Opinie o König GmbH & Co KG

Maciek

A dlaczego bez polskich posrednikow? Na jakiej podstwie mam wam zaufac jadac za granice z podstwowym jezykiem jak jest tylko jedno biuro z osoba ktora mowi po polsku? Mam w razie czego sam na siebie liczyc?

maras
@Maciek 25.10.2017 20:49

ja jak pierwszy raz pojechalem to ni w ząb jezyka nie umialem podstawy i to takie sobie ale siedzac to nic nie zwojuje trza (usunięte przez administratora) scisnąc i juz.

quercus
@Maciek 25.10.2017 20:49

Nie rozumię po co jeszcze polski pośrednik ? w Goerlitz jest oddział z pracownicami z Polski, więc kontakt po polsku jest...... ja pracuję dla firmy Koenig trzeci rok, języka ( komunikatywnie ) uczyłem się w Niemczech ( a młody nie jestem ) Wypłatę mam na czas, niemiecki socjal..... jedynie problem jest w tym że do domu daleko.... Pozdrawiam.

ZFLUSTROWANY
@quercus 15.04.2018 15:54

JESZCZE JEDEN PROBLEM DODZWONIC SIE DO GORLITZ TO TRAGEDIA

@Maciek 25.10.2017 20:49

Prosze dokladnie czytac .W ofercie napisane jest ze nie ma u nas polskich posrednikow czyli podejmuja Panstwo prace bezposrednio z niemieckim pracodawca pomijajac polskie biura posrednictwa pracy

@ZFLUSTROWANY 30.04.2018 05:39

Niestety przy takiej ilosci pracownikow kontakt telefoniczny moze byc utrudniony,zachecamy jednak do probowania lub kontaktowania sie z nami mailowo nl.goerlitz@koenigkg.de

Raf
@Maciek 25.10.2017 20:49

Najlepszą rzeczą jaka jest to być rzuconym na głęboką wodę i druga to jak Ci Polak nie pomoże,to już Ci pomógł.

Syl
@König GmbH & Co KG 16.05.2018 11:53

Wy się chyba nie słyszycie . Te panie nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile

Paweł Zmidzinski

Najbardziej zlodziejska firma w jakiej pracowałem w Niemczech. Nie polecam .

H-M

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Niemieckie kupy łajna. Nie polecam.

Mirek m

Ja pisze moje do jednej Pani z goerlitz i nic ani słowa

anonymous

Nie rozumiem niektórych wypowiedzi ludzie nie mają pojęcia a się wypowiadają ja pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolony na początku wogóle nie znałem języka więc panie z goerlitz starają się tak dobierać personel żeby ktoś w grupie go znał wiadomo że z czasem człowiek się uczy i jest łatwiej ale za to wynagrodzenie zawsze jest na czas zaliczki również normalna umowa a nie jakaś ściema i pełne ubezpieczenie co jest ważne polecam każdemu tą firmę z czystym sumieniem pozdrawiam.

anonymous

do tej firmy to tylko pracuja ci co maja komornika i nie znaja niemieckiego dymaja jak chca toba

@anonymous 18.09.2018 16:06

Popieram. Ta pseudo firma pomiata ludźmi jak chce aż rzygać się chce. A ci co piszą jak im jest dobrze w könig to przeważnie (usunięte przez administratora) które za parę euro laskę by zrobiły niemcowi żeby tylko z roboty nie wylecieli. Banda pedałów bez pojęcia o pracy. Nie polecam.(usunięte przez administratora)

Co powiecie na temat zarobków w König GmbH & Co KG? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

@Administrator 20.06.2018 09:28

A pisanie że Panie które pracują w biurze nie odbierają telefonu bo pracuje w firmie dużo ludzi jest kompletną bzdurą. Jak się dzwoni to sygnał jest normalnie A nie zajęty. Więc po prostu nie odbierają. Żenada i tyle.

KAMIL OŁAWA

Pracowałem w tej firmie od maja 2015 roku do wrzesnia 2017 roku i nie mam nic im do zarzucenia! Znasz niemiecki to pracujesz nie znasz to do widzenia.. Narazie wróciłem do Polski i tu mam niezłą robote ale jak się noga powinie to moge do nich wracać tzn do Hamburga.

@KAMIL OŁAWA 20.05.2018 18:10

Piszesz takie śmieci że rzygać się chce. Właśnie tacy ludzie tam pracują żałosne buraki że wsi. Tyle .

König GmbH & Co KG

Przy takiej opini przydaloby sie troche wiecej szczegolow.Mozliwe ze Pan wcale nie pracowal w naszej firmie

Joanna

@quercus, po prostu zapewne niektóre osoby czują się pewniej, jeśli nie znają dobrze języka obcego, a mogą załatwiać różne rzeczy albo być w stałym kontakcie z osobą lub osobami, które mówią w języku Polskim. Jednak z tego co napisałeś wnioskuję, że w Goerlitz jest biuro/oddział z pracownikami z Polski i kontakt po Polsku jest. Czy zatem właśnie w tym oddziale polscy pracownicy mogą załatwiać wszystkie formalności związane z pracą? Jeszcze zadam pytanie odnośnie znajomości języka niemieckiego. Czy aby podjąć pracę należy go znać przynajmniej na poziomie podstawowym?

@Joanna 19.04.2018 10:42

Tak za posrednictwem naszego biura w Goerlitz ktore zajmuje sie rekrutacja mozna uzyskac pomoc przed podjeciem pracy oraz w trakcie zatrudnienia(w j polskim)

Robert

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy nieznajomość języka nie wyklucza?

@Robert 13.05.2018 22:08

witam Posiadamy oferty pracy w grupie w zwiazku z tym osoby ze slabsza znajomosci j niemeickiego tez Maja szanse na podjecie pracy .Zapraszamy do kontaktu z biurem pod nr 004935817662650 lub mailowo nl.goerlitz@koenigkg.de

zflustrowany

DODZWONIC SIE DO GOERLITZ TO TRAGEDIA

Joanna

@p, dlaczego nie masz dobrej opinii na temat König GmbH & Co KG? Jakie zdarzenia lub zdarzenie na to wpłynęło? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. Merytoryczne komentarze poparte argumentami będą bardzo pomocne dla forumowiczów. Fajnie by było jakby ktoś wypowiedział się na temat sytuacji firmy oraz warunków zatrudnienia. Czy prowadzona jest obecnie rekrutacja do firmy oraz jak wygląda?

p

Firma oszukancza. Z dala od nich .Nie polecam .Panie mile i nic poza tym

Zostaw opinię o König GmbH & Co KG - Moringen

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie König GmbH & Co KG