Opinie o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biatrans Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biatrans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biatrans Sp. z o.o. w Białystok

znudzony

Banda hejterów i tyle !!!!! Biatrans to porządna firma. A hejter odpowie za swoje !!!

Cyrk na kolkach

Przecież on to ma zamierzone ze albo odda trochę albo nic , te pozytywne komentarze na temat firmy pisze jedna osoba podająca sie to za właściciela to za była pracowniczkę innym razem za zadowolonego klienta i próbuje wmówić ofiara ze są same sobie winne i ze tylko on ma jakieś prawa a oszukani żadnych , co tu duzo pisać prosty chłopaczyna któremu grunt pod nogami sie zaczął walić i denerwuje sie ze nie wyszło tak jak to sobie zaplanował no i jeszcze do tego chamscy kupujący chcą to con sie należy !! Skandal !!! Jak można w ogóle oczekiwac czego kolejek od biednego oszusta , przecież nie po to nas oszukał żeby teraz oddawać , wiem w ramach rekompensaty przelejmy mu po 1000 zł to butów używanych nie bedzie musiał sprzedawać na OLX

znudzony

Uważasz, że nikt nie dostanie kasy?

Sprawiedliwy

Skutek będzie zupełnie inny ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biatrans Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
znudzony

Myślę, że już nie ma sensu sie tutaj rozdrabniać Liczę na to, że wszystko się wkrótce rozwiąże na skutek czego otrzymamy swoja należność...

Sprawiedliwy

Żeby się nie okazało raczej, że wszyscy piszące negatywy to ta sama osoba, która nie wie jeszcze co ją czeka ....

Cyrk na kolkach

Bedzie sprawa to wszyscy nie zadowoleni i ci drudz np pan Mazur bedą mogli sie wypowiedzieć na temat , i oby było tak ze ów zadowoleni nie są kolegami rodzina lub samym oszustem bo na to tez jest paragrafik , ale to juz zobaczy sie niebawem , i wszyscy bedziemy mogli sie poznać z nazwiska :-)

Mazur

Nazywam się Leszek Mazur a nie anonim parszywe ułomniaki, a raczej jeden pod różnymi nickami. W poważaniu mam opinie co podzielasz , a co nie. Jesteś zwykłym hejterem i tyle ... żenada

Obserwator

Nie jesteś mniej ułomny, ponieważ również piszesz jako Anonim, ale to oczywiście w Twoim przypadku uzasadnione, jak mógłbyś podpisać się pod oczyszczaniem z zarzutów samego siebie. Przychylam się do powyższej wypowiedzi, że również nie znam osoby, która po zakończonej, pozytywnej transakcji szuka po internecie firmy, aby dodatkowo ją pochwalić, a do tego odpierać odmienne w większości wypowiedzi.

Mazur

To jest opinia o firmie, bo portal jest o takiej tematyce, a nie o tematyce kupił/sprzedał. Poza tym, widać od razu koleżko, że jesteś ułomny bo opinie piszesz jako anonim i na nic one nie wpływają poza tym, że robisz kuku firmie. Ani tobie to nie pomoże ani innym. Opinie mogą być na tym portalu negatywne jak i pozytywne, wobec czego mam prawo mieć opinię pozytywną i taką wystawiam.

A gdy ja jestem

Duzo kupuje przez internet i jeszcze nigdy po udanej tranzakcji nie przeszukiwałem internetu by zorietowac sie czy moze będę mógł pomoc firmie w której zrobiłem zakup bo być moze ktoś zle pisze na jej temat ,ale gdy jest odwrotnie i ktoś mnie oszukał robie to chętnie i z uporem az znajdę odpowiednia stronę i mogę podzielić sie moja opinia z innymi użytkownikami , wiec daj sobie spokój z tymi bredniami koleszko Mazur

Mazur

ej gościu jeden z drugim A wiesz co to kupić tanio ? Pitolicie i tyle. W D....byliście i Gów.. wicie, jak dostawcy czasami spóźniają się z zaopatrzeniem. W końcu można sobie pouzywac. Nie wychodząc zc domu, bez myślenia (bo takowe boli), dowalić, ponarzekać ( to takie miłe co nie ?) A jutro iść do roboty z podkulonym ogonem A po powrocie frustracje przelać w necie. A sorry w Święta większość ma wolne. Taka okazja, trzeba wykorzystać. Nie ma co się zabrać do roboty tylko ublizac firmie jako anonim. Żal mi was, szkoda czytać. Polecam tę firmę. Zarobiłem udane zakupy.

inny

"pozew2015@prokonto.pl", podaj jeszcze numer telefonu do ewentualnego kontaktu. To pomoże w weryfikacji tego, że ..... nazwijmy to nie jesteś z Białegostoku :)

pozew2015@prokonto.pl

Szanowni Państwo, interesuje mnie każda osoba, jeżeli faktycznie miała ona jakikolwiek problem z poziomem obsługi, realizacją zamówienia lub dostawą z tej firmy. Mamy kontakt z prawnikiem firmy i wiemy jak ściągnąć należność. Proszę pilnie zgłaszać się mailowo : pozew2015@prokonto.pl pomoże to nam szybciej załatwić sprawę jeżeli będzie nas więcej. Sprawa ma się zupełnie inaczej niż piszą tu na forum.

OlgierdBaranowski

Widzę, że komuś zależy, żeby narobić złej reklamy tej firmie. Kupiłem u nich telefon i nacztery tańcestępnego dnia rano był kurier z przesyłką. Pomyślałem sobie, że jednak sprawilem sobie za droto prezent. Po trzech dniach poszedłem do Cocomo i zamieniłem telefon na cztery tańce. Potem rano pomyślałem', żeby jednak zwrócic ten telefon. Kurier nie chciał jednak odebrać telefonu z Cocomo. Czy jest na sali jakiś prawnik, który mógłby mi pomóc?

A może

Może trzeba po prostu sie przejechać do sprzedawcy i porozmawiać na żywo?

A może

Mieszka ktos blisko Bialegostoku?

Jaki synku ??

Czy te synku w odpowiedzi właściciela do właściciela jest pisane przez ojca do synka ?? Bo tak to wyglada gdyby ojciec sie gniewał na syna:-) bo porażkę to chyba nie kto inny poniósł jak synek ze cały misterny plan zrobienia ludzi w bambuko i liczenie ze nikt sie nie zbuntuje w piz.. :-))) bo chyba nie chodzi o gorycz porażki tych którzy zapłacili za telefon i go nie dostali !!!

??????

Bardzo proszę o wyjaśnienie faktu. Telefon zamówiony przez Allegro konto best_fruit - faktura na przelew gotówki wystawiona przez firmę Biatrans, zwrot części kwoty przez firmę Biatrans. Czy Państwo pokrywają szkody wyrządzone przez cudze konta? Chyba tak, skoro zablokowane konto nie należy do Państwa.

właściciel

Synku, to co sobie piszesz, żeby ulżyć swojej goryczy porażki to jedno. To, że oskarżając kogoś opisujesz biznes to co innego. Piszesz gboju nie wiesz o czym piszesz

Zostaw merytoryczną opinię o Biatrans Sp. z o.o. - Białystok

Biatrans Sp. z o.o.