König GmbH & Co KG

Moringen

König GmbH & Co KG

Opinie o König GmbH & Co KG

Joanna

@quercus, po prostu zapewne niektóre osoby czują się pewniej, jeśli nie znają dobrze języka obcego, a mogą załatwiać różne rzeczy albo być w stałym kontakcie z osobą lub osobami, które mówią w języku Polskim. Jednak z tego co napisałeś wnioskuję, że w Goerlitz jest biuro/oddział z pracownikami z Polski i kontakt po Polsku jest. Czy zatem właśnie w tym oddziale polscy pracownicy mogą załatwiać wszystkie formalności związane z pracą? Jeszcze zadam pytanie odnośnie znajomości języka niemieckiego. Czy aby podjąć pracę należy go znać przynajmniej na poziomie podstawowym?

Maciek

A dlaczego bez polskich posrednikow? Na jakiej podstwie mam wam zaufac jadac za granice z podstwowym jezykiem jak jest tylko jedno biuro z osoba ktora mowi po polsku? Mam w razie czego sam na siebie liczyc?

quercus
@Maciek 25.10.2017 20:49

Nie rozumię po co jeszcze polski pośrednik ? w Goerlitz jest oddział z pracownicami z Polski, więc kontakt po polsku jest...... ja pracuję dla firmy Koenig trzeci rok, języka ( komunikatywnie ) uczyłem się w Niemczech ( a młody nie jestem ) Wypłatę mam na czas, niemiecki socjal..... jedynie problem jest w tym że do domu daleko.... Pozdrawiam.

Joanna

@p, dlaczego nie masz dobrej opinii na temat König GmbH & Co KG? Jakie zdarzenia lub zdarzenie na to wpłynęło? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. Merytoryczne komentarze poparte argumentami będą bardzo pomocne dla forumowiczów. Fajnie by było jakby ktoś wypowiedział się na temat sytuacji firmy oraz warunków zatrudnienia. Czy prowadzona jest obecnie rekrutacja do firmy oraz jak wygląda?

p

Firma oszukancza. Z dala od nich .Nie polecam .Panie mile i nic poza tym

Zostaw opinię o König GmbH & Co KG - Moringen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie König GmbH & Co KG