Opinie o NPZ Life w 29-000 chmielnicki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NPZ Life. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NPZ Life o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPZ Life w 29-000 chmielnicki

Zdzisław

takim jak ty. właśnie wpycham ci w pysk tekst ustawy 4608. zamknij się i wyjdź. to moja kulturalna i uprzejma oferta.

@Zdzisław

Poziom frustracji rośnie wiec coś jest na temacie. ... płacić za polisy i czekać na reformę. ... hehe

Włodek

A jakim trzeba być idiotą żeby nie czerpać wiedzy jeśli chodzi o reformę emerytalną z Ukraińskich mediów? Przejrzyjcie w końcu na oczy!!!Czy nikt z was naprawdę nie ma wśród znajomych ludzi którzy pracują w ukraińskich urzędach,mediach itp? Zapomnijcie o jakimkolwiek zapisywaniu ludzi do 2 filaru.Trolami to wy jesteście , obiecując Polakom złote góry na Ukrainskiej reformie emerytalnej.Na spotkania npz przyjeżdża już sbu a wy nadal w to wszystko wierzycie? Śmiech na sali.

Rico
@Włodek

Póki co firmy zajmujące si e ubezpieczeniami bajerują ile to kasy można bedzie zarobić , znam takich co już te parę milionów dolarów widzą przed oczyma . Tak naprawdę tp ukraińcy sami sobie pospisują umowy jeśli temat wejdzie , a polaczkom zostaną apetyty. Struktury powstałe w Polsce zarobiły na prowizjach za polisy (pseudo licencje ) , a szczególnie firmy które niby organizują cały cyrk,pozdrowienia dla naiwnych

Marola

hahahah jak można pomylic ze soba te dwie ustawy....... jakim trzeba byc .......hahahhahahahah

Zdzisław

a kim lub czym ty jesteś by mi mówić co ja mam robic? ja ci powiem czym. trollem walącym te swoje pożałowania godne wpisy za frajer lub psie pieniądze. Na Ukrainie są dwa projekty ustaw: ustawa 4608 o 3-fiarowwym systemie zabezpieczeń emerytalnych i projekt ustawy o podwyższeniu wieku emerytalnego. Tyle w temacie. Reszta to już bujdy trollów internetowych.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NPZ Life, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Zdzisław

Oczywiscie projekt ustawy o podwyższeniu wysokości emerytur zatwierdzona przez Groysmana, a ustawa o 3-filarowym systemie emerytalnym (nr 4608), to jedno i to samo? Nie, to nie jest jedno i to samo. To dwa oddzielne dokumenty. Włodek nie pij już. MFW zakręci im kurek, to od razu pójdzie ustawa.

Włodek

I co wielcy biznesmeni z fp i npz?Nie będzie 2 filaru!!!!Groysman zatwierdził projekt ustawy w której wyraźnie nie ma nawet wzmianki o 2 filarze.Zresztą ukraińskie media też już o tym wyraźnie informują.Gratulacje dla polskich Januszu biznesu!!!! Brawo panowie i panie.W hu.a zrobiliście kilka tysięcy ludzi,kasa za polisy wzięta to teraz już można zwijać żagle.Wie ktoś może w jakim kraju będzie miała miejsce reforma emerytalna?????????????

Joachim

A tu widzę nadal to samo... Jedni budują stuktury sprzedażowe, bo to że wejdzie reforma jest akurat pewne. Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy to są trochę poważne instytucje. To nie są "chłopcy z ulicy". To są "chłopcy z miasta". A inni plują jadem na forum... psy szczekają, a karawna jedzie dalej.

Lucyna

Gdzie pisze że to artykuł sponsorowany przez npz?

Lucyna

Wpiszcie sobie kochani w Google " reforma emerytalna kurier galicyjski".Nie ma tam żadnej wzmianki o wykupowaniu polis a na dniu skontaktuje się z redakcją i poinformuję o działaniach finanz partner oraz npz.

janek
@Lucyna

kurier galicyjski tak się składa że to artykuł sponsorowany przez NPZ:)

Lucyna

Od lipca w npz wykup polisy kosztuje 1000$ (tysiąc dolarów).Zyska na tym finanz partner i nikt więcej.Będą jaja jak wejdzie reforma i jak się okaże że Ukraińcy nie muszą kupować żadnych polis.Polskim pseudo menadżerom zrobią drugą rzeź wołyńską ha ha ha.W kurierze galicyjskim macie opisane jak będzie przebiegała reforma emerytalna, bodajże w przedostatnim wydaniu.Nic tam nawet nie wspominają o żadnym finanz partner ani npz i kupowaniu polis za 1650 lub 1000$.

Lucyna

Taką samą formę przedstawia finanz partner.

@Lucyna

To super :) tylko niech ktoś mi udowodni ze ta reforma wejdzie w przewidzianym czasie i zakresie. .. jak dla mnie to bajki na których buduje się piramidę a nie biznes. ..

Feldgibel

Czas płacić kolejne polisy aby zostać w tym bajzlu. .. A reformy jak nie było tak nie ma i nie będzie w formie o jakiej mówi npz. ..

Darek

Może już ktoś wyjaśnić do czego lub w co npz będzie zapisywał ludzi od lipca?Czy to kolejny twór ze strony npz?Na deklaracji podana jest strona acpo.com.ua

@Darek

trzeci filar .nie ma nadal ustawy mówiącej o drugim filarze ,

Błażej

Mam pytanie do ludzi z fp.Czy jeśli moja nowa osoba która zaprosiłem do struktury podpisuje umowę z metlife to jaką ja otrzymuję prowizje?Czy z każdym rokiem będę za tą osobę otrzymywał prowizję jak to ma miejsce w normalnych towarzystwach ubezpieczeniowych?

@Błażej

przez 3 lata nalezna jest prowizja pod warunkiem opłacenia składki

drinkers

Że struktury npz niejaki (usunięte przez administratora)... udostępnił ludziom w swojej strukturze wzory deklaracji na które npz ma od lipca zapisywać Ukraińców.Jeśli ktoś jest zainteresowany wzorem pisać drinkers1234@tlen.pl

Błażej

I jeszcze jedno.Niech ktoś z szanownych przedstawicieli fp i npz tutaj udowodni no podając jakiś link , jakaś konkretną informacje że będą jako brokerzy mieć uprawnienia aby zapisywać ludzi do 2 filaru o ile taki wogóle będzie.Czekam na konkrety od Was.

Błażej

Piotr możesz podać na jakiej stronie jest info iż nie będzie 2 filaru?

@Błażej

Oficjalna strona reformy http://pensii2017.info/ a nr na infolinia( bezplatna ale tylko na Ukrainie) 1545

Witam Powiem , tak. Uczestniczyłem na spotkaniu informacyjnym w Polsce- bezpłatnym. Temat dla mnie nie był obcy więc wzbudził moje zainteresowanie. Pojechałem na szkolenie na Ukrainę. I tu tak naprawdę sprawa powoli stała się jasna. Osoby prowadzące bardzo dobrze przeszkolone w manipulacji ludzmi. Umiejętnie omijały konkretne pytania dotyczące przyszłej reformy . A opwiadając wszystko wedle zasady ciemny lud wszystko kupi. Prawda jest taka że reforma będzie, tylko nie obejmuje podpisywanie deklaracji. Można o tym przeczytać na oficjalnej stronie ewentualnie zadzwonić na darmową i nfolinię telefoniczną w Ukrainie. Tak więc działanie firmy jest strikto nastawione na sprzedaż polis i czerpanie zysków pod pretekstem reformy. Typowa piramida. Owszem na tym też można zarobić tylko czy warto poświęcać swoją rodzinę? Znajomych? Z racji moich rozległych znajomości zarówno w śród wysoko postawionych urzędników ukraińskich jak i doradców finansowych z ramienia Funduszu walutowego nie polecam nikomu wchodzić w ten inetes. Szkoda mi ludzi którzy tak łatwo wieżą w to co mówią na tzw szkoleniach nie znając realiów tam panujących. Podpisują dokumenty w obcym kraju nie patrząc jakie mogą być z tego tytułu konsekwencje.

@Piotr

Dlaczego Pan Używa mojego imienia

MONIKA
@Piotr

Niestety za późno zorientowałam się że to przekręt. Boję się że moje dane wrażliwe zostaną wykorzystane w niecny sposób. Nie wspomnę o polisie,którą podpisałam na 20 lat. Nikt z menagerów nie wie jak odtąpić od polisy. Żenada.

ładny

Od lipca koszt wejścia w strukturę npz wynosi 1000$.Podobno mają zapisywać ludzi od lipca w "niedierżawnyj pensyjnyj kapitał"czyli 3 filar choć oni nazywają to czymś pomiędzy 2 a 3 filarem.Przestańcie wierzyć że jakiś finanzpartner czy npz będzie brało udział w reformie.To jest jak na razie tylko wciskanie ludziom polis i nic więcej.Taki metlife takich brokerów jak fp ma dziesiątki i tylko fp będzie brał udział w reformie?Myślcie tak dalej.

Błażej

W npz już od lipca zapisują ludzi w Rzeszowie.niedjerżawnyj pensyjnyj kapitał.Koszt wstąpienia do npz będzie wynosił 1000$

Zostaw merytoryczną opinię o NPZ Life - 29-000 chmielnicki

NPZ Life