Koenig GmbH

Opinie o Koenig GmbH

PK

Dobra i solidna firma. Wypłata na czas. Zaliczka również w terminie. Biuro w Goerlitz jest Polskie. Miłe dziewczyny, kontakt telefoniczny jak i meilowy na dobrym poziomie. Polskie biuro służy pomocą w różnych kwestiach (nie będę ich wymieniał bo każdy miewa większe lub mniejsze problemy w DE) Mi osobiście i kilku moim znajomym ta firma pomogła. Budowy bywają różne, bliższe i dalsze, ale tak to jest w tak owych firmach. Z językiem bywa różnie, ale jeśli chcesz pracować to nie znajomość języka nie jest nie do przeskoczenia, zawsze znajdzie się jakiś Polak ;) P.s. To jest tylko i wyłącznie moja prywatna opinia o tej firmie. Nadal jestem jej pracownikiem i nie wybieram się puki co nigdzie indziej. Pozdrawiam Moje sugestie dla Koenig GmbH: Więcej uśmiechu mniej stresu dla naszych kobiet z Goerlitz ;) Lubię atmosferę w Koenig GmbH za: Terminowość i dobre relacje z kierownictwem.

maxo

nie ciekawie co innego mowia na miejscu wszystko inaczej nie polecam ogolnie firmy..

Oszukany

Ja pracowalem i odradzam!!!! Uciekaj chlopie bo cie wycyckaja na amen

Zostaw opinię o Koenig GmbH - Zgorzelec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koenig GmbH