Opinie o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy w Łódź

Wandzia

Placowka ul.Obywatelska super wybor polecam wyroby super swiezutkie w poniedzialki w dobrej cenie obsluga zawsze doradzi I stare odradzi pozdrawiam klientka Wandzia

SKLEP NA ALEKSANDROWIE ŁÓDŹKIM CO BABA OOKROPNA

Guliwer

Bardzo dobre pączki , a te w papilotkach pychotka tak samo jak rolada bezowa i serniki. Polecam te wyroby.

rk

cukiernia przy wielkopolskiej 09.12.2017 zamowiony duzo wczesniej tort na 18!!!! spierdolony totalnie za maly bez zamowionych dodatkow calkowicie inny niz w zamowieniu ,dziadostwo cholerne ,zepsuli nam impreze, jakim trzeba byc głąbem żeby dopuścic sie czegos takiego OMIJAC ICH Z DALEKA CHYBA ZE CHCECIE ZEBY I WAM ZRABALI ZAMÓWIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Teresa

Super przemiła Pani która jest od niedawno na pojezierskiej . Młoda fajna osoba która zawsze doradzi pomoże zapakować aż chce się robić zakupy . Zawsze czysto , podawane w rękawiczkach ,sweierze wypieki szczere kibitki jak i pani starsza ciemna w okularach tak i nowa dziewczyna też ciemna w okularach młoda ale naprawdę bardzo sympatyczna uczynią, to ni się podoba oby tak dalej

Betti

Sklep Wielkopolska nowa obsluga ktora ma kilo pudru na twarzy ktory sie sypie do produktow prosze zwrocic na to uwage malo towaru u tej pani nic nie ma po co sie przemeczac lepiej porozmawiac przez telefon

Misia
@Betti

Nie zgadzam się z Pani opinią każdy ma prawo się malować Pani może się nie maluje a dziewczyna jest bardzo miła .W poniedziałki jest mniej towaru ponieważ są przeceny sobotnich ciast ' ale wybór ciasteczek jest duży zawsze doradzi i się uśmiecha. Więc może z Panią jest coś nie tak

rondo

Często zdarza się, że sprzedawczynie podają pieczywo gołą ręką. Ludzie nie zwrcają uwagi. Ja staram się zwracać choć jestem osobą nieśmiałą. Mamy 21 wiek a higiena pod psem.

Szuka pracy

Witam , mam pytanie do osób które pracują lub miały okazję pracować w cukierni Jaś i Małgosi , jak praca wygląda tzn. Czy wypłata jest na czas czy są wyplacalni pracodawcy ? Czy można liczyć na umowę o prace na pełen etat? Ile mniej więcej wypłata wynosi ? Jaka atmosfera... polecacie warto ? Proszę o mądre odpowiedzi ☺ dzięki

mała mi

Oj to się Pani nachodziła źeby wybrać najlepszy sklep i obsługę!

Emilka

Moim zdaniem, najmilszą ekspedientką jest Pani Ewa z ulicy Kilińskiego 13, przy Pomorskiej. Nigdy nie wciska starych produktów, nie oszukuje. Bardzo lubię u niej robić zakupy :) Stały klient

Piekarnia Jaś i Małgosia

Panie Januszu punkt przy ulicy Telefonicznej nie należy do naszej sieci. Pozdrawiamy ;)

janusz

punkt sprzedaży na telefonicznej - porażka starsza kobieta nie radzi sobie Pani całkowity brak organizacji o braku uprzekmości nawt nie mówię ,zawsze jest zdenerwowana sam asortyment jest ok ! pieczywo smaczne jak jest bo często nie ma ale obsługa obniżą poziom fajnej łódzkiej firmy

prawdziwa pracownica.

Co do wpisu o pani Edycie i panu Jacku to większej bzdury nie słyszałam droga pani przy wyjściu z pracy mamy kontrolowane torby więc techniczne jest to nie możliwe ale mam nadzieję że pani próba wejścia na stanowisko pracy pani Edyty się nie powiedzie....Pani Edyta jest czysta i pracowita osobą czego pewnie nie można powiedzieć o pani skoro Ucieka się pani do takich metod... Zamiast ruszyć dupe i poszukać pracy.pozdrawiam.

Karees

Lubie robic zakupy w sklepie Jaś wszystko świeżutkie i ekspedientki przemiłe

SAAKEMRED

Polecam wyroby Jaś i Małgosia bułeczki są smaczne

PRACOWNICA

MOZE WŁASCICIELKA NIE WIDZI PROBLEMU CUKIERNI MOZE WARTO NA UL STRYKOWSKIEJ ZOBACZYC CO KTO WYNOSI WYSTARCZY SKONTROLOWAC PEWNĄ PARĘ KTÓRA PRACUJĘ NA NOC EDYTA I JACKA J RUDA KRAD JAK SZALONA I BUŁKI SŁABEJ JAKOSCI ZA TO ONA MA WSZYSTKO W LODÓWCE

znajoma

weszła pani raz i juz pani wie że zawsze jest usmiechniety,sami sobie piszecie te rewelacyjne oceny o obsludze ,śmiechu warte,juz ktos napisal ze to jest forum o pracodawcach a nie o pracownikach,ale piszcie dalej i tak premii nie dostaniecie hehe

Emilka

Często robię zakupy w Państwa firmie, ale najmilej jestem obsługiwana przy Placu Niepodległości. Obsługuje tam bardzo kompetentna pani. Bardzo dziękuję.

Słuchajcie weszłam do cukierni na kopcinskiego. Gdy zobaczyłam mężczyznę za lada trochę się zdziwiłam. Ale okazało się ze jest to przesympatyczny sprzedawca zawsze uśmiechnięty potrafiący doradzić. Oby więcej takiej milej obsługi .

Leszek

Ludzie to nie jest forum o sklepach i obsłudze tylko o Pracodawcy!!!!!! Czy warto czy nie warto tam pracować. Admin śpi

Zostaw merytoryczną opinię o Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy - Łódź

• Jak się pracuje w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Zobacz opinie na temat firmy Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jaś i Małgosia Sp.J. Piekarnia-Cukiernia Romanowscy
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Strykowska 79/81
    91-614 Łódź