Opinie o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Grazyna

Chciałam złożyć skargę na panią którą pracuje na wielkopolskiej w państwa cukierni chodzi głównie o ta w długich włosach jest arogancka wiecznie mruczy coś pod nosem i wiecznie jest niezadowolona byłam raz i więcej tam nie zrobię zakupów pozdrawiam

Barbara
@Grazyna

Czas już zrobić z tym porządek ciasta są sprzedawane w droższych cenach torty dowazane po kilka dkg bułki z poprzedniego dnia w normalnej cenie pomimo że w innych placówkach tej firmy są tańsze chyba trzeba coś z tym zrobić bo ta pani blond wogole nie zwraca uwagi na skargi ze strony kupujących i jeszcze bezczelnie nie wybija paragonów z poważaniem klient

Izunia
@Barbara

Brak paragonu to przekręt i trzeba zgłosić do urzędu skarbowego. Albo właściciele jej kazali, albo sama kombinuje na lewo.

andy

mampytanie kto jest odpowiedzialny za zamawianie chleba w piekarni na sacharowa przy poczcie?,chyba jakis polglowek poniewaz po godz 14 nie ma juz chleba i to bardzo czesto przewaznie w piatki i poniedzialki ,to jest nie do pomyslenia w 21 wieku

Czap
@andy

Jak chce sie Pan wyspać to chlebka nie będzie. Nie reguły jaki to dzień i ile schodzi pieczywa.. raz o 14bedzie 10bochenków a raz nic.. gburze...

Ilona

Proszę o dostawę sucharów z chałki do sklepu przy ul. Lutomierskiej /obok Grota/. Dostałam informację, że klienci bardziej preferują suchary z ciasta i dlatego nie ma sucharów z chałki. Ja jestem na diecie i suchary z ciasta drożdżowego są dla mnie za ciężkie. Moje sugestie dla Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy: Bardziej nakierować się na sugestie klienta. Lubię atmosferę w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy za: Wystrój wnętrz.

Klientka

W państwa cukierni na ulicy Wielkopolskiej bardzo niemiła obsługa,chodzi mi o panią z długimi włosami,wiecznie niezadowolona i ciągle tylko zajęta telefonem a w sobotę kolejka do drzwi a owa pani zamiast pomóc koleżance ciągle przebywała na zapleczu albo dyskusje przez telefon.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Rozczarowana

W Sylwestra kupiłam roladę makową, cena powyżej 30 zł za kilogram. W Nowy Rok rano na śniadanie nie można było zjeść. Była zepsuta. Nikt nie poinformował ze ciasto jest sprzed świat. 30 złotych poszło do kosza. Nie lubię takich cwaniaków. Ostatni raz kupiłam ich wyroby. Innych będę przestrzegać.

Rozczarowana
@Rozczarowana

sprawa pozytywnie zalatwiona. Przeprosili i oddali pieniadze.

Aneta

Witam.Nie wiem kto robil torta na lodz ul.Kasprzaka zamawianego na 17.12.2018..Bomba!!! poprostu przepyszny rozplywajacy w ustach..Jestem zadowolona jak zawsze od 10ciu lat zamawiam u was torty na urodziny dla dzieci czy inne wazne okazje ...nie mialam mozliwosci nigdy podziekowac Cukiernikom ktorze je robia!!Polecam Was Bardzo !!Jestescie Pycha????????

wojtek

Jakość pieczywa bardzo się pogorszyła. Wielu moich znajomych przestało tutaj robić zakupy. A jeszcze parę laty temu było tak smacznie. Pozdrawiam.

Iwona
@wojtek

To prawda.Chleb swojski był pyszny a z biegiem czasu coraz gorszy az doszło do tego ze był okropny w smaku i nie mozna go było pokroic bo sie rozsypywał.Pani w sklepie powiedziała ze winna jest maka z ktorej pieka i mniej teraz tego chleba schodzi .Teraz kupujemy chleb z piekarni z konstantynowa .

sklep na Pruchnika,ide na zakupy a tam nie mają wydac reszty ze 100 zł,brałem 3chleby i 1 bułek.wniosek albo pracownik nie przygotowany lub firma nie traktuje powaznie klijentów.zakupy dziś 29-04-2018 .Andrzej Lacheta

taki tam
@anonymous

Kupujący zobowiązany jest do zapłaty ceny, a więc kupujący powinien być przygotowany do spełnienia swojego świadczenia żaden szczególny przepis nie nakłada na sprzedawcą obowiązku do posiadana drobnych do wydania reszty...

Klient
@taki tam

I owszem, tyle że to czy ekspedientka ma resztę wydać, świadczy czy firma wychodzi na przeciw potrzebom klienta czy zwyczajnie ma go w d..ie. A ponieważ jest to sieć sklepów to należało by przyciągać klienta, a nie odpychać go. Ja osobiście już tu nie kupuję, znalazłem porządną piekarnie i świetną cukiernię. A tu wszystko jedno co kupisz - smakuje tak samo - przesłodzone, do tego z każdą podwyżką cen waga ciastek spada.

Iwona
@taki tam

I żaden szczególny przepis nie nakłada na kupujacego obowiązku zapłaty drobnymi monetami.Stracic klienta bardzo łatwo bo konkurencja nie śpi.

Niezadowolona klientka

Skandaliczne potraktowanie klienta! Odradzam zakupy w cukierni na ul. Strykowskiej w Łodzi! Zamówiłam 4 kg fototort na urodziny dziecka. Dostarczyłam dobrej jakości zdjęcie i opis jak całość powinna wyglądać. Ku mojemu zdziwieniu, jak się okazało przy odbiorze totr był zupełnie INNY -niezgodny z opisem, użyto inne zdjęcie, które całkowicie zmieniło jego charakter. Po zwróconej uwadze Panie wzruszyły ramionami, nie potrafiły zaproponować żadnego rozwiazania, skomentować sytuacji NIC.....impreza w przedszkolu rozpoczynala się za 10 minut -sytuacja bez wyjscia! Trzeba wziąć wypiek i trzasnąć drzwiami. Dodam jeszcze, że totr kosztował 180 zł! Szczerze odradzam zakupy w tej cukierni- ignorancja, lekceważenie i naciaganie ludzi. No coż trzeba wrócić do SOWY.

Nike

Pani w budce na Tatrzanskiej chyba 101 podaje chleb bez rekawiczki a chwile przed tym rozmawiala przez telefon.(usunięte przez administratora).byla w sobotę 6października.

Jack
@Nike

A jak dotyka ręką banknotów i bilonu a potem podaje pieczywo to jest lepiej?

Fabolous

Witam, pracowałem tam jako kierowca przez krótki okres czasu, dla m nie wystarczająco. Jak komuś podoba się praca od poniedziałku do soboty włącznie, w godzinach 3:30 do 16 to polecam bardzo, nagonka i pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy. Można te same pieniądze zarobić gdzieś indziej i nie jeździć do domu tylko po to żeby zjeść i położyć się spać... Duża rotacja mówi sama za siebie!

Darek
@Fabolous

Witam,jakie mniej więcej pieniądze może zarobić kierowca?

melania

Jestem klientką w cukierni Aleksandrowska-Warecka,moja radość jest tak wielka iż w końcu jest ładnie zaopatrzona,jestem zawsze mile obsłużona przez Panią Halinkę,sam jej uśmiech i mila aparycja sprawia ze zakupy można robić bez przerwy. Zadbała o ta placówkę kobitka i wielkie dzięki jej za to. Myślę ze właściciele to zauważyli.Nie zabierajcie jej Nam na inna placówkę.

Nnnnnnn
@melania

Ta pani Halina dobrze ze ja z placówki usunęli masakra chłodząca plotkara

Henry

Podpowiedzcie czy piekarnia potrzebuje może piekarzy? Jaką umowę proponują?

Mr
@Henry

Henry zadzwoń tam i zapytaj.

Kandydatka

To jest portal z opiniami o pracodawcy, służy do oceny pracodawcy. Jaka jest firma dla pracowników, jak się tam pracuje, jakie pensje, warunki zatrudnienia, atmosferta? A tu ocena sklepu pieczywa czy ciasta, co to ma do rzeczy. Do tego celu służy inny portal.

Mateusz Sol.

Niestey często się zdarza, że ekspedientki potrafiawcisnać stare pieczywo albo bułki, o czym dowiadujesz sie dopiero w domu. Ciekawostką jest też, że nie każdy rodzaj pieczywa przycodzi codziennie. Najgorsze jest to, że trzba sieczesto pytać czy chcleb któy chcemy jest dzisiejszy. CHyba jedyna piekarnia w któej mozemy dostać stare pieczywo.

Honorata

@Miki, rozumiem, że byłaś zadowolona z pracy w Jaś i Małgosia Piekarnia-Cukiernia Romanowscy? Jedyną słabością firmy w tym czasie były relacje z kadrową, jak piszesz. Natomiast osoby odwiedzające to forum są zawsze zainteresowane relacjami pomiędzy pracownikami tego samego szczebla, relacjami pomiędzy przełożonymi i podwładnymi oraz respektowaniem praw pracowniczych wynikających z Kodeksu Pracy? Jak te aspekty Twoim zdaniem były realizowane w Jaś i Małgosia?

Miki

Witam. Bylam pracownikiem za czasów kiedy to kadrową była slynna p.Kasia - okropne babsko dzięki któremu dużo dziewczyn bezprawnie i bezpodstawnie , dzięki jej intrygom wyleciało z pracy. Wyplaty były zawsze na czas , pracowało się fajnie jednak bynajmniej mnie zatrudniali przez rok na umowę zlecenie ale...podejrzewam że to była zagrywka p.Kasi która ponoć już tam nie pracuje -oby !

Jolanta

Ta cukiernio-piekarnia robi wypieki ze szkodliwych składników, przede wszystkim chodzi mi o tłuszcze, a są nimi utwardzone tłuszcze, oleje roślinne, m.in. olej palmowy. Chałkę zamiast na samym maśle to ładują do niej te trujące tłuszcze i najprzeróżniejsze zbyteczne konserwanty, a na domiar złego, cena jej jest najwyższa w całej Łodzi.

Sympatyczna :)
@Jolanta

Żyje Pani jeszcze???? Ps. W dupce się nie poprzewracało?! :) Pozdrawiam :))))

Grażyna

Właściwie to forum jest przeznaczone dla pracowników. Szkoda, że nie piszą , słyszałam, że firma jest super.

Glupi
@Grażyna

A ja słyszałem ze Elvis żyje.

Barbara

Oszustwo sklep na Radwańska pani która tam pracuje ciemne włosy pudełka firmowe sprzedaje po 2 złote a w innych placówkach są darmowe jak można okrada klientów sprawa do nagłośnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy - Łódź

• Jak się pracuje w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Zobacz opinie na temat firmy Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Strykowska 79/81
    91-614 Łódź