Opinie o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

BASIK

Nigdy już nic nie kupię w waszych sklepach,naciełam się trzy razy drożdżowe twarde jak kamień,ciasto owocowe z pleśnią,,Górniak". ,,Strażacka"sernik z zielonym nalotem. Idziecie w ilość nie w jakość.

Szymon
@BASIK

Przecież to produkt jak każdy i mogłaś go zareklamować. Próbowałaś to zrobić? Bo może to nie wina ciasta tylko złego przechowywania ;P

Klient

Pani na ul. Cieszyńskiej bardzo niemiła i niesympatyczna, jej praca pozostawia wiele do życzenia...

Zuzanna
@Klient

Nie przesadzasz? Może miała zły dzień...

Kupująca

Często kupowałam wyroby firmy Jaś i Małgosia, niestety od kiedy odwiedziłam sklep przy ul. Cieszyńskiej, chyba zrezygnuję z ich wyrobów. Ekspedientka niestety sprzedaje nieświeży towar, co więcej gdy przyszłam odebrać tort Pani kazała mi się wylegitymować dowodem osobistym, przy czym była bardzo niemiła. Był to dzień urodzin mojej córki, który od samego rana mi zniszczyła. Takie osoby nie powinny pracować w handlu...

Niezadowolona klientka

Dziś odebrałam tort na córki urodziny. Wybrany przez nią samą z katalogu cukierni. Córkę zauroczyły motyle cukrowe, które były główną ozdobą tortu. Niestety tort otrzymałam BEZ MOTYLI, czyli bez dekoracji. Pani wzruszyła ramionami i stwierdziła, ze cukiernik pewnie nie miał lub o nich zapomniał! Zero profesjonalizmu. Córka zawiedziona, ja wkurzona, pierwszy i ostatni raz zamówiłam cokolwiek z tej cukierni. Tort wygląda beznadziejnie, wieczorem okaże się jeszcze jak smakuje. Stanowczo nie polecam tortów okolicznościowych!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
agata

Zamówiłam tort bezowy ale bezy w nim nie było ( raczej andrut) sam krem. Zadzwoniłam do siedziby firmy to pani która odebrała telefon miała to w xxxxxx co mam do powiedzenia na temat tortu jej tłumaczenie to ze taki tort robią a jak mi się nie podoba mam sobie zamówić inny tak ma wyglądać obsługa niezadowolonego klienta. na pewno już tam nie zamówię. 100% ODRADZAM

Aneta
@agata

Zgłosiłaś to szefowej? Ja nie chciałabym mieć u siebie w cukierni takiego pracownika jednak...

Katarzynka

Firma ok, ekspedientki też,jak patrzę co tu wypisują ????potrzebne jest chyba forum o niegrzecznych i niemiłych klientach.

agapant
@Katarzynka

Chyba nie wiesz, co piszesz Katarzynko? Miła obsługa, to jedno, jakość produktów, to drugie, a cena, chyba najważniejsza, to trzecie. JA myślę, że szef już Lexusem jeździ, to na co teraz składa?

agapant

Od lat kupuję babeczki ponczowe na Krzemienieckiej, czasem na Bratysławskiej. Są pyszne i tylko z rzadka niedoponczowane z jednej strony. Jesteście chyba monopolistą w tym wyrobie w mieście.Niestety, wczoraj przeżyłem szok! Dwa tygodnie temu kupowałem po 1,70 zł i było ok. Wczoraj wchodzę i widzę 2 zł. Ok, wszystko drożeje więc dam te 30 gr. za moje ulubione ciastka. Niestety, przy zapłacie okazało się, że są po...2.90 zł! Szok! Straciliście jednego klienta. Za mną facet chciał kupić pączki. Ta sama sytuacja. Cena przy pączkach 2 zł, ale do zapłaty po 2.99.Kolejna deklaracja odejścia z cukierni. Cóż, można zrozumieć, że media drożeją, ale jak ktoś nie ma umiaru w kalkulacji cen, ten wypada z rynku! Zapewniam was, bo już rozmawiałem z wieloma osobami, to głównie starsi emeryci i nie uwierzyli mi w te ceny. Cóż, pójdą, zobaczą i już nie wrócą. Plajty wam nie życzę, ale jak ludzie się ogarną, to będzie dużo zwrotów, bo bogatych klientów, którzy nie patrzą na ceny jest niewielu. Z szacunkiem (były) stały klient.

Iwona

Bardzo nieprzyjazna atmosfera, dziś 28.01.2022 godz koło 15:20 fatalna obsługa. Jak można tak nie zwracać uwagi na obsługę????? To wasze pieniądze!!!!!!!!. Totalne (usunięte przez administratora) Traktorów Łódź

sTAŁY KLIENT

Witam, W dniu dzisiejszym zakupiłem bajaderki. NIE DO SPOŻYCIA. ŚMIERDZIAŁY PŁYNEM DO DEZYNFEKCJI RĄK. PROŚBA DO SZEFOSTWA: ZASTANÓWCIE SIĘ CZEGO UŻYWACIE DO WYROBU SWOICH WYROBÓW. niestety ale musiałem zwrócić wasz wyrób do kanalizacji.

@sTAŁY KLIENT

Ostatnio kupuję tylko stare wyroby. Mocno żałuję ciężko zarobionych pieniędzy.

@sTAŁY KLIENT

Obsługa miła . ale nic poza tym

Czemu trujecie ludzi ?

@sTAŁY KLIENT

Po ostatnim zakupie , myślałem że zejdę z tego świata. DENATURAT W BAJADERKACH !!!!

Renia
@sTAŁY KLIENT

Ha ha to aromat rumowy widocznie trochę za dużo się wlało ale nie da się po tym zejść zapewniam;))

Faworek

Dlaczego w sklepach ważą faworki w PUDELKu które są zapakowane ??? NiIe odliczają opakowań wręcz dodane jeszcze 2 deko sprawdzone na podst paragonu.????

Gabrycha

Nie interesuj się ,bo kociej ,za robotę się weź,a nie bzdury wypisujesz o cukierniach,pajac..

Faworek
@Gabrycha

Sprawa zgłoszona do firmy , będą zwracać na to uwagę że place za pudełko które jest darmowym opakowaniem.

Stefan
@Faworek

Od lat kupuje u nich faworki i nikt nigdy niczego mi nie doliczał...Pyszne maja faworki,najlepsze w mieście,tak trzymać!

iwona banaszkiewicz

panie sprzedajace nie chca obslugiwac osob nie posiadajacych maseczek-. wiadomym jest ze noszenie ich jest narzucone moca zarzadzenia a nie ustawy wiec nie jest to zgodne z obowiazujaca w Polsce konstytucja RP. DOTYCZY TO PLACOWKI NA UL. KRZEMIENIECKIEJ. wiasciciel dziala wbrew zasadom dobra wlasnego biznesu- jezeli wie i dopuszcza takie praktyki. mam nadzieje ze nie spotkaja takich sytuacji wiecej ludzie ktorzy chca tam kupic przslowiowego- paczka.

Renia
@iwona banaszkiewicz

I bardzo dobrze może mają dom rodziny i jak widać pracę i nie chcą być chore, problem to jest z panią że nie może pani na 2 minuty poświęcić się i założyć maseczki? a inny dla pani to już ma się poświęcać ? śmieszna pani jest i tyle , jeszcze donosi , cyrk.

Iza

Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie.Jestem stałą klientką na Matejki.Obsługa uprzejma,zwłaszcza młodsza.Ostatnio 3-ego kupowałam faworki.Pani zachwalała i faktycznie pycha.Podziwiam za cierpliwośc dla niektórych klientów.Nie zdarza się często umieć tak sprzedać towar zwłaszcza w obcym języku w cukierence.

Jaś i Malgosia / Jaracza

Postanowiłam dać drugą szanse tej piekarni, Ogromnie mi przykro, po raz drugi dostałam ogromnych boleści żołądka, zostałam zatruta ! Jestem bardzo zawiedziona, bułka z serem i orzeszek z kajmakiem przysporzył takich dolegliwości, iż musiałam skorzystać z pomocy medycznej ! nie wspominając o obsłudze ( bardzo sympatyczna Pani obsługująca która pali papierosy w środku piekarni i korzysta z toalety przy otwartych drzwiach!

Klient

Najgorsza cokiernia w Łodzi ludzie nie kupować nic szefowa karze ekspedientka sprzedawać stare ciasta i bułki szajs

Lech 67

Mam pytanie czy pani z Wielkopolskiej jest badana alkomatem? Byłem ostatnio po chleb owszem kupiłem ale zachowanie pani pozostawiało wiele do życzenia.

Cola
@Lech 67

Pogody takie:)

Co dzień robię zakupy w sklepie przy pomorskiej i od 3 dni rano dostaję stary chleb IG ,po tym jak zwróciłam uwagę nie miłej pani usłyszałam że jak mi się nie podoba to mogę zmienić sklep.....Kogo wy tam zatrudniacie!!!!!!!!!!

Dorota

Zamówiłam tort śmietanowy, nie za słodki i z sezonowymi owocami. Był przepyszny. Chwaliło jego smak wiele osób. Mogę polecić każdemu, taki tort zamówiony w tej firmie.

KLIENT

wszystko najlepsze w Łodzi . Dziękuję.

AK

Sklep Jaś i Małgosia Łódź ul. Obywatelska przy Rejtana. Robiłam zakupy w piątek 18.06.21 ok. godziny 11.0. Bardzo nieuprzejma, niegrzeczna pani sprzedająca. Nigdy więcej tam nie wejdę.

Savage
@AK

Bardzo fajna obsługa na Niemojewskiego,jestem stałym klientem i zawsze jest tam miło i z uśmiechem,polecam robic tam///zakupy

Karolajna

Uważajcie TAM czyli wszędzie Dobijają Wagę!!!!! Do każdego ciasta!!!!!! Np na Niemojskiego !!!!!!

Kokolina
@Karolajna

Zenada,co tu się wypisuje,za robotę się weź kimkolwiek jesteś a a nie oczerniasz firmę,pewnikiem od poszło nie tak..może zwolniono było??

Zostaw merytoryczną opinię o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy - Łódź

• Jak się pracuje w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Zobacz opinie na temat firmy Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Strykowska 79/81
    91-614 Łódź