Opinie o Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j. w Łódź

YYYYY Nowy wpis

Nigdzie w sieci nie widzę, żeby publikowali oferty pracy. Jak piekarnia rekrutuje pracowników? Wiecie coś w tym temacie?:) Klasycznie - informacja o przyjęciach jest na drzwiach lokalu?:D Szukam pracy jako kasjerka, niestety do piekarni mi nie po drodze, więc nie orientuje się czy mają tam komplet pracowników, czy nie? Warto przedzwonić do szefa i podpytać? Jest normalnie umowa o pracę? Sprzedawca może liczyć tu na więcej niż minimalna?

Soyka Nowy wpis

Panie daleko z higieną. Podają budnymi łapskami pieczywo i później liczą pieniądze. Na Witowskiej jest taka niewysoka Pani w okularach bardzo nisympatycznzna . (usunięte przez administratora) minęła. Zawsze kupuje chleb żytni. Wpakowała mi inny .zorientowałem się w domu .Macie fajne wyroby ale obsługa do (usunięte przez administratora) .

Hej. Wie ktoś może czy poszukują teraz sprzedawcy? W internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert niestety. Ktoś tutaj napisał, że przyjmują także osoby bez doświadczenia. Sprzedawcy też nie muszą mieć doświadczenia? A mają może jakieś wymagania odnośnie wykształcenia?

Rzgowska

Pieczywo bardzo dobre, ale obsługa na Czerwonym Rynku w wykonaniu jednej z Pań - FATALNA. Zostałam wprost przepędzona sprzed okienka bo Pani przyjmowała dostawę. A stałam sama. Nie było kolejki. Ja rozumiem zadania inne ale chyba to klient jest najważniejszy. I nie był to pierwszy przypadek. Kobieta jest chamska i za nic ma klientów.

Kiniutek
@Rzgowska

Podobnie zachowuje się jedną z pań na Kilińskiego 232. Arogancka , wredna i wiecznie z fochem. Jej maksyma to "klient mój wróg" i leczy swoje kompleksy traktując ludzi jak (usunięte przez administratora) Żenada. Druga z pań tam pracujących jest przemiła i sympatyczna

XXX
@Kiniutek

Na Kilińskiego obie panie są ok.obecnie jest tam zastępstwo.Poza tym trzeba też zastanowić się jak klienci tam traktują ekspedientki zanim zacznie się oceniac kogoś

@XXX

i z tym traktowaniem to na poważnie jest aż tak źle? Piekarnia o tym wie i nie reagują w żaden sposób?

@Kiniutek

Zgadzam się taka krótko ścięta wiśniowe włosy w okularach wredna (usunięte przez administratora)nawrzeszczała na mnie bo dałem jej 100pln gdzie ponad 30 wydałem powiedziałem że pójdę rozmienić do zabki a ona nawrzeszczała na mnie jak nienormalna powiedziałem jej kulturalnie żeby teraz zjadła sobie to pieczywo sama i wyszedłem więcej nie wrócę chodzę na Zarzewską

@Andrzej

Dodam jeszcze, że zdażają się incydenty takie jak podawanie pieczywa gołymi rękoma... No ludzie zejdźmy na ziemię ja nie kupiłbym czegoś takiego zawsze proszę ekspedientkę o włożenie rękaiwczek, przecież ona przyjmuje tymi rękoma brudną gotówkę i kto wie co jeszcze robi nawet nie chce myśleć a w domu później podajesz takie bułeczki dziecku do szkoły... ????????????jakieś podstawy higieny obowiązują powinno się na to zwrócić większą uwagę.

XXX Nowy wpis
@Ewa

no nie bardzo...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j.?

XXX

tak

Kiniutek

Moja opinia dotyczy jednej z ekspedientek z punktu przy Kilińskiego 232. Pani jest strasznie arogancka i nastawiona wrogo w stosunku do klienta. Nic jej się nie podoba i jest tam ewidentnie za karę. Strasznie opryskliwa i bezczelna. Druga z pań natomiast jest przesympatyczna i zasługuje na podwyżkę ???? Ta z problemami w dniu 4.11.2022 pracowała od rana

Sylwia

Mąz nie może znaleźć żadnej informacji na temat pracy na stanowisku piekarza. Ktoś pracuje albo pracował w piekarni i się wypowie? Jaki jest system zmianowy, coś może o zarobkach? ;)

klientka

ile waży chleb wiejski , mój dzisiaj kupiony 77,5 dkg

tarkop
@klientka

chleb wiejski bedzie wazył róznie,nie chce sie piekarza robic wiec sa jacy sa;prosze kupowac i nie narzekac.

góral
@klientka

dzisiaj kupiłem bułkę poznańską która waży 78g , a czy ktoś wie ile powinna ?

Miki

Czy obecnie można się zatrudnić w piekarni?

@Miki

Pytasz czy kogoś aktualnie szukają czy to już jakieś nawiązanie do zbliżających się restrykcji związanych z pandemią?

werniks

Praca jak w piekarni,warunki ok.Problem w tym,że spada sprzedaż,bo od dłuższego czasu stosujemy tańsze mąki z szadku.Klienci narzekają,chleb się sypie,bułki guma,a cena 2,60-3,00 za 600g. Mimo,że tu pracuje kupuję pieczywo w bied...ce,o niebo lepsza maka i bez chemii.Sprzedawczynie też odstraszają kientów.

sprzedawczyni
@werniks

Z czym odstraszaja że nie idą na układy z wami?????

Bronisława
@werniks

Ludzie uciekają,właściciele podwyższają ceny a proponują pieczywo gorsze niz z marketu

@sprzedawczyni

Nie zgadzam się.Sprzedawczynie uprzejme,miłe i nie ma nic do zarzucenia.Przynajmniej na Rzgowskiej A wyroby? bardzo smaczny razowy dla przykładu.Takiego szukałam i tu dostałam(bez drożdży)

Przejeżdżająca
@.

Właśnie! Dawno nie trafiłam na tak dobry razowy. Byłam w tej piekarni (Rzgowska) pierwszy raz i nawet myślałam, że to inna sieć piekarni. Potem kupiłam razowy w tej sieci, ale to nie było to. I dopiero jadąc kolejny raz obok tej piekarni na Rzgowskiej zorientowałam się, że to zupełnie inna piekarnia. Poza tym pyszne bułeczki słodkie! Co Wy, Ludzie, wygadujecie, że niedobre! A co do personelu, to muszę się przyjrzeć następnym razem.... ;-)

@werniks

Cała prawda o tej piekarni. Panie sprzedające dalej tkwią w głębokim (usunięte przez administratora) i niegrzecznie traktują klientów.

Ola

Czy jak się jest tutaj kasjerką, to tylko stoi się na kasie czy też jakieś inne obowiązki ?

Dlaczego jak tanieje paliwo to od dzisiaj chleb "wiejski" kosztuje 5,50zł nie chcecie stałych klientów w okolicy nie jesteście jedyni czemu tak robicie To odstrasza . Kupuję u Was chleb od kilku lat ale teraz będę szukać gdzieś indziej Pozdrawiam

Jak ciężko maja ekspedientki? Jakie rzeczy musza robić oprócz sprzedaży w piekarni?

rav_dnb

Lepiej uważajcie na tą piekarnię, jeśli nie chcecie stracić zdrowia i pieniędzy!

Mateusz

Jakie są zarobki w firmie?

mirosława72@wp.pl

W piekarni na Rzgowskiej koło krańcówki tramwajowej ekspedientki nie przestrzegają podstawowych zasad higieny chleb podają bez używania torebek w potem biorą w ręce pieniądze przenoszą w ten sposób wiele chorób w momencie kiedy zwraca się uwagę stają się bardzo nieprzyjemne nie wiem czy właściciel nie powinien w odpowiedni sposób na to zareagować Zastanówcie się klienci

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j.?

Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wójtowska 8
    93-020 Łódź
  • NIP: 7290207396 REGON: 470025496 KRS: 0000116472

Piekarnia Tarnowski - Kopcik sp.j.