Opinie o ProjektDeska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ProjektDeska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ProjektDeska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ProjektDeska w Poznań

Błażej Piątek właściciel tej firmy to zwykły (usunięte przez administratora) Przed zamknięciem firmy celowo zamontował mi pokrzywione blaty. Reklamacji już nie miałem gdzie złożyć ponieważ firma została zamknięta a on ogłosił upadłość. Tak się (usunięte przez administratora) ludzi…

Adam Nowy wpis

Niestety firma wzięła pieniądze przeznaczone na wyprodukowanie frontów oraz blatów i od nowego roku właściciel nie daje znaku życia. Placówka firmy została zamknięta, strona internetowa i media społecznościowe nie działają. Właściciel nie odbiera telefonów, nie odpowiada też na maile. Prawdopodobnie firma nie poradziła sobie finansowo, co jak najbardziej rozumiem ale ciężko jest mi zrozumieć brak odwagi i uczciwości właściciela. My oraz inni klienci firmy zostaliśmy zostawieni na lodzie bez słowa wyjaśnienia, czujemy się (usunięte przez administratora) ponieważ realnie padliśmy ofiarą wyłudzenia.

Robert Nowy wpis
@Adam

Też mam problem z projekt deska i Panem Błażejem. Znasz większą ilość poszkodowanych? Napisz proszę na spam.owy.366@gmail.com

Andrzej Nowy wpis

Firma zapowiadała się fajnie, natomiast jak się później okazało właściciel jest kłamcą i tchórzem. Z tego co wiem firma zakończyła działalność, nikt tam już nie pracuje.

Arek

Witam firma montowała mi kuchnie . Powiem tak : szkoda ze nie znalem wczesniej tej firmy zaoszczedził bym dużo nerwów . Uczciwa i sumienna firma która nieolewa klijenta- Bardzo Polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ProjektDeska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zojka

Jak się pracuje, jaka atmosfera i zarobki? Tak dawno nikt nie zostawił tu informacji?

xxx

Zdecydowanie nie polecam. Do wycenienia montażu potrzebują tylu informacji, że konkurencja zdążyła przyjechać dogadać się i zamontaowć a ProjekDeska ciągle nie garnął wyceny przykręcenia sześciu szafek. Z całym szacunkiem dla pracy fizycznej ale skręcenie szafek z ikei to nie budowa wieżowca. Kpina nie firma.

@xxx

Dzień dobry, Do wyceny montażu oraz zaplanowania odpowiedniej ilości czasu na jego wykonanie potrzebujemy następujących informacji: - ostateczny projekt zabudowy - adres montażu - informacji o ilości sprzętu AGD do zamontowania oraz podłączenia - terminy dostaw mebli które mamy zamontować Przesłanie tych podstawowych informacji jest dla nas niezbędne do podjęcia zlecenia.

Jarek

Idealnie to nie będzie w żadnej firmie. Może warto popracować nad poprawą tego co uważacie, że szwankuje?

Radek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Szukam pracy i dlatego pytam?

Gutek

Jaka jest atmosfera w firmie? Na jaką umowę można liczyć?

Edyta

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje odnośnie nowych rekrutacji w ProjektDeska? Czy poszukują aktualnie pracowników do montowania mebli kuchennych? Jakie warunki zatrudnienia są oferowane kandydatowi o pracę? Jaki typ umowy jest zagwarantowany? Czy atmosfera sprzyja pracy?

Wiktoria
@Edyta

Aktualnie poszukują monterów - Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania - 697 828 556

czemu nic nie ma na forum?

Edyta

Jakie warunki zatrudnienia aktualnie oferuje ProjektDeska? Warto zostać pracownikiem tej firmy? W tym miejscu proszę Was o podzielenie się Waszymi doświadczeniami z tym pracodawcą? Wszystkie merytoryczne opinie będą niezwykle ważne dla potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o ProjektDeska - Poznań

• Smardzewska 19 lok. 20