KÖNIG SE & Co KG

3.9 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o KÖNIG SE & Co KG

Piotr pracownik

Witam Pracuję w firmie od 7 lat już , są tacy co pracują od 15 lat co świadczy o solidności i dobrej kondycji firmy . Kasa na czas bo oto chodzi najbardziej , stawki są nie złe . Osobiście polecam.

KV
Inne

Każde odwiedziłeś, że tak piszesz odnośnie gwarantowanej ceny? Jak widać może dobrze mu się trafiło? Ciekawie gdzie takich ofert w takim razie szukać? To jaka jest najtańsza opcja jaką firma mogłaby ogarnąć? Czy to tez zależy od sytuacji, sezonu i tak dalej?

Zygmunt

Od 10 lat pracuje w Koenigu w Moringen. Przez te wszystkie lata ani razu się nie zawiodłem. Wypłaty na czas bez dnia opóźnienia, rozliczenia przejrzyste. Hotele blisko budowy ,w razie niedogodności nabierzonco wyjaśnianie przez p.Anie.Wizyty p.Ralfa na budowach .polecam wszystkim którzy chcą promować nie "balować".

@Elektryk Bln

Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Zyczymy wszystkiego dobrego! Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

Marcin G.

Ja polecam!! Pracuję już u nich 4 lata i 2 miesiące tylko na terenie Berlina. Ładna kasa jak na Berlin. Sam sobie nocleg znalazłem i płacę 380EUR za duży pokój 25mkw. z łazienką i małym pomieszczeniem do gotowania z kuchenką i 50EUR za prywatne miejsce parkingowe czyli razem 430EUR za cały miesiąc. To wszystko w mieszkaniu 3-pokojowym z dwiema łazienkami (jedna z prysznicem druga z wanną )od starszego małżeństwa w którym mieszkają oni tylko od poniedziałku do czwartku a weekendy spędzają w Polsce w Szczecinie. Wystarczy wysilić trochę mózgownicę i poszukać w sieci, ogłoszeń nie brakuje ale jak ktoś liczy że firma będzie go niańczyć i za niego wszystko zrobi no to firma znajdzie nocleg ale cena jest im obojętna ile będziesz płacił i jest to często 20-25EUR za dobę. Co do dojazdów do pracy to można sobie odliczyć dojazdy od podatku na koniec roku. Wypełnienie kilometrówki to około czas 5 minut raz w miesiącu dla osobnika o ilorazie inteligencji zbliżonym do IQ małpy więc nie wiem w czym widzisz problem.

Pawel

Pracuje dla koenig 1.5 roku i złego słowa powiedzieć nie mogę, początek był trudny ale tak jest zawsze gdy pierwszy raz jedzie się za granicę. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od pracownika jeżeli jest normalny pracuje i chce to tak jest firma go trzyma zjazdu idzie dogadać, wypłaty zależy od godzin i hotelu jak wszędzie można dostać podwyżkę bez problemu jak ma się dobra opinie, kontakt z koordynatorem zależy poprostu od oddziału do którego się trafi ja w Moringen jestem zadowolony w 100 % Zeit konto jest w każdej firmie dzialajacej zgodnie z prawem w de. Jeżeli ktoś potrafi sobie poradzić w obcym kraju zna trochę języka i jest dobrze zorganizowany to polecam spróbować. Dodatki na święta i urlop. Ciuchy robocze. I wypłata po hotelu 2000 na rękę wyczynem nie będzie. Pozdrawiam

JASIEK
@Pawel

ODLICZ PALIWO I AMORTYZACJE AUTA TO ZOSTAJE (usunięte przez administratora) WIELKI I 2 BABELKI

SB
Inne

Witam, ja to bym na elektryka przyszedł i w zasadzie widzę takie dwie oferty w zakładce. Zastanawia mnie ta na Wrocław po prostu. Dlaczego jest napisane, że musze znać podstawy niemieckiego? To u nas w kraju robota, tak?

@SB

Witaj SB, w ogloszeniu jest wyraznie napisane, ze chodzi o prace w Niemczech. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

Dominik Nowy wpis

Jestem cieślą szalunkowym szukam pracy na terenie Niemiec, 780-743-377

Paweł Nowy wpis
Kandydat

Witam interesuje mnie praca hydraulika może ktoś napisać jakie są stawki

TQ Nowy wpis
Inne

Po co tłumacz do rur? Druga sprawa, to po wejściu w oferty można zauważyć, że ta dla hydraulika budowlanego już w samym tytule jest wyróżniona tym, że to praca bez znajomości języka niemieckiego. ;) doświadczenie zawodowe jest wymagane, ciekawie ile lat wystarczy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KÖNIG SE & Co KG?

Maryla
Inne

Dzień dobry, w niektórych ofertach zostało wpisane w mile widzianych własne auto. Czy ono w jakikolwiek sposób przesądzi o wyborze kandydata? i druga sprawa do użytkowanie i tym podobne, wszystko będzie po stronie partnera, tak samo jak całkowita odpowiedzialność? Zastanawiamy się nad tym jak dużo ryzykujemy gdyby wziął nasze

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie König GmbH & Co KG? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MALARZ (m/z) - umowa na czas nieokreślony, 300 EURO PREMII STARTOWEJ?
@

Pracowałem przez 10 lat w Niemczech zaliczyłem 4 firmy Konig Hamburg była najlepsza firma No ale należy znać się na robocie i trochę język Jerzy

@@

Dziękujemy za podzielenie się spostrzeżeniami i pozytywna opinie. Zyczymy wszystkiego dobrego! Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

@@

Panie Krzysztofie, Dziękujemy za podzielenie się spostrzeżeniami i za pozytywna opinie. Zyczymy wszystkiego dobrego! Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

Wiki
Kandydat

Witam. Chciałabym zapytać czy jest możliwość pracy tylko na terenie Magdeburg a? Aktualnie mma tutaj mieszkanie i nie chciałabym jeździć daleko do pracy.

@Wiki

Witamy WIKI, posiadamy rowniez i oferty w miejscowosci Magdeburg. Zapraszamy do kontaktu. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

Paweł
Kandydat

Witam. Czy firma König zatrudnia tylko elektryków w branży budowlanej. ? Szukam pracy na stanowisko montera szaf sterowniczych .

@Paweł

Witam Panie Pawle, zatrudniami rowniez i elektrykow przemyslowych. Zapraszamy do kontaktu. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

EW
Inne

Dwa dni od zgłoszenia i już można otrzymać na spokojnie ofertę pracy? czy mieliście podobnie? a co w sytuacji gdy się zgłaszacie i nikt do teraz nie odpowiada na zapytanie? Czy dobrze jest odezwać się ponownie? Możliwe ze informacja nie doszla? Od początku lutego szukają hydraulika budowlanego, myślę o tej pracy

@EW

Witaj EW, nie ma reguly na to, jak szybko mozna otrzymac od nas propozycje zatrudnienia. Wszystko zalezy od dostepnych miejsc pracy w danym regionie i czasie. Zalezy nam na tym, aby jak najszybciej zlozyc Panstwu odpowiednia oferte. Niestety nie wszystko jest od nas zawsze zalezne. Jezeli zbyt dlugo nie odpowiadamy, zachecamy do kontaktu z nami i z gory dziekuje za wyrozumialosc. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

KS
Kandydat

Z firmą KÖNIG SE & Co miałem kontakt styczeń/ luty 2024, w pełni profesjonalna obsługa na każdym etapie pomoc w wyjaśnieniu wątpliwości. Oferty pracy dostałem w ciągu dwóch dni od złożenia aplikacji, umowę miałem przygotowaną następnego dnia po zaakceptowaniu oferty , szczególne podziękowania dla Pani Dominiki która była moim opiekunem, chociaż byłem mocno upierdliwy i marudny to Pani Dominika stoicki spokój pełna merytoryka, idealna osoba na tym stanowisku, zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą serdecznie pozdrawiam Krzysztof S.

@KS

Panie Krzysztofie, Dziękujemy za podzielenie się spostrzeżeniami i za tak mila opinie. Zyczymy wszystkiego dobrego! Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

ES
Inne

Skłaniam się ku tej ofercie dla lakiernika. Zastanawia mnie ten tytuł, że jest to opcja bez polskich pośredników, czyli w pozostałych domyślnie są? co to zmieni w moich warunkach?

Aktualność
15 grudnia miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – zmienilismy nazwę i formę naszej firmy z KÖNIG GmbH&Co na KÖNIG SE&Co.

Przekształcenie w spółkę europejską (SE) podkreśla skalę naszej działalności i kierunek dalszego rozwoju.

Grupę KÖNIG od teraz tworzą:
KÖNIG Fachpersonal (dotychczasowe KÖNIG Personaldienstleistung) specjalizująca się w pośrednictwie pracy.
KÖNIG Profilsysteme – gałąź firmy skoncentrowana na produkcji profili.
KÖNIG Fachpersonal GmbH&Co Österreich (dotychczasowa REX Handelsgeselktschaft) –spółka-córka pośrednicząca w pracy w Austrii.

Na potrzeby tego nowego rozdziału zmodernizowaliśmy również nasze logo, które oficjalnie zaprezentujemy Wam na początku przyszłego roku.

Aktualność
Nowa oferta pracy dla elektryków na rok 2024
ATRAKCYJNA STAWKA i BEZPLATNE ZAKWATEROWANIE
Wymagany język niemiecki: poziom KOMUNIKATYWNY
CN
Inne

To tak w sumie jak obecnie kandydaci są sprawdzani? Widzę ze ktoś napisał, że należy znać się na robocie by się dobrze pracowało. Za granica jeszcze nie byłem, wiec jaki poziom tak jest utrzymywany? Po ile średnio lat stażu macie gdy jedziecie na spokojnie? W ofertach piszą tylko o doświadczeniu zawodowym bez szczegółów

Alicja
Inne

O co chodzi z tą premią startową, o której jest napisane w ogłoszeniu na montera zraszaczy? Co miesiąc się dostaje taką kaskę dodatkowo czy to jednorazowe? Byłoby super, jakby ktoś wyjaśnił.

@Alicja

Witamy Pani Alicjo, premia, o ktora Pani pyta jest jednorazowa i dla kazdego nowego pracownika naszej firmy. Wyplacana jest po dwoch pierwszych, przepracowanych miesiacach. Oprocz niej nasi pracownicy moga rowniez wziac udzial w programie polecajacym - do uzykania jest wtedy do 500€. Pozdrawiamy serdecznie, zespol KÖNIG

QI
@KÖNIG SE & Co KG

Czemu jest to jednorazowe? Co w sytuacji gdy partner się zatrudni i potem odejdzie na rok po czym wróci. Co z taką premią wtedy? Polecenie jest nieograniczone?

@QI

Witamy Pani Alicjo, tak, polecenia sa nieograniczone. Program polecajacy jest dla pracownikow, wiec jezeli ktos odejdzie z firmy, nie bedzie mogl wziac w nim uddzialu. Dla osob(bylych pracownikow) mamy premie/podziekowanie za powrot do firmy. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

FO
Inne

Cześć. : ) w jednym wątku pewien pan pytał o polecane rejony i generalnie doradzono mu ze trzeba spytać o to samych zainteresowanych. Nie wiem gdzie ten pan zaginał ale obecnie sam spytam, bo ciekaw jestem. planuje wybrać się parę miesięcy po nowym roku. na ten okres czasu jaki rejon byłby najlepszy? Macie jakiś sprawdzony?

Maciek

A dlaczego bez polskich posrednikow? Na jakiej podstwie mam wam zaufac jadac za granice z podstwowym jezykiem jak jest tylko jedno biuro z osoba ktora mowi po polsku? Mam w razie czego sam na siebie liczyc?

maras
@Maciek

ja jak pierwszy raz pojechalem to ni w ząb jezyka nie umialem podstawy i to takie sobie ale siedzac to nic nie zwojuje trza (usunięte przez administratora) scisnąc i juz.

quercus
@Maciek

Nie rozumię po co jeszcze polski pośrednik ? w Goerlitz jest oddział z pracownicami z Polski, więc kontakt po polsku jest...... ja pracuję dla firmy Koenig trzeci rok, języka ( komunikatywnie ) uczyłem się w Niemczech ( a młody nie jestem ) Wypłatę mam na czas, niemiecki socjal..... jedynie problem jest w tym że do domu daleko.... Pozdrawiam.

ZFLUSTROWANY
@quercus

JESZCZE JEDEN PROBLEM DODZWONIC SIE DO GORLITZ TO TRAGEDIA

König GmbH & Co KG
@Maciek

Prosze dokladnie czytac .W ofercie napisane jest ze nie ma u nas polskich posrednikow czyli podejmuja Panstwo prace bezposrednio z niemieckim pracodawca pomijajac polskie biura posrednictwa pracy

König GmbH & Co KG
@ZFLUSTROWANY

Niestety przy takiej ilosci pracownikow kontakt telefoniczny moze byc utrudniony,zachecamy jednak do probowania lub kontaktowania sie z nami mailowo nl.goerlitz@koenigkg.de

Syl
@König GmbH & Co KG

Wy się chyba nie słyszycie . Te panie nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile

@quercus

Dziękujemy za podzielenie się spostrzeżeniami dotyczącymi naszych usług i wspolpracy z nami. Zyczymy wszystkiego dobrego! Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

EWARYST
@König GmbH & Co KG

a biuro w krakowie co nagania glupich i napalonych ze zarobja po 20 e na godzine

@EWARYST

Szanowyn Panie EWARYST, pragniemy Pana poinformowac, ze nasza firma nie ma biura w Krakowie, ani w zadnym innym polskim miescie. Wszystkie nasze oddzialy mieszcza sie tylko i wylacznie w Niemczech. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

Obecne niewolnictwo
@König GmbH & Co KG

Z niemieckim pracodawca, czyli pośrednikiem. W opiniach żadnych wypowiedzi o konkretnych zarobkach.

@Obecne niewolnictwo

Witamy, stawki sa indywidualnie dostosowywane do: - wyksztalcenia kandydata - jego doswiadczenia zawodowego - znajomosci jezykow obcych itp. Ponadto oferty zroznicowane sa rowniez po katem regionu w Niemczech. Posiadamy ponad 20 oddzialow i kazdy z nich oferuje inne warunki finansowe. Jezeli jest Pan zainteresowany wsolpraca z nami, zachecamy do podeslania aplikacji. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

EG
@KÖNIG SE & Co KG

Proszę o przybliżenie tych najbardziej dochodowych regionów. Chodzi wiec o obszar zatrudnienia a nie oddział, do którego będzie się przynależało? Sama firma ma mały wpływ na te warunki? czy wtedy utrzymanie się na miejscu będzie „droższe”? jest teraz region, do którego Polacy jeżdżą najchętniej?

@EG

Szanown/a EG, tutaj chodzi o szeroko znane różnice w zarobkach między Wschodem a Zachodem Niemiec. O najchetniej wybierany region, nalezaloby spytac samych zainteresowanych. Pozostajemy do dyspozycji. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

Adrian

Proszę o kontakt jestem zainteresowany pracą doświadczenie malarz tel 731953257

Piotr pracownik

Grażyna
Inne

Co to za pokój że tak dużo musisz za niego płacić? Nie można sobie czegoś tańszego znaleźc?

...
@Grażyna

TO JEST POKOJ JEDNOOSOBOWY W MIESCIE ,NIE NA WIOSCE.Mozna znaleźć oczywiście, tylko jak dostanieszsms nowej budowy to co pójdziesz do konica tygodnia do Niemca po kaucję??? A on że do konica miesiąca jest opłacone,NIGDY NIE WIESZ NA 100% JAK DLUGO ZOSTANIESZ I CO WTEDY JAK NA DRUGI KONIEC NIEMIEC MASZ ZLECENIE.

Andrzej

Taka prawda

polok
@Grażyna

JAKI TANSZY 20 ERASOW ZA POKOIK BEZ KUCHNI I LAZIENKA NA 6OSOB TO JATANSZE NORY YKRAINCE NAWET NIECHCA MIESZKAC W TAKIM (usunięte przez administratora) A POLAKA PCHAJ NA SILE OBY DOBRZE (usunięte przez administratora)NA SZKOPA

Marcin G.
@...

Ja wynajmuję pokój w mieszkaniu prywatnym w Berlinie na Reinickendorf u starszych ludzi za 380EUR/miesiąc + 50EUR miejsce parkingowe pod drzwiami budynku mieszkalnego bo na ulicy trzeba płacić za parking 2Euro/godzina. Nie wiem co to za noclegi za 750EUR/msc...

KV

KAMIL OŁAWA

Pracowałem w tej firmie od maja 2015 roku do wrzesnia 2017 roku i nie mam nic im do zarzucenia! Znasz niemiecki to pracujesz nie znasz to do widzenia.. Narazie wróciłem do Polski i tu mam niezłą robote ale jak się noga powinie to moge do nich wracać tzn do Hamburga.

@KAMIL OŁAWA

anonymous

Nie rozumiem niektórych wypowiedzi ludzie nie mają pojęcia a się wypowiadają ja pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolony na początku wogóle nie znałem języka więc panie z goerlitz starają się tak dobierać personel żeby ktoś w grupie go znał wiadomo że z czasem człowiek się uczy i jest łatwiej ale za to wynagrodzenie zawsze jest na czas zaliczki również normalna umowa a nie jakaś ściema i pełne ubezpieczenie co jest ważne polecam każdemu tą firmę z czystym sumieniem pozdrawiam.

@anonymous

Zostaw merytoryczną opinię o KÖNIG SE & Co KG - Moringen

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KÖNIG SE & Co KG?

Zobacz opinie na temat firmy KÖNIG SE & Co KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KÖNIG SE & Co KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KÖNIG SE & Co KG
Przejdź do nowych opinii