Opinie o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Karolajna

Uważajcie TAM czyli wszędzie Dobijają Wagę!!!!! Do każdego ciasta!!!!!! Np na Niemojskiego !!!!!!

Kokolina
@Karolajna

Zenada,co tu się wypisuje,za robotę się weź kimkolwiek jesteś a a nie oczerniasz firmę,pewnikiem od poszło nie tak..może zwolniono było??

AK

Sklep Jaś i Małgosia. Robiłam zakupy w piątek 18.06.21 ok. godziny 11.0. Bardzo nieuprzejma, niegrzeczna pani sprzedająca. Nigdy więcej tam nie wejdę.

Nike

Nareszcie nie ma pani przy ul.Tatrzańskiej 124.co miala zrobione usta.niemila i opryskliwa.

Barbara

Jestem bardzo zdziwiona zachowaniem Pani pracującej w sklepie na "Czerwonym Rynku". Chciałam kupić PÓŁ chleba JG , krojonego ..... niestety , pani odpowiedziała że może sprzedać mi tylko cały !!! ponieważ w tym sklepie "połówki" się nie sprzedają . Co na to SZEFOSTWO ???

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie są warunki pracy na sklepach?Jest umowa o pracę?Jakie wynagrodzenie stawka godzinowa?Wypłacane miesiecznie?

Ona

najlepsze ciasta w Łodzi oraz pyszny chleb. dziekuję

Dorian

O której zmianę poranną zaczynają piekarze?

Agnieszka

Jestem stałym klientem Państwa piekarni ale dziś pani prowadziła prywatną rozmowę telefoniczną i mnie obsługiwala. Nie czekając aż opuszczę sklep wyszła na zaplecze i dalej rozmawiała. Było to przy ul. Niciarnianej rano.

Sosenka

Bardzo mi żal --- sklep na ul.Kasprzaka 20 dobrze działał, miłe i kompetentne ekspedientki, dobre zaopatrzenie, można było zamówić towar także telefonicznie i nagle... brak chleba już o godz.10,30 w dniu dzisiejszym (wtorek), brak słodyczy, brudna, niezbyt przytomna (trzeźwa?) ekspedientka podająca trzy razy zawyżoną cenę do zapłaty, nie potrafi podać kiedy będzie chleb... CO SIĘ STAŁO ???

Dzisiaj tj.27.10.2020r. godz.13.00 kupowałam pieczywo w piekarni w Łodzi na ulicy Morcinka 5 - ekspedientka starsza pani obsługiwała klientów bez maseczki i rękawiczek - kiedy zwróciłam jej uwagę aby założyła rękawiczki tym bardziej że podaje pieczywo, odpowiedziała że nie ma - pozostawiam to bez komentarza

anika

Ta piekarnia to już od dawna zeszła na psy.Tam idzie tylko na ilość A nie na jakość,a ludzi traktują jak zło konieczne ????

MM

Pani w długich włosach pracująca w piekarni przy ulicy Wielkopolskiej powinna zostać wysłana na kurs dobrego wychowania. Zachowuje się arogancko i niegrzecznie wobec klientów .

Monia
@MM

Jak pani się nie stosuje do zaleceń i pcha się z tobołami poza strefą wyznaczoną to sorry że uwage zwróciłam pani dobrych manier i zachowania trzeba i jeszcze pani mi po Internecie zawraca d

qwerty
@Monia

ale kulturalna sprzedawczyni, nie ma co

asia

Przestałam u nich kupować, towar stary albo odświeżany, a ceny z sufitu.

Cola

NORA jak widać wypieki jednak nie takie ochydne skoro trzy podejścia pani robiła ha ha jedzie mi tu zwykłą złośliwością ,

Nora

Kruszący się chleb z dziurami, nadajacy sie do wyrzucenia. Wypieki niesmaczne, wprost ochydne. Jesli chcecie panstwo znalezc sie w szpitalu z cięzkim zatruciem przez przeterminowane wypieki, zapraszam do Romanowskich. Ja zatrułam się juz 3 razy. Od 10 lat nie mam odwagi kupic nawet herbatnika. Ďefinitywnie odradzam. Jedno, co mozna powiedzieć dobrego, to obsługa. Zawsze miła , grzeczna i sympatyczna. Ale czymś trzeba przecież nadrobic. Były klient.

Koltrejn.

Pogardzam sklepami, które tak ślepo, poddańczo i bez refleksji poddają się restrykcjom. Omijam wasz sklep szerokim łukiem. Nie założę (usunięte przez administratora) na twarz. I nikt mnie do tego nie zmusi. Ta piekarnia wpisuje się w system. (usunięte przez administratora)

becia38.1970@o2.pl

Dziś w piekarni na ul.Obywatelskiej 69 w łodzi.Chciałam kupić jagodzianki.Niestety nie było,Ale pani sprzedawczyni zaproponowała mi rogaliki jagodowe,cena ponad 30zł.Okazuje się że zostałam oszukana.Rogaliki owszem z nadzieniem,ale z marmolady!Bardzo nie fajnie.

Notorycznie w Państwa sklepach sprzedawany jest chleb z poprzednich dni. Nie zdarza się to tylko w jednej placówce niestety często kupuje chleb na Piłsudskiego oraz Pomorskiej i takie sytuację mają miejsce non stop. Rozumiem że chleb musi się sprzedać, ale wypadałoby poinformować o tym Klientów i zmienić cenę. Chleb świeży oraz z późniejszych dni sprzedawany za tą samą cenę według mnie jest oszukiwaniem Klienta.

Norbert

Chciałem zapytać co się dzieje z państwa pieczywem ostatnio jest fatalne ,te blade watowate buły i nie dopieczone małe chleby,chyba coś lub ktoś kuleję,???na to samo pytanie do przemiłej pani ekspedientki usłyszałem że może piekarze się spieszą bo chlebek musi być o 6 w sklepie !!!no ok ale widocznie nie dają rady!! pośpiech to nic dobrego, widocznie wasz marketing jest (usunięte przez administratora)i tyle , zróbcie coś z tym bo wiele stracicie a chlebek tani nie jest.

Jadzia

Witam!! Jestem stalym Waszym klientem a właściwie już nie stalym od kad odeszła moja ulubiona Pani która nigdy noe sprzefala mi nic staregp. Zawsze byla miła i uśmiechnięta ???? nie wiem co się z nią dzieje ale bardzo chcetnoeja jak i moje koleżanki widzialyby jna Morcinka spowtotem. Z góry szefostwu dziękuję. Pozdrawoam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy - Łódź

• Jak się pracuje w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Zobacz opinie na temat firmy Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Strykowska 79/81
    91-614 Łódź