Opinie o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Leszek

Ludzie to nie jest forum o sklepach i obsłudze tylko o Pracodawcy!!!!!! Czy warto czy nie warto tam pracować. Admin śpi

Martyna

Sklep na Wielkopolskiej tragedia znów powróciła ekspedientka która oszukuje na wadze uważajcie klienci nie raz została oszukana moja mama starsza kobitka sprzedaje stare bułki które nadaja się do przeceny waży ciasto na kartonach i dobija kolosalne sumy do paragonów

Kaja

To nie sa zlosliwe uwagi w/s Dabrowki. Tylko prawda. Przekonalam sie na wlasnej skorze. Kupowalam pol plesniaka a tam nabite 0.86 ale cos mi nie pasowalo i na ryneczku poprosilam o zwazenie a tam 0,58 Zerknijcie na wage przy wazeniu ciasta a potem na paragon to dopiero wam oczy wyjda z orbit. Ile za "mila obsluga" biora doplaty. Bardzo ucziwe rozumiem ze z czegos kazdy zyc musi ale nie z oszustwa i patrzenia w oczy klienta i smiania sie z jego naiwnosci. Przykre

Alicja

Chciałabym źeby w każdym sklepie taka łaske robiły to by się miło wchodziło.!Kobitki pogadają..śmieją się,pieczywko zostawią.Aż przykro czyta sie takie wstrętne i obraźliwe opinid.Wierna klientka.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Katarzyna

Kupowalam dziś ciasto na dzień matki w sklepie na dabrowce pyszna tarte z owocami pani która obsługiwała nie dosyć że doradzila to jeszcze pięknie zapakowala w pudełko ,sama przyjemność robienia zakupów

Patrycja

To prawda z Dabrowka. Obsluga fatalna. Te kobity tam za kare pracuja. Łaske robia ze swieze sprzedadza i tylko wzrok lata by oszukac. Nie wiem jak tak mozna. Wstydzilyby sie. Teraz znow jakas nowa tam pracuje jedna warta drugiej

agnieszka

Ja mieszkam i robie zakupy na ul.Cieszynskiej.Sklep jak dla mnie bez zarzutow.Duzy wybor produktow,sklep czysciutki i ekspedientki nadzwyczaj mile i zawsze usmiechniete.Polecam ten sklep.

Zgadzam się z Panią.Wcześniej tak nie było,obsługa była do bani,zero towaru,zero obsługi,zero uśmiechu ze strony osoby obsługującej. Teraz jest miło,dużo uśmiechu,miła atmosfera i tak trzymać drodzy właściciele.

sebalach

ja bardzo często bywam w cukierni jaś i małgosia na rogu ul.pomorskiej i sterlinga.jestem zachwycony obsługą , panie są bardzo miłe,grzeczne i uśmiechnięte , potrafią doradzić w zakupach .sprzdawczynie z prawdziwego zdarzenia.ciekaw jestem czy pracodawcy premiują takich pracowników

malina

Biedny mały sfrustrowany czlowieczku który ma dostęp do komputera tylko w niedzielę i wylewa swoje żale na innych . Mam tylko nadzieję że pracodawcy nie ulegają takim wpisom bo internet jak papier przyjmie wszystko

sander

Stara sie oszukiwac klientow stala kiedys na Kopcinskego i tam tez oszukiwala

alicja

Syn pokazał mi dzisiaj że mogę sobie poczytać o moim ulubionym sklepie i to co przeczytałam zjezylo mi włosy na głowie kupuje na dabrowce odkąd wprowadzilam się na dabrowe i powstał ten sklep pamiętam wszystkie panie od marysi przez karoline jagode agnieszkę i kasie wszystkie panie kochane tej nowej pani nie znam imienia ale stara się dziewczyna jak może ludzie zastanowcie się co wypisujecie

malina

Nie wiem kto był na dabrowce ja chodzę tam prawie co dzień i owszem ostatnio panie zmieniają się tam dosyć często ale wszystkie są zawsze mile i uczynne

sander

Straszna obsluga na dabrowce te nowe panie oszukuja klientow na wadze ciastka waza po innej cenie stare paczki sprzedaz w normalnej cenie. Sprawa nadaje sie do naglosnienia w mediach

edzia

Jak praca w biurze fakt często się ogłaszają nawet przez pup szukają od kierowcy przez cukiernika ekspedientkę do kogoś w biurze, w biurze też robota lipa no i dają umowe zlecenie bo jakby inaczej..

wandzia

super obsługa w sklepie na cieszynskiej w łodzi tylko czesto towar jest stary a szczególnie chleb

misia

NAJMILSZA EKSPEDIENTKA JEST NA WIDZEWIE NA ULICY PIŁSUDSKIEGO 112 SUPER KOBITKA PRZEMIŁA KLIENTKA

klara

ta Pani , ktora byla wczesniej rowniez sympatyczna i komunikatywna, natomiast jedna z tych ktore sa do dzis nieprzytomna non stop

kate

Byłam ostatnio w sklepie tej firmy przy ul. Aleksandrowskiej. Dawno tam nie zaglądałam, bo nie mieszkam w pobliżu. Jakież było moje zdziwienie kiedy zostałam obsłużona przez wyjątkowo sympatyczną ekspedientkę. Okazało się, że zmieniła się w tym punkcie kadra. Specjalnie zajrzałam za kilka dni i druga pani jest równie przemiła. Duży plus dla firmy w doborze personelu. Trzymajcie tak dalej!

zgred

Poprzedni wpis widać ze ktoś z firmy umieścił firma porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy - Łódź

• Jak się pracuje w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Zobacz opinie na temat firmy Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Strykowska 79/81
    91-614 Łódź