Airs/Denso

Liberec

Opinie o Airs/Denso

Paulina

Dzień dobry wszystkim, długo tu nie zaglądałam otóż, obecnie zaczęłam prace w firmie Knorr-Bremse w Libercu, krótko zwięźle i na temat, firma ta wyrabia hamulce do autobusów i tych ogromnych trakow dostawczych, jak dla mnie wydaje się że jest o wiele spokojniejsza, nie ma aż tyle ludzi zatrudnionych około 700. 25.000 tys w grubym na start, i to jest zatrudnienie BEZPOŚREDNIE POD FIRMĘ, owszem można się tam dostać przez np. Grafton recruitment których agencja znajduje się w mieście w Libercu, ale wystarczy w google wyszukać sobie nazwy firmy są tam kontakty do konkretnych osób i wysłać CV, bądź bezpośrednio wstawić się w firmie, mam kontakt do osoby zatrudniające gdyby ktos coś. Jak na moje oko jest to tego warte nikt nic nie nakazuje zabrania neguje zapowiada się całkiem zacnie. Obecnie wykonuje się 8h pracy 6-2, 2-10, 10-6 prawdopodobnie po Nowym Roku będą to 12h zmiany krótki długi tydzień tzn 3dni robisz 2 dni wolne i tak dalej, tak i miałam zacząć na 12stki ale się okazało ze sa to 8godzinowe zmiany w dodatku dla par starają się dawać pary na te same zmiany ;) To wszystko ode mnie na ta chwilę powodzenia. Paulina.

Dariusz80
@Paulina 07.12.2017 09:47

Witam. Jeśli chcesz nocować w Czechach to dopłacają do Ubytowni. Na dojazdy lepszy Work Serwis gdyż dokłada do paliwa tym co jeżdżą z Polski .

Bartek

Jest ktoś z Mirska lub okolic co pracuje w Denso?

@Bartek 15.11.2017 15:32
Jest ktoś z Mirska lub okolic co pracuje w Denso?

Witaj Bartek. Jestem z okolic Mirska i pracuję w Denso. Co Cię interesuje ?

tomasz
@Krzysztof 26.11.2017 06:05
Witaj Bartek. Jestem z okolic Mirska i pracuję w Denso. Co Cię interesuje ?

szukam lepszej pracy u sasiadow, i tez jestem z mirska , otwarty na dojazdy nie jest tak daleko jak godziwe wynagrodzenie ")ile tam mozna zarobic?

Przemek oca

Witam firma edymax w Pilźnie jakieś opinie?

Iza

Dzień dobry, jadę 02.11.2017 do Liberec praca w Denso czy jest szansa na informację o warunkach pracy dl kobiet panujących tam.

@Bula 10.11.2017 09:56
Jak można pracować, nie mając wcześniej podpisanej umowy?Jeśli tak było to podlega to pod sąd pracy.

Taka jest metoda działania tej - pożal się Boże - agencji...

@nie jestem robotem... 10.11.2017 14:48
czy w umowie w j.czeskim były przedstawione normy pracy dla wykonania określonej czynności produkcyjnej/montażowej? wątpię, wię...

W umowie w j.czeskim nie ma przedstawionych żadnych norm pracy dla wykonania określonych czynności produkcyjnych/montażowych - chyba z tego powodu, że te są różne dla poszczególnych stanowisk, natomiast informacja o normie zostaje przedstawiona przed przystąpieniem do pracy.

Kolo

Napiszcie może więcej konkretów. Jakie stawki, jakie zmiany, po ile godzin. Napiszcie czy edymax jest warta polecenia. Amen!

@kolo 27.10.2017 21:32
Hej Oczywiście, że jestem. Jak można się skontaktować z Panem? pabloo80@o2.pl proszę się odezwać.

Witaj. Odpisałem Ci przed chwilą - sorki za tak długi czas oczekiwania na moją odpowiedź (brak czasu z powodu przeprowadzki). Pozdrawiam. Krzysztof

@Kamilll 30.10.2017 23:16
Witam praca dla Pary ? Kamilwajda91@wp.pl

zaw

witam zeby pracowac w denso to przez jaka firme trzeba sie zatrudnic czy mozna bezposrednio u nich ? ma ktos jakis telefon do kadr denso

Kamilll
@Krzysztof 18.10.2017 22:20
Witam. Zaw : Czy nadal jesteś zainteresowany pracą w Denso Liberec - bezpośrednio pod firmą - tzn. z pominięciem wszystkich wy...

Praca dla Pary ? Prosze o kontakt . Kamilwajda91@wp.pl

@Kamilll 30.10.2017 23:19
Praca dla Pary ? Prosze o kontakt . Kamilwajda91@wp.pl

nie jestem robotem

pytanie, czy Krzysztof z poniższych wątków dotyczących bezpośredniego zatrudnienia w Denso odpowiedział komukolwiek prywatnie na maila?

@nie jestem robotem 10.11.2017 14:52

Witaj. Tak odpisałem obu pytającym - lecz dopiero przed chwilą (z powodu przeprowadzki nie miałem praktycznie wcześniej czasu ani sił usiąść do kompa).

Roman

Jadę 21. 11. pierwszy dzien. Mają być testy. Może ktoś napisać coś więcej na ten temat? Co to za testy i gdzie dokładnie się udać? Pozdrawiam

G.

ZAŁĄCZNIK nr 1 Pisemne polecenie pracodawcy w sprawie tymczasowego przydzielenia pracownika do wykonywania pracy u Pracodawcy Użytkownika w myśl § 309 ustęp 2 kodeksu pracy Pracodawca: EDYMAX SE, REGON: 01570757 z siedzibą: V Jámě 699/1, 110 00 Praha Wpisany do Rejestru Handlowego Sądu Miejskiego w Pradze, Wydział H, pod numerem: 1113 reprezentowany przez PhDr. Erika Maxina, MBA (zwany dalej „Pracodawcą“) i Pracownik: zamieszkały Niniejszym Pracodawca zgodnie z umową o pracę zawartą dnia 24.07.2014 tymczasowo przydziela Pracownika do wykonywania pracy u Pracodawcy Użytkownika w oparciu o następujące warunki: a) firma handlowa i siedziba Pracodawcy Użytkownika: DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.; b) dzień rozpoczęcia tymczasowego przydzielenia Pracownika: 24.07.2014; c) okres tymczasowego przydzielenia Pracownika: do zakończenia pracy u Pracodawcy Użytkownika w zależności od zamówień Pracodawcy Użytkownika, maksymalnie jednak na okres jednego (1) roku, przedłużenie tymczasowego przydzielenia Pracownika u Pracodawcy Użytkownika jest możliwe zgodnie z § 309 ustęp 6 kodeksu pracy; d) rodzaj pracy wykonywanej u Pracodawcy Użytkownika: Operator Produkcji; e) miejsce wykonywania pracy u Pracodawcy Użytkownika: Heyrovského 476, 462 07 Liberec; f) warunki płacowe: obowiązują postanowienia artykułu 5 niniejszej umowy; g) warunki jednostronnego zakończenia wykonywania pracy: (zgodnie z § 308 ustęp 1 litera g) KP); kierownik u Pracodawcy Użytkownika, który jest uprawniony do przydzielania pracy Pracownikowi oraz jej kontrolowania: Soňa Jasanská; h) warunki pracy oraz warunki płacowe porównywalnego pracownika Pracodawcy Użytkownika: 15000,00,- Kć za przepracowany miesiąc; i) dalsze informacje. W Pradze dnia 24.07.2014 Odebrał dnia 24.07.2014 Pracodawca: Pracownik: _________________________ _________________________ imię i nazwisko imię i nazwisko

@G. 10.11.2017 09:51

ZAŁĄCZNIK nr 2 Wymiar wynagrodzenia Pracodawca: EDYMAX SE, REGON: 01570757 z siedzibą: V Jámě 699/1, 110 00 Praha Wpisany do Rejestru Handlowego Sądu Miejskiego w Pradze, Wydział H, pod numerem: 1113 reprezentowany przez PhDr. Erika Maxina, MBA (zwany dalej „Pracodawcą“) i Pracownik: zamieszkały 1. W nawiązaniu do umowy o pracę zawartej przez Pana dnia 24.07.2014 z firmą EDYMAX SE, V Jámě 699/1, 110 00 Praha jako pracodawcą, została uzgodniona stawka wynagrodzenia w wysokości 17 800,00,- Kč Brutto za przepracowany miesiąc (słownie: piętnaście tysięcy koron czeskich). 2. Oprócz stawki wynagrodzenia wskazanej w ustępie 1 może Pan również otrzymać specjalne wynagrodzenie za realizację specjalnych bądź jednorazowych zadań, które wymagają specjalnego wysiłku lub wiążą się ze specjalną korzyścią dla pracodawcy, czy też z powodu jubileuszu stażu pracy czy jubileuszu związanego z życiem prywatnym pracownika (zwane dalej wynagrodzeniem specjalnym), które stanowi uznaniowy element wynagrodzenia, a jego wysokość zależy wyłącznie od decyzji pracodawcy. Warunkiem przyznania wynagrodzenia specjalnego jest wykonanie specjalnego bądź jednorazowego zadania, które nie zostało wynagrodzone w inny sposób. Wysokość wynagrodzenia specjalnego określa uprawniony do tego pracownik w formie pisemnej decyzji, w której poda także termin jego wypłacenia. Pracodawca przekazuje wynagrodzenie pracownikowi na jego rachunek bankowy prowadzony w Republice Czeskiej, którego numer pracownik przekazał pracodawcy w formie pisemnej przy podpisywaniu umowy o pracę bądź podczas trwania stosunku pracy, w regularnym terminie wypłaty wynagrodzenia, który przypada zawsze na ostatni dzień roboczy miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu, w którym pracownik nabył prawo do jego wypłacenia. Jeśli pracownik nie przekaże pracodawcy numeru rachunku bankowego lub wypłata wynagrodzenia nie będzie możliwa w taki sposób, wynagrodzenie będzie wypłacone w podanym dniu po zakończeniu czasu pracy pracownika w określonym oddziale firmy pracodawcy, którego adres pracodawca przekaże na żądanie pracownika, jeśli pracownik nie uzgodni z pracodawcą inaczej. Jeśli pracownik nie może odebrać wynagrodzenia z ważnych powodów, pracodawca przechowa wynagrodzenie pracownika w swojej siedzibie, a jeśli pracownik nie odbierze wynagrodzenia w siedzibie pracodawcy najpóźniej w terminie 10 dni roboczych od dnia wyznaczonego na wypłatę wynagrodzenia, pracodawca wyśle pracownikowi wynagrodzenie przekazem pocztowym na jego adres podany w umowie o pracę, ew. inny adres, który pracownik przekaże pracodawcy w czasie trwania stosunku pracy. Pracownik akceptuje taki sposób wypłaty wynagrodzenia. Taki wymiar wynagrodzenia obowiązuje od dnia 24.07.2014 W Pradze dnia 24.07.2014 Odebrał dnia 24.07.2014 Pracodawca: Pracownik: _________________________ _________________________ imię i nazwisko imię i nazwisko

@G. 10.11.2017 09:52

ZAŁĄCZNIK nr 3 Opis stanowiska pracy Pracodawca: EDYMAX SE, REGON: 01570757 z siedzibą: V Jámě 699/1, 110 00 Praha Wpisany do Rejestru Handlowego Sądu Miejskiego w Pradze, Wydział H, pod numerem: 1113 reprezentowany przez PhDr. Erika Maxina, MBA (zwany dalej „Pracodawcą“) i Pracownik: zamieszkały Nazwa stanowiska pracy: Operator Produkcji Opis stanowiska pracy: Zakres obowiązków i procedur roboczych: Zakres obowiązków (główny): 1 Wypełnianie wymagań jakościowych i ilościowych w procesie produkcji produktu. 2 Przestrzeganie instrukcji roboczych. 3 Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i 5S. 4 Bezzwłoczne zgłaszanie nieprawidłowości i oczekiwanie na swoim stanowisku pracy na nadejście T/L. 5 Obsługa Kaizenu. 6 Przekazywanie i odbiór określonego miejsca pracy w ramach linii produkcyjnej z uwzględnieniem porządku, czystości i gotowości części oraz stanowiska roboczego przy zmianie zmian. 7 Przestrzeganie wszystkich zasad i wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), ochrony przeciwpożarowej (OPP) oraz ochrony środowiska. 8 Bezzwłoczne informowanie przełożonego w przypadku powstania incydentu, usterki lub wad na stanowisku pracy. Zakres obowiązków (dodatkowy): 1 Pomoc przy wymianie narzędzi, wymianie cewek materiałowych oraz przy ustawianiu maszyny. 2 Uczestnictwo w szkoleniach związanych z konkretnym stanowiskiem pracy. 3 Jest wyznaczony do wykonywania czynności roboczych w zależności od odbytych szkoleń wskazanych w punkcie "Obowiązkowe szkolenia".

G.

6.2 Za każdą nieusprawiedliwioną nieobecność na zmianie Pracodawca zgodnie z § 223 ustęp 2 kodeksu pracy pomniejsza urlop Pracownika o dwa (2) dni. Nieusprawiedliwione opuszczenie krótszych części poszczególnych zmian może się sumować. 7. Dyscyplina pracy 7.1 Pracownik zobowiązuje wywiązywać się ze swoich obowiązków w określonym czasie pracy, w sposób sumienny i świadomy, przy wykorzystaniu posiadanej specjalistycznej wiedzy, osobiście, przy czym będzie przestrzegać dyscypliny pracy według wytycznych przełożonych lub wskazanych przez nich osób, zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa Republiki Czeskiej i niniejszą umową. 7.2 Pracownik przyjmuje do wiadomości, że Pracodawca zgodnie z § 192 ustęp 6 kodeksu pracy jest uprawniony do przeprowadzenia kontroli przestrzegania ustalonego trybu w przypadku tymczasowej niezdolności Pracownika do pracy, w miejscu jego stałego pobytu lub w miejscu, gdzie będzie przebywać podczas swojej tymczasowej niezdolności do pracy. 7.3 Za poważne naruszenie dyscypliny pracy przez Pracownika, które jest powodem natychmiastowego rozwiązania stosunku pracy w myśl § 55 ustęp 1 litera b) kodeksu pracy uważa się: a) przybycie na miejsce pracy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających; b) spożywanie alkoholu lub innych środków odurzających w czasie pracy w miejscu pracy i poza miejscem pracy; c) odmowa poddania się badaniu na obecność alkoholu lub innych substancji odurzających; d) nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy, ew. niepoinformowanie o przeszkodzie uniemożliwiającej obecność w pracy bezzwłocznie po jej powstaniu bądź bezzwłocznie po ustąpieniu przeszkód, z powodu których Pracownik obiektywnie nie mógł poinformować Pracodawcy o absencji bądź przeszkodzie w pracy bezzwłocznie po ich powstaniu; e) powtarzające się nieuzasadnione opuszczenie miejsca pracy przed zakończeniem czasu pracy, f) umyślne wyrządzenie szkody Pracodawcy na sumę przekraczającą 5000,- Kč (słownie: pięć tysięcy koron czeskich); g) powtarzające się nieprzestrzeganie komend przełożonego; h) postępowanie w sprzeczności z uzasadnionymi interesami Pracodawcy (na przykład wykorzystanie informacji, działanie na szkodę nazwy handlowej itp.); i) zakłócenie porządku czy nieprzyzwoite zachowanie w czasie pracy, podczas podróży służbowej lub tymczasowego przydzielenia; j) powtarzające się nieprzestrzeganie procesów technologicznych, norm technicznych, norm produktywności, które odnoszą się do działalności Pracownika; 8. Poufność 8.1 Pracownik ma obowiązek zachowania poufności w przypadku informacji, o których dowiedział się podczas wykonywania pracy u Pracodawcy lub w związku z nią i nie może ich przekazywać lub w inny sposób udostępniać osobom trzecim. Pracownik zobowiązuje się, że informacji, które zdobędzie podczas wykonywania pracy u Pracodawcy lub w związku z nią, podobnie jak wszystkich danych osobowych, z którymi ma kontakt, nie będzie wykorzystywać na swoją korzyść lub na korzyść osób trzecich i z informacji tych będzie korzystać tylko w ramach wykonywania pracy na rzecz Pracodawcy. Zobowiązanie zachowania poufności obowiązuje również po rozwiązaniu stosunku pracy Pracownika. Pracownik może zostać zwolniony z tego obowiązku wyłącznie przez Pracodawcę, z odpowiednim wyprzedzeniem, w formie pisemnej. 8.2 Pracownik zobowiązuje się zachować poufność w kwestii stosunków handlowych, organizacyjnych i innych faktów, o których dowie się przy wykonywaniu swojej pracy oraz iż nie ujawni informacji produkcyjnych i handlowych oraz dokumentów, które zdobył podczas trwania stosunku pracy u Pracodawcy. 8.3 Pracownik odpowiada przed Pracodawcą za szkodę, która powstała w wyniku zawinionego naruszenia zasady poufności. 8.4 Jeśli w wyniku postępowania Pracownika doszłoby do  popełnienia wykroczenia lub czynu noszącego znamiona przestępstwa, Pracodawca ma prawo poinformować o tym fakcie właściwe organy bądź wnieść oskarżenie. 9. Obowiązek informacyjny 9.1 Pracownik ma obowiązek bezzwłocznie poinformować Pracodawcę o wszystkich okolicznościach istotnych dla wypełniania obowiązków Pracodawcy oraz dla obliczenia poszczególnych składek. 10. Odszkodowanie 10.1 Pracownik odpowiada za szkodę przed Pracodawcą i jest zobowiązany pokryć ją zgodnie z przepisami kodeksu pracy.

@G. 10.11.2017 09:48

11. Postanowienia końcowe 11.1 Niniejsza umowa wchodzi w życie w dniu jej podpisania przez obie strony umowy. 11.2 Wszelkie zmiany do niniejszej umowy można wprowadzać wyłącznie na podstawie pisemnego porozumienia stron umowy w formie ponumerowanych w kolejności rosnącej aneksów do niniejszej umowy. 11.3 Inne kwestie nieuregulowane w niniejszej umowie podlegają właściwym przepisom kodeksu pracy w obowiązującym brzmieniu. 11.4 Umowa zostaje sporządzona w języku czeskim, w dwóch (2) jednobrzmiących egzemplarzach po jednym (1) dla każdej ze stron, które to strony umowy otrzymają po ich podpisaniu. 11.5 Strony umowy oświadczają, że zapoznały się z treścią umowy, rozumieją jej postanowienia i stanowi ona wyraz ich wolnej woli na wyraz czego składają swoje podpisy. Załącznik nr 1: Polecenie; Załącznik nr 2: Wymiar wynagrodzenia Załącznik nr 3: Zakres obowiązków W Pradze dnia 24.07.2014 W imieniu Pracodawcy: Pracownik: _________________________ _________________________ imię i nazwisko imię i nazwisko

pit

witam jade do liberca w pon tzn wyjezdzam z polski ale do pragi jak moge sie dostac do liberca najporosciej jade ecolines prosze o wskazowki

M.
@pit 23.06.2017 16:39

My wyjeżdżamy jako delegacja z Polskiej siedziby prawdopodobnie w środę to może uda nam się spotkać :)

Zbyniu

Jak w denso liberec wygląda praca na wózkach widłowych? Jakie zarobki i jakie obowiązki?

EDEK

Witam jestem byłym pracownikiem Denso. pracowałem tam przez agenturę i ostrzegam są 3 agencje i każda kantuje i obstają za sobą. umowy podpisywane w dwóch językach czeskim i polskim są całkiem inne np w polskiej pisze zakwaterowanie za darmo a w czeskiej jest ze człowiek sobie opłaca. Mało tego na firmie wiedza ze agencje kłamią wiec zaczęliśmy walczyć o swoje to powiedziano nam ze jesteśmy chytrzy i powinniśmy się cieszyć za to co nam płaca i tak to co wam mówią ze zarobicie od 2 do nawet 4tys to to jest kłamstwo pracowałem tam długi okres i najlepsza wypłata to 15000czk z dodatkami i premia za cały miesiąc. nie dajcie się oszukiwać i nie czytajcie tych bredni ze dobrze płaca bo tam w ciągu tygodnia przyjeżdża 20 osób a po przepracowaniu miesiąca jada z płaczem bo im co inne obiecywali. pozdrawiam i przestrzegam a każdy ma swój rozum. ja tam byłem i żałuje bo to strata czasu. jesli ktoś chce wiecej informacji to pytajcie bo duzo ludzi tak było i wie jak jest tylko zła opinia zaraz znika lub pisza ze tak nie jest. pozdrawiam

WIADOMO KTO?

JESTEM BYŁYM PRACOWNIKIEM I NIE SPODOBAŁO MI SIE TRAKTOWANIE PRZEZ MAJSTRA MICHALCZUKA DANIELA PRACA TEN CZŁOWIEK ZNIECHĘCA DO PRACY BOJAC SIE O WŁASNA R EPUTACJĘ W FIRMIE JEST TO CZŁOWIEK MŁODY I NIE POWINIEN PRACOWAC JAKO MAJSTER ALE NIE O TO CHODZI OPOWIEM WAM JAK TO SIĘ STAŁO ŻE NIE PRACUJE OBECNIE TAM POPROSTU BYŁAM MOBINGOWANA PRZEZ MAJSTRA I PRZODAKA PRACOWAŁAM NA DZIALE AUDI NA GINTARCE TAK TA MASZYNA SIE NAZYWA PO POLSKU A PO CZESKU OCHYBACZKA TO POCZĄTEK LINKI NA AUDI 12 GODZIN PRACY NORMA PONOC OKOLO 400 SZTUK TYLKO ŻE MAJSTER NIE BYŁ W STANIE MI TE NORMY POKAZAĆ GDZIE SĄ ZAPISANE BO SAM NIE WIEDZIAL TYLKO KAZAL MI SZYBKO,SZYBKO PRACOWAĆ I DUŻO ,ALE KAŻDY ROBI SWOIM TEMPEM I NIE BLOKUJE LINKI CZASAMI MNIEJ CZASAMI WIECEJ TAK TO JUZ JEST W PRACY OK ! NA CZYM MOBING POLEGAL BYLAM WYSMIEWANA W KANTYNIE ZE SIE TAK DAJE I POPROSTU CZLOWIEKOWI ZALEZY NA PRACY A NIE NA OPINI I WYSMIEWANIU INNYCH ALE COŚ WEMNIE PĘKLO I MÓWIŁAM O TYM GŁOŚNO O MOBINKU I SMIANIU SIE WYTYKANIU PALUCHAMITO MAŁO BYŁO INTELIGĘTNE MÓJ WIEK TO JUZ 50 LAT MAJSTER MA 27 I CHCIAŁ ODEMNIE SZACUNKU JAK SAM MNIE NIE SZANOWAŁ MÓWIŁ MI PO IMIENIU A NAWET GO NIE ZOBLIGOWAŁAM DO TEGO, JAK TAKIEGO CZŁOWIEKA MA SIE SZANOWAC? NIE DOBRZE MI SIE ROBI JAK POMYŚLĘ O TYCH LUDZIACH I O TYM CO SIĘ TAM WYPRAWIA JEDNO POWIEM JAPOŃCZYCYB JAKO PRACODAWCY SĄ SPOKO LECZ CZESI I POLACY KTÓRZY UNICH PRACUJĄ CAŁY CZAS PORTAKMI TELEPIĄ POZDRAWIAM SERDECZNIE I JAK BY CHCIAŁ SIĘ KTÓŚ WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ O DENSO AIR SYSTEM W LIBERCU ZAPRASZAM NA MOJEGO MAILA---zochababa@o2.pl

dajsobiespokoj

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tyle mam do powiedzenia.

Som

Nigdy wiecej. Tam sie mozna dostac przez work service. Niby niby mieszkanie maja za darmo ale tak nie jest.gorzej jest z chorobowym. Jak powiesz ze chorujesz. To masz przechlapane.moga cie zwolnic w kazdej chwili bo musisz robic jak robot i ich to nie obchodzi wcale. Jednym slowem japonskie standardy szybkosci. Masz na wsystko sekundy.jak nie zrobisz czegos wg normy .to to zaczyna piszczec i wszyscy wiedza kto im linke zatrzymal. Jak ktos nie na swoich uczuc i jest jak robot to praca wsam raz. W deutsche jedna troche lepiej z traktowaniem polakow.

fridayok

Jadę tam do pracy. Może ktoś napisać coś wiecej o warunkach.Bardzo proszę.

Bartoś
@ciapa 07.11.2016 17:46
Witam.Z początku mojej rozmowy z Panią z sk express wynika że na początek trzeba miec swoje pieniądze żeby jakoś dotrwać do pie...

W głowach się co poniektórym poprzewracało.

cristano ronaldo
@fridayok 21.10.2016 14:41
Jadę tam do pracy. Może ktoś napisać coś wiecej o warunkach.Bardzo proszę.

warunki bardzo dobre

Przemko

Nikt z Was się tam nie wybiera ? :)

Przemko

Hej, jedzie ktoś do pracy na produkcji do Czech w najbliższą niedzielę, tj. 4 września 2016 ? Jadę do Liberca, firma Denso, na produkcję montażu klimatyzatorów przez pośrednika sk expres z Katowic. Jedzie ktoś z Was tam ?

przemek

Witam wszystkich, dzisiaj dostałem propozycję pracy w DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. w Liberec. Proszę o opinię kogoś kto tam jest lub był na temat warunków pracy, zakwaterowania i zarobków. Mam wyjazd w niedziele 28.08.16. Pozdrawiam

roks
@przemek 23.08.2016 14:51

I co wyjechales tam

cristano ronaldo
@przemek 23.08.2016 14:51

dzień dobry panu mogę potwierdzić ze praca jest miła i przyjemna można sobie wybrać na jaką zmianę się chce i po tygodniu może pan sobie wźiąść zaliczkę i polecam pozdrowienia .

Jacek

Jeżeli szukasz pracy w Denso zgłoś się do agentury EDYMAX mają swoje biuro w budynku na terenie firmy. Na start jeżeli chodzi o produkcję umowa podpisywana jest na kwotę ok 14-15 000 koron brutto plus dodatki zmianowe, dofinansowanie posiłków, hotel pracowniczy w odległości kilku km od miejsca pracy (dojazd autobusem miejskim) Pozdrawiam Ps. Chyba, że warunki zmieniły się na przestrzeni kilku miesięcy

Obecny pracownik

Chyba na zmywaku w kantynie....

janek

teraz niema przyjęć do Denso na firme ale są przyjecia przez edymax

densobot

Twoja opinia jest czysto wazeliniarska!!!! Nie wiem jak można tak kłamać, podam kilka przykładów: -zakaz rozmawiania podczas pracy nawet z najbliższym współpracownikiem - nadgorliwość zwłaszcza polskich setrów i włażenie przełożonym w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] -poniżanie godności człowieka - nakaz noszenia używanych teoretycznie pranych rękawic po innych-ochyda !!!! -zmuszanie do pracy po godzinach według kodeksu pracy DENSO,tzn. nie chcesz pracować po 4 godz.każdego dnia więcej możesz szukać innej pracy itp. -porządek to był jakieś 4 lata temu , teraz jest bajzel jak diabli

Roki
@densobot 09.03.2012 19:22

Denzo Aura smród i nic więcej nie polecam lepsze już duże denzo

Radek

Witam jestem zainteresowany praca w Denso i jestem ze zgorzelca jak tam mozna sie dostac do pracy? [usunięte przez administratora]

o pracy

Dobrze się tam człowiek czuje , dobre zarobki jak brać nawet kryzys gospodarczy,super porządek Japoński ,polecam ,miła atmosfera ,jak na tak duży zakład .Denso to dobra firma w której warto pracować.

Zostaw opinię o Airs/Denso - Liberec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Airs/Denso