VERIVA PERSONAL CARE

Liberec

Opinie o VERIVA PERSONAL CARE

Krzys

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wypłaca zgadza sie. Wszystko zgodne z umową. Warunki pracy tak jak na rozmowie wstępnej. Komunikacja bardzo dobra. Szybkie rozwiązanie jakichkolwiek wątpliwości . Polecam !

Zgo
@Krzys 12.09.2017 20:29

Witam, czy moge prosić o numer telefonu do tej firmy? Podjąłem rozmowy, ale w międzyczasie zmieniłem telefon i zapomniałem spisac nr. tel.

Jarecki00124

Olga jasne że pracownicy próbowali podejmować rozmowy w sprawie wypłat za każdym razem słyszeliśmy że im dłużej będziemy pracować tym więcej będziemy zarabiać to było kłamstwo i brednie. A jeśli chodzi o przełożonych to są nimi Matka i Córka oraz jeden koordynator i recepcjonistka to prywatna firma nie ma żadnych premi 80 koron na godzinę dodatkowo jeździłem dla nich busem że Zgorzelca do Jabłonica woziłem pracowników do pracy pokonywałem 3500 km tygodniowo i pracowałem po 8 godzin w tym soboty i zarabiałem 10000 koron za jazdę nic mi nie płacili oni byli zadowoleni ze nie muszą jeździć abja łudziłem się że mi zapłacą dodatkowo. Objecuja 4000 tys zł brutto darmowe dojazdy do pracy hotele to wszystko kłamstwo tam jest taki przemiał ludzi ze co dwa trzy miesiące ludzie uciekają z 10 osób został jeden. Nie dajcie się oszukać tej nędznej firmie.

Jarecki00124
@Jarecki00124 13.03.2018 07:58

3500 km miesięcznie

Olga

@Oszukany - czy pracownicy próbowali podejmować rozmowy na tematy, o których piszesz, z innymi przełożonymi? Jaki typ umowy proponuje firma VERIVA PERSONAL CARE? Czy pracownikom obiecywane są jakieś dodatkowe benefity? Jak to wygląda w praktyce?

Oszukany

Ja rowniesz zostalem oszukany przez ta firme i przestrzegam wszystkich kturzy chcieli by podjac tam prace. Na poczatku objecuja a potem klamia z wyplatami i zle odnosza sie do pracownikow panie kture zarzacaja veriva nie tylko sa nie kompetentne ale strasznie wulgarne w stosunku do prcownikow. Jesli chodzi o koordynatora jest nim pan obywatel czech ktory kompletnie nie potrafi dokladnie zrozumiec polskiego pracownika przez co czesto szkodzi pracownikowi w danej fabryce przekrecajac slowa jesli chcecie pracowac to odradzam firme amatorka i wyzysk ludzie noe dajcie sie oszukac

Były pracownik pozdrawia

Zgadzam się z opinią Tomka tak naprawdę maksymalnie z przed czasami dwoma za cały miesiąc zarobić można 12000 koron za 180 godz dojazdy są owszem ale trzeba dopłacać 3000 koron za hotel jak macie wolne też odciągają po 200 koron jeśli chodzi o koordynatora jest on nie zwykle wulgarny tak samo się to dotyczy pań które zarządzają ta firma mają Polaków za śmieci nie wierzcie w ich obietnice bo naprawdę są to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a jak się zwolnice albo postawicie w sprawie pensji zostaniecie za cały miesiąc z 30 koronami oby kiedyś zapłacili za tą ludzką krzywdę (usunięte przez administratora) czeskie

Tomek

Ja pracowałem w tej frmie mogę powiedzieć jedno że są to (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze. W dodatku traktują ludzi jak śmieci do pracy a cały ten koordynator jak i mamusia i cureczka współwłaścicielki firmy to zwykle chamy dorabiajace się na ludzkiej krzywdzie mam nadzieję że któregoś dnia zapłacą za to. Nie dajcie się oszukać że dopłacają do dojazdów ze hotel jest darmowy że będziecie zarabiali najmniej 2800 zdala od tych zlodzieji ostrzegam was cała ta veriva to jeden wielki czeski (usunięte przez administratora)

byly pracownik

witam Veriva Personal Care to jedna wielka sciema zero kompetencji ciagle pretensje czlowiek jest traktowany jak "PIES!" bo inaczej tego nie mozna nazwac a jezeli chodzi o zarobki to jak zwykle obiecanki NIE DAJCIE SIE NACIAGNAC tym pania OSZUSCI !!!!!!!!!!!!!!

VERIVA personal care s.r.o.

Polityka dodatkow premii ktòre Veriva przyznaje polegają na tym aby przyznać je pracownikom którzy pracuja zgodnie z umowa jaka podpisali. BENEFIT (PREMIA) =dla pracownikòw Verivy -nie daje ją fabryka ale przyznaje ją pośrednik Veriva i wypłaca ze swojej prowizji jako bonus dodatek.Na te bonusy nie ma żadnego nakazu. Zaden pośrednik w Czechach takich premii nie wypłaca nie stosuje. BENEFITY VERIVA = dodatki Veriva = dodaje na dojazdy 100kc za jeden przepracowany dzień lub na mieszkanie w hotelu pracowniczym za jeden przepracowany dzień. Dopoki pracownik w danym miesiącu ma nie zgloszone chorobowe , niechodzi do pracy albo nieprzestrzega 2 miesieczny okres wypowiedzenia = swoim zachowaniem nieprzestrzega zasad zawartych w umowie ( łamie zasady) temu żadne dodatki premi nie będą wypłacone !Autorzy anonimowych wypowiedzi i komentarzy ktòrzy myśla że za takie zapytania a podważanie i oskarzenia dostaną taką samą premie jak czlowiek ktory chodzi cały miesiac do pracy to sie mylą.Tak to na szczęście nie funkcjonuje i stoimy za tymi ludzmi ktorzy myślą poważnie o pracy.Dnia 16.8.2016 agencja pośrednictwa Veriva przszła kontrole z urzędu pracy w czechach która w efekcie zakonczyła sie na 100% perfekcyjna. Kazdy zainteresowany może otrzymać do wglądu certyfikat z tej kontroli na recepcji agentury Veriva.Dziekujemy i cieszymy sie z następnych nowych i zadowolonych klientòw. Veronika Hrdličková Head of Project VERIVA personal care s.r.o. Soukenné nám. 157/8 460 01 Liberec

Ja tam jestem zadowolony, bo pracę znaleźli mi szybko. Byłemu pracownikowi chyba nie wyszło i z nudów pisze takie komentarze wypłaty są jak najbardziej ok.

paparuch

To prawda jedno wielkie oszustwo. Obiecują 3 tysiące wypłaty a dostajesz 2 tys. Ja się pytam gdzie ten 1 tysiąc? Chyba córeczka szefowej wciągnęła nosem. Faktycznie jak kończysz z nimi współpracę to zedrą z Ciebie skórę!!!!!! Warunki pracy ogólnie jeden wielki smród gumy, toksyczne opary po tygodniu pracy dusisz się w nocy, cały czas chce Ci się pić i nie możesz ugasić pragnienia, japoński system pracy w wyniku którego masz tak naprawdę 1 dzień wolnego a 6 dni pracujesz. Porażka totalna. Nie ma co sobie głowy zawracać i tracić czas żeby się przekonać o tym na własnej skórze.

UWAGA!!!Ostrzezenie!!!Czeska firma zatrudniajaca polakow w miescie Liberec i Jabloniec nad Nisou TO OSZUSCI!!!!Na poczatku wszystko pieknie ladnie,dziewczyny usmiechniete,przyjazna atmosfera. Po chwili sie okaze ze wszystko do piekna gra.Okradaja ludzi na pieniadze.Wypłaty sie nie zgadzaja,problem z zaliczkami,komunikacja na zerowym poziomie.AMATORZY i w dodatku OSZUSCI. Kazdy kto konczy prace zostaje dodatkowo okradziony,sciagaja cala kwote za hotel albo obiecane pieniadze za dojazdy.

Jasiek
@pracownik 21.04.2017 21:38

Ja jakos nie mam takich problemòw z tą firma

Zostaw opinię o VERIVA PERSONAL CARE - Liberec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VERIVA PERSONAL CARE