Opinie o PŻM w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PŻM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PŻM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PŻM w Szczecin

CZikita

Zależy na jaką się trafi załogę. Pierwszy moj kontrakt był koszmarem natomiast kolejny minął naprawde przyjemnie. Ludzie okazali sie przyjaznie nastawieni i pomocni.... Co do kadr mustrujących to sa to ludzie nieprzyjemni myslacy ze marynarz to ostatnia kategoria czlowieka, wogole sie z nami nie liczą.

Magda

zysk faktycznie spory...ale być może pieniążki tak zostały podzielone , że dla tych najwięcej pracujących może ich już zabraknąć...niestety. Ale tak to już jest w tym naszym kraju

Daniel

no z tego co wiem, to tez takie informacje dostałem , ze nie będzie. ale to to też takie nie 100%owe informacje... ale podobno zysk firmy z ubiegłego roku sięgnął prawie 7 miliardów wiec jest to bardzo dobry wynik po to, żeby dac coś pracownikom :). Ale jestem dobrej myśli :)

Magda

mąż 2 tygodnie temu wypłynął i z tego co zdążył się dowiedzieć to pieniążków podobno w tym roku nie będzie, nie jest to jednak informacja 100%-owa. Powiem tak: będę miło rozczarowana jeśli pieniążki jednak pojawią się na koncie:) pozdrawiam

logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, 2/2, 3/1, Cysterna
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Daniel

Czy wiadomo coś o Premiach na dni morza 2012 ? chodzi Mi o pieniążki oczywiście :)

bonq1981

Matka PŻM krzywdy nie da zrobić. wystarczy robić swoje i nie chlać w pracy, i można pływać. Co do zarobków to na stanowiskach szeregowych źle nie płacą. nie wiem jak jest w maszynie ale na pokładzie 3 oficer też nie ma źle. niedocenione stanowisko 2 oficera i chiefa pokładowego. dużo obowiązków marna płaca. co do samej pracy: wszystko zależy od kapitana, chiefa i bosmana. ciekawe rejsy, długie postoje w portach, zdarza się i po dwa tygodnie. Niestety wyżywienie MARNE, pomimo zapewnień biura o zniesieniu stawki żywieniowej, kapitanowie kupują najgorszy szajs i oszczędzają na czym mogą. Nie liczni zamawiają prowiant najwyższej jakości i człowiek nie chodzi głodny. Mimo wszystko polecam. mam same miłe wspomnienia z rejsów.

zibi

jak narazie to wolny kraj,można pisać wszystko,lecz nie obrażliwie!!!

zainteresowany

jedzie moze ktos teraz na podmiane do Brazylii na ;Ornaka;????

pAN

Twoja mama musiała dużo śniegu jeść a karą jest że takiego bałwana urodziła!!!

odpowiedź

z tego co wiem obowiązuje ochrona danych osobowych ,ujawnienie zarobków osób nie należących do VIP-ÓW JEST KARANE !!

enginer

Praca jak na każdym statku. Cadet, Motorzysta, Majster: W maszynie ok, zależy na jakiego chifa trafisz:) jak będzie malarz to będziesz malował całą działkę, czyścioch to codziennie mop i pucowanie SG. Najlepszy jest biurowy bo całą działkę w kabinie siedzi i papiery wypełnia, a do siłowni nie włazi bo mu za gorąco:) Mechanik: każdy ma swoją działkę i nikt nikomu w paradę nie wchodzi. Jak coś poważnego nawali to wszyscy sobie pomagamy (układ, tuleja SG, agregaty) Zarobki miesięczne: Cadet - 879 $ + nadgodziny, w miesiącu 30 - 50 za każdą 4,17 $, Motorzysta : 1845 $ w to wliczone 103 i zapłacone nadgodziny, Majster - Magazynier: 2145 $, III mechanik: 3100 $, II mechanik: 3200 $ I mechanik: 3900 $, Elektryk: 3900 $, chifeng: 5600 $. Na pokładzie u dziobaków jest podobnie z tym że AB ma tyle co motorzysta a OS ma 1450 $. chifoff: 4200 $, master 6300 $ + dodatek jak bez pilota przepływa cieśniny np. duńskie. Armator płaci też ZUS 120 $ miesięcznie do pensji. Okresowo są nagrody pieniężne, po około 1000 $ na dni morza i 500 na święta. W 2008 roku zaszaleli na dni morza i dali 150 % premii każdemu do wypłaty:) Pieniążki wysyłane są w terminie do każdego 15. A tak na koniec jak już wszystko przeczytałeś to porządnie zastanów się nad zawodem marynarza bo statek to nie przedszkole a pływanie to nie zabawa. Pozdrawiam enginer

praca ciekawa.pełna wyzwań ale mało płatna(nie wiem jak jest teraz?)

Zostaw merytoryczną opinię o PŻM - Szczecin

• Jak się pracuje w PŻM?

Zobacz opinie na temat firmy PŻM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PŻM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PŻM?

Kandydaci do pracy w PŻM napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PŻM