Opinie o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biatrans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biatrans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

Tak sobie myśle

Jasne jasne pewnie tez prze pomyłkę na stronie Nostrogusro widnieje ten sam nr telefonu i pisze ze to cześć biatransu , oczywiście przypadek tez ze imię I nazwisko oraz nr telefonu osoby sprzedającej jest to samo co na Allegro olx alegratka i w biatransie , nikt nie ma pretensji do właściciela ( ojca ) ale do synka który ludzi celem w błąd wprowadza , wiec to nie ojca tylko synka trzeba za "jaja" i do prokuratora , a ojciec powinien go wydziedziczyć z rodziny za to bagno jakiego narobił mu w firmie , bo to on jest winny opini i utraty zaufania do firmy przez nas klientów oszukanych w podły i perfidny sposób !!!!!!

Właściciel

W odpowiedzi "Przyjacielowi", "Haha", "Poszkodowani" (czyli jednej i tej samej osobie z którą się potkamy w sądzie) i innym informuję, że nasza firma nie prowadziła nigdy sprzedaży na Allegro. best_fruit to nie są nasze sprawy, a tym bardziej nasze konto. Oczywiście sprawa pomówień rozkwitła tu w rewanżu na nasze zgłoszenie na policję sprawy o pomówienie. Niestety ten portal daje możliwość nieautoryzowanych opinii każdemu bez jakiejkolwiek weryfikacji. Ze swojej strony informuję, że każdy kto przyczyni się do utraty zaufania do naszej firmy wśród klientów, a przez to spadku zamówień i idące za tym kłopoty finansowych zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej.

Przyjaciel

Znam właściciela, ma mnóstwo telefonów, jest wzorem uczciwości, jest tak nieskazitelny, że aż allegro zablokowało mu konto! (usunięte przez administratora)

klient

Witam, właśnie chodzi tu o jakikolwiek kontakt, każda próba nawiązania kontaktu "z firmą" kończy się informacjami o nieznanym terminie spłaty należności lub straszeniem paragrafami i podaniem do sądu za pomówienia. Widać taka jest polityka firmy. Proszę zwrócić wszystkim to co im się należy a na 100% nie będą wypisywać tych wszystkich NIE WYSSANYCH Z PALCA opinii. Po uregulowaniu długów w stosunku do poszkodowanych wszystko pewnie się uspokoi, no chyba że przybywa nas w dalszym ciągu z dnia na dzień. Wszystkimi po prostu kieruje złość i chęć odzyskania swojej własności. Gdyby wszystko było przeprowadzone tak jak to niektórzy piszą pewnie nikt nawet nie założył by tego forum. Pozdrawiam i czekam w dalszym ciągu na zwrot wpłaconych pieniędzy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biatrans Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
uwaga

Uwaga uwaga uwaga Użytkownik haha to ta sama osoba co poszkodowani. Nie wysylajcie mu żadnych maili bo to przekręt

Haha

ale jajca za niedługo "właściciel " nas zgłosi do prokuratury o to ze chcemy odzyskać nasze pieniądze !! Hahah a te UWAGA UWAGA UWAGA no super , a juz nawet nie komentuje o tym komisie konkurencyjnym haha JA JAKO KLIENT MAM PRAWO WYRAZIĆ OPINIE I MOJA OPINIA JEST TAKA IZ ODRADZAM KUPNO TELEFONU W TEJ FIRMIE A CZU TO PROSZWE SOBIE POCZYTAĆ POSTY U GÓRY !!!

uwaga

Uwaga. Uwaga. Uwaga Poszkodowani@mailplus.pl to chwyt oszusta który wyludza dane osobowe a potem chce pieniędzy. Działa na roznych forach i zawsze jest ten sam proces. Robi na forum szum, a potem podając sie za kogoś kto może pomoc kradnie daane i pieniądze.

Poszkodowani

Niesamowicie dużo ludzi znajduje to forum w ciągu ostatniej doby, aby dodawać pozytywne komentarze. Kolejne osoby, które pomimo upływu terminów nie otrzymały telefonów/zwrotu pieniędzy, proszę o kontakt na: poszkodowani@mailplus.pl

kolegaMarek

Opisujące tu osoby są kierowane przez jednego tylko, który ma konkurencyjny komis z telefonami. Osobiście znam właściciela tej firmy i już dawno to dawno ale kupiłem w tej firmie kilka telefonów do swojej działalności gospodarczej. (usunięte przez administratora).takich jak ten bolek wpisujący tutaj oszczerstwa trzeba gnębić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że zarobi w palke i odpowie za takie pisanie. Firma jest wiarygodna a to co tutaj można przeczytać to powinien admin wyciąć w pień.

klient

Oświadczam, że znam tę osobę, która hejtuje tu i wiem w jakim celu to robi. Namiawala mnie na składanie nieprawdziwych zeznań. Miałem problem z dostawa telefonu, ale sprawdziłem u źródła i okazało się, że była to wina leżąca po stronie dostawcy. Firma zachowała Się w porządku. Oddała pieniądze, a kolejny zakup premiowala rabatem. Jestem zadozwolony i polecam.

Jakie problemy ??

Problem logistyczny związany ze świetami?? Ludzie maja czekać na swoje pieniądze do 7 bo jest okres urlopowy ?? Od kiedy to jak ma sie problemy w firmie to sie spokojnie zostawia wszystko i na urlop idzie a ludzie niech sobie czekają na swoje pieniądze!!! Szanowny "właścicielu" jaja sobie chyba robisz bo są tu ludzie którzy czekają juz na telefon lub pieniądze od PAŹDZIERNIKA !!!!! Tak Października a ty tu piszesz o świątecznym problemie logistycznym !!! W październiku wam se problem logistyczny zaczął Hahah dobre sobie , szanowni konsumenci musicie mieć na względzie to iż jeśli dzis (03/01/2015) zdecydujecie sie kupic cokolwiek moze wystąpić problem logistyczny związany z okresem świat wielkanocnych !!!! Haha dobre sobie !

Właściciel

Szanowny Panie "poszkodowany" proszę skontaktować się mailowo z opiekunem Pana zamówienia. Bardzo ciężko jest otworzyć polemikę jeżeli nie wiadomo z kim się rozmawia. Zapewne padł Pan ofiarą kłopotów logistycznych z zaopatrzeniem, co ma związek z okresem świątecznym, noworocznym i Świętem Trzech Króli. Wątpliwe jest, że nie dostał Pan informacji odnośnie takiegoż to stanu rzeczy. Po okresie urlopowym, czyli najpóźniej 7 stycznia wszystkie zaległe zamówienia zostaną zrealizowane i dodatkowo z naszej strony otrzyma Pan rabat lub wybrany gratis, jeżeli faktycznie nie dotrzymaliśmy terminu dostawy. O to samo proszę inne osoby, jeżeli faktycznie takie są, które mają jakiś problem z realizacją zamówienia o kontakt ze swoim opiekunem. Tym samy m informuję, że są już nam znane osoby i przesłanki jakimi się kierują te osoby, które pomawiają i zamieszczają tutaj nieprawdziwe informacje chcąc oczernić firmę jak i nie mającą z nią nic wspólnego osobę.

Haha

To drań !!sprzedał telefon koleżance powyżej , kasę zainkasował , a mi pisze ze czeka az telefon sie sprzeda i nie ma kasy , to albo koleżanka kupiła i za telefon nie zapłaciła albo on sprzedał i dłużników ma gdzieś , ale zaraz pewnie jakiś idiota z firmy napisze ze : " mi oddał wszystko bez żadnych problemów ,od ręki wypłacił normalnie całość , było swietnie , przeprosił za nic i dał gratis a ja sam zrezygnowałem z telefonu bo sie rozmyśliłem " :-)))

Haha

Widzę koleżanka o nicku Tefelony ,zamówiła , otrzymała i napisała jako jedyna na tej stronie opinie z imienia i nazwiska nie tak jak my "anonimowo" :-) szkoda słów .

Telefony

Zamówiłam i otrzymałam telefon w terminie dwóch dni. Jestem zadowolona i polecam firmę Biatrans jako sprzedawcę. Miły kontakt, sprawna obsługa. Jak przeczytałam co piszą tu anonimowi użytkownicy to aż mnie zamurowało. W tak prosty sposób można pisać taką nieprawdę o firmie, że szok. Polecam, polecam, polecam.

poszkodowany

ja wciąż czekam

kolejny...

Witam wszystkich. Czy w efekcie finalnym któremuś z Was wyżej wymieniany "sprzedawca" wysłał towar?

Poszkodowani

Prosimy "firmę" o niedodawanie opinii co 40 minut, bo niewiarygodnie to wygląda. Osoby, które czują się poszkodowane i chcą zeznawać na policji prosimy o kontakt pod adresem: poszkodowani@mailplus.pl

Niestety widzę, że internet jednak ma swoją moc. Mimo, że dostałam wypowiedzenie w listopadzie i zajmowałam się innymi rzeczami a nie sprzedażą to mogę co nieco napisać o tej firmie. Otóż jeżeli chodzi o pracodawcę to bardzo polecam. Zawsze można było liczyć na szefa ( nie był nim oczywiście Kamil Chwiedosik co tutaj ktoś wypisuje kto nie ma pojęcia )oraz na miłą atmosferę w pracy. Trochę się to zmieniło kiedy zaczęli sprzedawać przez sklep internetowy bo zaczęła się nerwówka. Ogólnie to po prosto przerosło ich to zadanie. To ciężki kawałek chleba, a czasami dostawy przychodziły opóźnione o wiele, wiele dni od dostawców. Oczywiście niezadowoleni klienci żądali rabatów albo grozili wpisami w Internecie. Nie wiem co prawda co się działo już w grudniu, ale słyszałam, że jeden dystrybutor wypowiedział im umowę właśnie za takie opinie na forum. To co mogę zaświadczyć, to na pewno są to uczciwi ludzie. Pisanie takich opinii przez ludzi z ambicją poniżej lamperii spowodowało m.in. również, że straciłam pracę. Proponuję każdemu zastanowić się zanim wezmą pod uwagę opinie degeneratów, którzy bez odpowiedzialności ( tak sądzą ) mogą pisać co chcą. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2015 i pozałatwianie wszystkich niezałatwionych spraw.

poszkodowany

Koledzy i koleżanki, skontaktowałem się z tą firmą osobiście bo byłem w ich siedzibie. Okazuje się, że sprawę na policję to zgłosili właśnie oni na hejterów i konkurencję, którzy wypisywali na nich i wypisują nieprawdziwe opinie. Przyznali co prawda, że z powodu świąt oraz innych dni wolnych nawalili z kilkoma dostawami, bo mieli problem z dystrybutorem. Ja umówiłem się i dostałem telefon do ręki bez problemu i widziałem, że mieli ich jeszcze z 20 szt. Za oczekiwanie dostałem gratis i ogólnie było bardzo miło. Niedawno zamawiałem na store.apple.com Iphona 6 . Czekałem 6 tygodni i nawet przepraszam nikt nie powiedział jak się okazało, że trzeba będzie czekać jeszcze 2 tygodnie na dostawę. Jak coś kupujecie to czytajcie regulaminy. A takimi wpisami możecie zaszkodzić nie tylko sobie, ale przede wszystkim firmie, która przez takie pisanie jako anonim może mieć potem kłopoty z realizacją zamówień.

Zostaw merytoryczną opinię o Biatrans Sp. z o.o. - Białystok

Biatrans Sp. z o.o.