Opinie o NPZ Life w 29-000 chmielnicki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NPZ Life. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NPZ Life o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPZ Life w 29-000 chmielnicki

Albert

Osoby które będąc w fp czy też npz , które podpisały polisę inwestycyjna w klasiku na 20lat będą teraz zobowiązane wpłacać co rok składkę?

@Albert

Po trzech latach istnieje możliwość wyciagniecia kapitału ,po 5 kapitał plus zysk ,jest możliwość zawieszenia płacenia na rok lub rozłożenia składki na miesięczna ,kwartalną ,półroczną .nikt nie zabroni nie zapłacić składki drugorocznej poprostu stracimy 1650 zl za pierwszy rok

To polecam wejść na stronę Werchownej Rady i ściągnąc sobie projekt ustawy 4608, a następnie go, z łaski swojej, przeczytać lub przynajmniej przejrzeć szukając słów (ctrl+f): "суб’єктах другого рівня системи пенсійного забезпечення". Jak widać najwięcej gardłują ci, którzy tego dokumentu w rękach nie mieli, nie mówiąc już o przeczytaniu go.

"Codziennie słucham Groysmana i cały czas mówi o "pensyjnej reformie" lecz nic nie wspomina o 2 filarze." To posłuchaj Rewy.

Kret

W npz i fp już nawet na Ukrainę nie trzeba jechać żeby przejść to mega szkolenie.W Polsce też można kupić tą polisę bez wizyty u naszych sąsiadów.Całe szczęście npz i fp ma też."kretów" i o wszystkim Ci ludzie ze sobą piszą i powiadamiają odpowiednie służby .Jako ciekawostkę podam fakt iż ludzie z npz za dotychczasową sprzedaż polis jadą za waszą kasę do Turcji.Oczywiscie nie wszyscy.Kupujcie więcej polis to i może ja się załapie na taki wyjazd ha ha ha.Najlepsze jest to iż Ci z samej góry ,którzy umieszczają ogłoszenia na olx myślą że są bezkarni.Uważam że się niedługo bardzo zdziwicie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NPZ Life, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
pensyjnyj fond

Codziennie słucham Groysmana i cały czas mówi o "pensyjnej reformie" lecz nic nie wspomina o 2 filarze.Niektórzy powołują się na Balcerowicza.A gdzie i kiedy Leszek powiedział że na Ukrainie będzie to wyglądało tak jak było to w Polsce?Piszecie tu o kwocie 1650?A co z osobami które znowu muszą wykupić polisę gdyż w FP lub npz weszły rok temu a nadal zapisów do 2 filaru nie ma?Tu nie chodzi o 1650 tylko o robienie ludzi w hu.a.Panowie i panie z npz i fp- jeśli ja zabiorę jedną osobę z Polski do Lwowa i wykupi ona polisę (czyli ja tą polisę tej osobie sprzedałem) to otrzymuję tylko 300 kilka złotych prowizji?Wy chyba nie wiecie jak płacą towarzystwa za sprzedaż życiówek.W npz i fp są osoby które napisały odpowiednie pisma do polskiego konsulatu na Ukrainie oraz na dniach sprawa będzie zgłoszona do uwagi w tvn gdyż jest już tym tematem zainteresowanie.

Bożena

O co wy się Jeszcze kłócicie? Przecież FP i NPZ nawet nie wiedzą do końca jak ta reforma będzie wyglądała.Jedni bajerują metlife,drudzy forte life a oboje doją na razie kasę na wykupionych zyciówkach.Wejście reformy emerytalnej jest pewne w 100% tylko niech ktoś przedstawi info że będzie 2 filar tak jak to miało miejsce w Polsce.Był ktoś ostatnio na spotkaniu w npz we Lwowie? Może ktoś coś o tym napiszę.

Brawo WY

Czytam te wpisy po raz pierwszy jestem w NPZ od 2015 roku. I zastanawiam się kto tu pisze? Ci którzy spotkali się z pewnym panem W, czy Ci których przekonał pan Ż. Którzy uwierzyli, że Rosjanin stojący za ich firmą (konkurencją do NPZ) przekona MetLife do pisania reformy (szczerze wątpię bo Met jasno się określa). Czy są to osoby, które nigdy nie zarobiły pieniędzy, a zainwestowały w kilka prawdziwych piramid finansowych i stracili pieniądze. Jeżeli ktoś zna historię polskich firm doradczych wie.... Aby z nimi pracować trzeba było mieć polisę... Czym różni się NPZ od FM G, Novizion i tym podobnych firm? Tam też polisa była przepustką do zarabiania. Nie wpłacasz pieniędzy do NPZ, po za opłatą za Seminarium 2 dni we Lwowie. Wpłacasz pieniądze na prywatny rachunek. Dostajesz polisę z sumą ubezpieczenia na określone ryzyka. I co to jest piramida. Oszustwo polega wg tych co piszą, na jednym za 2200 ryzykuję zarobieniem pieniędzy. Ile hmmmm. Tyle ile jestem wstanie zainwestować czasu. Ja dziś mam kilka biur na Ukrainie robię spotkania z dużymi grupami ludzi, którzy nie mają takich bzdurnych wątpliwości. Dlaczego, bo trzeba policzyli ryzyko do możliwości. Jeżeli ktoś przyłoży ryzyko do możliwych zysków, 3x przeliczy ile wynosi 1 do 100tys , 1mln itd... Tak było w Polsce Piszcie dalej reklama dźwignią handlu.... Jest takie powiedzenie; najwięcej do powiedzenia ma ten, kto nic nie zrobił, a najbardziej opiniotwórczy są ci, którzy nigdy nie prowadzili biznesu.

@Brawo WY

Witam Pana ma Pan Trochę nie swieże informacje odnośnie Metlife Ukraina.Jak wypowiedział Wam Classik umowę firma ,którą Pan reprezentuje była i proponowała współprace i została jej odmówiona :) Więc piszecie kolejna Bajkę ,która mówi ,że Metlife nie będzie brał udziału w reformie .Pozdrawiam

Zapomniałem podać aktualnego nr tel do mnie 575767868 chętnie odpowiem na każde pytanie .ps dziękuję Panu za reklamę

Endrju

Zrozumcie jedną rzecz.Reforma emerytalna będzie miała miejsce tylko nikt nie wiadomo jaki ona będzie miała charakter i jak będzie przebiegała i na tym żeruje npz,fp,ovb.Czytajcie Ukraińskie media a tam naprawdę piszą o tej reformie.

Mikry3

Do wszystkich z NPZ LIFE, FORTE LIFE, czy FB czy OVB zasady bardzo podobne struktury łudząco podobne może inaczej jest trochę w OVB ale struktury trzeba budować i sprzedawać produkty to jesli chodzi o OVB. Nie dajcie się mamić SZYBKĄ kasą lub rzekomą reformą OFE, która nie była nigdy zgłaszana, która NIE ISTNIEJE i NIE ZAISTNIEJE w/w organizacje firmy miały i mają jeszcze jak najdłużej wyłudzić od ludzi kasę dla założycieli twórców NPZ LIFE, FORTE czy FB i dla liderów struktur OD 6 POZIOMU W GÓRĘ, bańka Piramidalna NPZ LIFE, FORTE LIFE pęka Ci na górze zarobili, ci na dole nie zdążą, wielu już popłynęło lub popłynie finansowo na organizację, organizacje biur w Kijowie na tworzeniu spółek, zakupie samochodów itd. KAŻDA PIRAMIDA FINANSOWA POLEGA NA STWORZENIU JAK NAJPRAWDZIWSZEGO WRAŻENIA IMITUJĄCEGO JAKIŚ PRAWDZIWY REALNY CEL!!!!! OFE na UKRAINIE TO MRZONKA DLA NAIWNYCH . ZACHODZI PYTANIE DLACZEGO RZĄDY W POLSCE I NA UKRAINIE NIE INTERWENIUJĄ CO NIE WIDAĆ WZMOŻONEGO RUCHU NA GRANICY I JAKI JEST ICH CEL?????

andrzej

Witam jako potwierdzenie mogę przekazać nr do dyrektora Fp na Polskę informacje o której wiem mamy to z Clasika być może będzie oświadczenie. Nad ovb też bym się zastanowił wspolpraca z nimi ma sens tylko wtedy kiedy sami moglibyśmy pisać a tego jak wiadomo nie będzie można. Brak polisy na wstępie nie oznacza że ona nie jest wymagana bo aby mieć prowizję z pracy zespołu trzeba mieć różnice poziomów a ta można zdobyć sprzedając polise więcej info Reformaofe@op.pl

Jarosław Budzyński

Andrzej co to jest ten forte life w npz i na jakiej zasadzie oni prezentują teraz wzór deklaracji?Czy możesz pokazać dowody że classic zerwał z nimi współpracę? Są nadal jako partnerzy na stronę classic.Ja się zastanawiam nad ovb bo podobno nie trzeba tam płacić 1650

andrzej

ja byłem w npz ,rozmawiałem z OVB ,jestem w FP jak ktoś chce wymienić poglądy zapraszam reformaofe@op.pl

feldgibel

Czekajmy aż to pier...lnie . Tego typu reformy nie przeprowadza się po cichu w sejmie tylko robi szeroką kampanie reklamową i edukacyjną. Bez tego nic tej reformy nie będzie ... Zarobią ci co byli na początku a malućkich się i tak wyciula ....

Jarosław Budzyński

Panie Kownackiej proszę mi wyjaśnić co to jest za twór forte life i na jakiej zasadzie 20 maja przedstawione będą wzory deklaracji aby zapisywać ludzi 35-50 bo tak przecież słyszałem na open info w Katowicach.Reforma nie ruszyła a wy już chcecie umowy podpisywać ?Na drukarkach wydrukowaliscie sobie te wzory deklaracji?Na to wam pozwoli państwo Ukraińskie?Oj ciekawy będzie ten zjazd 20 maja . Ciekawe czy znowu będzie obecna służba bezpieczeństwa Ukrainy tak jak to miało miejsce ostatnio o zupełnie przypadkowo nie było założyciela npz Olega.

Endrju

Ja jestem w npz od stycznia i żałuję tego jak cholera.Obecnie jestem na 3 poziomie i zauważyłem jedno:Jest cholerne ciśnienie na podpisywanie umów z nowymi ludźmi aby co niektórzy dostali się na 6 poziom.Niektórzy śmieją się prosto w oczy że reszta i tak zrówna się poziomami i gów.o zarobią.Teraz liczą się tylko punkty i nic więcej.Coraz więcej niewiadomych w npz : kapitał firmy jest śmieszny,nikt biura nie widział na oczy.Na ostatnim seminarium obecność ludzi z sbu(służba bezpieczeństwa Ukrainy). Najlepsze jest to że npz na najbliższym seminarium 20 maja przedstawia wzór deklaracji OFE.Na open info wyraźnie mówią że forte life będzie miało wyłączność na tą reformę.Nawet gdybym przeniósł się teraz do FP to tam pewnie to samo.Slyszałem też o ovb ale cholera wie co to jest.Tam podobno żadnych umów na 1650 zł nie trzeba podpisywać.Wystarczy zaświadczenie o niekaralności tak jak jest w instytucjach finansowych.

@Endrju

Proszę o kontakt Reformaofe@op.pl

Prze
@Endrju

Endrju zapraszam do zmiany, Prze175@wp.pl

Paweł Kownacki

NPZ Life ukraiński broker ubezpieczeniowy. Firma oparta o MLM jasne zasady, można oczekiwać lepszej organizacji jednak pracując w Polsce w podobnej firmie 15 lat temu standardy były podobne. Należy to brać pod uwagę. Biznes dla wszystkich ale nie dla każdego. Tak jak w każdym sa plusy i minusy.Są szanse i zagrożenia. Zrób rachunek za i przeciw, nie oczekuj cudów ,oczekuj możliwości. Współpracuje z NPZ Live od roku mam 120 osobową grupę w której każdy wie w co i na jakich zasadach wchodzi. I tyle w temacie NPZ Life. Nie wiem Na jakiej podstawie podnoszone są zarzuty finansowe wobec NPZ. Na przestrzeni mojej współpracy z NPZ nie miałem takich problemów. Są ustalone procedury których wystarczy się trzymać. Ponad to proponuje posta podpisać imieniem i nazwiskiem bo rzucać oskarżenia po nic nieznaczącym nikiem to po porostu tchórzostwo .

Jacek
@Paweł Kownacki

Jestem zainteresowany ustawą o emeryturach na Ukrainie, i widzę tylko jeden mały problem w żadnym projekcie ustaw mie znalazłem wzmianki o prywatnych funduszach, może ktoś z Państwa mógłby mi pokazać taki zapis. Proszę o smsa 794055947 lub na jaceklviv@onet.pl. Dziękuję Jacek

Jarosław

Feldgibel pokaż mi chociaż jeden artykuł,wpis że FP lub npz pisały o tym iż Balcerowicz jest ich twarzą? Przestańcie ludzie z npz pisać głupoty na Fp i na odwrót bo ktoś kto chciałby pracować podczas reformy emerytalnej na Ukrainie ma przez was mętlik w głowie.

andrzej

Witam ustawa 4608 poszła do kosza ponieważ Pan Rozenko powiedział 7 maja że do 16 maja ukaże się nowa ustawa ,która ma być przyjęta do 16 lipca i to są informacje z Ukrainskiej prasy .Fakt brokerzy na ukrainie działają podobnie ,jednak osiągniecie właściwego celu zależy też o doboru odpowiedniego Partnera .

Jarosław

Tą całą rozmowę można podsumować iż jedni narzekają na drugich a tak naprawdę wszyscy się dobrze znają.Finanz partner pisze tutaj o npz i na odwrót.I tu i tu musimy My jako Polacy zainwestować 1650 zł bo bez tego ani rusz jeśli chcemy zarobić.Jeżeli ktoś zrobi sobie fajną strukturę i nie ważne u jakiego brokera to każde TU będzie chciało pozyskać taką osobę z jego ludźmi gdyż to Ci ludzie będą pracować a nie opinie z internetu.I npz i finanz partner darzą do tego samego celu.Jeżeli ktoś ma dwie lewe ręce to w żadnej z w/w firm nic nie osiągnie.Najgorsze jest to iż npz narzeka na finanz partner i odwrotnie a "oboje" płyną w tym samym kierunku i przyświeca im ten sam cel. Osobiście uważam iż bez odpowiednich osób w swoim zespole ani w npz ani w fp do niczego nie dojdziemy.Także zamiast wypisywania tutaj różnych głupot bierzmy się lepiej do pracy bo reforma jest bliżej niż dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o NPZ Life - 29-000 chmielnicki

NPZ Life