Opinie o König GmbH & Co KG w Moringen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie König GmbH & Co KG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w König GmbH & Co KG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o König GmbH & Co KG w Moringen

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Marek

Dzisiaj zakończyłem współpracę w firmie.Niestety moja opinia będzie na wielki minus.Pobwyslaniu wypowiedzenia jeden kontakt ze strony firmy z pytaniem dlaczego?i teraz moja odp.otóż od początku były problemy z mieszkaniem ,potem z rozliczeniem za mieszkanie następnie od kilku miesięcy proszę się mailowo tel. O rachunki za mieszkanie Źle naliczanie wypłaty - tłumaczenie że księgowa na urlopie bałagan z rozrachunku za miesiąc przepracowany .Nie ma w oddziale Morringen osoby ktõra by to wszystko ogarniała.Tydzien temu miałem wypadek podczas pobytu w Polsce a bylem juz na wypowiedzeniu Pani Ania w biurze powiedziała mi że jej nie interesuje to gdzie wyślę chorobowe bo jestem na wypowiedzeniu .Mimo tego dziękuję za wspõłprace może w końcu dotrze do nich że oni mają pracę dzięki nam zwykłym pracownikom

Piotr

MOŻE KTOŚ NAPISZE JAK WYGLĄDA ZATRUDNIENIE PRACOWNIKA, OKRES ZWALNIANIA, WSTĘPNE ZAROBKI..... ect. CZY TO WYPLACALNA FIRMA, ROZLICZENIA KM..... ect

Csa

Dobra firma. Płaci na czas, normalni ludzi w „polskim biurze” jak i niemieckim. Daniel kierownik o\Koln dobry człowiek. Ktoś pisze ze ma problem z kobietami z Goerlitz? Hm… jeśli jest ktoś rozdarty i nie potrafi szanować kobiet to tak faktycznie może być „olewany” co nie oznacza ze zostanie bez pomocy. Ja pracuje w tej firmie 5 lat, widziałem wiele, zwiedziłem Niemcy wzdłuż i wszerz, tak swoim autem ;) Miałem wiele innych ofert pracy, ale jestem mu i nigdzie się nie wybieram. Budowy są różne, lepsze gorsze, ale każdy przyjechał tu pracować a nie wybrzydzać. Nigdy nie miałem problemu ze zjazdem do PL. A jeżdżę bardzo często, wystarczy mieć chcieć poinformować kierownictwo o swoich planach. Czy (usunięte przez administratora) Nie nie (usunięte przez administratora) mogą Zdarzyć się pomyłki bo pracujący tam ludzie są…. Tylko ludźmi nie robotami. Wtedy tez wystarczy kulturalnie upomnieć się o swoje i uwierzcie mi nikt nie będzie robił problemów. Czy są premie? Tak są z góry ustalone o których każdy wie na wstępie. Czy jest kasa na święta? Tak dostaje co roku. Reasumując jeśli jesteś kulturalnym człowiekiem to nigdy nie będziesz miał problemów w tej firmie. Nigdy tez nie będziesz miał kasy później niż masz na umówię… tak, tak ta firma płaci na czas, a wszelkie mówienie ze jest inaczej nie jest prawda. Czy bronię tej firmy? Nie nie muszę gdyż spotykałem masę ludzi z innych takich firm jak nasza i uwierzcie mi…. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma…. Każda ma swoje plusy i minusy. Zarobki większe lub mniejsze to już zależy od ciebie, jak pracujesz jak potrafisz się porozumiewać i negocjować z kierownictwem. Stawki? Nie wiem jak jest teraz i ile jest na start ale każdy po roku ma prawo do rozmowy i negocjacji swojej stawki. To czy dostaniesz więcej zależy tylko od twojej pracy i nastawienia. Tak pracy i nastawienia. Jeśli masz auto, choć trochę potrafisz mówić po niemiecku, jesteś pracowity to ja sam osobiście cie zapraszam do nas. Z pozdrowieniami Csa o/Koln

Jacek

Witam.W firmie koenig gmbH Moringen pracuje dziesiec lat wiec coś wiem o tej firmie.Firma solidna nie ma problemu z wypłatami ,wystarczy na czas wysyłać kwitki godzinowe.Zjazdy do domu bez problemu wystarczy dogadać się z majstrem na budowie.Oczywiście zdarzają się wpadki w stylu przyślą zły adres budowy czy hotelu może. dwa razy. w całym okresie pracy ,każdy może sie pomylić .Miła obsuga w biurze Moringen.Były sytuacje że inne firmy dawały propozycje przejścia ale nie dawały lepszych warunków dlatego dalej tu pracuję i nie myślę o zmianie.(-:

Administrator Nowy wpis

König GmbH & Co KG rekrutowała niedawno na stanowisko Pracownik Fizyczny. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy König GmbH & Co KG w Moringen.

Sprawdź
Csa

König GmbH & Co KG
Pracodawca

dziekujemy :)

Kik
@Csa

CO TY CZLOWIEKU PISZESZ BADZ OBIEKTYWNY...pracowałem...ZAPLACONE MNIALEM,NA SWIETA NIC NIE DOSTALEM,NA WAKACJE NIC,CIUCHY ,BUTY...itd...Własny zakres...A TERAZ MERITUM....38 do 40 h tygodniowo....ZA MIESZKANIE ok.500 euro,bilet kolej ,metro ok ..100euro,zjeść,przejazdy...O jakich Ty pieniądzach mówisz....ZASTANOW SIE....BAJKI TO PRZED DZIENNIKIEM BYLY....I te zawrotne stawki...12 euro brutto i od 5...do 6 euro diety NIEOPODATKOWANEJ....pokaz mi te lusuxy....SKORO TAK WSZYSTKICH ZAPRASZASZ....DO CZEGO??????.....do 200 do 300 euro więcej niż w Polsce....Pomyśl a dopiero pisz....NIE WSPOMNE ILE PIELGRZYMEK ZROBILEM NA WLASNY KOSZT....grzecznie podziękowałem....Pracuje w Polsce zarabiam miesięcznie mniej ok.max 150 euro....KOMU TE BAJKI CHCESZ WCISKAC.....może 10 lat temu tak....teraz NIE MA PO CO JECHAC...po te 200,300 euro więcej....NIE BADZ SMIESZNY...Tułaczka,na walizce....nie znasz dnia ani godziny kiedy nowy SMS...Z nową budowa....DZIEKUJE UWOLNILEM SIE...

@Kik

Witam. Z reguly osoby ktore sie w pracy sprawdzaja pracuja w jednym miejscu dluzej czasami nawet po kilkanascie miesiecy . Czeste zmiany budow najczesciej trafiaja sie osobom ktore z " jakichs "powodow odmeldowywane sa przez brygadzistow a Firma probuje takie osoby za wszelka cene utrzymac .

Witek
@Csa

Pieknie opisane ....startuje 11,50 +5,6 euro...czas pracy 38-40h ....mieszkanie na tą chwilę pensjonat jednoosobowy ,doba 25euro,dojazd do pracy ok 30 km...TO ci kolego pomogę po roku NIGDY MI NIKT NIE DOLOZYL ,POMOGE CI KOLEGO ZERO,ZERO!!!!....NA GWIAZDKE ,PODKRESLE ZERO!!! na urlop...Więc nigdy oprócz standardowej pensji z 40 h miesięcznie nie zobaczyłem,co podkreślę była na czas na koncie....żadnego regulaminu ,ani nikt mnie nie poinformował o jakichkolwiek premiach ,dodatkach....zreszto jak wspomniałem żadnych nigdy osobiście nie dostałem....za ubrania Pani kazała mi wziąść fakturę i że po części mi zwrócą......A I trochę pielgrzymek na własny koszt owalilem typy...Z pod Monachium od poniedziałku 7 rano Hamburg...bez auta ,bez znajomości (albo mocno kiepskiej )znajomości języka...powiem wprost dość trudna sprawa...no ale nikt nie mówił że będzie łatwo.....czy polecam...nie wiem, mogę się wypowiedzieć za siebie ja już się nie wybieram za kilka euro więcej....

@Csa

Chyba sobie jaja robisz pokaż kwit z wypłaty choć jednej klamco

@Csa

To są kłamstwa nikt nie dostanie pieniędzy od nich wszystko co obiecują jest kłamstwem zakwaterowanie wypłata fikcja euro centa nie dostaniecie ostrzegam omijać szerokim łukiem

@Csa

Ty (usunięte przez administratora), czekam na pieniądze miesiąc i nic, zwolniłem się o oni mi pieniędzy nie wypłacają i cały czas mówią że sprawdza już od miesiąca sprawdzają, (usunięte przez administratora)

Jarosław
@Hermann

Dużo ci zalegają? Może jak sprawdzają to jednak uda się dogadać polubownie i zwrócą kasę?

On Nowy wpis
@Jarosław

Nie sądzę

Pracownik Nowy wpis

Myślę że zależy to od filii ale powiem tak pracuje 6 lat jedna podwyżka kundigung lekki mobbing po 1.5 r horobowego wrocilem do pracy dojazd 40 km wstawałem o 6 wracałem o 18 i nagle bum wypłata 1700 e zrobilem 1600 km własnym autem do tego mieszkanie.. ale napewno tego tak nie zostawię.. więc chyba nie polecam

Alicja Nowy wpis
@Pracownik

Ale te kwoty to chyba nieaktualne co? Tyle to się zarabiało przecież w 2018 na rynku pracy

Piotr pracownik

Witam Pracuję w firmie od 7 lat już , są tacy co pracują od 15 lat co świadczy o solidności i dobrej kondycji firmy . Kasa na czas bo oto chodzi najbardziej , stawki są nie złe . Osobiście polecam.

@Piotr pracownik

NO TO POWIEDZ MI CZY STAWKA 12euro i 6 diety ....przy 160h .....przy opłacie 750euro za pokój, 90 euro bilet ,jedzenie i podróż do Polski to są SUPER STAWKI???? ....Ja nie krytykuje,ja pytam.....I pielgrzymnka z kaskami,butami itd.bez języka po Niemczech......bo ja tu szoku nie widzę....Miłej pracy ,rodak

Grażyna
@Piotr

Co to za pokój że tak dużo musisz za niego płacić? Nie można sobie czegoś tańszego znaleźc?

...
@Grażyna

TO JEST POKOJ JEDNOOSOBOWY W MIESCIE ,NIE NA WIOSCE.Mozna znaleźć oczywiście, tylko jak dostanieszsms nowej budowy to co pójdziesz do konica tygodnia do Niemca po kaucję??? A on że do konica miesiąca jest opłacone,NIGDY NIE WIESZ NA 100% JAK DLUGO ZOSTANIESZ I CO WTEDY JAK NA DRUGI KONIEC NIEMIEC MASZ ZLECENIE.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie König GmbH & Co KG? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Elektryk-Praca w Niemczech bez polskich posrednikow?
Norbi

Może coś więcej się dowiemy? Najłatwiej jest oskarżać i to często bezpodstawnie

@Norbi

Ktoś specjalnie zadaję sobie trud by kogoś bezpodstawnie oskarżyć ..napewno dostał wszystko co mu się należało i poprostu tak chcę się odwdzięczyć to klamcy i (usunięte przez administratora) KONIG omijać szerokim łukiem te pozytywne opinie to ludzie związani z tą firmą nie wierzcie w nie

@Kacper

Jesteś kłamca największy... Trol... Bo prawda jest taka że gdy się zwolniłem miesiąc już minol a kasy dalej nie ma.... Ty obrzydliwy kłamco.... Liz im....

Lidia
@Piotr

Niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie a również jestem ciekawa jak klaruje się sytuacja. Czy dowiedziałeś się czegoś z innego źródła? Zarówno Ja jak i inni użytkownicy czekamy na informację.

Ja
@Piotr

Pracuje tam od roku i nigdy nie było problemu pieniądze zawsze na czas, okres wypowiedzenia no to normalnie według niemieckich przepisów. Kilometrowki wysyłasz mailem co miesiac i normalnie Ci płacą. Możesz sobie ustalić że np na koniec miesiąca dostaniesz zaliczkę 500euro z nowego miesiąca a później 15 danego miesiąca resztę, chyba że chcesz 15 cała wypłatę to też nie ma problemu

König

Dzien dobry, w opowiedzi na opinie "Jurek" wyjasniam jak funkcjonuje forma przelewow miedzybankowych. U nas wyplaty musza byc wyplacone do 15 dnia roboczego miesiaca (jest to jednak umowna data okolo 15 danego miesiaca). Ksiegowe robia w tym dniu pare set przelewow. Po pierwsze - wyplaty wychodza o roznych godzinach z banku firmowego, wiec jezeli czyjsc przelew zostal wykonany po godzinie, w krorych sa przeksiegowania, oczywiste jest, ze to powoduje juz opoznienie. Po drugie - przelewy docieraja do roznych bankow (bez wzgledu na to czy konto jest niemieckie czy polskie) w roznych terminach. I zarzuty, ze 15 o godz.14:00 lub 16 rano nie ma pieniedzy na koncie wydaja nam sie bardzo bezpodstawne. Polecam odczekanie co najmniej pelnych dwoch dni,zeby zapytac o to dlaczego przelew nie dotarl na konto Pracownika. Prosimy o podpisanie sie ewentualnych naszych Pracownikow w celu indywidualnego wyjasnienia zaistnialej sytuacji´. Pozydrawiamy Firma König

2cv club.
Klient
@König

Wyjaśniam , że wypłata należności pracownikowi np. Do 15. Dnia każdego miesiąca oznacza w prawnym słowa tego znaczeniu,że pieniądze mają być na koncie pracownika do tego dnia, a nie wysłane tego dnia przez pracodawcę.

Klient
@2cv club.

Wyjasniamy ponownie. Wyplata powinna byc do 15 DNIA ROBOCZEGO danego miesiaca (dni robocze , to dni od poniedzialku do piatku - pomijajac oczywiscie ewentualne dni swiateczne wypadajace w tygodniu) , wiec np.w marcu br. 15 dzien roboczy to 19.03. Pozdrawiamy Firma König

König

Witamy .Jestesmy z Panem caly czas w kontakcie .Na Pana prosbe wyplacane zostaly Panu cotygodniowe zaliczki ,w sumie ponad 1000€. Rozliczony Pan zostal z 6kl podatkowej tylko z powodu nieodeslania potrzebnego dokumentu do urzedu skarbowego w odpowiednim czasie(wielokrotnie o to prosilysmy)Procedura przyznania klasy podatkowej nie jest zalezna od firmy tylko od urzedu skarbowego. Z dnia na dzien porzucil Pan prace ,nie zachowal Pan okresu wypowiedzenia - nie poniosl Pan w zwiazku z tym zadnych konsekwencji.Do dnia dzisiejszego czekamy na wypowiedzenie za porozumieniem stron w orginale od Pana.Dzis tez Pana informowalam ze w ubieglym tygodniu wyslane zostalo do Pana rozliczenie mmiesieczne Poczta ,na ktorym wszystko dokladnie jest wyszczegolnione i oferowalam pomoc w tlumaczeniu . pozdrawiamy König

@Piotr

Nie polecam, nie wypłacalna firma... Już miesiąc czekam od zwolnienia na kasę i nikt nic nie wie...(usunięte przez administratora)

Firma König GmbH & Co KG chce zatrudnić kogoś na stanowisko Monter Systemów Wentylacji. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Damian

Witam . Pracuje w Konigu 3 lata , wszystkie płatności są na czas . Jak ktoś chce pracować i zarabiać pieniądze to dobrze trafił. Pracuje się na niemieckich zasadach w zależności od firmy do której trafisz .Zawsze ale to zawsze mozna się dogadać … z mojej strony Polecam .

Grażyna
@Damian

A powiedz mi czy język niemiecki trzeba dobrze znać? Czy raczej można po angielsku / po polsku się porozumieć?

Firma König GmbH & Co KG rekrutowała na stanowisko Stolarz. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 4000 .

Zygmunt

Od 10 lat pracuje w Koenigu w Moringen. Przez te wszystkie lata ani razu się nie zawiodłem. Wypłaty na czas bez dnia opóźnienia, rozliczenia przejrzyste. Hotele blisko budowy ,w razie niedogodności nabierzonco wyjaśnianie przez p.Anie.Wizyty p.Ralfa na budowach .polecam wszystkim którzy chcą promować nie "balować".

@Zygmunt

O ten po dziesięciu latach sprawdza opinie.. hahaha co za (usunięte przez administratora)

Damian 123

Pracuje pod tym oddziałem niecałe dwa lata bardzo dobrze idzie się dogadać z biurem wszystko co jest do załatwienia z dokumentami zawsze jest na czas jak również pieniądze na koncie

@Damian 123

Następny co po dwóch latach sprawdza opinie..po co się pytam

Joanna

@p, dlaczego nie masz dobrej opinii na temat König GmbH & Co KG? Jakie zdarzenia lub zdarzenie na to wpłynęło? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. Merytoryczne komentarze poparte argumentami będą bardzo pomocne dla forumowiczów. Fajnie by było jakby ktoś wypowiedział się na temat sytuacji firmy oraz warunków zatrudnienia. Czy prowadzona jest obecnie rekrutacja do firmy oraz jak wygląda?

@Joanna

Ta firma To jedna wielka ściema nigdy nie wypłaca wam pieniędzy no chyba że końcówka miesiąc i parę dni ale po miesiącu możesz zapomnieć już o wypłacie i po dwóch miesiącach zrezygnujesz sam a wtedy już nie ma z nimi kontaktu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) przestrzegam każdego nie dajcie się nabrać

@anonim

Zapraszamy do dodawania spojnych opini ,opisujacych sytuacje.Z Pana opini niestety nic nie wynika.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Roman
@anonim

No to jak tak było to czemu jeszcze gdzieś tego nie zgłosiłeś? O ile to w ogóle prawda jest...

Anonim
@Roman

Zgłosiłem ale nie znam języka i to trochę potrwa poczytaj sobie nie ja jeden zostałem przez nich okradziony a najlepiej jak nie wierzysz przekonaj się na własnej skórze

König GmbH & Co KG w mieście Drezno poszukiwała pracowników na Monter Instalacji Sanitarnych. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Marek

Koenig
@Marek

Witam Panie Marku Zarowno Pani Ania jak i Pana koordynator niemieckojezyczny wielokrotnie kontaktowali sie z Panem po wypowiedzeniu ,probujac przekonac Pana do pozostania w firmie..Ze wzgledu jednak na powod wypowiedzenia jaki Pan nam podal -problemy rodzinne - zrozumielismy Pana sytuacje i zatwierdzilismy Pana wypowiedzenie. Po otrzymaniu Pana zwolnienia lekarskiego Pani Ania udzielia Panu grzecznie informacji , ze po wypowiedzeniu zwolnienie lekarskie nalezy przeslac do swojej kasy chorych…..

Antos
@Marek

NORMALNA SYTUACJA....zaczyna chodzić o PIENIADZE....A tego bardzo NIE LUBIA....za to LUBIA JAK CHODZISZ NA SZNURECZKU KROTKIM....tylko to już na szczęście NIE TE CZASY....DA PAN SOBIE DOSKONALE RADE W POLSCE....żadna strata takich firm jak ta jest pełno....ABYS CHCIAL SPEDZIC ZYCIE NA PLECAKU....tylko coraz mniej osiołków...A W POLSCE BEDZIE SIE POLEPSZAC....I NIKT TU NIE ZAJRZY...PO 200 euro więcej...czy po te 300euro.....I BYC POPYCHADLEM....I RZUCANYM PO CALYCH NIEMCZECH POD SMS....OD szefowej...BYLEM,PRACOWALEM,WROCILEM,ZAPLACONE MIALEM,NIC NA SWIETA,NIC NA URLOP....itd....WIEC CHLOPIE NIC NIE STRACILES....ja zrobiłem DZIEKUJE....I doskonale daje rade beż owej firmy....już 2 lata...ZADN,ZADNA STRATA....

@Koenig

Jak wy smiecie wogule się odzywać (usunięte przez administratora) jedni nigdy nikomu nie życzę pracy w tej firmie nawet najgorszemu wrogowi ale kiedyś was ja lub ktoś kogo (usunięte przez administratora)was dopadnie do zobaczenia (usunięte przez administratora)

adrian.majchrowski1@wp.pl

A jak ktoś pracuje tam 10 lat to ciekawe bo ja pracując tam 2 miesiące nie spotkałem nikogo powyżej 3 miesiący stażu ..brednie jakieś ????

König GmbH & Co KG jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Monter w Hannoversch Münden. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Bartosz B.

Pracowałem 2.5roku głównie Berlin . Wypłaty zaliczki wolne wszystko od początku do końca na wysokim poziomie i bez problemów. Polecam każdemu !

Koenig

Dziekujemy za pozytywna opinie.pozdrawiamy

@Bartosz B.

...I ja też przyjąłem się miałem pracować w Berlinie,ok.....po 3 tygodniach na koniec Niemiec.....dali mi 11,50 euro brutto i 25 euro doba tj.caly miesiąc 750 euro...pokój jedno osobowy ...dojazdy tj .bilet + - ok .90 euro....I godziny 40....Więc tak to z mojej perspektywy wyglądał...Pozdrawiam

@Bartosz B.

A żeby być obiektywnym ...TO dopisze ze w Berlinie miałem 5 euro diety.....A teraz dostałem 6 euro diety....więc tak to wygląda....jeżeli ktoś wspomina o jakichś premiach,świątecznych itp....ja tych luksusów ze strony firmy Konig nigdy nie dostałem.. ale co wypłata na czas....taka walizko-tulaczka....

Konig
@Jacek

Witam.Premia urlopowa oraz bozonarodzeniowa nalezy sie i jest wyplacana kazdemu naszemu pracownikowi po przepracowanym okresie probnym (pol roku) pozdrawiam

Renata
@Jacek

A co tak właściwie skłoniło Cię do podjęcia pracy w tej firmie? Jak się o niej dowiedziałeś? Ogłoszenie z Internetu? Polecenie przez znajomych? Też widzę, że Twój czas z firmą nie był najgorszy, pokój jednoosobowy to spory luksus. ;)

@Renata

Z internetu się dowiedziałem.Pieniadze na czas do 15 każdego miesiąca,500 euro zaliczki .Czas pracy max.38-40 h ja nadgodzin nie pracowałem,brak.Mieszkanie od ok .20-26 euro doba.Zalezy od regionu.Panie z biura próbują zgrać ludzi żeby chodz jeden po niemiecku rozmawiał,duży plus!!!! Bo wiadomo ...początki są zawsze w każdej pracy ,inne.Budowy po całych Niemczech ,a pokój jednoosobowy za 750 to zbędny luxus przy takich godzinach i zarobkach.No ale nie zawsze się ma co się lubi.Zlego słowa nie powiem,ale na pewno finansowo szoku nie ma.A czy bym polecił??? Dotknij i zrozumiesz,

Konig

Dziekujemy za pozytywna opinie

König GmbH & Co KG ma teraz aktualne oferty pracy w Hamburg. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

W mieście Hannoversch Münden poszukiwano Pracownik Budowlany. Jakie tam proponowano zarobki?

Pracuje w tej firmie od około dwóch lat. Wszystko jest tak jak powinno być. Wszystkie sprawy załatwiane na bieżąco. Dobry kontakt z biurem i koordynatorami. I najważniejsze pieniążki ZAWSZE na czas. Polecam z czystym sercem.

@Pracownik

Bardzo dziekujemy za pozytywna opinie.pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o König GmbH & Co KG - Moringen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w König GmbH & Co KG?

Zobacz opinie na temat firmy König GmbH & Co KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w König GmbH & Co KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie König GmbH & Co KG?

Liczba opinii klientów firmy König GmbH & Co KG, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

König GmbH & Co KG