Opinie o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biatrans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biatrans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

nick

jeszcze jest na ale gratka

Inny

Ciekawe tylko dlaczego jako lokalizację w "OLX" wskazuje Warszawę, jeśli jest z Białegostoku. Wpiszcie jego numer telefonu w neta ... ciekawa lektura.

Poszkodowani

Witam, celem usprawnienia działań Policji, proszę wszystkie osoby poszkodowane o kontakt pod adresem: poszkodowani@mailplus.pl Tylko szybkie działania dają nam szansę na odzyskanie pieniędzy i ochronienie innych.

Bezczelnie oszukany

Dokładnie tak jak kolega wyżej , widzę nie jestem pierwszy i pewnie nie ostatni , niestety , radzę przemyśleć przed jakim kolwiek kupnem !!! Na Allegro juz gościa skasowali został jeszcze OXL ( tablica.pl) , alegratka i strona na której sprzedaje kurtki , okulary i rownież iphony , tak wiec UWAGA na cwaniaczka !!!! Pamiętajcie koledzy moi drodzy iż ; jest nas tu więcej niż 2 poszkodowanych , każdy z nas zawarł umowę kupna w rożnych terminach , i każdy z nas miał dokładnie taki sam przebieg tranzakcji , wiec trudno tu mowić o przypadku , raczej celowym wprowadzeniu w błąd przy zakupie , mimo to ze sprzedawca wiedział ze towaru nie ma to tych co wpłaciły cała należność Mamił i wmawiał inne bzdury byle przeciągnąć sprawę czasowo , a pózniej odstąpienia od umowy i czekanie za każdym razem po 14 dni żeby dostawać pieniądze w ratach , mimo to ze sam żądał całości z góry do mnie wykonał tylko dwa telefony oczywiście w dniu zakupu za każdym razem pytając za pierwszym razem : kiedy bedzie pan robił przelew , i za drugim tego samego dnia oczywiście : czy przelew juz zrobiony ?? A pózniej to rak jak juz pisałem krętactwa , wmawianie pierdol i zwłoka ze zwrotem gotówki . Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biatrans Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Oszukany klient

Ja tez zostałem wprowadzony w błąd przez te firmę. Miałem otrzymać telefon iPhone w ciagu maź 2 dni od zaksiegowania wpłaty. Telefonu nie zobaczyłem nigdy. Jednak po wielu próbach kontaktu wysłania odstąpienia od umowy droga listowa i mailowa oraz przesłania dwóch wezwań do zapłaty pod groźba skierowania sprawy do sadu otrzymałem zwrot w trzech ratach w ciagu niecałych 2 mc od chwili zakupu. Proponuje odstąpić od umowy wysłać pisano każdym kanałem zachować kopie. Wysłać wezwanie do zapłaty oraz przypominać się ciagle i jest szansa ze uda się odzyskać kasę. Inaczej pozostaje droga prawna. Powodzenia i polecam nie wdawać się z tymi idiotami w dyskusje bedą straszyć pomówieniami i sadami.

poszkodowany

a czy komuś udało się odzyskać pieniądze ? pozdrawiam i życzę nam powodzenia

Taki jeden

Jaki był nr konta na który poszła zapłata

poszkodowany

Witam. Również zostałem naciągnięty przez tą firmę. Liczę na współpracę zbiorową.

Kontakt

Witam wszystkich mających podobne doświadczenie z Allegrowiczem BEST_FRUIT. Również zostałem naciągnięty na zakup telefonu, który miał zostać wysłany natychmiast po wpłacie gotówki. Oczywiście telefonu nie było na stanie i nie wiadomo było kiedy będzie. Odstąpienie od umowy skutkowało tylko częściowym zwrotem wpłaconej gotówki. Po 6 tygodniach oczekiwania, nieuprzejmościach i zastraszeniach ze strony best_fruit postanowiłem coś z tym zrobić. Proszę o kontakt wszystkich pokrzywdzonych na adres: d7507@interia.pl, przy większej ilości zgłoszeń policja szybciej zajmie się sprawą. Pozdrawiam i czekam na kontakt.

KOLEJNY OSZUKANY

Jeśli ktoś z Państwa złożył zawiadomienie na policję, proszę o podanie numeru kontaktowego do funkcjonariusza zajmującego się sprawą, będzie więcej zgłoszeń. Oszust liczy,że większość oszukanych odpuści, ale tak nie będzie.

Klient

Wystawiać negatywy na Allegro to ostrzeże innych. Ciagle handlują sprzętem którego nie maja a ich kultura osobista jest conajmniej chamska.

oszukany

Tak jak wyżej, obiecany telefon nie dotarł po paru dniach, odstąpienie od umowy skutkuje ponad miesięcznym oczekiwaniem na zwrot pieniędzy, wysyłanie ze strony "OSZUSTA" gróźb i przepisów za którymi się chowa i uważa że może robić co chce. Po ponad miesiącu brak jakichkolwiek wiadomości !!! Zostałem naciągnięty na 2000,- ODRADZAM ZAKUPY U TEGO OSZUSTA I NACIĄGACZA!!!!!!!!! SPRAWA ZOSTAJE ZGŁOSZONA NA POLICJE

Kolejny niezadowolony

Panowie, z uzyskanych od jednego z oszukanych kolegów informacji, poniżej podaję dwa loginy z allegro, którymi posługuje się wspomniany człowiek: best_fruit kchwie - to konto już ma zawieszone, na skutek pewnych działań :)

Oszukany

Ich nick na Allegro to: Bestfruit2006 lub Best_fruit2006

oszukany

to wszystko prawda !! nie wiem jak się skontaktować

Niezadowolony klient

Ja również źle trafiłem na tę firmę. To jakiś żart. Towaru brak a na zwrot kasy czeka się ponad miesiąc wysłuchując wielu uwag, gróźb i obelg… nie polecam.

Marcel

Firma która jest tu opisana podszywa się pod inną firmę legalnie działającą. Z tego co wiem, to już sprawę wyjaśniła policja.

Megi

Prosze podać nick sprzedawcy z Allegro. Dziękuje

Klient

Uwaga na tę firmę. Zakupiłęe u nich telefon przez allegro i od miesiąca nie trzymałem ani telefonu ani zwrotu pieniędzy. Właściciel z ogromną łaską raz za czas odbiera telefon. STANOWCZO NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Biatrans Sp. z o.o. - Białystok

Biatrans Sp. z o.o.