Opinie o Xpo Supply w Venray

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Xpo Supply. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Xpo Supply na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xpo Supply w Venray

zibi

Jak się pracuje na VERO MODA hala 7 ?

Tajemniczy

Malo wiecie o XPO Venlo jaik byście tam pracowali 2 lata to byście wiedzieli ze tam sie liczy tylko kablowanie i (usunięte przez administratora) lizanie nic wiecej tam pracę maja tylko ci co mają układy na XPO u koordynatorów i w Biurach Posredniczacych prace taka jes prawda nic sie nie liczy więcej tam kontrakty ludzie dostawali za kablowanie i lizustwo za nic wiecej uklady jeszcze raz uklady wszystko kosztujeto no to tyle co moge napisać

Stefan
@Tajemniczy

Uważasz, że w firmie liczy się protekcja, a przecież to kwalifikacje i doświadczenie pracowników przyczyniają się do sukcesu finansowego firmy. Napisz proszę jakiego rodzaju mowy pracodawca oferuje nowo zatrudnionym osobom i ile trwa okres próbny? Takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Kordian
@Stefan

Nie wiem czy w Nl jest gdziekolwiek okres probny sa fazy pracownicze i nie te fazy po ziole z coffa, tylko faza stazu w danym zakladzie, swiezo wjezdzajac najczesciej lapiesz sie przez agenture i umowe standardowa troche smieciowa jak najemnik fizol z czasem minimum po roku cos mozesz zmienic np mozesz dostac fast contrakt ale wcale nie powiedziane znam takich co juz kilka lat jada przez agentury, co do stawek od 10 do 15 euro/h w zaleznosci, wiekowka ma nieco inne warunki zgredostwo inne

Wampir
@Stefan

Jakie kwalifikacjie? Jak większość osób na stanowisku albo jest bez wykształcenia ( mają bujną wyobraźnię i przypisuja sobie) jaki to wstyd być na stanowisku, żyć na kredytach a zębów brak.....

Pascal
@Tajemniczy

Wygląda na komentarz dodany przez ryska, zawsze posłuszny dla swojej..... A za plecami gadał co tylko na myśl przyszło szkoda tylko że brak mu odwagi było powiedzieć że nie jest niewolnikiem... I priv taxi

NatkaPotwierdzam
@Wampir

Brawo Stefan dobrze powiedziane, zero kultury, kompetencji do zarządzania zasobami ludzkimi, tańczą jak im Holendrzy każą, uważam że klienci Ziggo powinni na halach xpo robić częstsze kontrole, tam jest totalny brak organizacji. Ziggo powinno robić kontrolę bo jest tam duży problem jakością.

Gess
@Tajemniczy

Potwierdzam, obecnie xpo w Venlo zmieniło nazwę na Gxo ale poza zmiana nazwy nic tam się nie zmieniło. Brak ciągłości pracy, dobieranie ludzi sobie na dział przez pseudo Koordynatorki, które mają bardzo mała wiedzę, zero wiedzy z zarządzania czy marketingu a o zarządzaniu zasobami ludzkimi to więcej wie zwykły student. Poziom studentów przyjeżdżających na wakacje był wyższy niż kadry zarządzającej. Brak kompetencji raził w oczy. Większość ma pobrane kredyty i kurczowo trzyma się pseudo kontraktów, nie rozwijając swoich kompetencji. To menadżerowie z Polski czy zwykła Pani kierownik ze sklepu ma większą wiedzę niż te Panie. A traktowanie przez te panie swoich rodaków przyjeżdżających tutaj za chlebem to skandal, czysty (usunięte przez administratora) Nie dajcie znacie choć trochę języka, nie pchajcie się do takich pseudo firm. Ogarnicie sobie choć trochę holenderski i starajcie się o lepszą pracę, szkoda czasu na marnowanie się w takiej formie. Kierownictwo Menagmentu Guessa powinno zrobić z tym porządek. Nie bójcie się też pisać skarg do samego Guessa wiem, że ludzie pisali w zeszłym roku. Niech tam zrobią kontrolę. Związki zawodowe powinny się tą sytuacją zainteresować.

Hej, mam oferte na ziggo. Jaki klimat? Jaka praca?

Nt
@Kandydat

Jaki klimat? (usunięte przez administratora) i patologia. Stoją z notesami i rozliczają cie z każdej minuty. Robią zdjęcia nie wiadomo do czego je mogą wykorzystać. Zastraszanie, groźby, (usunięte przez administratora) To jest teraz ziggo.

Natka
@Nt

Potwierdzam, straszny brak organizacji, brak kultury, normy, które są w Holandii nielegalne, kumpelostwo, kablowanie na ludzi, układy, układziki, zero kompetencji ze strony koordynatorek, wstyd co robią za granicą swoim rodakom.

Kropka kreska

Może ktoś się wypowie na temat pracy w Xpo klient Ziggo. Jaka atmosfera? Pracuje tam ktoś teraz?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Xpo Supply? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik magazynowy / Orderpicker
Venray
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Magazyn - pracownik działu ekspedycji (rozładunek)
Venray
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
Agnieszka 26

Jakie opinie o Xpo Venray (ziggo)?Jak wygląda tam w kwestii zarobkowej ?jakie zakwaterownie?

Jaki jest wkład kierownictwa Xpo Supply w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Patryk

Duży.. faworyzowanie ludzi jest dosyć złe też bądźmy szczerzy ludzie to ludzie każdy ma popędy może gdyby życie prywatne nie było odbiciem w pracy przy niektórych przypadkach to tak. sam nie spotkałem sie w tilburgu z czymś takim ogólnie do pracy pracować a umawiać sie po pracy xD choć gdyby naprzykład kordynatorzy i team liderzy pokazywali i wyznaczali jakiś poziom pracy prawdopodobnie byłoby jeszcze lepiej naprzykład pokazanie ludzią ile produktów jest na dzień lub uświadomienie pracowników na temat tego że jesteśmy pracownikami pracującymi na poczet ludzi ktoś coś zamawia a Ty to musisz przygotować. Warte byłoby też wytłumaczenie czy lepsze jest dostanie naprzyklad paczki potarganej czy ułożonej albo na odwrót zachęcać ludzi naprzykład.. zebrać 100 osób podzielić na 4 zmiany zmienić stawki godzinowe tak aby wszyscy mieli 10 e na h norma 200 produktów i każde 50 więcej to 1 e dodatkowodo h kiedy zrobi sie więcej dobra motywacja.co do ludzi nie można wszystkich pakować w jeden wór warto jest też podejść indywidualnie do ludzi ale tylko pracowniczo bo to praca reszte po pracy albo przerwie ale w pracy praca.. to tylko sugestie dopełniające cały ten temat i tych wszystkich wpisów o (usunięte przez administratora) i wogóle kurwieniu sie czy popadaniu w depresje bo od tak.

GrammarNazi
@Patryk

Booooozeee! Oczy krwawia po jednej linijce. Uzyj chlopie czasem jakiegos przecinka albo kropki bo nie da sie tego czytac.

Patryk

A ja bym chciał sie dowiedzieć poprostu czym sie firma w której bende pracować zajmuje (xpo venray 4 i jakie są normy a ludzie tu piszą o ludziach co za zjeby to że ludzie są ludźmi jednych lubią innych nie że są dogmaty i problemy ale co z tego to holandia cieszcie sie że są biura i praca i że w sumie jarać bake możecie bez kitrania sie po kontach bo żucałem większośc życia towarem w polsce i wole dupić normy niż nie spać miesiącami tylko myśląc czy zaraz mi cbś nie wpadnie do domu. Oceniam ten portal jako skrajnie patologiczny ze względu na ludzi ? Troszke hipokryzja.. piszcie może swoje sugestie z imieniem bo wasze ip i tak sie zapisuje w serwerach.. co do pracy wcześniej bylem w tilburgu na hnm troszke kijowo bo nie dawali mi poćwiczyć pakowania jak miałem dobry dzień to na indukcje ale spoczko coponiektóży kordynatoży troszke zbyt przemondrzali bo gdy ma sie problemy zdrowotne to i tak nie ma mimo nawet pokazania. Ale praca serio przyjemna strasznie wciągająca kiedy z dnia na dzień progresujesz. Teraz venray czekam jeszcze dwa dni jutro introdukcja ciekawe jak tam jest napewno nie bende zbierać śmieci jeszcze z ziemi jak bende przechodzić albo postaram sie w sumie zależy mi tylko na dniach mam dosyć nie dojadania (tak pale bakeeeee i to dużo) ale to też zdrowie chce odzyskać coś.. no ale dalej.. ciekawe jak będzie chciałbym na packing bo na pickingu wiem że nie dam rady przez zdrowie :/ ale mmmm chce już dziś do pracy w sumie chyba większość tych opini nie ma żadnego odzwierciedlenia co do życia ok dostawanie 2-3 dni to koszmar sam jak mam takie dni to naprzykład teraz nie jem od 2 dni bo co to jest 120 euro bez kitu jedząc 3000tyś kalori to znika w moment. Pozdro.

Ciekawa

Jakie buty trzeba mieć w XPO Venray VI? Buty z blachą, to rozumiem - pytanie czy musza być wysokie ponad kostkę? Czy adidasy z blachą wystarczą?

Milena
@Ciekawa

Za kostkę z tego co mi wiadomo. Też dopiero będę zaczynać pracę, może masz ochotę się zapoznać? Pozdrawiam

pracownik123

Praca w Venray hala 2 nie należy do najcięższych, natomiast trzeba mieć stalowe nerwy i być odpornym na (usunięte przez administratora) na boku oraz humory przełożonych. 9h pracy z czego 1h bezpłatnej przerwy. Dwie zmiany 6-15 lub 15-24, przy dłuższym stażu i ogarnięciu się w pracy można trafić na lżejszą pracę w innych godzinach. Niedziela pracująca dla osób już lekko zaawansowanych. Nogi, plecy i ramiona mogą dokuczać, w zależności od tego w jakiej kondycji się jest. Na hali dominuje język polski, z 80% pracowników to Polacy. Agencja natomiast to zupełnie inna bajka. O ile w Polsce wszystko przebiega i wygląda okey to po przyjeździe zaczynają się kłopoty. Na wspólnych częściach mieszkania typu kuchnia czy prysznice (usunięte przez administratora) smród i ogólny nieład. Housemaister w zależności czy ma zły lub dobry humor, potrafi się przywalić o wszystko,ma totalnie w (usunięte przez administratora) stan kuchni, toalet, pralek, mikrofali i innych sprzętów, brak kontroli na czystość pokoju to chyba jedyny plus. Jeśli macie już jakiś problem i prosicie o pomoc agencje to lepiej walić głową w mur, agencja nie zawsze zapewnia dojazd do pracy, nie radzę telefonować (lepiej mailowo), usłyszy się tylko pretensjonalny ton i zbywanie rozmówcy, przygotujcie się na to że jesteście zdani na siebie w jakimś kryzysie, ew. na pomoc ludzi na lokacji bo Ci akurat są w tej samej (usunięte przez administratora) co wy i sobie pomagają. Nie polecam tejże agencji, lepiej jest się rozejrzeć po innych agencjach i sprawdzić ich oferty, w Holandii pełno jest pracy którą można załatwić prawie z dnia na dzień, trzeba tylko cierpliwości i zaangażowania.

Zibi

Jest bardzo dobrze, fajna atmosfera przyzwoite zarobki ale firma wymagająca więc trzeba mieć chęci do pracy.

Siemanko jak sytuacja na xpo nieuwegein? Są godziny? Jakieś ruchawice są? (usunięte przez administratora)

Sododk

Najlepsze w tym jest,ze to Anka z shoppingu wypisuje pozytywne opinie o sobie i innych koordynatorach????????

@Sododk

Nie o wszystkich kooordynatorach wypisuje pozytywnie, dwóch nie cierpi, jednej szczególnie bo jej odbiła popychacza, ale to jeszcze w tamtym roku, zanim rampampampowy jej strzelił lizanko rodzyn.

Ania z shitingu
@Sododk

Wcale że nie, uważam że prócz mnie wszystkie inne w niebieskich kamizelkach to głupki.

Dok dok
@Baka

...że niby gruba Anka- Marty? i ten boski Sfen?

@Dok dok

To ja już nie wiem, to że Anka z Martą, to już było, może się tam przelizały nie raz, ale Sfenowi ciężko stuknąć którąkolwiek bo jest krypto...

Iza
@Baka

Niestety na forum nie powinno podawać się imion pracowników bo to niezgodne z regulaminem. Jeśli jesteś pracownikiem Xpo, napisz proszę czy firma organizuje dla pracowników szkolenia lub integrację wyjazdowa?

Pracownik....
@Sododk

Proszę o informację na temat działu shipingu?

Ona *
@Pracownik....

Miałam okazję pracować na tym dziale nie polecam nikomu! . Nikt tam nie chce pracować i każdy odchodzi przez zła atmosferę (usunięte przez administratora) Słyszałam ze najwięcej osób które poszły na venray to właśnie z tego działu.!

@Iza

Tak Iza, samo przebywanie w magazynach xpo jest jednym wielkim wyjazdem integracyjnym, a właściwie wjazdem integracyjnym. Co do szkoleń - kto się nawinie ten buddy! Na kogo trafisz, ten Cię szkoli. I teraz jak masz peszka trafisz na przygłupa, jak farta dowiesz się o swoim stanowisku więcej. Xpo to zwolniona blokada maszyny losującej...

Nick v/d Linde

*zwolnili ;)

Pracownik....

Proszę o opinię działu shipingu xpo Venlo?

XPO tilburg

W magazynach xpo w dzień targowy takie słyszy się rozmowy A słyszałaś już nowinę Adam ma nową dziewczynę skąd ją wziął kto mu dał, z magazynu żaden szał a pamiętasz tę Paulinę co udawała Marka dziewczynę jak mam nie pamiętać w kiblu zwykła stękać a pamiętasz ochroniarza co mu się pyknąć Polkę zdarza no pamiętam bardzo dobrze też tańczyłam na jego kobrze a pamiętasz tego typa co go zdradzała tamta (usunięte przez administratora) no pamiętam to afera ogólnie wyszła lipa wtem nadbiega chłopak ze skanerem, kto nazwał mnie frajerem! (usunięte przez administratora) typ już wkurzony biały na ryju ciemny na kiju czarne galy wszedł na kantynę odepchnął Paulinę słuchajcie przez chwilę wszystkie lidery, kooordynatorzy i tobie dzielnicowy ch... wam w (usunięte przez administratora) do połowy!

xpo till
@XPO tilburg

dokładnie tak było i jest jeszcze gorzej (usunięte przez administratora),zero myslenia dowidzenia jestem ciekaw o jakiego marka chodzi

@XPO tilburg

To jest takie prawdziwe...teraz jest jeszcze gorzej;)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Xpo Supply?

Zwykly najprostszy...xpo to (usunięte przez administratora) nie pchaj się tam..pracowalam tam 2 lata i mam dość psychicznie...sama praca lajtowa

Zainteresowany pracownik

Czy może ktoś się wypowiedzieć konkretnie o tym magazybie z Zabawkami w venray?

Dziewczyny jaki styl panuje w Xpo Supply?

roro

dokładnie tak, uciekaj skoro świt bo potem będzie wstyd i nie wybaczy nikt, a jak chcesz przeżyć romans czy dziki seks to nie w Holandii, są lepsze miejsca, także co do pracy, a już xpo to skandal, że jeszcze tam istnieje ten śmieszny magazyn....

Kabzoen
@roro

No właśnie nie, właśnie to jest kraj do takich rzeczy, bardziej jak do pracy to fakt, także po przygody seksualne do magazynów xpo jak najbardziej, tylko toalety niewygodne do tego, ale do szybkich numerków są obczajone miejscówki, sprawdzone!

Lasska fashion

Najbatdziej trędy jest kamizelka z odblaskiem i buty z blachą. Zakryty brzuch, ramiona a spodenki do kolan tylko jak jest powyżej 30 stopni. Fryzury też różne ;)

nowynowy

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy i zakwaterowania z agencją E&A w XPO IKEA Oosterhout?

Grazyna

Jak wygląda sytuacja na XPO Venray? ( zabawki) Chyba to jest 4. Jak praca, atmosfera? Dostałam ofertę i nie wiem czy z Niej skorzystać:)

Zostaw merytoryczną opinię o Xpo Supply - Venray

• Jak się pracuje w Xpo Supply?

Zobacz opinie na temat firmy Xpo Supply tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xpo Supply?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Xpo Supply