Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

szef

kochani pracownicy bielmaru widzicie co się dzieje na rynku same podwyszki jedzenie,paliwo.prad,benzyna a ja jako szef obiecuje wam że u nas w bielmarze żadnych podwyżek nie będzie SZEF

Dawid

Hej, jaka atmosfera panuje w firmie?

Zaratustra
@Dawid

Wspaniała, zapraszamy.

@Zaratustra

Jeśli Twoja opinia ma wydźwięk ironiczny, to proszę, napisz jak jest naprawdę. Taka recenzja będzie bardzo cenną wskazówką dla pracowników i może komuś ułatwić decyzję dotyczącą aplikowania. To jaka jest ta atmosfera i relacje między pracownikami?

Ktoś
@Witold

Praca w zakładzie jest bardzo przyjemna. W zależności od działu i ludzi. No chyba, że markieting znowu wymyśla promocje i trzeba przepakowaywac palety margaryny na magazynie... Poza tym jest bardzo fajnie.

Zzz

Teraz zwolniło się miejsce na PH na Wielkopolsce wysyłać CV! Bo trzeba omówić strategie działania na tamtym terenie ....

@Zzz

Wiesz może, czy pracodawca znalazł już osobę na stanowisko przedstawiciela handlowego? Aktualnie w internecie nie widzę żadnych ogłoszeń, dlatego mogę przypuszczać, że firma znalazła już odpowiednią osobę.

Zz
@Witold

Na pewno ktoś od prezesunia został pH jeżeli ktoś będzie chciał pracować na tamtym terenie

Jola

Świętą prawdę Monika napisała, lepiej nie wysyłaj na zaś bo i tak nic się nie stanie. Chyba, bo są wyjątki, że wcześniej pracowałaś w Befado, albo kiełbasie, wtedy nie musisz wysyłać. 100% Cię zatrudnią

@Jola

Pracodawca mimo braku obecnego zapotrzebowania na pracowników produkcyjno-magazynowych przyjmuje CV osób, które chciałyby w przyszłości pracować w tej firmie? Zastanawia mnie w momencie, gdy zajdzie potrzeba zatrudnienia nowej osoby, czy w pierwszej kolejności zapraszane są osoby, które pierwsze wysłały swoje kandydatury? Ciekawi mnie, jak pracodawca do tego podchodzi.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
On

Witam, czy firma prowadzi otwartą rekrutację na stanowisko produkcyjno-magazynowe?. Pozdrawiam

Kadrowa
@On

Nie, tylko zamkniętą.

@On

Obecnie firma prowadzi rekrutację tylko na stanowisko Przedstawiciela ds. Rozwoju Sprzedaży: https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-ds-rozwoju-sprzedazy-krakow%2Coferta%2C7036109 . Myślę, że nic się nie stanie, jeśli wyślesz CV na stanowisko produkcyjne "na zaś", jak uważasz? Na stronie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe możesz znaleźć dane do kontaktu: https://www.bielmar.pl/kontakt/.

Zastanawiam się czy warto aplikować ale wasze opinie nie są zbyt zachęcające.

XXX

Kochani jak tam wrażenia po gratisach, które dostaliśmy do testowania i reklamy wśród znajomych?????? Dlaczego taka cisza :-( ??? Wasze opinie są ważne dla osób, które ciężko przy tych produktach pracowały. Ważne jest też, żeby pokazać przyszłym kandydatom do pracy, którzy tutaj szukają wiedzy o naszej firmie, że jesteśmy obok uznanych marek również innowacyjni, odpowiadamy na potrzeby konsumentów i się rozwijamy!!!! :-)))

Ha ha
@XXX

Ty się chyba czegoś naćpaleś i piszesz takie brednie.

BB

Panie Prezesie Marcinie, Panie Dyrektorzy Maćku, pytanie do Was kiedy spodziewacie się pierwszych pozwów sądowych o naginanie (unikam słowa na M.....) prawa pracy, czy Wy jesteście poza prawem, jak można zmuszać pracownika do pracy po 10-11 godzin dziennie wymagając realizacji planu pracy, kontroli produktów, wizualizacji półki, wystawek produktów i do tego 18 wizyt. Czy któryś z Panów był na takiej kontroli i widział ile czasu spędza się przy tak j... ch ustaleniach, serdecznie zapraszam. Podpisanie GPS jest bardzo dobrym dowodem na to w roszczeniach pracownik - pracodawca. To że są ulubione osoby w każdym regionie da się zauważyć przy zakładanych planach, kolejna wpadka, bo jak można założyć zadanie nie patrząc na zadania per miesiąc do miesiąc, per rok do roku, czy to jest celowe że ktoś realizuje plan o 60% wyżej od założonego? Panowie szanujcie ludzi w terenie bo Wasze stanowiska zależą właśnie od Tych osób, to one pracują na wizerunek firmy i Wasze wynagrodzenie, stanowisko się nabywa, a to jak się go piastuje daje wizerunek tej osoby. Panowie pobudka bo roz...cie to do fundamentów, może warto zrobić małą analizę, ale nie z palca. PS co tam w poprzedniej firmie H.. P słychać, też było podobnie?

X
@BB

Pan Marcin się nie przejmuje”sieci” są najważniejsze

Zaniepokojona
@BB

@BB To o czym piszesz to poważne zarzuty. Zglaszales to kadrom czy prezesowi?Masz wiecej dowodów na m.....g?Zgłoś temat radzie nadzorczej która ma odpowiednie narzędzia aby niwelowac niedozwolone zachowania

nikt ważny

Cisza w komentarzach.... czyżby przed burzą????

@nikt ważny

A co tu komentować....jaki jest koń każdy widzi...niestety :-(

Zasmucona
@Robollll

Właśnie... zmiany po zebraniu miały być i są..na gorsze. Zakład stoi. Brawo rada, brawo prezesie, brawo udziałowcy. Szumnie zapowiadane zyski gdzieś uciekły? Może taki plan, żeby zniszczyć. Szkoda słów.

Nie udziałowiec

No to już po, jakie są Wasze komentarze? Mamy jeszcze zakład?

Też nieudziałowiec
@Nie udziałowiec

Oczekiwałbym odpowiedzi, jak zawsze konkretnej od kolegi Nieważnego :)

@Też nieudziałowiec

Byłem do końca zebrania w odróżnieniu od innych i jestem zadowolony. Tak mamy dalej zakład bo z proponowanych zmian w zapisach umowy spółki co do wydłużenia kadencji zarządu i RN , kompetencji RN w dublowaniu zarządu w jego obowiązkach oraz zmniejszenia liczby wymaganych głosów potrzebnych do przegłosowania tego czy owego nie przeszło nic :-)!!!!! poza zwiększeniem kwoty jaka będzie do dyspozycji zarządu.. ale że inwestować trzeba to myślę że wyszło ok. Cieszy mnie też to że z moich kandydatów przeszło dwóch a inni którzy robili tzw skok na kasę bądź już kiedyś byli i nie zabłysnęli PRZEPADLI :-)))) Przyszły rok będzie rokiem wyborczym dla zarządu więc jestem pewien że zarząd skupi sie na wyniku finansowym a nie na polityce czy redukcjach zatrudnienia... i tak być powinno!!!!!!

PROKURATOR

matoły zaczynają straszyć jest takie powiedzenie nie strasz nie strasz bo się sama dopowiedz

xyz

Niestety pojawiły się komentarze obrażające i oskarżające niektóre osoby, w związku z tym dziś zostanie zgłoszone zawiadomienie na Policji. W internecie nie można czuć się bezkarnie!

!!!

Szanowni Udziałowcy! Zbliża się zebranie. Czy przeanalizowaliście już listę osób kandydatów do rady nadzorczej? Czy nie uważacie, że niektóre osoby tak jak np. (usunięte przez administratora), które pokazały swoje "rządy" i prawie doprowadziły zakład do ruiny, na siłę pchają się do zakładowego koryta? Ci kierownicy, którzy spadli z wysokiego konia nie umieją się z tym pogodzić. Te osoby, które tak promował były zarząd, co było widoczne, bolesne i odczuwalne przez ostatnie lata dla zakładu. Czy ci ludzie nie mają za grosz honoru? Obiecują ludziom gruszki na wierzbie. A tak normalnie chodzi tylko o korzyści płynące z tego stanowiska. Tych ludzi już dawno nie powinno być w firmie. Niech Was nie omamią ich obiecanki wypisane w powierzonym Wam liście. I nie dopuśćcie do sytuacji, która miała miejsce kilka lat temu. APEL: Kierujcie się zdrowym rozsądkiem przy wyborze osób na te stanowiska.

Mamuśka
@!!!

Nareszcie przyszedł czas rozliczenia zarządu i ich pachołków !!! Z tego, czego nie potrafią robić i jak topią pieniądze !!! Jak się nie obudzicie, to setki ludzi zostanie pozbawianych chleba- pracownicy i ich rodziny, o których chyba zapominacie... Żal czytać to wszystko, co się u Was dzieje... Mam nadzieję, że zebranie przyniesie nowe i wreszcie Bielmar to będzie jakość jak kiedyś, a marki będą markami, a nie psedo pomysłami, a raczej wymysłami chorego działu marketingu.... Topią kasę firmy i nikt ich za to nie rozlicza ! Która akcja i który nowy produkt przyniósł zysk?! I osoby z działu marketingu, te właśnie które topią kasę i tworzą chore wynalazki, pokazując że kompletnie nie znają rynku, trendów ani potrzeb konsumenta, pchają się znów do rady nadzorczej??!!! A może na prezesa???!!! SZOK !!!!

@Mamuśka

Masakra co sie tu dzieje to prawda....i pani o podwojnym nazwisku i druga o nazwisku pisarza powinny wyleciec z hukiem!!!!!!!!! Liczyc nie potrafią. Ba!one nic nie potrafia, ani sie wypowiedziec ani wyglądać. Sloma z butow wystaje a mysla ze sa fajne

Obserwator
@Ktosik

Najbliższe dni na forum będą ciekawe, "wilki poczuły krew", a i każdy obserwator widzi chęć skoku na łatwą kasę, ilu to już fachowców się zgłosiło, coś koło 25?

@Obserwator

Około 25 "fachowców"?!To kogo masz na myśli?!Pani od trylogii już była w radzie nadzorczej i poza braniem wynagrodzenia niczym sie nie wykazała ale to w radzie a w pracy? Pomogła radośnie wyprowadzić i wpompować olbrzymią kasę w media i celebrytów akcjami pn śniadaniowa klasa i jem drugie śniadanie a to sie przez lata liczy w milionach i "efekt" dziś widać po sprzedaży tej margaryny a obecnie bez badania rynku usłużnie wywołuje i promuje nowe buble . Pani dwojga nazwisk? Przeprowadziła z radą konkurs i zatrudniła obecnych "orłów" niszcząc wszystkich, którzy byli dla niej niewygodni. Zarządy sie zmieniają a pani nadal jest...niestety. Pani z magazynu? Wybrała i przeprowadziła konkurs na poprzedni zarząd ze szczególnym uwzględnieniem wiceprezesa finansowego, który w wyniku nieudolności zaniedbań i geszeftów wyprowadził wraz z kolegami z zakładu kilkadziesiąt milionów ...i gdzie teraz jest pan prezes? Wojtek ? Niech się rozliczy z poparcia jakiego udzielał rok temu w liście do akcjonariuszy wszystkim pomysłom które obiecywał zrealizować zarząd!!. Mirek i Staszek? Ich kompetencja zawiera się w cytatach "jo sie nie znam co jo moge" ale klepali wszystko jak Chaplin na taśmie i kasę za rade są chętni nadal brać. Mógłbym tak jechać po kolei ale szkoda czasu. Wystarczy przypomnieć że kandydat do rady powinien się legitymować wyższym wykształceniem (a z tym różnie bywa), znać prawo spółek handlowych i mieć wiedzę z ekonomii zarządzania, znać rynek i mieć podstawową na takim stanowisku zaletę czyli CYWILNĄ ODWAGĘ aby mówić prawdę a nie pisać laurki!!! Jakoś przez lata nie słyszałem o takich przykładach odwagi no ale może coś umknęło mojej uwadze więc chętnie usłyszę o takim bohaterze!!!!!!

Ksantypa
@Nieważny

Zapomniałeś o grubej z laboratorium :-))) Ta to ma apetyt na kasę i stanowiska!!! Strach pomyśleć na kogo wystartuje za rok bo takie dobre zdanie ma sama o sobie!!!Lepsze ma tylko plastikowa od celebrytów :-))))) A tak z innej beczki nie dziwi Was fenomen tej familii??? W sumie pięć osób w tym dwie ze szkołą obstawiają dwa kierownicze stanowiska na produkcji, kierownicze w laboratorium, planisty i kierownicze w zaopatrzeniu i nikogo to nie dziwi????!!!!!!

@Ksantypa

Jest jeszcze dinozaur z brodą kozła i nieposkromionym apetytem dobrania sie znowu do władzy ! Już teraz chodzi i straszy pracowników tym co im zrobi jak już w radzie nadzorczej zasiądzie. Mam tu na myśli wiceprezesa od produkcji który trzy ekipy wstecz musiał zstąpić w niziny i skalać się normalną pracą. Tego dla którego propagandę robi jeden wózkowy opisany niżej a spokrewniony z panią dwojga nazwisk i Zosią samosią która nie radziła sobie lata temu w transporcie ale teraz chętnie weźmie na barki odpowiedzialność za całą firmę bo tak sie na emeryturze rozwinęła oczywiście z pominięciem szkoły :-)))

Zapytam???
@Robollll

Ok, to kogo Szanowni Udziałowcy proponujecie, widzę , że piszący mają wiedzę na temat kandydatów, bo musimy Radę wybrać, tak żebyśmy znowu się nie sparzyli i żebyśmy nie byli mądrzy po fakcie, pytam serio.

@Zapytam???

Już pisałem wyżej ale mówisz i masz:-)))...szkoła, wiedza, odwaga, szczere zaangażowanie w sprawy firmy, nonkonformizm...bo konstruktywna krytyka pomaga a rada ma kontrolować to co zarząd robi i "patrzeć mu na ręce... ale też wspierać, inspirować i bywać partnerem!!! Kogo wybrać? A mało jest w firmie osób które nie były i nie są umoczone i spełniają te warunki?Przecież się znamy od lat!!! Zgadzam sie, że to ważne wybory dlatego zachęcam do przemyśleń, rozmów i świadomych głosów. Tym, którzy już byli w radzie czy zarządach i z jakiegoś powodu musieli odejść dziękujemy... no chyba, że udowodnią czarno na białym jakie ich praca przyniosła zyski ...najlepiej w cyferkach bo to się da weryfikować. STOP KARIEROWICZOM!!!!!!

@Nieważny

Wreszcie jakaś mądra dyskusja się wywiązała.... Nie jestem udziałowcem, nad czym ubolewam, ale liczę tym razem w Waszą mądrość bo inaczej wszyscy stracimy chleb !!!!! Popieram, że nie można wybierać tych, którzy już byli, bo oni się niczym nie wykazali !!!!!

@Obserwator

Poprzednio wymieniłem kilku kandydatów, a teraz ciąg dalszy … Pani od HACCP i Śpiący Rycerz z rozlewni, który napisał, że przepracował 50 lat, a nie dodał, ile z tego przespał odeszli na PDO zgarnęli niezłą sumkę czyżby forsa się skończyła i znów od zakładu chcą ciągnąć kasę??? Panowie z kwalifikacjami do rad nadzorczych tak się zagalopowali, że już klika razy chcieli naszą Spółkę przehandlować na giełdzie. Szefowa poprzedniej rady wraz z członkami „finansistką”, „ekonomistką”, „księgową”, a także „specjalistą od giełdy” nie potrafili powstrzymać wyprowadzania kasy przez wybranych przez nich orłów. Panowie z margarynowni „lunatyk” już pokazał co potrafi będąc przewodniczącym rady oraz „tyran” – pupilek Prezesa karierowicz i egoista dbający o swoje interesy. Nie należy pominąć też ucha Prezesa planisty z rozbuchanym ego oraz Pani z agrotechniki z wygórowanymi ambicjami. Nikt z nich nie jest filantropem, każdy liczy na kasę. Teraz macie przegląd wszystkich kandydatów – wszyscy liczą na Wasze głosy- a tym razem jest z czego wybierać. Ha ha ha

@Nieważny

Widzę, że dobrze znasz kandydatów wg. Ciebie wszyscy co się zgłosili to pazerni niszczyciele. Podaj kilku udziałowców, którym zależy na rozwoju naszej spółki i na których warto zagłosować. Przecież wśród tylu udziałowców musi się znaleźć pięciu uczciwych chcących pracować dla dobra zakładu!!! Wszyscy z tego korzystamy (oby jak najdłużej). Postaraj się odpowiedzieć.

@Zainteresowany

Nie podam teraz takich typów żeby ich nie spalić a mam trzy z pracowników. Nie podam też dlatego aby ci znani dzisiaj z akcesu do rady nie mieli czasu ich niszczyć. Będę z tymi osobami rozmawiał i mam mam nadzieje że się zgodzą, choć nie jest to takie pewne, bo to merytoryczne, uczciwe osoby a nie karierowicze którzy sami siebie zgłaszają i chwalą!!! Jest jeszcze czas. Takich osób w firmie jest więcej!!! Zachęcam do przemyśleń, rozmów i stosowania kryteriów o jakich pisano wyżej.

Kierowca2
@Ksantypa

Może to teraz nie na temat.Chodzi o weryfikację stanowisk przez przełożonych.Jezeli oni weryfikuja umiejętności swoich pracowników ,to kto weryfikuje ich umiejętności?Rozumiem, ze Prezes?A może powinno sie zrobić ankietę na każdym dziale,oczywiście anonimowa.Urne umiescic na portierni i dac możliwość wypowiedzenia się całej załodze na temat swoich kierowników,majstrow,brygadzistow.Ocenic ich podejście do ludzi ich metody motywacji do pracy.Wtedy okazało by się czy jest tak kolorowo czy niestety szaro.

@Kierowca2

Pracownicy nie licząc"wioślarzy" z nowego rozdania pracują w firmie po kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat i mają olbrzymie doświadczenie podobnie jak kadra średniego szczebla, która doskonale wie czego i od kogo może się spodziewać. Lata pracy sprawiły że osoby niekompetentne wykruszyły sie bo sama praca weryfikowała załogę. Stąd między innymi doskonała jakość naszych produktów będąca wypadkową wysokiej kultury pracy i szacunku do produktów i firmy!!! Przeprowadzona obecnie weryfikacja osób i stanowisk pozwala domniemywać że ma tylko i wyłącznie jeden cel tj. skok na kasę pracowników oraz łączenie etatów w wyniku cięcia kosztów czytaj redukcji zatrudnienia.... niestety :-( Nie dajcie sie skłócić napuszczaniem jednych na drugich!!!

@!!!

Na jakiej podstawie zarząd chce wprowadzać zmiany w umowie spółki? Zatrudniony został do zwiększenia produkcji i sprzedaży po niesławnych poprzednikach CZYLI WYGENEROWANIA ZYSKU! Z tego powinien sie rozliczyć!!! To co zarząd zobowiązał sie zrobić w 2018 roku a RN poparła osobną rekomendacją z podpisem Wojtka jest w liście do akcjonariuszy z poprzedniego roku i powinno być rozliczone punkt po punkcie!!! Proponowane zmiany to: wybór przez zarząd RN aż na 5 lat!!! RN wybierze zarząd też na pięć lat!!! Członkowie RN będą dublować zarząd w kompetencjach i zastępować członków zarządu. Sami sie będą wybierać i kontrolować???!!! A zmniejszenie liczby głosów umożliwiające klepanie wszystkiego małą liczbą akcjonariuszy i aż 3 krotne zwiększenie kwoty która ma być do dyspozycji zarządu CZEMU MAJĄ SŁUŻYĆ?!!Taki zarząd i RN będą poza wszelką kontrolą!!!Będą usuwalni jedynie teoretycznie!!! MNIE TEN LIST OBRAŻA I BĘDĘ NA NIE!!!

Korposzczur
@!!!

Aż miło patrzeć na rynku i czytać forum, że bielmar wreszcie padnie :D oby tak dalej udziałowcy, pracownicy, zarząd i wszyscy co macie wpływ na działania, bo od 2 lat wreszcie mam dobrą premię sprzedażową! Wasze niegdyś niezastąpione margaryny już są na samym dole poszukiwań, a cukiernicy chcąc niechcąc muszą kupować ode mnie bloki, bo u was taki (usunięte przez administratora) :-)

EX PH
@Kierowca2

A ja chciałam z innej beczki. Przyszłym kandydatom do pracy z Bielmar na stanowisku PH chce powiedzieć-niestety nie warto:-((( Dostaniecie auto służbowe, wolną rękę, czyli dyrektor Wam powie rób co chcesz, jeździj gdzie chcesz w tym prywatnie-tylko sprzedawaj. Niestety kompletny brak zainteresowania i wsparcia od dyrektora, brak wizji, strategii i narzędzi, które w każdej innej firmie są standardem spowoduje że pewnego ranka bez jakichkolwiek wcześniejszych uwag czy racji zostaniecie zwolnieni:-( Chodzenie wyżej też nic nie da bo spotkacie się z arogancją i chamstwem od dyrektora po prezesa!!!!

Good Mills
@Korposzczur

Nooo prawda :-) Wystarczy zobaczyc galerie po Dniach Otwartych Savpol Gliwice ..."imponujace stoisko i oferta w atrapach" :-)))

Korpomowa
@Korposzczur

Nie żartuj (usunięte przez administratora)z fachowców!!! :-) Patrząc na półki w sklepach a monitoruje konkurencje, trudno nie zauważyć nowych produktów które tak szybko znikają, jak szybko sie pojawiają ;-) Ja już nawet tego tajemniczego zjawiska w firmie nie zgłaszam bo i tak by nikt nie nadążył :-) Podejrzewam a nawet mam przeświadczenie graniczące z pewnością, że to musi być jakiś genialny, autorski patent łamiący wszelkie stereotypy i reguły handlu!! Nie wiem tylko co ta firma robi z kupowaną obwolutą i kubkami no bo wiadomo powszechnie, że żeby tanio kupić to trzeba kupić dużo?!! Nie wiem jak oni biznes na tym robią? Kombinowałem że może kręcą lody na wyprzedaży kubka i obwoluty na mega marży... ale za cholerę nie wiem komu i po co???? Widać odkryli jakąś nisze na rynku ...może kolekcjonerów:-)))) A tak poważnie to ode mnie lizak dla szefostwa firmy za wygaszenie Puffa bo dzięki temu nie muszę sie oglądać na 500+:-)))))

Wyjaśniam
@Korpomowa

Dzięki Bogu, że Puffa wygasili, bo przy produkcji więcej było strat niż gotowego produktu!!

@Wyjaśniam

A nie myślisz że lepiej było zmodernizować maszyny ??? Jakoś na Hiszpanie Islandię i inne wycieczki było!!! To wygaśmy też rozlewnie oleju bo stara zabytkowa awaryjna, ma wysokie TKW i wiecznie sie psuje!!!!!! Inni modernizują... my wygaszajmy!!!

@Robollll

Dobrze, że ktoś poruszył ten temat. Otoz pytam jakie efekty tych wycieczek i kto rozlicza(usunięte przez administratora) z tego ???!!!!!!!!!! Jak można robić takie wycieczki czy "szkolenia" i od czasów (usunięte przez administratora)na kilkadziesiąt tysięcy non stop są faktury i nikogo to nie dziwi??? (usunięte przez administratora)To prokurator powinien się zainteresowac !(usunięte przez administratora)

@Ktosik

Jestem zdumiony tolerancją adminów Goworka że pozwalają na wyzwiska i personalne ataki zamiast na merytoryczne uwagi na temat pracy!!!!! Takie chamskie wpisy powinny być z automatu kasowane bo obniżają rangę tego forum!!!! Jutro jest ważny dzień dla firmy a Wy co piszecie czym sie zajmujecie!!!!???? Pisałem tutaj wiele moim zdaniem rzeczy istotnych i naiwnie myślałem że też się wypowiecie ale widać wolicie ploty zamiast poświęcenia uwagi rzeczom ważnym:-(((( Cały rok narzekacie tutaj na wszystko i wszystkich a jak przychodzi czas zebrania gdzie można zapytać o konkrety i coś zmienić to zajmujecie się bzdurami jak przekupy na bazarze!!!!! Ciekawi mnie kto taki sprytny temat zastępczy wymyślił żeby odwrócić uwagę od jutra????!!!! :-///

@Nieważny

Jutro pójdziecie jak tępe barany i będą tradycyjne postrzyżyny!!! Olewam... bo z Wami nić nie można zrobić!!! Będą te same osoby w radzie, będą te same osoby zarządzać i radośnie wydawać kasę rujnując rynek a Wy będziecie z rozdziawionymi gębami łykać słowotok rodem z miesięcznic i narad a potem myk w real... i kolejna jak dobrze pójdzie zarządowi pięciolatka narzekań i ruiny!!!!!!

Przezorna

Ludziska kochane za chwile zebranie wiec zanim udzielicie absolutorium zarzadowi i radzie nadzorczej z tego co zrobili lub nie zrobili to zastanowcie sie chwile !!!! To samo przy wyborze do rady nadzorczej. Granie od lat tymi samymi kartami jak widać nie poplaca!!!!! No i zostancie choc raz do konca zebrania bo rozne rzeczy lubia sie przeglosowac jak juz polowy z nas nie ma!!!!!

Ciekawy
@Przezorna

Nooooo trochę rok temu obiecali!!!!!!! Ciekaw jestem jak se poradzili.

Kosogłos
@Przezorna

Jestem wq bo niektórzy co sami siebie zgłosili to postanowili wbrew opiniom tutaj zamieszczonym wybrać sami siebie !!!! Trzeba być wyzutym z wszelkiego honoru żeby jeździć po emerytach i zbierać upoważnienia żeby głosować w ich imieniu na siebie!!!! A mówie o pewnej blond kierowniczce bo to już jest żałosne :-///

MISTRZ

szanowni udziałowcy głosujcie na ludzi którzy nie pracują już bielmarze i nie siadzą w kieszeni prezesa wtedy będzie prawdziwa rada (usunięte przez administratora)

Ha ha
@MISTRZ

Dokładnie tak. Masz rację. Tylko udziałowcy spoza zakładu.

XYZ
@MISTRZ

Głupoty piszesz!!! Udziałowcy na emeryturze bądź ich sukcesorzy, którzy nigdy nie pracowali, nie znają zakładu niczego nie zmienią!!! Od lat siedzą w domach i ani oni ani spadkobiercy nie mają bladego pojęcia o fatalnych zmianach i ich pokłosiu jakie kolejne zarządy-wynalazki wprowadziły w firmie!!!!!! Żeby pracować skutecznie w radzie nadzorczej trzeba na bieżąco znać i rozumieć to co się dzieje!!!! Bywali już w radzie dawniej emeryci-akcjonariusze i zrobili coś, coś zmienili, zatrzymali???? TYLKO PRACOWNICY LUB PRACOWNICY-AKCJONARIUSZE nie będący wcześniej w radach, zarządach a mający bieżącą wiedzę o firmie są na tyle zdeterminowani żeby zatrzymać niszczenie zakładu!!!!!!!!!!!!!

Papla
@Ha ha

Tu macie geniusze cytat z wcześniejszego wpisu zamieszczonego niżej a podpisanego "Udziałowiec emeryt" "Liczyć jeszcze potrafie a ty wez się do pracy bo trzeba zarobić na tą dywidendę,a ja będę w spokoju czekał na przelew" I co??? Taki ktoś ma zbawiać zakład??? Śmieszne!!!!!!!! Prawda jest taka że interesuje ich tylko kasa i to nawet jest normalne i tak być powinno ... ale nie rozumiem tego, że przez okrągły rok nie interesują się tym jak w ich imieniu i za ich (naszą bo też mam akcje) kasę firma jest zarządzana!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obserwator
@Papla

Prawda, zachowaj nas Panie Boże od emerytów w RN i tych co już pokazali co "potrafią" Amen :))

Kwiaciareczka

Kochani pracownicy Bielmaru od dziś wprowadziłem nową usługę a mianowicie usługi parkingowe 1 h 10zl nie mam już sił walczyć o swoje miejsce więc może jak zapłacicie to zrozumiecie.

Franciszek

Dlaczego sklepik Bielmarowski zniknął? Teraz tam kwiaciarnie zrobili, szkoda bo to był taki symbol Bielmaru.

Koleżanka Bożeny Mariola
@Franciszek

Szkoda w tedy jak krowa do studni narobi. A tak po za tym dziwią mnie takie pytania. Sklep od listopada zamknięty a klienci do dzisiaj chodzą po margarynę i zdziwieni. Chyba to o czymś świadczy. Widać jak często bywał i robił zakupy.

Przyjaciółka Mariolki
@Koleżanka Bożeny Mariola

Mariolko, ciekawe, czy Franciszek to Bożena i drugie pytanie, ile razy Bożena robiła zakupy w sklepie firmowym, że tak za nim tęskni,,

Franciszek
@Koleżanka Bożeny Mariola

Czy Franciszek, czy Mariolka, czy Bozenka widzę ze to ma dla Was największe znaczenie. Nie piszę ze robilem/am tam zakupy, ale piszę o symbolu (koleżanko, przyjaciółko czy tam dwa w jednym) Czytaj ze zrozumieniem i nie nadimpretuj za duzo

????

Do pani Eli z magazynu. Prosimy o wzięcie z wywrotnicy swoją siostrę Halinę G. na swój dział lub prosimy kupić jej snickersa lub coś bardziej długiego i twardego ,bo coś ostatnio za bardzo gwiazdorzy.

#############
@????

I proszę jeszcze usunąć,(usunięte przez administratora)..z tłoczni bo prześiaduje u kleszyka na kawie...i różności ploty.

Kierowca
@#############

Żal Ci...na takie traktowanie Mareczek wiele lat ,,pracował,,...typowa kapusta...tego podpuści..na tamtego doniesie..i coś się dzieje.

Niepracujący udziałowiec

Jak fajnie patrzeć gdy 75% nieudziałowców robi na nas i jeszcze się przy tym kłócą i kabluje jeden na drugiego. To jest super uczucie jak w Afryce murzyni robią na białych.

75%
@Niepracujący udziałowiec

Przeczytaj jeszcze raz co sam napisałeś i potem spójrz w lustro na swoją twarz, myślę, że jesteś "płytkim człowieczkiem"możesz odpisać co chcesz na mnie, nie rusza mnie to , odpisuję bo chwilowo się nudzę więc tu zajrzałem

100%
@75%

Jak fajnie będzie patrzeć gdy 100% akcjonariuszy zamiast dywidendy będzie wpłacać proporcjonalnie do ilości akcji pieniądze by ratować firmę, bo co roku słuchają objawionego słowa kolejnego zarządu z rozdziawionymi gębami i głosują jak stado baranów!!!

125%
@100%

na najbliższym walnym musimy przegłosować przymusowy wykup takich idio_tów jak ten 100%. trzeba oczyścić szeregi. zbieram 10% poparcia

@125%

Też mam akcje "wielki biały właścicielu" ale różni nas to że mam ogromny szacunek do ludzi którzy przez lata ciężką pracą na produkcji oraz w innych działach budowali i nadal mimo różnych zawirowań budują markę Bielmar!!! Przegłosować to możesz ignorancie absolutorium dla sprawozdania Prezesa i Rady Nadzorczej (mniej więcej ta sama treść) oraz dywidendę jaką prawdziwi Panowie tej firmy czyli zarząd Ci rzucą...jeżeli oczywiście będzie z czego!!!!!! Ps. Nie wiem czy masz świadomość "inteligencie" że takimi głupimi wpisami jako "wielki współwłaściciel" z takim podejściem do pracowników odstraszasz ludzi którzy chcieli by aplikować do pracy???!!!

Maryla
@Nieważny

Spokojnie, jak na razie nie widzę...żeby brakowało chętnych do pracy w naszej spółce... a odnosząc się do poprzedniego wpisu, w momencie którym będzie trzeba dopłacać do wysokości udziałów, firma zostanie sprzedana, ponieważ nikt nie będzie finansował działalności zakładu przynoszącego straty dla dobra pracujących tam pracowników.

XYZ
@Maryla

Rozumiem że podobają Ci sie wpisy o "białym właścicielu na którego pracują murzyni" To gratuluje gustu, kultury i szacunku dla pracowników firmy, którzy nie mają akcji ale ciężko i uczciwie pracują !!!!!!!!

Udziałowiec emeryt
@XYZ

To oni pracują u nas ,my udziałowcy mamy ten zakład w rękach i to dzięki nam mają prace bo to myśmy wykupili ten zakład! I narezie nie mają nic do powiedzenia. To udziałowcy ryzykowali kase przy wykupieniu udziałów i tyle w tym temacie.

@Udziałowiec emeryt

Też mam akcje tyle że pracuje a to co piszesz jest żałosne!!!!! Jesteś klasycznym przykładem przysłowia "Biada jak sie "Pan" zrobi z ...!!!!!! Nawet własnej kasy nie potrafisz liczyć ani pilnować...pomijając prostacki stosunek do ludzi którzy ją wypracowują !!!! Smutne że taki baran ma akcje i jeszcze tutaj zabiera głos:-/// !!!!!!

Udziałowiec emeryt
@Nieważny

Liczyć jeszcze potrafie a ty wez się do pracy bo trzeba zarobić na tą dywidendę,a ja będę w spokoju czekał na przelew.

75%
@Nieważny

Nic dodać nic ująć - tak to właśnie wygląda, baranów w społeczeństwie nie brakuje, dobrze, że od czasu można tu przeczytać rozsądne komentarze. I tak trzymać.

@Udziałowiec emeryt

Rysiu...żeby liczyć trzeba mieć wykształcenie i odwagę żeby przyjść i jako akcjonariusz popatrzeć w księgi... przed zebraniem ... tyle że to już kwestia wiedzy daleko większej niż znajomość tabliczki mnożenia :-)))) Odpuść sobie respons bo sie ośmieszasz tym protekcjonalnym tonem pana i władcy ...no i big niewiedzą!!!!!!

#############
@Udziałowiec emeryt

Nie podniecaj się.. bo Ci ciśnienie podskoczy...już cały czerwony Jesteś.

Arkajama
@Udziałowiec emeryt

Jak wszyscy udziałowcy są takimi prostak ami to chyba Bielmar już długo nie pociągnie.

@Niepracujący udziałowiec

Zamiast obrażać pracowników to podziel się mądralo swoimi wrażeniami po przeczytaniu listu Zarządu skierowanego do Akcjonariuszy !!!! Ja ze swej strony przypominam że Zarząd został ZATRUDNIONY do rozwijania zakładu i poszerzania rynku słowem GENEROWANIA ZYSKÓW (i z tego powinien się rozliczyć!) a nie do WPROWADZANIA ZMIAN W ZAPISACH UMOWY SPÓŁKI(tego nawet poprzednicy nie odważyli sie ruszać) !!!!!!!!!!!!!! Co propozycja to bardziej bezczelna a wisienką na torcie jest propozycja żeby przedstawiciele organu kontrolnego jakim jest Rada Nadzorcza byli wybierani przez Zarząd i dublowali Zarząd w kompetencjach czyli w podejmowaniu i zatwierdzaniu decyzji co ewidentnie = "sam podpisuje i sam siebie kontroluje" pomijając że Zarząd podzieli się odpowiedzialnością za swoja nieudolność z Radą i tę odpowiedzialność sprytnie rozmyje !!!!!!!!!!!!

Mirek
@Nieważny

Brawo Andrzej! Chwyć to towarzystwo za mordę i pokaz im co potrafisz.(usunięte przez administratora) Dasz rade, w Befado nie wyszło, ale tu sobie poradzisz . Trzymamy za Ciebie.

Krzyś
@Mirek

A jak sobie nie poradzisz to skończysz jak poprzedni Andrzej!

Yy

Jak tam kierownik,z Magazynu Finalnego?dalej sobie nie radzi....nie panuje nad niczym...

kierownik
@Yy

Myślałem,że tylko Bożena mnie nie lubi a tu jeszcze Yy... no cóż muszę z tym jakoś żyć :)

@@@&$
@kierownik

Nie śpisz jeszcze?jest już prawie 22..

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 148 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe