie wiedzą. Jak widać niżej, jak ktoś komuś daje, to się jakoś w tej firmie ustawi.

Ktoś opowie, jak wyglądają podróże służbowe jak się pracuje jako area sales manager z j. niemieckim? Widziałam ogłoszenie i jest to praca w Niemczech i jest wpis, o gotowości do takich podróży służbowych. Chodzi o to, że ten wyjazd do Niemiec jest liczony jak podróż służbowa, czy te podróże to są po terenie Niemiec? Dajcie znać, ok?

Człowieku nawet nie zaczynaj tu pracy, wszyscy uciekają. Skarbówka w niemieckiej siedzibie @Pracodawca, zwolnienia lecą jak mogą.

@Tomek

Wszystko na raz i ludzie się zwalniają i są zwalniani? Napiszesz co się dzieje z firmą i o powodach odchodzenia pracowników oraz tego, że sama firma zwalnia ludzi?

Czy jest możliwość pracy w Exact Systems GmbH na część etatu?

W tej firmie z roku na rok jest coraz gorzej. Nie polecam pracowałem 2 lata obojętnie jak byś sie nie starał to i tak nic nie dostaniesz nie doceniają wogóle pracowników

Natalia koordynatorem he he dobre . Szybko się jezyka nauczyłaś. Chyba że egzaminy był przed dyrektorem z francuskiego

mor

Love story z upadajacego projektu trwa nadal. Główny kasanowa Exactu odsyłając do Polski ludzi, tracących pracę na Magnie, tylko w Natalce odkrył talenty. Awansował ją na rezydenta projektu. Tak się robi błyskawiczne kariery.

Koshen

Sama prawda w pigułce. Pan M.B. potrafi dać awans ale też zdegradować… Wszystko jest do czasu aż się zabawa znudzi…

Romek

A praca jest tu stała, czy od projektu do projektu i nie ma płaconego za przerwy w robocie? Dają umowę o pracę, gwarancję jakąś zatrudnienia? I jaki zarobek z takich projektów, warto się w to angażować?

mario
@Romek

Nie ma szans na umowę o pracę, dostajesz polską umowę zlecenia. Stawki są na każdym projekcie inne. Nie ma żadnej gwarancji zatrudnienia, nie ma pracy to siedzisz w domu i nie zarabiasz albo dostajesz wypowiedzenie. Albo jesteś rzucany z projektu na projekt i żyjesz na walizkach. Czasami musisz jechać w inne miejsce nawet kilkaset kilometrów i za ten czas nie masz zapłacone , dostajesz tylko zwrot za paliwo. Takie uroki polskiej umowy(usunięte przez administratora)

@mario

Serio rzucają ludzi na projekty oddalone po kilkaset kilometrów? Wow. A mieszkanie zapewnia? Jak trzeba jechać gdzieś daleko, to zmienia się kwatery, tak? I jedzie się na gotowe mieszkanie, czy pracownik, zanim pojedzie, sam musi sobie lokum zorganizować? I sam musi je opłacić?

Teresa

A tak na prawdę potrzebna była jego obecność? Jeśli miałeś jakiś problem to do kogo się udawałeś? Raz w miesiącu są nowe osoby czy jak wygląda z tą rotacją?

Emila

No ok, ale jak właśnie pracownicy mają jakieś problemy z przełożonym, to można to jakoś zgłaszać do działu HR? Jak są takie kłopoty czy jakieś nieprawidłowości, no to można zgłosić, jest do tego specjalna droga??

bag
@Emila

możesz zgłosić np. do rekrutacji, tylko że twoja sprawa i tak wraca do przełożonego i on się nią zajmuje. Wszyscy, którzy zgłosili problemy na projekcie Buderus, dostali wypowiedzenia. Tak działa ta firma.Ciekawe czy zarząd firmy ma świadomość jak działa dyrektor M.B i jego regionalna M.O.

Jest szansa, że wzrosły zarobki na Koordynatora zespołu? 2 miesiące temu podawali stawkę w ogłoszeniu 10 200 - 13 800 PLN. Szczerze liczyłem na coś rzędu 18-20 tysięcy, ale może to stare ogłoszenie źle pokazuje. No i jak ogółem podchodzą do negocjacji podczas rozmów?

Za co 15-20 tys? Za złe traktowanie pracowników, większość koordynatorów na w (usunięte przez administratora) Pracowników i wam sie marzy 20Tys dużo pracowników pracuje już po 2 3 lata i ani grosza nie dostali

kontroler

@kontroler

Ten wpis brzmi, jakby pan Michał sam go zamieścił. Skąd niby Ty podając się za zwykłego pracownika możesz wiedzieć czy zwolnienia pracowników były uzasadnione? Znasz przebieg rozmów pana Michała z pracownikami ? Ci którzy pozostali, na razie siedzą cicho bo już zostali zastraszeni zwolnieniami.Najgorsze jest to,że zwalniani są dobrzy pracownicy, a zostają mierni ale wierni.

XD
@kontroler

Bardzo ciekawe jest te "naprawianie szkód" . Po pierwsze stary koordynator zostawił w pełni działający projekt a nawet dwa. (usunięte przez administratora)jeden z nich updał a nikt o ty nie mówi a pracownicy którzy wykonywali swoje zlecenie z dnia na dzień zostali postawieni przed faktem dokonanym że mają zmienić projekt albo przejść na główny projekt który znajduje się w tym samym budynku nie wspomnę o tym że stawka na obu projektach znacznie się od siebie różniła. Na początku "twój wspaniały koordynator" zaczął obiecywać pracownikom "złote góry" czyli podnieść stawkę a skończyło się na tym że zmuszeni byli robić za stawkę która obowiązywała na projekcie . (usunięte przez administratora) obiecywali pracownikom z projektu który upadł że dostaną dodatek tak zwanego "Team work'era" do tej pory żaden z pracowników którzy zrezygnowali jak i który pracują nie dostali należne im pieniądze .

@kontroler

Jako były pracownik który pracował na projekcie z poprzednim koordynatorem jak i obecnym pozwolę sobie na wypowiedź. Poprzedni koordynator Pan Mariusz zostawił po sobie 2 w pełni dobrze działające projekty nikt nie zastanawiał sie nad szukaniem innej pracy oraz nikt nie myślał że ludzie będą zwalniani, projekty wydawały się jako jedne z nielicznych stałe i długoterminowe. Z tego co wiem nikt nie czekał na wielkie zmiany a jedynie na polepszenie niektórych aspektów pracy w firmie. Po zmianach koordynatora jak i kierownika regionalnego 1 z projektów nagle upadł a drugi ledwo ciągnie. Ludzie zostali zwolnieni ze względu na to że nie zgadzali się na stanie w jednym miejscu przez 7.5h co zagrażało ich zdrowiu ponieważ na tym projekcie dziennie można przedźwigać nawet pare ton z tego co mi wiadomo gdy pracowałam z ludźmi którzy zostali zwolnieni nigdy nie było na nich skarg co więcej szkolili nowych pracowników i nie było można zarzucić im "nie przekładnia sie do pracy" czy "braku chęci oraz zaangażowania" a każda osoba która miała cos do powiedzenia czy miala odmienne zdanie została zwolniona. Myślę że ten wpis został zamieszczony przez osobę, która jest poplecznikiem nowego koordynatora lub przez niego samego którzy próbują w jaki kolwiek sposób odbić piłeczkę co wydaję mi się dość przykrą sytuacja ponieważ nie potrafią przyznać się do popełnianych błędów i zwyczajnie przeprosić ludzi których źle traktowali i traktują.

Żenada @exactsystems

Powiem tak toksyczny to jest caly projekt w Breidenbach odkąd zamknęli Magne i szefostwo zaczęło się zmieniać i interesować projektem Buderus jest tylko gorzej i jak widzę to się nie zmieni. Oczyszczać to sobie możesz rany i wtedy lamentować. A takie odbijanie piłeczki jest na zerowym poziomie. I pamiętaj ze w każdym nawet kłamstwie jest ziarnko prawdy. Nie polecam projektu ani ogólnie firmy bo nawet po zakończonej współpracy jest plotkowanie i sprawa się ciągnie. A pracownicy którzy tam pracują twierdzą że to ich zasługa wyrzucenie dobrych pracowników przepraszam NIEWYGODNYCH. Bawcie się w tym pierd0lniku dalej i mam nadzieję że klient zakończy z wami współpracę bo z tego co wiem można się tego spodziewać.

Projekt był toksyczny przez takich właśnie ludzi co za plecami plotki takie snują. A przyjść i powiedzieć prosto w oczy to już nie ma odważnych. Odkąd pewna grupa opuściła projekt . Ludzie się bardziej dogadują i atmosfera się poprawiła. Nawet jeśli chodzi o pracę to wróciły zmiany na stanowiskach. Jest nadzieja że będzie normalnie

Gargamel
@Anonim

Osoba, która zamieściła ten komentarz wykazała się za to niebywałą odwagą, dlatego podpisała się jako "Anonim" ???????? Atmosfera się poprawiła? Ludzie się bardziej dogadują? No zgadnijmy dlaczego.. a może dlatego, że zostały przywrócone ustawienia fabryczne? Oczywiście, że tak, ale no przecież nikt się do tego nie przyzna. Dlatego wszyscy się tam teraz wielce wielbią i kochają bo nie muszą stać przez całą zmianę w miejscu.. A wcześniej mieli tyle do powiedzenia w kwestii wprowadzonej zmiany tyle do powiedzenia w kwestii koordynatora i gdzie wtedy była ich odwaga by powiedzieć głośno co myślą? Aaa, no tak zawsze zostawiali ją w domu, więc teraz nie jest sztuką zrzucać winę za ten syf, który był na projekcie na byłych pracowników, że to oni go stworzyli, że czerstwa atmosfera między pracownikami to zasługa "pewnej grupy", tylko dlatego, że pewnie samemu miało się z tymi osobami nie po drodze. To że Ty się z kimś dogadywałeś tak czy owak nie znaczy, że inni również, dlatego wypowiadaj się w swoimi imieniu a nie w imieniu wszystkich. A nadzieja.. w tym przypadku jest matką głupich.

Sniper

@kontroler Większość czekała na zmianę koordynatora ? Szkoda, że swoim doświadczeniem i ciężką pracą nie otrzymał tego stanowiska (usunięte przez administratora) Szkody tak "naprawia", że od kiedy dostał nową posadkę upadł projekt "piekło" i niektórzy ludzie zostali bez pracy. Jest on nieodpowiednią osobą na nieodpowiednim stanowisku,(usunięte przez administratora) Mówi jedno robi drugie. Nie dotrzymuje obiecanego słowa. Miał wysłać maila do Pana (usunięte przez administratora)w imieniu pracowników m.in. na temat zlikwidowania pracy przez cały dzień na jednym stanowisku i co zrobił? Nic, czyli jak zawsze.. Taki to właśnie koordynator, który zamiast grać zespołowo, gra do własnej bramki.. Jedynie na dzień audytu by przejść go pozytywnie szefostwo zdecydowało by pracownicy zamieniali się stanowiskami, wszystko sprzątane było dzień wcześniej, kartki z opisanymi stanowiskami również były robione na ostatnią chwilę by audytorzy myśleli, że tak tu jest na co dzień, a to wszystko tylko na pokaz.. cóż za hipokryzja. (usunięte przez administratora) dlatego wszystkie błędy, reklamacje i inne uchybienia wyżej wymienionej Pani i jej zmiany są zganiane na Niemieckich pracowników Buderusa. Mało tego Pani(usunięte przez administratora)wychodziła kilka godzin wcześniej z pracy a miała wpisany pełny wymiar godzin. (usunięte przez administratora) atmosfera w pracy między pracownikami zrobiła się gęsta. Pracowników dzieli na równych i równiejszych. (usunięte przez administratora) zwalnia tych, którzy chronią swojego zdrowia, godności i szacunku do siebie, tych którzy nie pozwalają sobą pomiatać i traktować jak (usunięte przez administratora) Zostają Ci, którzy mają jakieś "ale" ale nie potrafią bądź boją się odezwać w obawie przed utratą pracy. Czy sumienie ich ruszy, że pozostawili ludzi bez źródła utrzymania? Nie - bo oboje go nie mają. Jeśli ktoś podpadnie (usunięte przez administratora)wmawia, że na projekcie jest komplet osób, a po dwóch dniach wprowadza nowe osoby, to jednak miejsce się znalazło? Tak, ale nie dla tych, którzy "nie pasują" (usunięte przez administratora)bądź są dla niego niewygodni. Ty masz być tu posłuszny jak (usunięte przez administratora), nie możesz mieć własnego zdania tym bardziej odmiennego niż wyżej usytuowane tu persony bo inaczej pokażą Ci, gdzie są drzwi. Wszystkie zwolnienia były uzasadnione? (usunięte przez administratora)Ciekawe czy teraz raczył ją poinformować, że kazał logistykom (i to nie wszystkim) robić zdjęcia błędów wraz z barcodami by było wiadomo, który błąd jest czyi. (usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Exact Systems GmbH?

Proste

Dobrze sciemnić, nakręcić i zarobić dzięki nim kasę. Oczywiście zapominając o ich wszystkich prawach wynikających z umowy

Przemysław
@Proste

Widzę, że chyba masz nieco negatywne zdanie o tym miejscu pracy, dlatego pozwól, że zapytam Cię, czy Twoim zdaniem warto jest ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie w momencie kiedy pracownik poszukuje miejsca pracy, gdzie mógłby rozwinąć się zawodowo? Pod tym kątem polecisz tego pracodawcę?

@Przemysław

Nie warto, strata czasu i nerwów!!!

Barbara
@Gość

Czemu uważasz, że to strata czasu i nerwów? Możesz rozwinąć?

Podejście lepsze tylko, jeśli masz znajomości. Pani G. nie polecam, pani W. też nic nie wie, pan. Cz. też nic nigdy nie wie. Prace w spółce bezproblemowe, na plus warto znać niemiecki, aby nie być "(usunięte przez administratora)", firma dba o terminowe wynagrodzenie i tutaj pochwała. Zwrot za km też bezproblemowy. Koordynatorzy są różni, niestety 50/50, że trafisz na osobę z dobrym podejściem do pracownika i bez głowy wyżej niż się wypróżnia. Każdy KO jednak dobrze wywiązuje się z obowiązków takich jak zarządzanie, wpisywanie godzin, ustalanie grafiku. Najlepsza opcja to zlecenie lub UOP, bo robi się niezły ambaras z opcją B2B. Szanuję i polecam współpracę z Marcinem, Damianem, Kamilem, Krzysztofem. Nie polecam współpracy z panem Piotrem, Leszkiem, Przemkiem, Wojtkiem.

Agata

serio zlecenie jest tutaj lepsze niż B2b? czemu

@Anonim

Ilość koordynatorów opisanych w ww poście, świadczy o Twoim podejściu do pracy i posiadanych umiejętnościach. Żaden szef, nie rezygnuje z dobrego pracownika, a Ty przerobiłeś aż 8 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems GmbH - Görlitz

• Jak się pracuje w Exact Systems GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Exact Systems GmbH