Opinie o NPZ Life w 29-000 chmielnicki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NPZ Life. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NPZ Life o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPZ Life w 29-000 chmielnicki

Jak jest z pakietem medycznym w NPZ Life? Można dołączyć rodzinę?

zbiig Nowy wpis

czy NPZ Life to firma z Ukrainy?

Rafał

@Piotr Woś, czy jesteś byłym pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Rozumiem intencje jednak na forum GoWork.pl nie reklamujemy swoich usług. @Janek WAWA, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Pamiętaj, że oskarżenie oszustwa to poważny zarzut, szczególnie jeśli pisany jest na forum publicznym. Nie zniechęcam do aktywności i neguje Twoich przejść z firmą jednak warto mieć to na uwadze nim opublikujesz swoją opinię.

@Rafał

Nie jestem jedyną osobą, która wystawiła taką opinię na tym forum.Boom na jeżdżenie Polaków na Ukrainę w sprawie OFE już minął,kto miał się dać zrobić w hu.a to to się zrobił.

@Rafał

Tak jestem bylym pracownikiem tej firmy zapraszam na priv mam fajny film o Fortelife ktore tak super Npz promuje

Vitek Nowy wpis
@Piotr Woś

Wpisz swoją wersję. Forte działa i te bzdury tło do twojej inteligecji przeszyło mnie na wskroś (usunięte przez administratora)

Bartek Nowy wpis

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Czy firma działa tylko w Polsce?

Agata

Czy firma prowadzi rekrutację?

piotr
@Agata

Witajcie dawno nie wypowiadałem się tu ale widze ze temat jeszcze żywy.Sprawa ma się tak ,że w Polsce rekrutują tak naprawdę trzy firmy zajmujące się sprzedażom ubezpieczeń na życie w systemie sieciowego marketingu , jest to NPZ ,Finanzpartner i Starlife. Wszystkie te firmy sprzedają polisy na życie tzw polisolokaty ,gdzie jest część polisy około 80% idzie jak na depozyt i 20 % idzie na część ryzykową .Bajki na jaką ja też dawno temu dałem się nabrać jest tzw Ofe .Ono kiedyś może będzie ale kiedy nie wiadomo i dopóki Polacy będą podejmowali współprace z Tymi firmami licząc na szybki zarobek na OFE będzie bardzo dużo negatywów .Ja sam tym zajmuje się 3 lata obecnie mieszkam na Ukrainie ale ja od razy jechałem tu nie po ofe a tzw 3 filar .Co do NPZ ja byłem tam 2 razy pierwszy i ostatni .Było kilka niuansów jakie mnie nie podobały się .Co do Finanzpartnera coś na wzór multiagencji ubezpieczeniowej z planem marketingowym odnośnie polis na zycie .Starlife typowa siecowa kampania z rozwinietym systemem nauczania sprzedająca Metlife i Viena Insurenc Group .Obecnie Starlife robi około 75 % obrotu całego Metlife .Jak ktoś chce zajmować się trzecim filarem i budową struktur na trzecim filarze a nie liczy na Ofe zapraszam reformaofe@op.pl

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NPZ Life, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Tea

Opłaciłam polisę 2× 1650 zł czyli 3300 zł. i uważam,że są to pieniądze stracone.Obiecali OFE,ale to są mrzonki.Czy ktoś wie jak odzyskać te pieniądze bo to jest chyba piramida finansowa.

Darek
@Tea

Już po pieniądzach..zapomnij..

fafa

Uciekac

Danuta
@fafa

Postaraj się odpowiednio argumentować swoje wypowiedzi. Twój komentarz nie stanowi dużej pomocy dla użytkowników firmy, bo nie opisałeś nic więcej na ten temat. Najbardziej pomocne komentarze to te, które są zarazem rzetelne i merytoryczne. Krótkie i lakoniczne wypowiedzi są często uznawane przez użytkowników forum za działania konkurencji.

Rafał

Ludzie nie znacie szczegółów biznesu, a wypowiadacie się. Po prostu boicie się zaangażowania i zarobienia pieniędzy. Jeżeli chcecie się czego kolwiek dowiedzieć to tylko i wyłącznie do źródła.

Janek WAWA

Rafał,Npz to ukraiński broker (oszust), który namawiał ludzi z Ukrainy i Polski do kupowania polisy za 1650 zł w celu wejścia w zapisywanie ludzi do 2 filaru emerytalnego.Nic z tego nie wyszło a właściciel kasę zawinął i tyle widziano Npz.Nie zawracaj sobie tym tematem głowy bo szkoda czasu.

@Janek WAWA

Witajcie dawno mnie tu nie było ,ale widzę ,że forum nadal żyje ....Macie racje co do NPZ ,że ludzi naciął na pieniądzę .Cóż Polacy jeździli kosić kapustę nie wiedząc ,że już na nich kapustę koszą :) Problem jest w tym ,że nikt nie rozumiał tego,że bez sieci osób z Ukrainy nic nie zrobi .Dziwi mnie to ,że ludzie nie czytają prasy ukraińskiej nawet używając translatora ,tam ciągle pojawiają się daty ,ustawy.Stan na 06,06,2018 rok jest taki ,że ustawa mówiącą o działaniu drugiego filaru jest (nr ustawy 6614 )ale nikt nie wie jak do końca to będzie wyglądało bo druga ustawa ( nr 6677 ) nie została przyjęta .Pojawiają się informacje (Reva ,Groisman ,Rozenko ) które mówią że ma być drugi filar.Prawda jest taka chcesz zarobić na reformie ukrainskiej zbuduj sieć sprzedającą polisy zyciowe bo rynek jest ogromy a i negatywne zapisy tych ustaw sprzyjają temu ,wtedy kiedy wejdzie tzw ofe bedziecie mieli gotową sieć sprzedaży .Jeżeli chcecie mieć aktualne informacje z Ukrainy zapraszam na mój profil ,chętnie udziele informacji

Zbiigpi
@Janek WAWA

NPZ Life to ukraiński broker, który buduje struktury sprzedażowe w Ukrainie i Polsce do realizacji II filaru ubezpieczeniowego w Ukrainie. Warunkiem współpracy jest wykupienie polisy III filarowe w Forte Life. Ja taką polisę kupiłem, podpisałem umowę i jestem współpracownikiem NPZ Life od lutego 2018r. Nigdy nie zakładałem, że sam fakt kupienia polisy gwarantuje mi miliony. Z pełną świadomością podpisałem umowę, którą przeczytałem ze zrozumieniem. Buduję strukturę, dostaję kasę i moi współracownicy też ją dostają. Wczoraj (13.10.2018) rozmawiałem z Olegiem i nie potwierdzam, że się zwinął. Mam z nim kontakt od momentu, od kiedy pracuje dla NPZ. 1. Dziś sytuacja wygląda tak, że wielu byłych współpracowników NPZ chce wrócić i szukają sposobów aby to zrobić. 2. Toczą się rozmowy z całymi strukturami innych brokerów (przytaczanych tu na tym forum jako alternatywa dla NPZ) o możliwości dołączenia do NPZ. 3. Forte Life jako jedyna firma ubezpieczeniowa w Ukrainie spełnia kryteria (na dziś) aby realizować II filar. MetLife wycofuje się z Ukrainy. 4. Wszyscy podniecają się ustawami, fakty: ustawy wprowadzające reformy systemu emerytalnego zostały uchwalone w 2004 r. Ustawa 1057 i 1058. Tzw ustawa 6614 (to jest nr Rej projektu a nie ustawy) a naprawdę 2148 z października 2017r między innymi określa datę 1 stycznia 2019r. jako start tworzenia II filaru. Projekt 6677 prawdopodobnie nie będzie podpisany ale dla mnie to bez znaczenia - problem Ukrainy jak sobie z tym poradzi. 5. NPZ określił zasady i kwoty realizacj II filaru. 6. Nawet jak II filar się opóźni to i tak zarobię na III filarze w Ukrainie. 7. Firma wcale się nie zwija a wręcz przeciwnie. 8. Nie toczą się żadne postępowania a właściciele NPZ podróżują bez żadnych problemów po Europie. 9. Problemy jakie zostały opisane na tym forum spowodowane były głównie przez ludzi (niektórych z nich miałem okazję jeszcze poznać bo na dzień dzisiejszy zostali usunięci z NPZ) a nie przez firmę. Firma jest w stanie udowodnić przepływy finansowe pomiędzy NPZ a dyrektorami. Tyle w temacie.

NPZ Life

Ja mam takie pytanie. czy moderator tego serwisu zrobi coś wreszcie z tego typu wpisami? są to zniesławnienia naruszające dobra osobite wszystkich współpracujących z NPZ Life. insynuują, że nie ma żadnej reformy. podczas gdy jest ustawa "Niestety za późno zorientowałam się że to przekręt. Boję się że moje dane wrażliwe zostaną wykorzystane w niecny sposób. Nie wspomnę o polisie,którą podpisałam na 20 lat. Nikt z menagerów nie wie jak odtąpić od polisy. Żenada. " Czy też sprawa skończy się na prokuraturze i pozwem zbiorowym wobec serwisu gowork.pl?

MONIKA
@NPZ Life

Proszę mi wskazać czyje dobra osobiste zostały naruszone. Jaka ustawa-chyba kolejny projekt ustawy. Proszę w takim razie wskazać w jaki sposób można odstąpić od polisy i odzyskać choćby te 30 % za zerwanie w pierwszym roku. Chyba że ta informacja też jest nieaktualna.

DonMorales
@NPZ Life

Dzień dobry. Jak zwykle na początku było pięknie, później okazało się bardzo dużo niejasności. Zmiany reguł w czasie gry się nie dokonuje, ale nie w NPZ Life. To dość poważny przekręt finansowy, straszenie pozwem zbiorowym to słaby pomysł, bowiem to podpisujący wciskaną polisę działa w błędzie a działanie takie podpada pod zapisy Ustawy kodeks karny. Nie wiem co myślą ci konfabulanci z NPZ Life po kursach sprzedażowych, bowiem jest kontakt z Rada Wierchowna, gdzie jasno jest mówione, że Ustawa regulująca emerytury na Ukrainie może wejść, lecz nikt nie jest wstanie wskazać daty, lecz z pewnością nie będzie to w tym dziesięcioleciu. Ktoś się zburzy? Proszę popytać na Ukrainie, w Kijowie! To Jedna Wielka Lipa! Ludzie nie dajcie się nabierać na mrzonki o przyszłości świetlanej! Stracicie pieniądze, nerwy i zdrowie. Na całym świecie rezerwując miejsce w hotelu możesz anulować rezerwację, ale nie w NPZ Life! Czy tu nie chodzi o koszenie hrywien w tak małych ilościach a mimo to jednak? Skoro są takie mocne struktury, dlaczego w seminariach uczestniczy po kilkanaście osób? Dlaczego i z jakiej racji dyrektorów wybiera zarząd NPZ Life skoro to zależy od ilości i jakości stworzonej struktury?? Jest mnóstwo pytań retorycznych, próżno szukać odpowiedzi, lizodupce odszczekają zaraz, że ktoś zachorował, bredzi, lub niech pyta jak nie zna odpowiedzi. Oby nie trafiło w sedno takie pytanie, bo jeden z drugim wstydu się naje i pozostanie niesmak.

Rafał

@Janek WAWA, nawet jeżeli tak jak napisałeś, kwestia o którą zapytałem jest poniżej opisana, to mimo wszystko warto ją aktualizować. Tak jak sytuacja NPZ Life jest dynamiczna tak możliwości oferowane przez nią pracownikom również może być. Dlaczego powinienem sobie tę firmę "odpuścić"? Mógłbyś swoją opinię uargumentować?

Rafał

Zgodnie z treścią strony internetowej NPZ Life firma ta zapewnia swoim pracownikom rozwój. Powiecie coś na ten temat? Czy wiąże się to ze szkoleniami? Czy może pracodawca zapewnia im zadania, dzięki którym mogą swoje umiejętności rozwijać? Bardzo Was proszę, żebyście pozostawili wypowiedzi odnośnie do tego aspektu współpracy z tą firmą.

@Rafał

Poniżej masz wszystko opisane. Odpuść sobie ten Npz , Finanzpartner, starlife całkowicie.

aide Bajor

Kiedy to zapisywanie ludzi i płynące z tego prowizje i międzyprowizje??

Wawa

(usunięte przez administratora)a co ma system mlm do 2 filaru na Ukrainie?Możesz w jakiś sensowny sposób to wytłumaczyć?To,że 2 filar u nich wejdzie to wiem ,ale na jakiej zasadzie Ukraińcy i ich wewnętrzne układy pozwolą nam Polakom na tym zarobić?

@Wawa

Witaj .Niestety albo stety wszyscy brokerzy pracują tak jak OVB w Polsce wg systemu mlm .Sprzedaż polis od towarzystw ubezpieczeniowych odbywa się po sieci Agencyjnej lub Brokerskiej -brokerska działa po mlm .

WAWA
@Piotr Woś

Za bardzo jesteś według mnie wpatrzony w ovb, Finanzpartner czy starlife.Reforma państwowa miałaby mieć związek z mlm-em?Coś tu śmierdzi.Według mnie za duży już u każdego z brokerów bajek naopowiadaliście.

Piotr Woś

Witajcie znam brokera i NPZ i Starlife i Finanzpartner ,róznice są w wynagrodzeniu i zasadach pracy .Drugi filar będzie i to prawdopodobnie już nie długo .Polecam lekturę dwóch ustaw ukrainskich 6614 i 6677 .Co do płacenia pieniędzy najwyższa prowizja jest w FP

@Piotr Woś

Kolejny zauroczony... gdzie się tacy rodzą...

@Feldgibel

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ За дорученням Голови Верховної Ради України А.Парубія, відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні 27 лютого 2018 року проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (реєстр. № 6677, доопрацьований), поданий народними депутатами України Солов’єм Ю. І., Веселовою Н. В. та іншими народними депутатами України, і зазначає наступне. Законопроектом пропонується: 1) запровадити з 01.07.2018 року обов’язкову сплату до накопичувальної системи пенсійного страхування страхових внесків застрахованими особами, яким на вказану дату виповниться не більше 35 років. Для осіб старше 35 років на вищевказану дату та які не досягли пенсійного віку, визначеного статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», передбачено право добровільної участі у накопичувальній системі пенсійного страхування; 2) визначити розмір внеску на рівні 2% у перший рік запровадження системи з поступовим збільшенням цього розміру на 1% до досягнення 7%; 3) встановити пенсійні виплати: довічна пенсія та одноразова виплата; 4) передбачити перехідний період на 3 роки для інвестування пенсійних коштів накопичувальної системи пенсійного страхування, зокрема у права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення (до 30% активів, а в права власності на одну земельну ділянку – до 5% активів); 5) зменшити розмір податку на доходи фізичних осіб до 15% (у період 2020-2022 рр.) і скасувати сплату військового збору (у період 2020-2023 рр.) та спрямувати вивільнені внаслідок таких заходів кошти до накопичувальної системи пенсійного страхування; 6) встановити децентралізовану накопичувальну систему через недержавні пенсійні фонди (особа обирає недержавний пенсійний фонд, в якому бажає формувати свої обов’язкові пенсійні заощадження, при цьому в будь-який момент може змінити (перейти до іншого) недержавний пенсійний фонд). При цьому за Пенсійним фондом України зберегти повноваження адміністратора накопичувальної системи пенсійного страхування (приймання та обробка заяв застрахованих осіб, надання розпоряджень адміністраторам обраних недержавних пенсійних фондів про відкриття персональних накопичувальних пенсійних рахунків цим особам, ведення рахунків в системі реєстру застрахованих осіб, адміністрування (збір, облік та розподіл між обраними громадянами недержавними пенсійними фондами) страхових внесків на накопичувальне пенсійне страхування; 7) здійснювати управління пенсійними активами в накопичувальній системі пенсійного страхування компаніями з управління активами відповідних недержавних пенсійних фондів, а зберігання цих пенсійних активів будуть забезпечувати зберігачі цих фондів (банківські установи). Компанії з управління активами та зберігачі обираються радами недержавних пенсійних фондів, які беруть участь у накопичувальній системі пенсійного страхування, з числа тих компаній та банків-зберігачів, які мають відповідні ліцензії та, одночасно, відповідають критеріям, передбаченим законопроектом у змінах до статті 201 Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення»; 8) покласти функції з нагляду та регулювання у системі накопичувального пенсійного страхування на: Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, – в частині діяльності адміністраторів недержавних пенсійних фондів та недержавних пенсійних фондів; Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку – в частині діяльності компанії з управління активами недержавних пенсійних фондів. Національний банк України – в частині діяльності зберігачів недержавних пенсійних фондів; 9) передбачити можливість успадкування накопичених пенсійних заощаджень, а також випадки, коли учасник накопичувальної системи пенсійного страхування має право достроково використати повністю або частково належні йому пенсійні кошти накопичувальної системи пенсійного страхування. Наприклад, лікування тяжких (критичних) захворювань учасника або його близьких родичів – до 100 відсотків коштів. Умови та порядок отримання учасником виплат у передбачених випадках встановлюються Кабінетом Міністрів України; 10) запровадити адміністративну відповідальність шляхом встановлення штрафних санкцій у разі порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати страхових внесків до накопичувальної системи пенсійного страхування у розмірі від тридцяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на лютий 2018 року, виходячи із розміру встановленого неоподаткованого мінімуму доходів громадян у сумі 17 гривень, розмір штрафів становитиме від 510 гривень до 2 040 гривень). На думку авторів законопроекту реалізація проекту акта дозволить запровадити децентралізовану систему накопичувального пенсійного страхування, що забезпечить: спра

Rubini

A co sądzicie o firmie starlife?

Wowa Ł.

A co się dzieje z uciekinierem z NPZ do FP Władysławem Ł? Czy nadal z bezzębnym uśmiechem opowiada historie o milionach, które można zarobić, zapominając dodać ile milionów już ukradł?

Oleś

Ciekawy oskarżamy niesłusznie?Ta banda z Dolnego Śląska powinna zostać postawiona przed sądem.Oszukali mnóstwo Polaków.Najlepsze jest to że jest jeszcze kilku polskich naganiaczy którzy siedzą w mlm-ie y brokera starlife i również sprzedają polisy i gadają głupoty o OFE na Ukrainie.

M.
@Oleś

Uwaga na podpisane polisy. Te osoby, które zapewniają, że nie trzeba płacić kłamią. Należność z każdym rokiem wzrasta + oczywiście odsetki. Wiem bo sama kontaktowałam się bezpośrednio z NPZ life i widzę , że to sprawa szyta grubymi nićmi. Chyba czas odwiedzić prokuraturę.

@M.

A to już rozumiem gdzie sa te duże pieniądze ;)

@M.

A jak skontaktowałaś się z npz?To jest broker więc co miał ci powiedzieć?Jak ktoś ponownie opłaci to oni będą mieli z tego prowizję.To nie kredyt ,który musimy spłacać co miesiąc w postaci raty.

Podobno program "UWAGA" miał coś w tym temacie robić. 1500 osób i każdy przyjechał tam z gotówką w zębach i nadzieją na miliony. Ładnie Panowie skasowali ludzi.

Feldgibel

Pan mąka? Z synami i kancelaria? Ten od na prawdę duzych pieniędzy?

Beata

Feldbigel znalazłam ogłoszenie w necie jakiegoś dyrektora z ovb i dzisiaj z nim pogadałam.Stwierdził iż nie trzeba kupować u nich żadnych produktów i że w Europie działają ponad 50 lat.Powiedział iż będą brali udział w reformie na Ukrainie i też szukają ludzi.Zapytałam o npz i finanzpartner to gość wybuchł śmiechem i stąd moje zdziwienie.

@Beata

I to taka pierdolologia ludzie sie nakrecaja i utwierdzają w niewiedzy. Teraz wychwalacie ovb piszecie bzdury a firmy juz nie ma przynajmniej na rynku ukrainskim. Ciekawe ilu przeszlo po tym wpisie? Reforma jest zaklepana i sie odbedzie i wprowadzą system akumulacji czy to sie komuś podoba czy nie. Więc co to za różnica w jakiej firmie zarobisz? Siejecie ferment straszny. Na temat kazdej z tych firm mialbym sporo zlego do powiedzenia. Firma to ludzie a ludziom we wszystkim nie dogodzisz, a że narod polski potrafi tylko narzekac to potem są takie fora i jazda z kszdym.

Zostaw merytoryczną opinię o NPZ Life - 29-000 chmielnicki

NPZ Life