Opinie o NPZ Life w 29-000 chmielnicki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NPZ Life. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NPZ Life o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPZ Life w 29-000 chmielnicki

Lucyna

Spokojnie,polisa to nie kredyt który musimy spłacać w postaci rat.Mi wcisnęli polisę z forte life a koledze z klasika i nie ma w umowie że obowiązkowo musimy co rok płacić.Za rok jak ktoś nie opłaci to traci polisę i do widzenia.Dzisiaj (sobota) npz ma zebranie we Lwowie i mają zapaść kluczowe decyzje i mają mieć przedstawiony kolejny produkt który mają sprzedawać wśród Ukraińców.Tak jak napisał przedmówca , będą to produkty dla zakładów pracy.

Naiwniak

Szanowni Państwo, koniec z marzeniami. Dzisiaj rozmawiałem z jednym z Dyr. NPZ, który jasno stwierdził, że o modelu OFE na który nabierali się żądni pieniędzy frajerzy (w tym ja) można zapomnieć. NPZ ma być teraz przekształcone w inną Spółkę, która ma wchodzić w skład jakiegoś konsorcjum. Teraz bajka mówi o ubezpieczaniu Ukraińców w zakładach pracy w pracowniczych programach emerytalnych. Czyli siedź na Ukrainie, chodź po zakładach i wciskaj polisy. Namawiają też podobno ludzi do otwierania biur na terenie Ukrainy. Cholernie żałuję, że dałem się na to nabrać. Boję się również o polisę, którą wykupiłem, bo jak polskie prawo znam, to ukraińskiego nie. Nie wiem czy nie będą nas ścigać za nieopłacanie tych długoterminowych polis. Mam nadzieję, że coraz więcej osób wycofuje się z tego (usunięte przez administratora) i nie nabija kasy dalej tym skurw...cwaniaczkom.

Feldgibel
@Naiwniak

Kuzwa a nie mówiłem ... bajka dla naiwnych ...

Lucyna

Moderator absolutnie nie powinien usuwać tego tematu gdyż dzięki temu mnóstwo osób dowie się czym tak naprawdę jest npz lub finanz partner i w jaki sposób stworzyli piramidę.Okazało się że żadne wykupowanie polis nie jest do niczego potrzebne.Sama góra zarobiła na nich spore pieniądze a teraz już powoli zaczynają informować że nic z tego nie wyjdzie.Npz liczy na to iż swoją strukturę przeniesienie do metlife.Codzienie odchodzą z npz ludzie bo już wszyscy wiedzą że to był kit.

Bożena
@Lucyna

Nie skupiam się na przeszłości w NPZ. Buduję swoja przyszłość z nowym partnerem i żałuję, że tak późno obudziłam się. No cóż porażki uczą nas najlepiej. Nauczyłam się podejmować decyzje świadomie. Co mnie przekonało do wyboru innej firmy? doświadczenie, wyniki sprzedażowe, partnerzy, niskie koszty administracyjne, możliwość uzyskania dochodu pasywnego poza OFE, wysoka kultura zarządcza i organizacyjna, ludzie, atmosfera a nade wszystko takie wartości jak UCZCIWOŚĆ, otwartość i PRAWDZIWE LIDERSTWO. życzę wszystkim świadomych wyborów, skupianiu się na TU i TERAZ oraz wielu wielu sukcesów !!!!!

@Bożena

Kogo ty dziewczyno oszukujesz.Rozmawiam z ludźmi z fp i mówią że to takie same gó...o jak npz.Wyniki sprzedanych polis chcesz sobie podnieść na naiwnych Polakach? Przestań pisać głupotyi oszukiwać ludzi.

Feldgibel

Uprasza się o nie przeszkadzanie bo wielkie spisywanie trwa i diengi nada pouchit :) i co dalej bajka o reformie ofe jezt grana?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NPZ Life, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Lucyna

Od jakiej jesieni?Na jesieni to może rząd ukraiński cokolwiek zacznie w tej sprawie robić.Npz namierza?To raczej oni są namierzanie ale mniejsza z tym.Zapomnijcie że wyeliminujecie kretów Za dużo ich macie w swoich strukturach w tej chwili.

Rudy

Reforma jest , deklaracji NIE, i tyle zarabiania w NPZ

Chyba w twoich mokrych snach ktokolwiek robi dobrą minę do "złej gry". Ale odpowiadając na pytanie - w takim razie od jesieni będzie zapisywanie. Czego można się domyślić. Ale nie potrafisz. Co w sumie nie dziwi skoro nie jesteś za bystra siedząc i kadząc swoje wypierdy na tym forum. NPZ już stopniowo namierza wszystkich kretów. zapewniam, że niebawem wasze hulanki tutaj się skończą. i oczernianie kogolwiek zmyślonymi historyjkami

Lucyna

Tylko finanzpartner jeszcze robi dobrą minę do złej gry.Co na to Janusze biznesu ,którzy tak się na tym forum spinali ?Gdzie jesteście?Kiedy zapisujemy ludzi na Ukrainie?

Lucyna

20 lipca struktura od dyrektora generalnego npz ma zebranie.Tematyka?co dalej i czy nadal brniemy w to (usunięte przez administratora) Konuec marzeń,koniec złudzeń kochani biznesmeni npz i finanzpartner.

Myślący realnie

A co tobie mogł powiedzieć taki dyrektor jak on sam jest w głębokiej (usunięte przez administratora) naciągnął ludzi na polisy , obiecał ustawe na co nie ma żadnego wpływu i kombinuje żeby przeczelać co bedzie dalej, a ty człowieku czekaj słychaj czy prezydent podpisał i wtedy zadawaj pytania czy coś zarobisz czy nie.

Zdezorientowany

Czy ktoś z tu obecnych może mi pokazać na jakiej podstawie prawnej mam podpisywać deklaracje, z kim, od kiedy? Ustawa wyżej wypisane to tylko projekt, nie głosowany nawet w parlamencie, a do wprowadzenie w życie to daleka droga. Te same pytania zadawałem na kongresie we Lwowie kilku Panom derektorom, niestety bez odpowiedzi.

Lucyna

Czy npz czy finanzpartner to i tak jest jednym hu...m zrobione.Polacy już powoli przejrzeli na oczy.W npz ze stanowiska zrezygnował dyrektor generalny.Podobno będzie zabierał swoich ludzi do metlife.

Obietnice
@Lucyna

A wszyscy dalej czekają na deklaracje tak obiecywane przez pana prezesa npz , jest tylko problem ustawa moze i jest tylko co z tego jak ani parlament nie głosował ani prezydent nie podpisał ale w npz już są ,lecz nikt ich na oczy nie widział. Na kongresie, już brawa, już gratulacje, już wasze życie się zmieni od dziś , a na zwykłe bilety trzeba było czekać ponad godzinę, certyfikaty też nie dotarły , ale ludzie radujcie się

Zły

Witam, właśnie wruciłem z tzw. Kongrasu we Lwowie i z przykrością muszę przyznać rację wszystkim co tu pisali na temat wyglądu seminariöw w npz. Zapłaciłem 2000 hr za kture miałem uzyskać konkretne informacje na temat , Daty rozpoczęcia podpisywania deklaracji, Sposobu ich rozliczania, oraz czy owe deklaracje będą dla Ukraińców onowiązkowe czy dobrowolne. A uzyskałem kiepski spektakl, informację iż jakaś kobieta ma urodziny, oraz występ jakiegoś kolesia ktury za wszelką cenę chciał wszystkich przelpnać że jest prezesem clasic life i że cały czas współpracują z npz, co mu się nie udało. Reasumując stracony czas , pieniądze i dalej nic konkretnego , gratuluje wszystkim kturzy nie dali się nabrać na ten wyjazd do Lwowa. Ustawa będzie na 100% , pisanie deklaracji też ale przy takim podejściu Panów derektorów z npz do ludzi kturzy przyłączyli się do ich struktur, powoli można zacząć żałować że tak uczynili, i nie twierdzę że lepiej by było w finanzpartner gdyż tego nie wiem. Ciekawe co bedzie dalej gdyż za polise kasy i tak już nie odzyskam pozostaje mi tylko czekać . Ps. To fakt iż ktoś sie podpisał pod moj nick Zły.

Włodek

Zły,zaskoczony, poinformowany, to ta sama osoba.Łatwo to zweryfikować po treści ich wpisów.Jakim cudem wytłumaczycie kupowanie polis przez ludzi z Polski?Sbu??? Osobiście widziałem ich na seminarium npz we Lwowie więc nie piszcie głupot iż tak nie było.Treść ustawy z 2016 roku możecie sobie wsadzić gdzie kolwiek chcecie!!! Przypominam iż mamy lipiec 2017.

Zły

juz nie jestem zly .teraz wszystko jasne. zanim cos napisze przeczytam ustawe. fatycznie jest o II filarze takim jak w Polsce.dzieki pozdrawiam i przepraszam

Mikry3

przepraszam. juz nie bede pisal takich wpisow

Zaskoczony

Bardzo, dziękuję

Zaskoczony

Ok, moze i jestem prostakiem ale nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie, przystepujac do npz miałem mowiowie iż, Przystapienie do 2 filaru bedzie wyglądało jak w Polsce czyli Obowiązkowe, i bezpłatne dla każdego obywatela Ukrainy do czego go zobowiązuje zapis w ustawie. Czy jest ktoś wstanie pokazać mi to w ustawie tylko konkretny punkt tak ażebym mugł się tym posługiwać i przy rozmowie z Ukraińcem naocznie mu to pokazać gdyż nikt z szarych obywateli nic o tym nie wie . Bardzo dziękuję

Poinformowany

To forum już dawno powinno zmienić nazwę na "Forum wylewania żalów przez nieudaczników, którzy nawiązawszy współpracę z ubezpieczeniową firmą brokerską nie potrafią sprzedać jednej polisy, nie potrafią zbudować struktury, NIC nie potrafią. Tylko zawodzić i pisać swoje bujdy i bajki na necie, na które i tak już nikt się nie łapie." Wymieńmy te bujdy i kłamstwa. DETEKTOR: - piramida finansowa... NIE, to NIE jest piramida finansowa. BUJDA. - ubezpieczyciele wypowiedzieli umowy. NIE, NIE wypowiedzieli. BUJDA. - SBU. To jest HIT(!). BUJDA nad bujdami. Co jeszcze wymyślą ci frustraci... Nic się nie zmieni. Jedni będą osiągać sukcesy, inni siedzieć na forum i w internecie. Treść ustawy o II filarze. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58998 Стаття 18. Нарахування страхових внесків до накопичувальної системи пенсійного страхування (накопичувальної професійної пенсійної програми) 1. Страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування та страхові внески за учасників накопичувальної професійної пенсійної програми нараховуються на базу нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, визначену статтею 7 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, встановлену для відповідних платників єдиного внеску. 2. Страхові внески для застрахованих осіб, зазначених у пунктах 1, 4—6, 8, 12 статті 11 цього Закону, які є учасниками накопичувальної системи пенсійного страхування встановлюються в розмірі: з 1 липня 2017 року — 2 відсотків; з 1 січня 2018 року — 3 відсотків; з 1 січня 2019 року — 4 відсотків; з 1 січня 2020 року та подальших роках − 5 відсотків визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” бази нарахування єдиного внеску. Artykuł 18. Opłaty składek ubezpieczeniowych do finansowanego systemu emerytalnego (finansowane systemu emerytalnego) 1. Składki ubezpieczeniowe na kapitałowe ubezpieczenie emerytalne opłat systemowych i ubezpieczeniowych dla uczestników finansowane pracowniczego programu emerytalnego obliczoną na podstawie ładowania jednorazową opłatę za obowiązkowe państwowe ubezpieczenie społeczne określonego w artykule 7 Ustawy Ukrainy „w sprawie zbierania i rozliczania jednorazowej opłaty za stan obowiązkowym społecznej ubezpieczenie „ustawić dla poszczególnych płatników pojedynczego vnesku. 2. Składki ubezpieczeniowe dla ubezpieczonych, o których mowa w pkt 1, 4-6, 8, 12, artykułu 11 tej ustawy, partii do finansowanego systemu emerytalnego ustanowionego w wysokości: 1 lipca 2017 - 2 procent; od 1 stycznia 2018 - 3 procent; od 1 stycznia 2019 - 4 procent; od 1 stycznia 2020 i kolejnych latach - 5 procent określonej w ustępie 1 artykułu 7 Ustawy Ukrainy „w sprawie zbierania i rozliczania jednorazowej opłaty za stan obowiązkowe ubezpieczenia społeczne” pojedynczej podstawy wymiaru opłaty. Dziękuję, do widzenia.

DonMorales
@Poinformowany

Jesteś taki (usunięte przez administratora) wszystko wiedzący, zapewniający, że wszystko jest ok? Mamy koniec września 2018 roku, przeproszę wszystkich, i nie będę nawyzywał ich Oszustami i Kłamcami proszę tylko o nazwę Ustawy, podpisanej przez Radę Wierchowną, w treści której będzie, że Reforma Emerytalna Ukrainy wchodzi w życie z dniem... Będę niebanalnie wdzięczny

Mikry3

Cała ta sytuacja z NPZ LIFE przypomina Film komedię przygodową"Złoto dla Naiwnych" z 1994r . Trzech przyjaciół - Ed, Mitch i Phil, przeżywa kryzys wieku średniego. Sposobem na dorobienie kasy mogą okazać się poszukiwania skarbu na naiwnych w Polsce w celu odnalezienia ukrytego skarbu/pieniędzy ma pomóc stara mapa tj. wystarczy wymysleć np wirtualną reformę i przekonać naiwnych, żeby wpłacali kasę na wątpliwą polisę inwestycyjną pod pretekstem wejścia w życie Reformy Emerytalnej na Ukrainie która wchodzi 10 lat i wejsć nie może, złoto/skarb płynie na Ukrainę do Eda, Mitcha i Phila albo do Cypru, oczywiście część skarbu trafia co do nie których naganiaczy złota jako nagroda od Eda, Micha i Phila za" dobrą" robotę. Ed Mitch i Phil i inni nie liczni cieszą się ze skarbu płynącego z Polski od naiwnych, dzięki skarbowi od naiwnych cieszą się skarbem i odpoczynkiem na liwierze tureckiej itd

Zły

Co się zmieni . Pełny tekst reformy w ubiegłym tygodniu opublikowała agencja informacyjna „Ukrainian News”. Zgodnie z dokumentem, okres ubezpieczenia jest stopniowo zwiększana do 20 lat, współczynnik latach pracy przy obliczaniu emerytury spadła z 1,35 do 1 (figura wpływa na wielkość płatności, a jeżeli jest ona niższa, wtedy niższy i emerytalnych), a wprowadzenie oszczędności kont osobistych w ogóle zniknął. To co znalazłem dziś. Www.segodnya.ua można całość przeczytać odpowiedzieć sobie samemu, czy npz czy fp zarobili a reszta, Wszystko w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o NPZ Life - 29-000 chmielnicki

NPZ Life