Opinie o MMKazex GmbH (Firma Zamknięta) w Görlitz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MMKazex GmbH (Firma Zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MMKazex GmbH (Firma Zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMKazex GmbH (Firma Zamknięta) w Görlitz

Daje do myślenia ?

Chciałbym sie do nich zatrudnić ale czytając te opinie i widząc ich ogłoszenie który daje jakiś naganiacz i każde z tych ogłoszeń podaj inne stawki -zastanawiam się mocno 11E+ 40 E diety ,10 +50 E diety ,11 +55 E diety -więc o co chodzi, że są takie rozbieżności a miejsca pracy takie same ? Czyżby Pan(usunięte przez administratora)co dzień zmieniał wysokość diet ? Jedno co słyszałem o tej firmie _Słabe kwatery i ciągła ich zmiana , płatności dość późno i dobry bajer właściciela .

Pytający
@Daje do myślenia ?

Wlasnie tez rozważam ale opinie sa nieciekawe ,te rozbieżności w stawkach też daja do myślenia.jet*ktoś kto może polecić ta firmę?

Barman

To jak jest w koncu firma jest wyplacalna czy nie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w MMKazex GmbH? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

co CI z miłej atmosfery jak nie dostaniesz WYPŁATY......

olo

no właśni popieram też tak miałem

Zdecydowanie nie polecam,pojechałem na umowę o niższej stawce ale Pan Michał Miara obiecał że tylko po rozpoczęciu pracy otrzymam nowa umowę z ustaloną stawką,niestety tego nie otrzymałem,wielkie problemy z mieszkaniem ,ciągłe przeprowadzki.Naprawdę jest dużo firm które traktują Cię poważnie. Dla mnie ta firma to fikcja zarejestrowana na granicy niemiecko polskiej. Pozdrawiam

@anonymous

Widze 2 posty wstawione tego samego dnia 5 minut po sobie panie pikorski. Skoro pan pracowal bez umowy albo cos bylo nie tak to zapraszam do sądu oszuscie i naciągaczu. Ludzie uwazajcie na tego czlowieka.

Bombel
@anonymous

Pan Michał w obiecywaniu ma czarny pas i doktorat ! jedyne co potrafi to nie odbierać telefonu i ciągle siedzieć przed laptopem i robić wypłaty po 8 razy jednemu pracownikowi co nigdy nie dochodzi ! Magiczny człowiek !

Bombel

Atmosfera za pracę charytatywną bezcenna !

Porażka szukaj lepiej innej fimy nie zawracaj sobie głowy tą firmą strata twojego czasu

Potwierdzam wszystkie NEGATYWNE OPINIE !!!!!!!!!!Cała prawda.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MMKazex GmbH (Firma Zamknięta) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Elektryk - DE- BASF SE,BAYER AG I INNE KONSORCJA
Winkler Personalservice GmbH
logo firmy Wozkowy
Görlitz
Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)
logo firmy Mechanik montażysta / Mechanik przemysłowy 3000 E U R
Maximus Personaldienstleistungen GmbH
????

Te dobre opinie to napisał chyba sam prezes???????????????? bo firma to (usunięte przez administratora) i kłamcy normalne dorobkowicze zdala od ludzi chyba że lubisz pracować za darmo i prosić się o swoje pieniądze to zapraszam????

mmKazex Gmbh ... jak najdalej od tej patologicznej spólki przestępczej !!!! Brak otrzymania wypłaty , brak odbierania telefonów , wniosek grupowy w Niemieckim sądzie pracy jak i polskim z powódstwa cywilno prawnego !!! mmKazex GMBH !!! mmKazex GMBH ! mmKazex GMBH ... chcesz stracić czas i pieniądze , zadzwoń , przyjedz, pracuj wróc i płacz !!!

Możecie opisać nową sytuację MMKazex GmbH? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

pikor

Przedstawicielem firmy jest Michał Miara .Oszust i jeszcze raz oszust.Firma założona na granicy Polskiej w Gerlitz i już jest firma niemiecka. Ostrożnie obiecują nowe umowy i stawki których nigdy nie zobaczysz

michał
@pikor

Witam panie Krzysztofie Pikorski. Uwazajcie na człowieka. Jezeli nie dostał pan wypłaty albo zostal oszukany to prosze isc do sadu jest do udowodnienia, ale niestety wiemy jak bylo. Ten pan zjechał z dnia na dzien z pracy nie informujac nikogo i siedzac w polsce twierdzil ze jest w pracy, prubowal jeszcze wyciagnac zaliczke za nie przepracowane godziny, gdy mu sie nie udalo uciekl na chorobowe. Narobił syfu w pracy, pracujac raptem tydzien. Pan pikorski zostal zwolniony dyscyplinarnie za niestawianie sie w pracy ( przez tydzien czasu poszedl tylko 3 dni i zjechal do polski bez informacji do firmy, klamiac przez telefon ze nadal jest w pracy ). Pieniadze zostaly panu cale wyplacone za przepracowane dni. Uwazajcie na tego pracownika.

mar_spaw

Hmm, dziwia mnie opinie. Ja nie mialem problemów z ta firma. pracowalem w niemczech od nich i wszystko bylo tak jak dogadane na poczatku, osobiscie firme polecam. Pieniadze placa pod koniec nastepnego miesiaca tak jak jest napisane w umowie.

Zostaw merytoryczną opinię o MMKazex GmbH (Firma Zamknięta) - Görlitz

MMKazex GmbH (Firma Zamknięta)