VERIVA PERSONAL CARE

Liberec

Opinie o VERIVA PERSONAL CARE

byly pracownik

witam Veriva Personal Care to jedna wielka sciema zero kompetencji ciagle pretensje czlowiek jest traktowany jak "PIES!" bo inaczej tego nie mozna nazwac a jezeli chodzi o zarobki to jak zwykle obiecanki NIE DAJCIE SIE NACIAGNAC tym pania OSZUSCI !!!!!!!!!!!!!!

VERIVA personal care s.r.o.

Polityka dodatkow premii ktòre Veriva przyznaje polegają na tym aby przyznać je pracownikom którzy pracuja zgodnie z umowa jaka podpisali. BENEFIT (PREMIA) =dla pracownikòw Verivy -nie daje ją fabryka ale przyznaje ją pośrednik Veriva i wypłaca ze swojej prowizji jako bonus dodatek.Na te bonusy nie ma żadnego nakazu. Zaden pośrednik w Czechach takich premii nie wypłaca nie stosuje. BENEFITY VERIVA = dodatki Veriva = dodaje na dojazdy 100kc za jeden przepracowany dzień lub na mieszkanie w hotelu pracowniczym za jeden przepracowany dzień. Dopoki pracownik w danym miesiącu ma nie zgloszone chorobowe , niechodzi do pracy albo nieprzestrzega 2 miesieczny okres wypowiedzenia = swoim zachowaniem nieprzestrzega zasad zawartych w umowie ( łamie zasady) temu żadne dodatki premi nie będą wypłacone !Autorzy anonimowych wypowiedzi i komentarzy ktòrzy myśla że za takie zapytania a podważanie i oskarzenia dostaną taką samą premie jak czlowiek ktory chodzi cały miesiac do pracy to sie mylą.Tak to na szczęście nie funkcjonuje i stoimy za tymi ludzmi ktorzy myślą poważnie o pracy.Dnia 16.8.2016 agencja pośrednictwa Veriva przszła kontrole z urzędu pracy w czechach która w efekcie zakonczyła sie na 100% perfekcyjna. Kazdy zainteresowany może otrzymać do wglądu certyfikat z tej kontroli na recepcji agentury Veriva.Dziekujemy i cieszymy sie z następnych nowych i zadowolonych klientòw. Veronika Hrdličková Head of Project VERIVA personal care s.r.o. Soukenné nám. 157/8 460 01 Liberec

Krzys

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wypłaca zgadza sie. Wszystko zgodne z umową. Warunki pracy tak jak na rozmowie wstępnej. Komunikacja bardzo dobra. Szybkie rozwiązanie jakichkolwiek wątpliwości . Polecam !

Ja tam jestem zadowolony, bo pracę znaleźli mi szybko. Byłemu pracownikowi chyba nie wyszło i z nudów pisze takie komentarze wypłaty są jak najbardziej ok.

paparuch

To prawda jedno wielkie oszustwo. Obiecują 3 tysiące wypłaty a dostajesz 2 tys. Ja się pytam gdzie ten 1 tysiąc? Chyba córeczka szefowej wciągnęła nosem. Faktycznie jak kończysz z nimi współpracę to zedrą z Ciebie skórę!!!!!! Warunki pracy ogólnie jeden wielki smród gumy, toksyczne opary po tygodniu pracy dusisz się w nocy, cały czas chce Ci się pić i nie możesz ugasić pragnienia, japoński system pracy w wyniku którego masz tak naprawdę 1 dzień wolnego a 6 dni pracujesz. Porażka totalna. Nie ma co sobie głowy zawracać i tracić czas żeby się przekonać o tym na własnej skórze.

UWAGA!!!Ostrzezenie!!!Czeska firma zatrudniajaca polakow w miescie Liberec i Jabloniec nad Nisou TO OSZUSCI!!!!Na poczatku wszystko pieknie ladnie,dziewczyny usmiechniete,przyjazna atmosfera. Po chwili sie okaze ze wszystko do piekna gra.Okradaja ludzi na pieniadze.Wypłaty sie nie zgadzaja,problem z zaliczkami,komunikacja na zerowym poziomie.AMATORZY i w dodatku OSZUSCI. Kazdy kto konczy prace zostaje dodatkowo okradziony,sciagaja cala kwote za hotel albo obiecane pieniadze za dojazdy.

Luśka
@pracownik 28.05.2017 20:24

W końcu ktos sie weźmie za te Agenturę i cos zrobi. A panie skończą pracując w jakimś Markecie i na pewno nie jako kasjerki bo tam tez cie oskubia wydając resztę!

Jasiek
@pracownik 21.04.2017 21:38

Ja jakos nie mam takich problemòw z tą firma

Zostaw opinię o VERIVA PERSONAL CARE - Liberec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VERIVA PERSONAL CARE