Moringen

6 1

Opinie o König GmbH & Co KG

Co powiecie na temat zarobków w König GmbH & Co KG? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

KAMIL OŁAWA

Pracowałem w tej firmie od maja 2015 roku do wrzesnia 2017 roku i nie mam nic im do zarzucenia! Znasz niemiecki to pracujesz nie znasz to do widzenia.. Narazie wróciłem do Polski i tu mam niezłą robote ale jak się noga powinie to moge do nich wracać tzn do Hamburga.

Maciek

A dlaczego bez polskich posrednikow? Na jakiej podstwie mam wam zaufac jadac za granice z podstwowym jezykiem jak jest tylko jedno biuro z osoba ktora mowi po polsku? Mam w razie czego sam na siebie liczyc?

@ZFLUSTROWANY 30.04.2018 05:39

Niestety przy takiej ilosci pracownikow kontakt telefoniczny moze byc utrudniony,zachecamy jednak do probowania lub kontaktowania sie z nami mailowo nl.goerlitz@koenigkg.de

König GmbH & Co KG

Przy takiej opini przydaloby sie troche wiecej szczegolow.Mozliwe ze Pan wcale nie pracowal w naszej firmie

Joanna

@quercus, po prostu zapewne niektóre osoby czują się pewniej, jeśli nie znają dobrze języka obcego, a mogą załatwiać różne rzeczy albo być w stałym kontakcie z osobą lub osobami, które mówią w języku Polskim. Jednak z tego co napisałeś wnioskuję, że w Goerlitz jest biuro/oddział z pracownikami z Polski i kontakt po Polsku jest. Czy zatem właśnie w tym oddziale polscy pracownicy mogą załatwiać wszystkie formalności związane z pracą? Jeszcze zadam pytanie odnośnie znajomości języka niemieckiego. Czy aby podjąć pracę należy go znać przynajmniej na poziomie podstawowym?

@Joanna 19.04.2018 10:42

Tak za posrednictwem naszego biura w Goerlitz ktore zajmuje sie rekrutacja mozna uzyskac pomoc przed podjeciem pracy oraz w trakcie zatrudnienia(w j polskim)

Robert

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy nieznajomość języka nie wyklucza?

@Robert 13.05.2018 22:08

witam Posiadamy oferty pracy w grupie w zwiazku z tym osoby ze slabsza znajomosci j niemeickiego tez Maja szanse na podjecie pracy .Zapraszamy do kontaktu z biurem pod nr 004935817662650 lub mailowo nl.goerlitz@koenigkg.de

zflustrowany

DODZWONIC SIE DO GOERLITZ TO TRAGEDIA

Joanna

@p, dlaczego nie masz dobrej opinii na temat König GmbH & Co KG? Jakie zdarzenia lub zdarzenie na to wpłynęło? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. Merytoryczne komentarze poparte argumentami będą bardzo pomocne dla forumowiczów. Fajnie by było jakby ktoś wypowiedział się na temat sytuacji firmy oraz warunków zatrudnienia. Czy prowadzona jest obecnie rekrutacja do firmy oraz jak wygląda?

p

Firma oszukancza. Z dala od nich .Nie polecam .Panie mile i nic poza tym

Zostaw opinię o König GmbH & Co KG - Moringen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie König GmbH & Co KG