Opinie o Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Demon232

Witam jestem specjalistą do spraw utrzymania ruchu czy jest jakaś praca w firmie dla mnie ??

Czy pracownicy w Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Karina

A czy pracownicy "GoWork" dogadują się miedzy sobą? ;)

A czym zajmuje się dokładnie asystentka działu sprzedaży ?

@Kasia

Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy :) https://www.techmed.com.pl/kontakt/

Chcę podjąć pracę co mi radzicie

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko KONSERWATOR SPRZĘTU MEDYCZNEGO powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Wanda

Witam, czy ogłoszenie na stronie firmy na stanowisko Asystentki działu sprzedaży, jest aktualne? Warto aplikować, jak atmosfera w firmie?

@Wanda

Ogłoszenie aktualne, atmosfera jest bardzo dobra. Aplikuj, przekonaj się o tym sama :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.?

Kolega z pracy

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie firmy. Zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy.

Michal

Słabo płacą niesprawiedliwe traktowanie pracowników (usunięte przez administratora)

Rafał
@Michal

Pracowałem rok temu. Dokładnie tak jest i widać to każdego dnia. Zatrudniani są koledzy kierownictwa a nawet dzieci, by w każdym miejscu mieli kogoś i aby potem przy śniadaniu wszystkie złe opinie pracowników przekazać. Dobitnym przykładem jest sytuacja gdy po dwóch tygodniach pracy nowy pracownik oczywiście kuzyn dostaje cały nowy strój, a inny pracownik po 1,5 roku jedyną nową rzeczą jaką dostaje są rękawiczki

Pracowałem kilka lat i nie mogę nic złego powiedzieć. Wypłata na czas z kierownikiem można się dogadać.No chyba,ze jeśli jesteś leniem dostaniesz to na co zasługujesz.Wyjechalem z żoną za granicę,bo tak pewnie dalej bym tam pracował.

Wanda

Wypłata na czas to obecnie absolutna podstawa, dlatego dobrze, że w "Tech-Med" nie ma problemu z tym aspektem. Chciałabym jeszcze na moment pozostać przy temacie wynagrodzenia. Czy składa się ono tylko z podstawy, czy dochodzą do niego także i jakieś dodatki?

Pewna Pani

Pracuję od ponad roku. Z reguły po takim czasie rozglądam się za nową pracą. W Tech-Med jest jednak inaczej. Firma jest przyjazna, ludzie życzliwi. Obowiązków sporo (jak to w pracy) ale nie odczuwa się zbędnej presji. Przełożony potrafi zrozumieć zdarzenia losowe i nie patrzy złowrogo na nieplanowane urlopy. Firma rozwija się w szybkim tempie, niebawem przenosiny do nowej siedziby w parku przemysłowym. Z czystym sumieniem mogę polecić!

Xxx
@Pewna Pani

Kłamstwa chyba kazali ci to napisać pracowałem i nic nie jest prawdą co piszesz ????????????

Olek

Dlaczego nie informujecie o takich zachowaniach odpowiednich osób w firmie tylko piszecie na forum? Chyba, że to konkurencja?

Robert
@Olek

Konkurencja nie bądź śmieszny kiedyś pracowałem i zalowalem straconego czasu nie płacą jak należy nie dbają o ludzi wszyscy to mówili

Robert

Nie dbają o ludzi nie płacą jak należy za nadgodziny i soboty ogólnie słabo płacą pracują alkocholicy piją w pracy za przyzwoleniem śmiesznego kierownika który jest tak pazerny że tragedia jednym słowem jedna wielka lipa nie polecam w dzisiejszych czasach w posredniaku wiecej się zarobi

Erwin

Czy firma normalnie funkcjonuje?

got

W końcu najważniejsze dla mnie jest to, żeby specjalista ds. sprzedaży mógł liczyć na stabilne zatrudnienie, a skoro umowa jest respektowana to nic dziwnego, że można mówić o sukcesie firmy. A premie?

roci

I nie dostaje głupich myśli a wypłatkę daje żonie.

zona męza

Z tego co zaobserwowałam, stwierdzam iż firma Tech-Med jest firmą na medal.Mąż nie narzeka na na brak zajęcia w pracy. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.?

Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.