Opinie o Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. w Przystajń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. w Przystajń

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 9 października.

Łukasz Nowy wpis

Fajna praca polecam byliśmy z synem przy rekrutacji na początku roku i do tej pory jest porządku. Pracy jest sporo cały rok jakieś domy robimy.

Jakie warunki pracy są w Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Stolarz?

Poszukaj lepiej czegoś innego

Natalia Nowy wpis

Sytuacja w firmie niezmienna?

Lucky Nowy wpis
@Natalia

Pani Natalia szuka pracy w Tadeksie, że się tak cały czas udziela czy też ciągnie temat na potrzeby Go Work?

Nie polecam nikomu. Zastanawiam sie kto pisał te komenatrze. Pracowałem pół roku. Ekipa na zakładzie bardzo fajna ale to się na tym kończy! Wyplaty za każdym razem inaczej. Raz do 10 raz 17 raz 20. Nie można nic sobie zaplanować. W niedzielę o 17 telefon że w poniedziałek tygodniowa delegacja. Praca na dachu w deszczu sniegu. Mialem okazje robic na dachu w temp -12st. wszystko oblodzone.Powroty z budowy jak i dojazdy delegacyjne nie sa płacone.Oprócz tego po rozwiazaniu umowy odbierając ostatnia wypłatę zostalem nazwany ,,naciągaczem,, ponieważ upomniałem się o wypłaceniu dni urlopowych których nie wykorzystałem . Firma nie chciała mi ich wypłacić! Szefowa firmy powiedziała mi że odchodząc nie powinienem się jeszcze o to upominać!! Mowiac ze to jest obowiazek pracodawcy wyplacic te dni urlopowe uslyszalem odpowiedź,,i co z tego,,????Mam nadzieję że nie spotkam się już z podobna ,,firmą,, czego i Wam tego życzę

Smutno się czyta takie wypowiedzi... Czy chociaż sama atmosfera wśród pracowników była pozytywna?

@Anna

Prawda bywa czasami smutna... Wcześniej niedowierzalem co mnie spotkało w ostatnie dni na tym zakładzie.,,Wspomnienia'' zostają a do tego ocena adekwatna do zakładu.Pracowałem wcześniej w dwóch firmach i odchodziłem w miłej atmosferze ale najwidoczniej to zależy od firmy i człowieka. Jeżeli chodzi o pracowników to naprawdę dobre chłopaki. Na szczęście wśród pracowników jest pozytywna atmosfera ale niestety to nie wystarczy na dłuższy okres zatrudnienia.

Natalia

Tak jak mówisz, niestety sama atmosfera między ludźmi to nie wszystko, a szkoda. A duża suma się zebrała przy tych dniach urlopowych, że aż tak twardo chcieli te pieniądze trzymać u siebie?

Vasyl

Pracowałem tam w 2020 roku. Wszystko było OK z wypłaty i urlopy wyplacili. Pewnie w zaleznci co się robiło ja robiłem głunie na delegacjach ale było tesz kilka osob za ktre musiałem poprawki robic przez co budowy soe opuznialy.

Natalia
@Vasyl

To o ile tak średnio się opóźniały? I co z konsekwencjami?

@Natalia

Właśnie że kwota nie była duża na szczęście. Nie chciało mi się z nimi szarpać o parę złotych. A wcześniej ostrzegali mnie znajomi ale człowiek uczy się na błędach

@Vasyl

A co ma do rzeczy co się robiło czy na hali czy w delegacj co za różnica? Wypłata powinna być wypłacona na czas i wszystko uregulowane. Moze dla Ciebie ok kazdy ma jakies oczekiwania.Miałeś płacony dojazd jak jechales w delegacje?

napisał tutaj ktoś, że pracując w tej firmie pojeździł po świecie w ramach delegacji. hm, to do jakich krajów się tutaj jeździ ? :D

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Rafał

Dobra firma, uczciwie płacą i dbają o pracowników. Zwolniłem się z powodu wyjazdu ale przez cały rok byłem na prawdę zadowolony.

Radek

Nie tylko kiedyś było dobrze ,ale teraz jest również dobrze bo firma szanuje ludzi, polecam.

Janusz mały

Co ja myślę o tadeks? Kiedy tam pracowałem było super. Chciałem złapać doświadczenie i pod tym względem nigdy nie będę żałował pracy w tadeks. Doświadczenie, które tam zdobyłem było ogromne. Jeszcze pojeździłem po świecie w ramach delegacji. Sam wpis do CV z doświadczeniem z tadeks jest bardzo honorowany w innych firmach tego typu.

Faruch

Chłopie (usunięte przez administratora) jesteś :) jak na budowie jeden kręci czterech nadzoruje

Misza

Pracuje w Tadeksie i odpowiada mi, praca jest ciekawa i urozmaicona. Jest możliwość wyjazdów w delegacje zagraniczne i zarobki nie są złe.

Mariusz
@Misza

A ile wychodzisz na miesiac ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. - Przystajń

• Jak się pracuje w Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 1
    42-141 Przystajń
  • NIP: 5742062358 REGON: 367668825 KRS: 0000684691

Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o.