Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy

Łódź

Opinie o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy

Wandzia

Placowka ul.Obywatelska super wybor polecam wyroby super swiezutkie w poniedzialki w dobrej cenie obsluga zawsze doradzi I stare odradzi pozdrawiam klientka Wandzia

Ewa

SKLEP NA ALEKSANDROWIE ŁÓDŹKIM CO BABA OOKROPNA

Guliwer

Bardzo dobre pączki , a te w papilotkach pychotka tak samo jak rolada bezowa i serniki. Polecam te wyroby.

rk

cukiernia przy wielkopolskiej 09.12.2017 zamowiony duzo wczesniej tort na 18!!!! spierdolony totalnie za maly bez zamowionych dodatkow calkowicie inny niz w zamowieniu ,dziadostwo cholerne ,zepsuli nam impreze, jakim trzeba byc głąbem żeby dopuścic sie czegos takiego OMIJAC ICH Z DALEKA CHYBA ZE CHCECIE ZEBY I WAM ZRABALI ZAMÓWIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teresa

Super przemiła Pani która jest od niedawno na pojezierskiej . Młoda fajna osoba która zawsze doradzi pomoże zapakować aż chce się robić zakupy . Zawsze czysto , podawane w rękawiczkach ,sweierze wypieki szczere kibitki jak i pani starsza ciemna w okularach tak i nowa dziewczyna też ciemna w okularach młoda ale naprawdę bardzo sympatyczna uczynią, to ni się podoba oby tak dalej

Betti

Sklep Wielkopolska nowa obsluga ktora ma kilo pudru na twarzy ktory sie sypie do produktow prosze zwrocic na to uwage malo towaru u tej pani nic nie ma po co sie przemeczac lepiej porozmawiac przez telefon

Misia
@Betti 28.08.2017 18:29

Nie zgadzam się z Pani opinią każdy ma prawo się malować Pani może się nie maluje a dziewczyna jest bardzo miła .W poniedziałki jest mniej towaru ponieważ są przeceny sobotnich ciast ' ale wybór ciasteczek jest duży zawsze doradzi i się uśmiecha. Więc może z Panią jest coś nie tak

rondo

Często zdarza się, że sprzedawczynie podają pieczywo gołą ręką. Ludzie nie zwrcają uwagi. Ja staram się zwracać choć jestem osobą nieśmiałą. Mamy 21 wiek a higiena pod psem.

Szuka pracy

Witam , mam pytanie do osób które pracują lub miały okazję pracować w cukierni Jaś i Małgosi , jak praca wygląda tzn. Czy wypłata jest na czas czy są wyplacalni pracodawcy ? Czy można liczyć na umowę o prace na pełen etat? Ile mniej więcej wypłata wynosi ? Jaka atmosfera... polecacie warto ? Proszę o mądre odpowiedzi ☺ dzięki

mała mi

Oj to się Pani nachodziła źeby wybrać najlepszy sklep i obsługę!

Emilka

Moim zdaniem, najmilszą ekspedientką jest Pani Ewa z ulicy Kilińskiego 13, przy Pomorskiej. Nigdy nie wciska starych produktów, nie oszukuje. Bardzo lubię u niej robić zakupy :) Stały klient

Piekarnia Jaś i Małgosia

Panie Januszu punkt przy ulicy Telefonicznej nie należy do naszej sieci. Pozdrawiamy ;)

janusz

punkt sprzedaży na telefonicznej - porażka starsza kobieta nie radzi sobie Pani całkowity brak organizacji o braku uprzekmości nawt nie mówię ,zawsze jest zdenerwowana sam asortyment jest ok ! pieczywo smaczne jak jest bo często nie ma ale obsługa obniżą poziom fajnej łódzkiej firmy

prawdziwa pracownica.

Co do wpisu o pani Edycie i panu Jacku to większej bzdury nie słyszałam droga pani przy wyjściu z pracy mamy kontrolowane torby więc techniczne jest to nie możliwe ale mam nadzieję że pani próba wejścia na stanowisko pracy pani Edyty się nie powiedzie....Pani Edyta jest czysta i pracowita osobą czego pewnie nie można powiedzieć o pani skoro Ucieka się pani do takich metod... Zamiast ruszyć dupe i poszukać pracy.pozdrawiam.

Karees

Lubie robic zakupy w sklepie Jaś wszystko świeżutkie i ekspedientki przemiłe

SAAKEMRED

Polecam wyroby Jaś i Małgosia bułeczki są smaczne

PRACOWNICA

MOZE WŁASCICIELKA NIE WIDZI PROBLEMU CUKIERNI MOZE WARTO NA UL STRYKOWSKIEJ ZOBACZYC CO KTO WYNOSI WYSTARCZY SKONTROLOWAC PEWNĄ PARĘ KTÓRA PRACUJĘ NA NOC EDYTA I JACKA J RUDA KRAD JAK SZALONA I BUŁKI SŁABEJ JAKOSCI ZA TO ONA MA WSZYSTKO W LODÓWCE

znajoma

weszła pani raz i juz pani wie że zawsze jest usmiechniety,sami sobie piszecie te rewelacyjne oceny o obsludze ,śmiechu warte,juz ktos napisal ze to jest forum o pracodawcach a nie o pracownikach,ale piszcie dalej i tak premii nie dostaniecie hehe

Emilka

Często robię zakupy w Państwa firmie, ale najmilej jestem obsługiwana przy Placu Niepodległości. Obsługuje tam bardzo kompetentna pani. Bardzo dziękuję.

Ania

Słuchajcie weszłam do cukierni na kopcinskiego. Gdy zobaczyłam mężczyznę za lada trochę się zdziwiłam. Ale okazało się ze jest to przesympatyczny sprzedawca zawsze uśmiechnięty potrafiący doradzić. Oby więcej takiej milej obsługi .

Leszek

Ludzie to nie jest forum o sklepach i obsłudze tylko o Pracodawcy!!!!!! Czy warto czy nie warto tam pracować. Admin śpi

Martyna

Sklep na Wielkopolskiej tragedia znów powróciła ekspedientka która oszukuje na wadze uważajcie klienci nie raz została oszukana moja mama starsza kobitka sprzedaje stare bułki które nadaja się do przeceny waży ciasto na kartonach i dobija kolosalne sumy do paragonów

Kaja

To nie sa zlosliwe uwagi w/s Dabrowki. Tylko prawda. Przekonalam sie na wlasnej skorze. Kupowalam pol plesniaka a tam nabite 0.86 ale cos mi nie pasowalo i na ryneczku poprosilam o zwazenie a tam 0,58 Zerknijcie na wage przy wazeniu ciasta a potem na paragon to dopiero wam oczy wyjda z orbit. Ile za "mila obsluga" biora doplaty. Bardzo ucziwe rozumiem ze z czegos kazdy zyc musi ale nie z oszustwa i patrzenia w oczy klienta i smiania sie z jego naiwnosci. Przykre

Alicja

Chciałabym źeby w każdym sklepie taka łaske robiły to by się miło wchodziło.!Kobitki pogadają..śmieją się,pieczywko zostawią.Aż przykro czyta sie takie wstrętne i obraźliwe opinid.Wierna klientka.

Katarzyna

Kupowalam dziś ciasto na dzień matki w sklepie na dabrowce pyszna tarte z owocami pani która obsługiwała nie dosyć że doradzila to jeszcze pięknie zapakowala w pudełko ,sama przyjemność robienia zakupów

Patrycja

To prawda z Dabrowka. Obsluga fatalna. Te kobity tam za kare pracuja. Łaske robia ze swieze sprzedadza i tylko wzrok lata by oszukac. Nie wiem jak tak mozna. Wstydzilyby sie. Teraz znow jakas nowa tam pracuje jedna warta drugiej

agnieszka

Ja mieszkam i robie zakupy na ul.Cieszynskiej.Sklep jak dla mnie bez zarzutow.Duzy wybor produktow,sklep czysciutki i ekspedientki nadzwyczaj mile i zawsze usmiechniete.Polecam ten sklep.

Ania

Zgadzam się z Panią.Wcześniej tak nie było,obsługa była do bani,zero towaru,zero obsługi,zero uśmiechu ze strony osoby obsługującej. Teraz jest miło,dużo uśmiechu,miła atmosfera i tak trzymać drodzy właściciele.

melania

Jestem klientką w cukierni Aleksandrowska-Warecka,moja radość jest tak wielka iż w końcu jest ładnie zaopatrzona,jestem zawsze mile obsłużona przez Panią Halinkę,sam jej uśmiech i mila aparycja sprawia ze zakupy można robić bez przerwy. Zadbała o ta placówkę kobitka i wielkie dzięki jej za to. Myślę ze właściciele to zauważyli.Nie zabierajcie jej Nam na inna placówkę.

sebalach

ja bardzo często bywam w cukierni jaś i małgosia na rogu ul.pomorskiej i sterlinga.jestem zachwycony obsługą , panie są bardzo miłe,grzeczne i uśmiechnięte , potrafią doradzić w zakupach .sprzdawczynie z prawdziwego zdarzenia.ciekaw jestem czy pracodawcy premiują takich pracowników

malina

Biedny mały sfrustrowany czlowieczku który ma dostęp do komputera tylko w niedzielę i wylewa swoje żale na innych . Mam tylko nadzieję że pracodawcy nie ulegają takim wpisom bo internet jak papier przyjmie wszystko

sander

Stara sie oszukiwac klientow stala kiedys na Kopcinskego i tam tez oszukiwala

alicja

Syn pokazał mi dzisiaj że mogę sobie poczytać o moim ulubionym sklepie i to co przeczytałam zjezylo mi włosy na głowie kupuje na dabrowce odkąd wprowadzilam się na dabrowe i powstał ten sklep pamiętam wszystkie panie od marysi przez karoline jagode agnieszkę i kasie wszystkie panie kochane tej nowej pani nie znam imienia ale stara się dziewczyna jak może ludzie zastanowcie się co wypisujecie

malina

Nie wiem kto był na dabrowce ja chodzę tam prawie co dzień i owszem ostatnio panie zmieniają się tam dosyć często ale wszystkie są zawsze mile i uczynne

sander

Straszna obsluga na dabrowce te nowe panie oszukuja klientow na wadze ciastka waza po innej cenie stare paczki sprzedaz w normalnej cenie. Sprawa nadaje sie do naglosnienia w mediach

edzia

Jak praca w biurze fakt często się ogłaszają nawet przez pup szukają od kierowcy przez cukiernika ekspedientkę do kogoś w biurze, w biurze też robota lipa no i dają umowe zlecenie bo jakby inaczej..

wandzia

super obsługa w sklepie na cieszynskiej w łodzi tylko czesto towar jest stary a szczególnie chleb

misia

NAJMILSZA EKSPEDIENTKA JEST NA WIDZEWIE NA ULICY PIŁSUDSKIEGO 112 SUPER KOBITKA PRZEMIŁA KLIENTKA

klara

ta Pani , ktora byla wczesniej rowniez sympatyczna i komunikatywna, natomiast jedna z tych ktore sa do dzis nieprzytomna non stop

kate

Byłam ostatnio w sklepie tej firmy przy ul. Aleksandrowskiej. Dawno tam nie zaglądałam, bo nie mieszkam w pobliżu. Jakież było moje zdziwienie kiedy zostałam obsłużona przez wyjątkowo sympatyczną ekspedientkę. Okazało się, że zmieniła się w tym punkcie kadra. Specjalnie zajrzałam za kilka dni i druga pani jest równie przemiła. Duży plus dla firmy w doborze personelu. Trzymajcie tak dalej!

zgred

Poprzedni wpis widać ze ktoś z firmy umieścił firma porażka

OOOOOOOOO

(usunięte przez administratora) JA PRACUJE TAM OD LAT I SOBIE CHWALĘ NIE PISZ BZDUR (usunięte przez administratora)

Fabolous

Witam, pracowałem tam jako kierowca przez krótki okres czasu, dla m nie wystarczająco. Jak komuś podoba się praca od poniedziałku do soboty włącznie, w godzinach 3:30 do 16 to polecam bardzo, nagonka i pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy. Można te same pieniądze zarobić gdzieś indziej i nie jeździć do domu tylko po to żeby zjeść i położyć się spać... Duża rotacja mówi sama za siebie!

Zostaw opinię o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy