Opinie o Jobs4Sachsen w Drężno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jobs4Sachsen. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jobs4Sachsen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobs4Sachsen w Drężno

Tita

Razem z chłopakiem również dostaliśmy ofertę, jesteśmy ze Szczecina. Jeżeli ktoś będzie wiedział coś więcej to proszę o odpowiedź :)

maurycy

witam zdecydował sie ktoś jechać z pomorskiego??

Edith

My tez dostaliśmy oferte tej pracy. Kontaktowalismy sie z biurem w Niemczech. Włascicielka potwierdziła ze to oszustwo.Uwazajcie.Nie wysyłajcie nigdy zadnych pieniedzy wczesniej.Za nic.

Dawid
@Edith

mowi ze to nie oszustro rozmawialem z nim na policje zadzwonić i go sprawdzić

B

Ja również dostałam tą ofertę, jednak nie jadę. Troche podejrzana sprawa.

Brałeś udział w rekrutacji do Jobs4Sachsen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
mm

Z tego co widziałam na ofercie to potrzebują 30osób do pracy.

Ani

Również dostałam ofertę. Tylko z tym mieszkaniem trochę podejrzanie. Sama nie wiem.

Daria

Według mnie trzeba było kogoś kto perfect mówi po Niemiecku żeby dodzwonił się do Jobs4Sachsen.de i zapytał się czy wogóle znają kogoś takiego jak pan Marcin Kłos i czy faktycznie taką ofertę proponują.

Iza
@Daria

Macie numer do tej niemieckiej firmy ? Mój brat zna perfekcyjnie niemiecki może sie dowiemy czegoś ;)

AC

Ja z partnerem też dostaliśmy tą ofertę i się zastanawiamy czy wyjechać , bo w sumie dziwi nas ta wpłata za mieszkanie płatne do 30.01 a umowa dopiero 01.02

Aw

Proszę o kontakt osoby zainteresowane wspólnym dojazdem do Drezna, pochodzące z małopolski, śląska i dolnego śląska na maila daruu91@gmail.com :)

KS
@Aw

Z jakiej miejscowosci jestes z małopolski bo ja chlopakiem tez dostalismy oferte i odpisalismy ale nie mamy jeszcze meila zwrotnego jestesmy ok Olkusza ale dziwi nas ta wplata za mieszkanie

@KS

Andrychów

Aw

Andrychów :) Z tego co widzę to dużo osób dostało ofertę pracy z tej firmy.. dziwne :p

Dominik

My też dostaliśmy meila ale się zastanawiamy. A co powiedział pan Marcin Kłos gdy do niego dzwoniliścje i czy ktoś tam pracował wcześniej bo nie możemy znaleść żadnej opinii o tej firmie

AC
@Dominik

Dzwoniłam właśnie na nr podany w tej ofercie ale Pan powiedział że już dzisiaj nie ma czasu żeby ze mną rozmawiać dopiero będzie osiągalny jutro...

Marcinn

Ja jestem z Pomorza i korzystam z ich transportu 40 euro to jeszcze ujdzie. No to spotkamy się na miejscu, ważne żeby dobra ekipa była wtedy robota idzie gładko:)

Aw

My jesteśmy z okolic Bielska i jedziemy autem :) jak coś to możemy sie dogadać i jechać razem.

A.
@Aw

Marcin, jeżeli z koleżanką dostaniemy meila zwrotnego z nr konta itp to możemy się zgadać bo my też z dolnego śląska :)

@A.

a z jakiej miejscowość dokładnie :) ?

A.
@marcin

Głogów

@A.

to ja z Jawora więc można się razem zabrac :D

marcin

ja dalej czekam, ale chyba dostanę :D jest ktoś z dolnego śląska? wtedy możemy autem pojechać ;)

@marcin

Panie Marcinie ja jestem z lubuskiego Żagań. Do mnie napisali emalia ale nie podali mi żadnego numeru konta

Aw

My też ryzykujemy i jedziemy. W takim razie pewnie spotkamy się na miejscu ;)

@Aw

witam ja również otrzymałam pozytywną odpowiedz ale czytam te posty i nie wiem co myślec

i co jedzie koś

@weronikaa1234

Ja nigdzie sie nie ruszam. Zwrotu do dziś nie zobaczylem. Sa tacy co dostali. O co tu k...wa chodzi ? Zobaczymy dziś umowy mieli porozsylac.

@fgh

a znalazłes coś innego w niemczech ? no własnie dziś jeszcze zadzwoniłam i zapytałam i ten cały Pan twierdzi że dziś umowy wyśle

@weronikaa1234

Cos szukam ale juz nie przez portale internetowe tylko po agencjach dzwonie. Jak cos sie trafi mozemy sie kontaktowac

@fgh

no my razem z chłopakiem chcemy i dlatego też dzwoniłam do paru agencji ale lipa

motita2410
@fgh

W jaki sposób można otrzymać zwrot tych pieniędzy? Zgłaszać na policje? niestety mnie też oszukano, wczoraj miał dojść mail z umową.

@motita2410

tak zgłaszaj sprawę na policję. Wyłudził od Ciebie pieniądze. Ja zgłosiłem. Im więcej osób się zgłosi tym lepiej

Ewa1974
@weronikaa1234

Czy chcielibyscie jechac na produkcje okolice monachium od 16 02 koniecznie z wlasnym autem bez zadnych oplat

Olisan
@Ewa1974

Czy te jeszcze aktualne? Samochód mam.

ggg
@Olisan

zobaczymy

Marcinn

Hej. Właśnie otrzymałem maila zwrotnego z nr konta oraz informacja aby potwierdzić wszystko u Pana Marcina Klosa. Dzwoniłem i wszytko mi potwierdził, bus startuje w Gdańsku i jedzie przez chojnice i mój czersk np. Także chyba wszystko jest ok, ja zaryzykuje i pojadę i przeleje kasę. Co będzie to będzie:)

Aw

Właśnie dostalismy zwrotnego emaila. Mamy zadzwonić do jakiegoś gościa potwierdzić gotowość do wyjazdu i dostalismy nr konta bankowego na ktory mamy wpłacić pieniądze za mieszkanie. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to możecie do nas pisać na maila daruu91@gmail.com

Aw

No tak racja.. Nie podali numeru konta. Ciekawe co to będzie..

marcin

No tak, ale wydać 330zł na to żeby tylko jest stracić to mi się nie uśmiecha ;) - ale też nikt nie podał numeru konta na który ową kwotę trzeba wpłacić...

Aw

Nic nie dostaliśmy. Jednak z tego co wiem to 1 lutego maja przysłać wstepna umowę więc to może być potwierdzenie ;) mam nadzieję, że ta oferta jest prawdziwa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jobs4Sachsen - Drężno

Jobs4Sachsen