Opinie o Wachta II Przedsiębiorstwo Usługowe Tomasz Ziomek w Kołobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wachta II Przedsiębiorstwo Usługowe Tomasz Ziomek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wachta II Przedsiębiorstwo Usługowe Tomasz Ziomek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wachta II Przedsiębiorstwo Usługowe Tomasz Ziomek w Kołobrzeg

Piotr Nowy wpis

chyba ostatecznie zwinęli żagle?

Agata Nowy wpis
@Piotr

Czy ktoś może ma kontakt do właściciela ? Pilnie muszę się z nim skontaktować

Benek Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że zaniechaliście bywanie na forum? Potrzebujecie teraz kogoś do pracy?

Fuga Nowy wpis

Pracuje w Bar Leśny w Dźwirzynie ,firma rodzinna , musi jakoś przetrwać póki upadłość się uprawomocni i komornik odpuści

Miro

Zastanawiam się czy firma normalnie działa? Co jest powodem tej ciszy na forum??

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wachta II Przedsiębiorstwo Usługowe Tomasz Ziomek spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kasjer/Sprzedawca
Kołobrzeg
Intraservis Group sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Kołobrzeg
CCC S.A.
logo firmy Wykładanie towaru market Kołobrzeg książeczka san.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Lady Gaga

Nierzetelny, niekompetentny, oszust, żadnych umów, nie jest wypłacalny. Robi maślane oczy i żeruje na pracownikach. Laski z Urzędu Skarbowego

bobbudowniczy

U W A G A klienci WACHTY ! Sprawdźcie, czy firma posiada jeszcze ważną koncesję. Z moich informacji wynika że nieeeee ! Zdaje się że została własnie odebrana ... :(

Z firmą rozwiązałem umowę w grudniu 2015, a właśnie dostałem kolejną fakturę za marzec. Mają straszny bałagan. Alarmy nie dochodzą. ODRADZAM każdemu.

Głupi Jasiu

Jest już listopad 2015 r. a kolejka w sądach nie maleje tylko się wydłuża. A oszuści nadal na wolności. Grupa interwencyjna bez broni? Śmiech na sali. Pistolet plastikowy na kapiszony posiada tylko jeden głupek w tej firmie. Wiadomo kto.

xyz

A po Nowym Roku mają tych dwóch "bliźniaków" przenieść na ul. Młyńską 71 do Koszalina.

kozioł

W Kołobrzegu zmienili siedzibę, teraz oszuści wynajęli biura na ul. Matejki 10 i zapuszczają brody.

aneiry

Wachta ll totalna porazka. Teraz urzeduje na politechnice. Koszalinskiej ul Raclawicka. Omijac szerokim lukiem.

skarpeta

Dziadowska firma kwalifikująca się do powiadomienia CBA. Oszuści i złodzieje. Okradli dziesiątki pracowników z pieniędzy, nie wspomnę o US i ZUS-ie.

belzeb

to prawda zalegają z płatnościami,zmienili nazwęmają swój cel

belzebub

wszystko co ludzie piszom to prawdza zalegaja z platnosciami umowy to sobie wystawiaja kiedy chcom i jakie chcom takich to powinno sie rozstrzelac zeby inni tacy sami wiedzieli ze tosamo moze ich spotkac dziady i zlodzieje

bobbudowniczy

Przedsiębiorstwo Usługowe WACHTA II Tomasz Ziomek, ucieka przed skarbówką, ZUS-em i innymi wierzycielami. Dlatego powstała WACHTA II SECURITY Sp. z o.o. Nie dajcie się zwieść. To ta sama firma, ci sami ludzie, wielki Prezes i jego prawa ręka, Pan "S". "Chcesz pracować, to pracuj! Za ile? Nie ważne! Na jakich warunkach? Nie ważne! Dostanę umowę? A po co!". A potem nie masz wyjścia i idziesz do sądu, a kolejka jest spora. TAK TO WYGLĄDA DO DZISIAJ !!!

szwabeks

Tak jak piszecie sa niewyplacalni powinno sie ich wszystkich spakowac i utopic dziady A to wszystko wina naszego kochanego jebanego panstwa powinni ludzie w polsce zrobic takom zadyme jak na Urainie

stulipan

Firma kszak nie płacą firma zatrudnia i nie płaci ludzienie moga otrzymać kasy i po paru miesiącach sami odchodzą. Mam nadzieje ze skarbowy zamknie ta firme a właściciela zamknie do pierdla bo dla taki oszustw jest jego miejsce

stulipan

belzebub

Dziadowska firma to co ludzie piszom to swieta racja

Zostaw merytoryczną opinię o Wachta II Przedsiębiorstwo Usługowe Tomasz Ziomek - Kołobrzeg

Wachta II Przedsiębiorstwo Usługowe Tomasz Ziomek
  • ul. Jana Matejki 10