Opinie o Demos Trade Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Demos Trade Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Demos Trade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Demos Trade Sp. z o.o. w Katowice

W firmie panuje Kolesiostwo,chaos,(usunięte przez administratora).Zero kontroli jakości dużo zwrotów.marne wynagrodzenie niemające nic wspólnego z ogłoszeniem .stawka z ogłoszenia tylko dla znajomych.Bardzo zła atmosfera z Kierownikiem i Majstrem ze Stolarni a pracownikami.Zero socjalu,pracownicy muszą sprzątać toalety raz w tygodniu.nad godziny do wybrania.Niema podwyżek przy kolejnej umowie.Nie polecam

Rysiu Nowy wpis

Siemka, przedstawiciele maja tutaj szanse na jakiś awans może? czytam właśnie jedną z ofert w której jest napisane, że umożliwiają rozwój zawodowy. Czy łączy się on z podwyżkami względem podstawy?

Dzień dobry. w ogłoszeniu z teraz dla przedstawiciela handlowego piszą o widełkach brutto 5 000–7 000 . zastanawiam się od czego może zależeć podstawa w tym przypadku? chodzi tylko o doświadczenie?

. Nowy wpis

Rekrutacja tam to jakaś porażka. Co do samej rozmowy nie mam zastrzeżeń ale co do dalszych etapów jest tylko jedno słowo TRAGEDIA. Najpierw obiecują że odezwą się z odpowiedzią zwrotną nie ważne czy będzie ona pozytywna czy też nie w ciągu 3 dni a potem totalnie cię olewają.

A magazynierzy to maja taki bezpośredni kontakt z klientem? Zastanawiam się nad tym na podstawie tego aktualnego ogłoszenia, które teraz wisi oraz komentarza od samego klienta z ostatniego czasu. Jak oceniacie atmosferę na magazynie? i czy te zarobki podane jeszcze w grudniu na poziomie od 4 do 4,5 tysięcy będą niezmienne? max 4,5 się wyciągnie?

Balboa

Pracownicy magazynu mają bezpośredni kontakt z klientami (wydają zakupiony na miejscu towar) Atmosfera jest dobra i to każdy z pracowników ma na nią wpływ.

Jeśli piszecie o dolnym progu to tak, widzę w tej bieżącej ofercie na magazyn, że od 4 500 do 5 200 zł teraz jest. a wiadomo może jeszcze czy w premiach coś zmienili? Po opisie widzę tylko wskazany ten cały motywacyjny system wynagrodzenia bez rozbicia na części

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Demos Trade Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Cześć, widziałem, że na stronie jest teraz dodana oferta dla operatora maszyn stolarskich. Możecie mi napisać czy warto bym aplikował? Piszą ze mistrzem być nie musze i ze doucza w razie czego. Czy wraz z doświadczeniem wzrosną tez moje zarobki?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Demos Trade Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 12 grudnia.

Czemu jakoś szerzej ludzie za atmosferą się nie opowiedzieli? Była wzmianka o tym, że jakaś zła może ewentualnie z kierownictwem występować. a co z pracownikami? jak przyjmowane są teraz osoby nowe? I jak wdrażane?

Klient

Jako klient muszę stwierdzić, że atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra. Pracują tam ludzie o wysokiej kulturze a firma pod tym względem wyróżnia się w porównaniu z innymi hurtowniami tego typu w rejonie. Sam obiekt robi bardzo dobre wrażenie

Lili

Co z tymi rozmowami kwalifikacyjnymi? Widziałam ze rok temu była oferta dla handlowca a już na forum ten temat był wstępnie poruszany. Może ktoś mimo wszystko opisać konkretny odnośnie tegorocznej rozmowy rekrutacyjnej? I jakie są zarobki, skoro z rok temu wynosiły do 5,6 tys?

Monxa
@Lili

Pierwsza umowa na pół roku, realnie zarobisz 3.5 tys netto. 4 kierowników na cały kraj którzy zarabiają faktycznie lepiej. Jeździsz po hurtowniach, stolarzach etc prosząc się żeby coś kupili. Okucia firmy Blum sprzedają drożej niż mniejsze okoliczne hurtownie a niestety na Blumie w dużej mierze opiera się ten biznes. Są hurtownia ale również producentem swoich akcesoriów meblowych wątpliwej jakości. Spotkania kwartalne w Katowicach na których dyrektor Grzesiek( do tej pory nie wiem jak stal się dyrektorem zobaczysz to zrozumiesz) jak mantrę będzie powtarzać co trzeba poprawić, na spotkaniach czasem wpadają również dyrektorzy z Czech. Kwartalne najczęściej zaczyna się w czwartek, w piątek ok 16 koniec jesteś w domu ok 20. Zależy jak daleko mieszkasz, pierwsze miesiące masz okres ochronny i wypłacają Ci premie nawet bez wyników wtedy można wyciągnąć ok 4/4.5. Ciezko doprosic sie o materialy reklamowe i promocyjne. Jak dostaniesz 20 długopisów musisz uzupełnić w 40 tabelach komu je rozdałeś. Polecam omijać.

Cześć, tak dla jasności, faktycznie nie ma tu działu od kontroli jakości? Nie wiem jak intepretować ostatnia wypowiedź jednego z pracowników, ponieważ pisał o totalnym jej braku a mnie dodatkowo nie udało się odszukać oferty w internecie. Wiec czy to możliwe? to jakie teraz działy są dostępne?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Demos Trade Sp. z o.o.?

Krystian

Śmiech na sali skoro jako przedstawicieli zatrudnia się osoby spokrewnione z osobami z branży. Pani Kinga od kilku lat jest związana z pracownikiem firmy ,która u Was się zaopatruje.Sprawdzajcie osoby,które u Was pracują.Nie chcę mieć z taką firmą nic wspólnego.

Jak dużo osób pracuje w Demos Trade Sp. z o.o.?

Cześć, w Polsce ok. 40. Ale to firma międzynarodowa więc w sumie sporo więcej, ponad 800 osób.

Ewelina
@Kasia

Czy osoby z Polski w jakikolwiek sposób nawiązują relację z pracownikami z pozostałych krajów?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Demos Trade Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 26 czerwca.

Agnieszka

Witam, W Demos-trade prowadzone rekrutacje podyktowane są naturalnym procesem fluktuacji kadr, który ma miejsce w każdym zakładzie pracy.

Jaką umowę oferuje Demos Trade Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Magazynier.

Galik

Pierwsza umowa to prawdopodobnie na pół roku

Joanna

Czy zaglądają tu pracownicy Demos Trade? Jeśli tak, to proszę ich o opinię na temat pracy w tej firmie. Warto według Was złożyć tam swoje cv? Każda opinia od doświadczonego pracownika będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych podjęciem tam zatrudnienia.

Marko Pollo
@Joanna

Osobiście nie polecam. Składasz CV dwa razy z czego po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej słyszysz że wybrali bardziej doświadczonego pracownika, mimo iż za dwa miesiące znów pojawiają się od nich oferty pracy więc o czymś to świadczy.

Tonik

Coś dzieje się w firmie? Taka cisza na wątku , jest dobrze i nikogo nie ma na forum?

Jojo
@Tonik

Dzieję się, dzieję:) Nie ma złych opinii, czyli jest dobrze. Jeśli pojawią się oferty pracy to warto złożyć CV. Pozdrawiam

WoW! Czemu nikt nic nie pisze? Haloooo?

Joanna

Na stronie internetowej Demos Trade Sp. z o.o. zauważyłam, że firma ta poszukuje przedstawicieli handlowych do wielu swoich oddziałów. Czy możecie mi powiedzieć, czy Waszym zdaniem, te rekrutacje są w dalszym ciągu aktualne? Jeżeli tak, to jakich warunków zatrudnienia może spodziewać się osoba zainteresowana rozpoczęciem współpracy z tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Demos Trade Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Demos Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Demos Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Demos Trade Sp. z o.o.
  • Ks. Mjra Karola Woźniaka 5